Hoşgeldiniz!

Hamam Böceği Videoları İzle

Sanatsal Hamam Böceği Çiftleşmesi ( 18) 00:30
Sanatsal Hamam Böceği Çiftleşmesi ( 18) 8.545 izlenme - 1 yıl önce Bu yolda hedefine ulaşan bir kardeşimiz daha değerli dostlar... Millet neler yapıyor bir görün.. son anlardaki titreyerek boşalması beni benden aldı.. iyi seyirler..
BÖCEK SAKLAMBACI 22:41
BÖCEK SAKLAMBACI 2.973 izlenme - 4 ay önce ABONE OL: http://goo.gl/wcwC5x Tişörtlerimiz: https://goo.gl/NMCYQt Hepinize Merhaba Arkadaşlar bugün Böcek saklambacı oynadık whos your daddy çok benzer bir oyun ama çok eğlenceli ve komik bir video oldu. İyi seyirler! (Bir Sonraki Video'da Görüşmek Üzere Hoşçakalın!) Görkem : https://goo.gl/xSEqX0 ? Diğer Videolarım : https://goo.gl/bW6Q66 ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek için KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ? ----------------------------------------------------------------------------------------- ? İletişim Bilgileri İnstagram https://goo.gl/45MFd8 Facebook Sayfamız https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ Mail Adresim agaofficial@hotmail.com
Kız Arkadaşına Eşek Şakası Yapan Adam 00:59
Kız Arkadaşına Eşek Şakası Yapan Adam 8.433 izlenme - 3 yıl önce Kız arkadaşına hamam böceği dolu kutu verince...
Bu Videoyu İzlemeye Dayanamayacaksınız! 03:13
Bu Videoyu İzlemeye Dayanamayacaksınız! 3.295 izlenme - 4 yıl önce Hamam Böceği Yeme Rekoru Kıran Adam
Özge Uzun'un Zor Anları 00:36
Özge Uzun'un Zor Anları 4.288 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk spikeri Özge Uzun, önüne gelen iğrenç bir haberi sunarken zor anlar yaşadı...
Canlı Canlı Böcek Yiyen Adam 04:17
Canlı Canlı Böcek Yiyen Adam 1.121 izlenme - 1 yıl önce 3 tane böceği canlı canlı yiyen bi deliyle karşı karşıyayız. Üstelik bu adamın videoları çok hit almakta ve diğer videolarını da daha sonra göndereceğimi söylemek istiyorum. Bu daha başlangıç...
Dünyanın En Büyük Hamam Böceği 03:38
Dünyanın En Büyük Hamam Böceği 1.658 izlenme - 2 yıl önce Enzo dünyanın en büyük hamam böceği türlerinden birini bahsediyor. Hazır Yaz Gelmişken Böyle Bir Paylaşım Şart Oldu. İnsanların Korkulu Rüyası Hamam Böcekleri...
Kulağının İçinden Hamam Böceği Çıktı! 00:11
Kulağının İçinden Hamam Böceği Çıktı! 59 izlenme - 1 ay önce Çin'in Hunan eyaletinin Huaihua şehrinde yaşayan ve soyadının Su olduğu açıklanan kadın, doktorlara başvurarak kulağında ne tür bir böcek olduğunu bilmediğini ancak hala canlı olduğunu ve sürekli hareket ederek kaşındırdığını söyledi. Talihsiz kadın, böceği kendi imkanlarıyla çıkarmayı denediğini, ne zaman pamuklu çubukla sağ kulağına müdahale etmeye kalksa böceğin kulağının daha derinlerine indiğini dile getirdi.
