Hoşgeldiniz!

Hamamböceği Videoları İzle

Oggy ile Hamamböceği - (Bölüm 22-39) 02:07:21
Oggy ile Hamamböceği - (Bölüm 22-39) 148.954 izlenme - 2 yıl önce Oggy sonunda hamam böceklerini evden atmayı başarır ama bu sefer evden attığı hamamböceklerini özlemeye başlar, anıları gözünde canlanır. En sonunda dayanamaz.
Dev Hamamböceği 00:45
Dev Hamamböceği 964 izlenme - 2 yıl önce Dev hamamböceği Eski Rusya'da yaşanan Çernobil patlamasının ardından terk edilen evlerde çekilen bu görüntülerde, adeta mutasyona uğramış dev hamamböcekleri görüldü.
1,5 Metreye Kadar Zıplayabilen Robot Böcek 01:06
1,5 Metreye Kadar Zıplayabilen Robot Böcek 156 izlenme - 8 ay önce Bilim insanları, 1,5 metreye kadar zıplayabilen ve oldukça hızlı hareket eden, robot hamamböceği geliştirdiler. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Hamamböceği Lavralarına Saldıran Karıncalar 18:06
Hamamböceği Lavralarına Saldıran Karıncalar 71 izlenme - 7 ay önce AntsCanada isimli Youtube kanalı, doğanın acımasının olmadığını kanıtlayan bir video yayınladı. Solenopsis türü karıncalar hamamböceğinin doğum yaptığı sırada saldırıya geçiyorlar. Uzunca bir video yayınlayan kanalın bahsettiğimiz konusu videonun 10. dakikasından sonra başlıyor.
Açılmamış Damacanadan Hamam Böceği Çıkması 02:09
Açılmamış Damacanadan Hamam Böceği Çıkması 157 izlenme - 2 yıl önce Ordulu Mustafa Sabri abimizin aldığı damacana suyun içinden hamam böceği çıkması sonucu abimizin yaşadığı hayal kırıklığını izliyoruz.. Abimizin -de -da eklerini kullanış tarzı oldukça cezbedici..
Kertenkeleyi Ağzıyla Besleyen Adam 00:06
Kertenkeleyi Ağzıyla Besleyen Adam 185 izlenme - 3 yıl önce Ağzına hamamböceği alarak kertenkele beslemesi ayrı ilginçken, kertenkelenin uzaktan hissederek koşması daha ilginç. İzleyin.
Hamamböceğini Pert Eden Çıyan 02:54
Hamamböceğini Pert Eden Çıyan 7 izlenme - 2 ay önce Çıyanlar eklembacaklılar (Arthropoda) adı verilen bir grubun üyeleridir. Örümcekler, böcekler, akrepler, kırkayaklar, çıyanlar ve yengeç, ıstakoz gibi kabuklular bu gruptandır. Çıyan'ın latince adı Chilopoda'dır. Dünyada bulunan en ilkel böceğin Chilopoda'ya benzer bir atadan kök alarak geliştiği düşünülür. Kaynak : http://www.bocekler.org/2014/06/cyanlar-ev-cyanlar-ve-mucadele.html
Bira İçen Hamamböceği 00:15
Bira İçen Hamamböceği 68 izlenme - 2 yıl önce Hamamböceği hiç bira içer mi demeyin. Bardaktaki birayı içen hamamböceğine çok şaşıracaksınız.
maxforce ıc jel uygulama yöntemi volkanziraat.tr.gg 03:21
maxforce ıc jel uygulama yöntemi volkanziraat.tr.gg 190 izlenme - 5 yıl önce volkan ziraat ilaçlama hizmetlerihalk sağlığı ve çevre sağlığı alanında aydın ilinde uzman firma.www.volkanziraat.tr.gg
Volkan Ziraat İlaçlama Hizmetleri 01:40
Volkan Ziraat İlaçlama Hizmetleri 285 izlenme - 6 yıl önce Aydında ilaçlama, aydında profesyonel ilaçlama, profesyonel ilaçlama Aydında.
hizmet görüntüleri 00:45
hizmet görüntüleri 114 izlenme - 7 yıl önce kapalı alan ulv ilaçlaması.
melekbocekilaclama 03:46
melekbocekilaclama 82 izlenme - 7 yıl önce