Hoşgeldiniz!

hamam

Uyuyan Kız Arkadaşa Hamam Böceği Şakası 02:02
Uyuyan Kız Arkadaşa Hamam Böceği Şakası 91.789 izlenme - 4 ay önce Acımasız youtuber genç evinde uykuya dalmış sevgilisine hain bir şaka planlamış. Kızcağız mışıl mışıl uyurken üzerine hamam böceklerini bırakıvermiş.
Oggy ve Hamam Böcekleri - Motor Yarışları 06:42
Oggy ve Hamam Böcekleri - Motor Yarışları 308.067 izlenme - 3 yıl önce Oggy ve Hamam böceklerinin bir iddia sonucu girdikleri motor yarışındaki sahnesi karşınızda. İyi Seyirler...
Oggy ve Hamam Böcekleri 2. Sezon 86. Bölüm - Voodoo 07:40
Oggy ve Hamam Böcekleri 2. Sezon 86. Bölüm - Voodoo 124.653 izlenme - 2 yıl önce Oggy bir kil sabunu bulur ve onu şekillendirir, hamam böcekleri de tabii ki boş durmaz ve onlar da oggyye benzeyen bir voodoo yapar. sonrası ise oggynin hayatını zehir etmek üzerine gelişir.
Türk Hamamında Rus Usulü Köpük Masajı 07:36
Türk Hamamında Rus Usulü Köpük Masajı 111.536 izlenme - 3 yıl önce Vidyoyu seyrettikten sonra üzerimdeki rahatlamışlık hissi dikkatimi çekti ve "lan sadece benmi rahatladım, site ahalisine izlettirsem aynı rahatlığı hissedermi" diye paylaşmak istedim.
Kerimcan Durmaz Kadınlar Hamamına Giderse 01:00
Kerimcan Durmaz Kadınlar Hamamına Giderse 11.273 izlenme - 3 ay önce Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz kadınlar hamamına gitmiş ve hamamda kendisine eşlik eden kadınlarla eğlencenin dibine vurmuş.
Kulağından Hamam Böceği Çıkan Kadın 01:11
Kulağından Hamam Böceği Çıkan Kadın 4.758 izlenme - 2 ay önce Uyku esnasında bir kadının kulağına hamam böceği girmiş.Uykudan uyanan kandın kulağında şiddetli ağrı ve rahatsızlık hissetmesi sonucu doktora gitmiş. Doktor tarafından yapılan muayene sonucu kadının kulağında hamam böceği olduğu tespit edilmiş. Doktor tarafından çıkarılan hamam böceği kameralara böyle yansımış.
Tosun Paşa- Görücü Hamamında Atışma -Restorasyonlu 03:29
Tosun Paşa- Görücü Hamamında Atışma -Restorasyonlu 2.921 izlenme - 2 ay önce Son derece seviyeli başlayan atışmada Rukiye hanımın seviyeyi düşürmesiyle birlikte Adile hanımın kafiyeyi falan boş verip atışmayı sürdürmesiyle olaylar yine kavgayla sonuçlanır. İyi seyirler.
Meşhur Gay Saunaları (Türk Hamamı İçerir) 02:01
Meşhur Gay Saunaları (Türk Hamamı İçerir) 35.965 izlenme - 2 yıl önce Sauna, geleneksel Fin hamamıdır, ilk halk saunası 1936 Berlin olimpiyatlarında Fin sporcuların tepkisi üzerine olimpiyat köyüne acil olarak inşa edilmiştir. Diğer ülkelerden gelen sporcuların ilk defa Berlin'de kullandıkları bu sauna, kültürün dünyaya yayılmasında büyük önem taşımışlardır. Sauna insan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi vardır. Saunanın romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir. Sauna günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hem de gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabinidir.
Hamam Tası Gümüşten 01:16
Hamam Tası Gümüşten 66.097 izlenme - 5 yıl önce Hamam Tası Gümüşten Yeni Çıktım O İşten :)
Güneşlenen Kız Arkadaşının Üzerine Hamam Böceklerini Döken Adam 01:59
Güneşlenen Kız Arkadaşının Üzerine Hamam Böceklerini Döken Adam 14.782 izlenme - 10 ay önce Youtuber sevgililer birbirine yaptıkları şakalara her gün bir yenisini etkiliyor. Şimdi de güneşlenen sevgilisinin üzerine bir tabak hamam böceğini boşaltan vicdansız adamı izliyoruz.
Bizans Güzeli Olimpia 00:37
Bizans Güzeli Olimpia 39.809 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Lüks Leman Abla, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası..