Hamam Böceği Yutturma Yarışması 00:12
Hamam Böceği Yutturma Yarışması 881 izlenme - 2 yıl önce Hamam Böceği Yutturma Yarışması Japonya'da borunun içindeki böceği üfleyerek rakibine yutturma oyunu oynayan iki kız.
ekmekten çıkan hamam böceği 02:34
ekmekten çıkan hamam böceği 4.341 izlenme - 8 yıl önce bucaklı olmak bir ayrıcalıktır teyzem tam bir bucaklı
Hamam Böceği Üretip Satmak - Türk Girişimci 01:28
Hamam Böceği Üretip Satmak - Türk Girişimci 869 izlenme - 2 yıl önce Antalyalı işadamı Selami Gökgöl ile Ünsal Yüksel, çekirge üretiminin ardından şimdi de sektörde büyük talep gören hamam böceği üretimine başladı. Kurşunlu köyünde hizmet veren çiftlikte özel bir alan tasarlayan ve burada 3 çeşit hamam böceği üretimine başlayan Selami Gökgöl, şu an iç pazara yöneldiklerini ancak kısa süre içinde yurt dışına ihracata başlayacaklarını kaydetti.
Sevgiliye Hamam Böcekli 1 Nisan Şakası 02:58
Sevgiliye Hamam Böcekli 1 Nisan Şakası 898 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisine korkunçlu 1 Nisan şakası hazırlayan adamımız banyoyu hamam böcekleri ile dolduruyor. Sonrası malum. Kadınlar ve böcekler.
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 02:15
Fazla Atarlı Putin Reyiz - İş Adamlarına Ayar Çekmek 887 izlenme - 1 yıl önce Açıklamayı spiker yapmış sağolsun gerçi anlaşılmayacak durum değil. Putin başgan çakal işadamlarını dize getiriyor adeta kendine itaat ettiriyor. Helal olsun bu hareketi saygı duyulası..
Ekmekten Çıkan Hamam Böceği 02:34
Ekmekten Çıkan Hamam Böceği 788 izlenme - 2 yıl önce Ekmeğinden ip çıktığında el etmesi kafi gelmeyen, uzun soluklu bakışmaların sonuç vermemesi, içinden çamur çıkması, saç çıkması ve finalde de hamam böceği çıkmasından sonra teyzemizin muhabirleri çağırması. Son saniyelerdeki hareketleri ise Recep İvedik'le bir yakınlığı olduğunu gösterir nitelikte.
İğrenç Lezzet Durakları 01:41
İğrenç Lezzet Durakları 1.006 izlenme - 2 yıl önce - Ne Vereyim Abime ? - Ne vereceksin bana ? - Abimin ağzına layık Timsah Çorbası var, Solucan Dürüm var, mis gibi Testis Yahnisi, Izgarada Fare, Haşlanmış Kertenkele, Tavada Tarantula, çayın yanına da Eşek Arısı Kurabiyesi var abim. - Hmm, dur önce bir Vedat Milor'a telefon açayım.
Özge Uzun'un Zor Anları! 00:36
Özge Uzun'un Zor Anları! 1.902 izlenme - 4 yıl önce CNN Türk spikeri Özge Uzun, önüne gelen iğrenç bir haberi sunarken zor anlar yaşadı... Böcek yeme yarışması!
Kadir İnanır Ve Hamam Böceği 02:10
Kadir İnanır Ve Hamam Böceği 1.103 izlenme - 5 yıl önce
Hamam Böceği Yutturma Yarışması 00:12
Hamam Böceği Yutturma Yarışması 392 izlenme - 2 yıl önce Hamam Böceği Yutturma Yarışması Japonya'da borunun içindeki böceği üfleyerek rakibine yutturma oyunu oynayan iki kız.
Belgeselde - Türkiyede ( Hamam Böceği Kafasız 3 Gün Yaşıyomuş ) 00:06
Belgeselde - Türkiyede ( Hamam Böceği Kafasız 3 Gün Yaşıyomuş ) 615 izlenme - 3 yıl önce Belgeselde - Türkiyede ( Hamam Böceği Kafasız 3 Gün Yaşıyomuş )
Uzaktan Kumandalı Hamamböceği Nasıl Yapılır? 13:18
Uzaktan Kumandalı Hamamböceği Nasıl Yapılır? 305 izlenme - 1 yıl önce Uzaktan kumandalı araba almak istiyorsunuz ama paranız yok. işte size fırsat. tüm mahallede şekliniz olacak artık. Dua edeceksiniz bana.
