Hoşgeldiniz!

Hamas Videoları İzle

Al Qassam - İzzet'in El-Kassam Tugaylarının Oparasyonu 06:14
Al Qassam - İzzet'in El-Kassam Tugaylarının Oparasyonu 2.335 izlenme - 2 yıl önce Filistin direniş hareketi HAMAS bir video yayınlayarak İşgalci terör devleti İsrail'e korku saldı. Yayınlanan video'da HAMAS'ın son sızma operasyonları ilk kez yayınlanıyor. İşte O video...
filistinde uçurtmalar 05:31
filistinde uçurtmalar 4.010 izlenme - 7 yıl önce grup özlem - filistinde uçurtmalar
Abdüllatif Şener - Erdoğan ile İsrail Arasındaki Gizli Anlaşma 04:36
Abdüllatif Şener - Erdoğan ile İsrail Arasındaki Gizli Anlaşma 835 izlenme - 1 yıl önce Abdüllatif Şener (Tayyip Erdoğan'ın yol arkadaşı ve eski AKP maliye bakanı) : "Erdoğan ile İsrail arasında gizli bir anlaşma var" dedi. Ve sır görüşmenin ayrıntılarını anlattı.
Çarşaf ve Peçe Kadının Kalesidir - Gözlere Köleliği Reddedin 05:53
Çarşaf ve Peçe Kadının Kalesidir - Gözlere Köleliği Reddedin 804 izlenme - 2 yıl önce Risale-i Nur talebesi Aczmendi Hanımları'ndan başarılı bir çalışma. Hürriyetiniz için gözlere köleliği reddedin ! Çarşaf ve peçe kadının kal'asıdır ' ah atam ah nerelerdesin ..
Hamas Marşı HD 2016 04:26
Hamas Marşı HD 2016 191 izlenme - 12 ay önce Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın !!
Eren Erdem: İsrail'le Anlaşmayla Gazze Ablukası Resmen Tanındı 18:57
Eren Erdem: İsrail'le Anlaşmayla Gazze Ablukası Resmen Tanındı 227 izlenme - 8 ay önce CHP İstanbul Mv. Eren Erdem, Türkiye ile İsrail arasında yapılan anlaşmaya ilişkin sosyal medya hesaplarında yaptığı canlı yayında kritik açıklamalarda bulundu.
Hamasin Yiğitleri Perişan Olan İsrail Askerleri. 05:04
Hamasin Yiğitleri Perişan Olan İsrail Askerleri. 1.271 izlenme - 8 yıl önce not:bu klİp vİdeolardan oluŞmaktadir.İçİnde resİm yoktur.
İsrail Tankını Havaya Uçurmak 00:38
İsrail Tankını Havaya Uçurmak 387 izlenme - 2 yıl önce Hamas'ın askeri kanadı, kilometrelerce ötedeki İsrail tankını vurdukları görüntüleri yayınladı. Demek ki neymiş çocukları öldürmeden de savaşılıyormuş? Bu arada füzeyi sivillerin arasından atmış diyen beyinsizler çıkacaktır onlara cevabım adamların savaşmak için askeri üsleri falan mı var zannediyorsunuz yada koca bir ülke mi orası zannediyorsunuz???
Hamas Marşı Kassam tugayları HD 2016 04:48
Hamas Marşı Kassam tugayları HD 2016 132 izlenme - 12 ay önce Kanalımıza Abone Olmayı Unutmayın !!
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 00:13
İsrailli Askerin Keskin Nişancı Tarafından Vurulma Anı 529 izlenme - 3 yıl önce İsrail askeri böyle vuruldu. İsrail'İn, Gazze'ye kara operasyonu başlatmasının ardından Hamas'ın askeri kanadı Kassam Tugayları Gazze halkını savunuyor. Kassam'ın keskin nişancıları tarafından öldürülen İsrailli askerin ölüm anı görüntülendi.