Hüseyin Kağıt - Hamam Tası Gümüşten 03:56
Hüseyin Kağıt - Hamam Tası Gümüşten 51.585 izlenme - 3 yıl önce Hüseyin Kağıt "Hamam Tası" şarkısına yeni çektiği klibi ile karşımızda.. 24 Ekim'de vizyona girecek olan "Delisin Delisin" filmi oyuncuları ile muhteşem bir performansa imza atıyor. Şarkı Sözleri: Hamam tası gümüşten Şimdi geldim ben işten Bunu bana öğreten Senin topaç enişten Haydarpaşa garında Anasının yanında İstedim de vermedi Çıban çıksın gözünde La la la la la la Tavşan gider ekine Kulakların dikine Bal mı sürdün eline Tatlı geldi dilime Baba para vermezsen Sinemaya gidemem Sinemaya gitmezsem Kızı nerde öpücem La la la la la la Gel beri yar gel beri İşte punk geldi Hemen güzel öp beni Yoksa içerim seni Bana araba lazım Bana bi ton şey lazım Benim için önemlisi Şampiyonluk beklentisi La la la la la la Baba bana para ver Para ver para ver La la la la la la
Prenses Hamamda Çırılçıplak 01:01
Prenses Hamamda Çırılçıplak 38.042 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Lüks Leman Abla, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası..
Oggy ve Hamam Böcekleri İzle 06:35
Oggy ve Hamam Böcekleri İzle 28.005 izlenme - 3 yıl önce Oggy bu bölümümüzde çok mutsuzdur, işler bir türlü istediği gibi gitmez ve hamam böcekleri yine her şeye karışır. Sonucunda ne mi olur?
Hamam Böcekleri İle Beraber Yaşayan Shelby 03:08
Hamam Böcekleri İle Beraber Yaşayan Shelby 2.589 izlenme - 4 ay önce Counterman ailesin evinde sıradan bir gündü evin en küçük bireyi shelby odasında oyuncakları ile oynuyordu. Ama odada ter giden birşeyler vardı. Hamam böceği bir tehditmiydi 7,000 hamamböceği ile yaşayan on yaşındaki Shelby Counterman ilginç hobisi... Oklahoma'da yaşayan Shelby 18 aylıkken, evinde böcekler tutup tutamayacağı ile ilgili annesi Meg Counterman'a sordu. Rogers County koruma bölgesi eğitim koordinatörü Robert Gibbs, kızının annesine "evet" demesi için tavsiyede bulundu. Bir kaç Erkek ve dişi hamamböceklerini bir araya getiren Shelby daha sonra 7000 yakın hamamböceği elde etti. Ve ilginç bir koleksiyon haline geldi, böylelikle daha fazla böcek üreyecekti. Arjantinli ahşap hamamböceği, Madagaskar tıslama hamamböceği ve Hint domino hamamböceği ailenin yeni bireyleriydi ve evde 92-95 derece sıcaklıkta ısıtıcı pedler tutuluyorlardı Shelby Counterman, Tulsa World'e şunları söyledi: "Bazılarına böceklerin kaba ve korkunç olmadıklarını öğretmek istiyorum" Hatta okuldan ziyade böcekleriyle evde kalmayı tercih edeceğini, ancak bir bilim adamı olursa okula gitmesi gerektiğini söyledi. Bir çoğumuzun görmeye bile tahammül edemediği bu iç gıcırtan böcekler ile aynı odada yatmak gerçekten yetenek ister
Oggy ve Hamam Böcekleri 1. Sezon 3. Bölüm Patates Kızartması 06:47
Oggy ve Hamam Böcekleri 1. Sezon 3. Bölüm Patates Kızartması 18.750 izlenme - 2 yıl önce Oggy bu Pazar sabahı patates kızartmaya başlar. Hamam böcekleri yine her şeye burnunu sokar ve kızartmaya dalar. sonrası bölümümüzde gizli.
Hamam Tası Gümüşten (Rock Cover) 01:25
Hamam Tası Gümüşten (Rock Cover) 34.026 izlenme - 4 yıl önce Nasıl Çapkın Oldum dizisinin sezon finalinde yayınlanan Hamam Tası Gümüşten şarkısının Rock Cover'ı. Düzenleme: Evliya Çelebi Solist: Burak Güray Yaşar
Hamam Tası Gümüşten 01:16
Hamam Tası Gümüşten 35.082 izlenme - 7 yıl önce hamam tası gümüşten
Hamam - Mehmet Günsür Sahnesi 02:03
Hamam - Mehmet Günsür Sahnesi 29.164 izlenme - 4 yıl önce Hamam, Ferzan Özpetek'in 1997 yapımı beğenilen filmlerinden biridir. Mehmet Günsür oynadığı gay erkek rolü ile bu filmde oldukça dikkat çekiyor. Roma'da 6 İtalya genelinde ise yaklaşık 22 salonda gösterilen, 34. Antalya Film Festivalinde En İyi Film, Yönetmen ve Müzik ödüllerini alan filmde, yıllar önce İtalya'yı terk edip İstanbul'da yaşamaya başlayan teyzesinin öldüğünü ve kendisine miras olarak bir hamam bıraktığını öğrenen, meslek hayatında başarılı, evlilik hayatındaysa problemli genç mimar Francesco'nun İstanbul'a gelişi ve Mehmet adlı gençle ilişkisi anlatılıyor.