20 İğrenç Bilgi 01:53
20 İğrenç Bilgi 413 izlenme - 2 yıl önce işimize yaramayacak 20 iğrenç bilgi gibi gelebilir ama gündelik hayatta yaptığımız belli başlı ihtiyaçlarımızın aslında insan sağlığına ne denli zarar verdiğini izliyoruz.Not;Yemek yerken izlemeyiniz.
Ne Orjinal Ne Marjinal 03:06
Ne Orjinal Ne Marjinal 223 izlenme - 1 yıl önce Marjinal olma sevdasına düşen iki Türk gencine sesleniyorum ; Wolverine gibi favori uzatıp, zoraki böcek kızartması yemeyle olmaz o işler. Marjinal dediğin böceği çiğ çiğ yer ve bunu show için değil karnını doyurmak için yapar.Ayrıca tabakta yemek bırakılmaz arkanızdan ağlar.
Bira İçen Hamam Böceği 00:26
Bira İçen Hamam Böceği 360 izlenme - 2 yıl önce Bira İçen Hamam Böceği Boş bulduğu bira bardağını sahiplenip kana kana içen hamam böceğini izleyeceğiz.
30 Hamam Böceği, 30 Solucan ve 100 Kırkayak Yiyip Ölmek 03:49
30 Hamam Böceği, 30 Solucan ve 100 Kırkayak Yiyip Ölmek 244 izlenme - 1 yıl önce Büyük ödülün bir piton olduğu sıradışı yarışta bir insan evladı 30 hamamböceği, 30 solucan ve 100 kırkayağı güzelce yedikten sonra hakkı rahmetine kavuşmuştur efendim. Çok sakat olduğunu da yeniden belirtmek isterim. http://www.ntvmsnbc.com/id/25388692/
 Canlı Canlı Hamamböceğine Çip Takmak 03:06
Canlı Canlı Hamamböceğine Çip Takmak 473 izlenme - 4 yıl önce Canlı canlı Hamamböceğinin beynine chip tkaıp iPhone uygulaması yaptılar..
Hamam Böceği Şakası 01:41
Hamam Böceği Şakası 405 izlenme - 3 yıl önce Böyle De Şaka Olmaz Ki
Kadir İnanır'ın Hamam Böceği İle Olan Mücadelesi 02:10
Kadir İnanır'ın Hamam Böceği İle Olan Mücadelesi 312 izlenme - 2 yıl önce 18’incisi Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde ’Yaşam Boyu Onur Ödülü’ alan ünlü oyuncu Kadir İnanır, ödülü için yaptığı konuşma sırasında bir hamam böceği sol omzuna musallat oldu. 2 dakikadan fazla bi süre gezinti yapan böceğe bir görevli müdahale etti.
Sökülen Laptopın İçinden Çıkan Kayıp Irk 04:55
Sökülen Laptopın İçinden Çıkan Kayıp Irk 343 izlenme - 2 yıl önce Yine ama yine Rusya'da çekilen görüntülerde eleman laptopını söküyor, hadi biz söktüğümüzde fıstık kabuğu, püskevit kırıntıları neyse de, bu? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İnsafsızca Yapılmış Hamam Böceği Şakası 01:41
İnsafsızca Yapılmış Hamam Böceği Şakası 256 izlenme - 2 yıl önce Çok akıllıca düşünülmüş, tasarlanmış, kurgulanmış ve sahneye alınmış diyor ve izliyoruz.
Dev Kırkayak Hamam Böceğini Yok Etti 02:00
Dev Kırkayak Hamam Böceğini Yok Etti 126 izlenme - 1 yıl önce Dev bir kırk ayak hamam böceğini yiyerek yok ediyor. O anlar kamera tarafından saniye saniye böyle görüntülendi.