İsrailden Yeni Savunma Sistemi Lazer Kubbe 00:45
İsrailden Yeni Savunma Sistemi Lazer Kubbe 404 izlenme - 2 yıl önce Rafael gelişmiş savunma sistemlerinin ilk olarak singapur havacılık fuarında tanıttığı bu son teknoloji sistem, hızlı füze teknolojileriyle çalışan iron dome (Demir kubbe) dahilinde uyumlu çalışıcak kesintisiz 200-300KW enerji aktarımıyla hedefi yok eden lazer ışın topudur (rafael laser beam cannon) Pek çok alanda ve özellikle de silah teknolojileri alanında kusursuz çalışan buluşları hayata geçiren israilin savunma kolu rafael bu defa da adından çok söz ettireceğe benziyor. Konuya ilgi duyanlar yayımlanmış gerçek görüntülerine de ulaşabilsinler gayesiyle ingiliççe isimlerinide yazdım. Dosta güven terör mihraklarına korku salan ve anca oyunlarda görebileceğimiz bu super israil teknolojisininin animasyonunu hep birlikte izliyoruz.
HAMAS'IN SİYONİST İSRAİLE FÜZE YAĞDIRMASI 05:03
HAMAS'IN SİYONİST İSRAİLE FÜZE YAĞDIRMASI 62 izlenme - 1 yıl önce Web Site: http://huseynisevda.biz/articles.php Davamızın sonu Allah’a hamd etmektir hamas
Hamas 04:56
Hamas 723 izlenme - 8 yıl önce carnac ardream hamas
Oğluna Siper Olan Baba - Filistin(2000) 01:03
Oğluna Siper Olan Baba - Filistin(2000) 252 izlenme - 2 yıl önce 30 eylül 2000'de Gazze'de Hamas militanları ve İsrail ordusunun çatışmasında ortada, çapraz ateşte kalan Filistinli baba-oğul. Görüntüler tüm dünyada büyük inifal yaratmıştı. Olay hala kurgu mu? gerçek mi diye tartışılıyor. Çocuktum ana haberde izleyip ağlamıştım nedense. İsrailin saldırılarını yoğunlaştırdığı şu günlerde aklıma geldi paylaşayım dedim.
İzzeddin El Kassam Tugaylarından Siyonistlere Baskın 03:48
İzzeddin El Kassam Tugaylarından Siyonistlere Baskın 197 izlenme - 2 yıl önce Hamas’ın silahlı kanadı İzzeddin Kassam Tugayları İsrail’in kuzeydoğusundaki Nahel Oz üssüne düzenlenen operasyona ait olduğunu iddia ettiği görüntüleri yayımladı. Grup, söz konusu görüntülerde bir İsrail askerini kaçırma girişimlerinin olduğunu iddia ediyor. İzzeddin Kassam Tugayları, söz konusu operasyonda 10 İsrail askerinin öldürüldüğünü öne sürdü. Daha sonra başka bir videoda yaptığı konuşmasında İzzeddin Kassam Tugayları Komutanı Muhammed Dayf şu ifadeleri kullandı. “Düşman çocukları, kadınlar ve sivilleri öldürdü. Gazze’ye girdiği imajı vermek için yoğun bombardıman yaptı. Düşman askerleri adeta ölüme götürülüyor gibi korkarak gidiyorlar. Artık güç dengeleri değişti. Şunu bilin ki siz ölüme aşık askerlerle savaşıyorsunuz. Bütün direniş grupları ittifak içinde birlikte çalışıyorlar. Düşman güçleri havadan, denizden ve karadan yaptıkları bombardımanlarda başarısız olduğu gibi kara harekatında da başarılı olamadı. Düşündüğünden de kötü oldu. Biz askerleri öldürmeyi tercih ediyoruz ama düşman sivilleri öldürüyor. Halkımız güvenlikte olmadıkça düşman da olmayacaktır. Ambargo bitmeden ve saldırılar durmadan ateşkes olmayacak. Biz daha önce hazırlanmış senaryolar çerçevesinde çalışıyoruz. Zaferden eminiz. Halkımızın sabrı ve desteği olmasaydı bu başarı da olmazdı”
genelkurmaydan açıklama 01:44
genelkurmaydan açıklama 821 izlenme - 8 yıl önce
Demir Kubbe'nin 15 Füzeyi İmha Etmesi 01:33
Demir Kubbe'nin 15 Füzeyi İmha Etmesi 190 izlenme - 2 yıl önce İsrailli Rafael İleri Savunma Sistemleri tarafından geliştirilen Demir Kubbe'nin, 15 Kassam füzesini imha etmesinin görüntüleri.