Banyoda Kaymalı Japon Yarışması ( 18) 00:30
Banyoda Kaymalı Japon Yarışması ( 18) 10.694 izlenme - 2 yıl önce
Oggy ve Hamam Böcekleri 2. Sezon 87. Bölüm - Sırnaşık Bitki 07:16
Oggy ve Hamam Böcekleri 2. Sezon 87. Bölüm - Sırnaşık Bitki 11.945 izlenme - 2 yıl önce Oggy bir bitki tohumu bulur ve bunu eve getirmeye karar verir fakat işler istediği gibi gitmez. Bitki tüm evi sarar ve büyümeye devam eder. Sonrasını izleyelim efendim.
Sanatsal Hamam Böceği Çiftleşmesi ( 18) 00:30
Sanatsal Hamam Böceği Çiftleşmesi ( 18) 9.529 izlenme - 2 yıl önce Bu yolda hedefine ulaşan bir kardeşimiz daha değerli dostlar... Millet neler yapıyor bir görün.. son anlardaki titreyerek boşalması beni benden aldı.. iyi seyirler..
Oggy ve Hamam Böcekleri 1. Sezon 9. Bölüm - Fotokopi Makinesi 06:42
Oggy ve Hamam Böcekleri 1. Sezon 9. Bölüm - Fotokopi Makinesi 11.441 izlenme - 2 yıl önce Oggy bu bölümde kendisinin bizzat aynısından yapar hem de fotokopi makinesiyle. Bu yaptığı kopya ise hamam böceklerinin boyutu kadar olur. Sonrasındaki maceraları da hep birlikte izleyelim.
Oggy ve Hamam Böcekleri Türkçe - Bölüm 208 - Geveze Papağan 06:39
Oggy ve Hamam Böcekleri Türkçe - Bölüm 208 - Geveze Papağan 13.590 izlenme - 2 yıl önce Oggy bir gün beklenilmedik bir anda papağan bulur ve bu geveze papağan ne söylerse kendisini taklit eder ve sounda Oggy kendisini eve götürmeye karar verir fakat Dee Dee bu durumu kabullenemez, aşırı derecede sinirlenir.
Majestenin Aklı Fatihte 00:28
Majestenin Aklı Fatihte 12.707 izlenme - 3 yıl önce Gece Kuşağı | Tutkuyla Yaşayanların Kanalı Yeşilçam'ın Kötü Adamları, Kandırılan Kızlar, İçkiye Katılan İlaçlar, Gizlice Çekilen Videolar.. Nuri Alço, Tecavüzcü Coşkun, Ahu Tuğba, Lüks Leman Abla, Hülya Avşar, Müjde Ar, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlası.. Gece Kuşağı! Uyku tutmayanlar için!
Çilli Bomlu & Kopmalı Adana Geceleri (Küfür İçerir) 02:58
Çilli Bomlu & Kopmalı Adana Geceleri (Küfür İçerir) 17.493 izlenme - 3 yıl önce Adanalı Duran ve Kemancı Mürsel abimiz Adana da meyhanelerde ve bilumum içki içilen mekanlarda bu tarz şarkılarla insanları coşturup ekmeğine bakarlar. İnsanlar şarkılarını dinlerken içkilerinden aldıkları her yudum daha bir içkidir, her meze daha bir mezedir. Ayrıca kendisi harita kadastro bölümünden üniversite mezunudur. Boş zamanlarında küfürlü şarkılar yazar ve çekirdek yer. İyi seyirler
İşgalci Komutanı Hamamda Becermek 01:27
İşgalci Komutanı Hamamda Becermek 8.690 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'un işgali sırasında kahraman halkımızın bir İngiliz komutanını hamama götürüp becermesi hikayesini izliyoruz efenim.
Oggy ve Hamam Böcekleri Türkçe - Bölüm 123 - Golfçü Jack 18:15
Oggy ve Hamam Böcekleri Türkçe - Bölüm 123 - Golfçü Jack 10.963 izlenme - 2 yıl önce Bölümümüzde Jack kendini iyi bir golfçü sanar ve golf oynamaya başlar fakat bundan nasibini alacak kişi çevredeki kedilerdir. Jack'in saçma sapan ve isabetsiz vuruşları kedilerin başına iş açar
Japonya'da Hamam Konseptli Okul 00:59
Japonya'da Hamam Konseptli Okul 1.539 izlenme - 9 ay önce Japonya hamam geleneğini sürdürmek için hamamda derslerin verildiği eğitim kurumu açıyor.
Hamamda Eğlenen Antepli Dayılar 02:25
Hamamda Eğlenen Antepli Dayılar 3.785 izlenme - 1 yıl önce Hamam sefası süren, çok güzel bir şekilde eğlenen dayılar.