Hoşgeldiniz!

hamamböceği

Oggy ve Hamamböceği - Balık Avı Frolik 06:55
Oggy ve Hamamböceği - Balık Avı Frolik 578 izlenme - 10 ay önce Jack, Oggy'yi ona balık tutmayı öğretir. Ah ... doğa, temiz hava, gölgede kuşların yumuşak cıvıltısı, bu masum spordan daha ne rahatlatıcı? Ancak şaka seven hamamböceği ile kabus haline gelir.
Dev Hamamböceği 00:45
Dev Hamamböceği 1.056 izlenme - 3 yıl önce Dev hamamböceği Eski Rusya'da yaşanan Çernobil patlamasının ardından terk edilen evlerde çekilen bu görüntülerde, adeta mutasyona uğramış dev hamamböcekleri görüldü.
Oggy ve Hamamböceği - Kontrol Freak 06:56
Oggy ve Hamamböceği - Kontrol Freak 318 izlenme - 10 ay önce Jack ve Oggy TV programı üzerinde savaşıyorlar ve bu nedenle Jack, tartışmayı bir motosiklet yarışıyla çözmeye karar veriyor. Büyük kara sürünün elini alt edeceğine inanan Jack, her zamanki gibi küçümserken kendi tatlı vakitlerini hızlandırıyor ...
7000 Hamamböceği Besleyen Ufak Kız 00:51
7000 Hamamböceği Besleyen Ufak Kız 80 izlenme - 4 ay önce Görüntüde 7000 hamamböceği ile yaşayan ilginç ufak kızı izlicez.Ufak ızda içi tuhaf olma duygusu yok galiba bir tük kızında olsa kaçar giderdi Yabancı ırktan olunca bunlar aslanda besler.
Böcekli Pastasıyla İnsanları Trollemek 03:02
Böcekli Pastasıyla İnsanları Trollemek 99 izlenme - 10 ay önce İnsanlara hamamböceği şeklinde pasta yaparak tepkilerini ölçmek. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Açılmamış Damacanadan Hamam Böceği Çıkması 02:09
Açılmamış Damacanadan Hamam Böceği Çıkması 291 izlenme - 3 yıl önce Ordulu Mustafa Sabri abimizin aldığı damacana suyun içinden hamam böceği çıkması sonucu abimizin yaşadığı hayal kırıklığını izliyoruz.. Abimizin -de -da eklerini kullanış tarzı oldukça cezbedici..
1,5 Metreye Kadar Zıplayabilen Robot Böcek 01:06
1,5 Metreye Kadar Zıplayabilen Robot Böcek 158 izlenme - 2 yıl önce Bilim insanları, 1,5 metreye kadar zıplayabilen ve oldukça hızlı hareket eden, robot hamamböceği geliştirdiler. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Kertenkeleyi Ağzıyla Besleyen Adam 00:06
Kertenkeleyi Ağzıyla Besleyen Adam 190 izlenme - 4 yıl önce Ağzına hamamböceği alarak kertenkele beslemesi ayrı ilginçken, kertenkelenin uzaktan hissederek koşması daha ilginç. İzleyin.
Hamamböceği Lavralarına Saldıran Karıncalar 18:06
Hamamböceği Lavralarına Saldıran Karıncalar 77 izlenme - 1 yıl önce AntsCanada isimli Youtube kanalı, doğanın acımasının olmadığını kanıtlayan bir video yayınladı. Solenopsis türü karıncalar hamamböceğinin doğum yaptığı sırada saldırıya geçiyorlar. Uzunca bir video yayınlayan kanalın bahsettiğimiz konusu videonun 10. dakikasından sonra başlıyor.
Hamamböceğini Pert Eden Çıyan 02:54
Hamamböceğini Pert Eden Çıyan 23 izlenme - 1 yıl önce Çıyanlar eklembacaklılar (Arthropoda) adı verilen bir grubun üyeleridir. Örümcekler, böcekler, akrepler, kırkayaklar, çıyanlar ve yengeç, ıstakoz gibi kabuklular bu gruptandır. Çıyan'ın latince adı Chilopoda'dır. Dünyada bulunan en ilkel böceğin Chilopoda'ya benzer bir atadan kök alarak geliştiği düşünülür. Kaynak : http://www.bocekler.org/2014/06/cyanlar-ev-cyanlar-ve-mucadele.html
Bira İçen Hamamböceği 00:15
Bira İçen Hamamböceği 70 izlenme - 3 yıl önce Hamamböceği hiç bira içer mi demeyin. Bardaktaki birayı içen hamamböceğine çok şaşıracaksınız.
Volkan Ziraat İlaçlama Hizmetleri 01:40
Volkan Ziraat İlaçlama Hizmetleri 294 izlenme - 7 yıl önce Aydında ilaçlama, aydında profesyonel ilaçlama, profesyonel ilaçlama Aydında.
maxforce ıc jel uygulama yöntemi volkanziraat.tr.gg 03:21
maxforce ıc jel uygulama yöntemi volkanziraat.tr.gg 191 izlenme - 6 yıl önce volkan ziraat ilaçlama hizmetlerihalk sağlığı ve çevre sağlığı alanında aydın ilinde uzman firma.www.volkanziraat.tr.gg
İnsanları Hamamböceği Pastasıyla Trollemek 03:02
İnsanları Hamamböceği Pastasıyla Trollemek 20 izlenme - 10 ay önce İnsanlara hamamböceği şeklinde pasta yapılarak tepkileri ölçüldü. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz.
hizmet görüntüleri 00:45
hizmet görüntüleri 114 izlenme - 8 yıl önce kapalı alan ulv ilaçlaması.
melekbocekilaclama 03:46
melekbocekilaclama 82 izlenme - 8 yıl önce