Filistin Marşı - Vurun Tel Aviv'i (Türkçe Altyazılı) 02:35
Filistin Marşı - Vurun Tel Aviv'i (Türkçe Altyazılı) 182 izlenme - 2 yıl önce Hamas'ın en yeni marşı olan "Vurun Tel Aviv'i" karşınızda. Sözlerinde İsrail'e ve Başbakan Benjamin Netanyahu'ya ağır sözler var. Ben üst üste 10'dan fazla kez dinledim valla, melodisi çok hoşuma gitti; sizlerin beğenisine ve yorumuna bırakıyorum gerisini.
Hamas'ın M-302 Füzelerini Kullanması 01:18
Hamas'ın M-302 Füzelerini Kullanması 207 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde İsrail ve Filistin arasında sürmekte olan çatışma ortamını Türkiye'de bulunan televizyon kanallarında takip etmekte olanlar ağır bir biçimde dezenfermasyona bağlı kalarak İsrail'in durduk yere Gazze'ye operasyon yaptığını düşünmekteler ancak bu olayların perde arkasında bu tvlerden yansıtılmayan bilgiler de bulunmakta. M-302 isimli füze ise bunlardan bir tanesi. Daha önceleri Hamas isimli terör örgütünün kullandığı füzelerin alanı fazla geniş değil ve önlenebilir bir ölçüdeydi ancak 2014 yılından itibaren çeşitli ülkeler bu terör örgütüne yardım etmeye başladılar ve üst düzey silahlar ve roketler ulaştırdılar. Mart ayında İsrail durdurduğu bir gemide İran tarafından gönderilen M-302 füzelerini bulduğunda üst düzey alarma geçildi çünkü bu füzeler ile birlikte Hamas, İsrail'in bütün şehirlerini rahatlıkla vurabilirdi. İsrail, Demir Kubbe isimli bir roket önleme sistemi kullanıyor ancak 100mile kadar ilerleyebilen M-302 isimli roket bu sistemi zaman zaman aşabiliyor. Yine Türkiye'deki basının vermediği haberlerden birisi ise son günlerdeki çatışmaları başlatan olayın Hamas'ın M-302 isimli roketleri ateşlemesi oldu ve Demir Kubbe sistemi sayesinde hiçbir sivil hayatını kaybetmedi ancak elinde 10.000 den fazla roket olduğu bilinen Hamas tehlikesine karşı bir önlem almak gerekiyordu. Şu anda birçok İsrail şehirinde yaşayan vatandaş ise barınaklara kaçmış durumda çünkü olası bir aksaklıkta İsrail şehirleri Hamas tarafından bombalanabilir ve bu çok büyük can kayıplarına yol açacaktır. Hamas, İsrail düşmanı olduğu kadar aynı zamanda hiçbir Filistinlinin hayatını da önemsemiyor çünkü M-302 füzelerini sakladıkları fabrikalar ve roket bataryaları insanların evleri arasında yer alıyor. Sivil halkın arasından gönderdiği roketlerle İsrail'i vuran Hamas'ı durdurmak için operasyon yapan İsrail ise vurmadan önce halka çağrı yaparak bölgeden ayrılmaları gerektiğini söylüyor. İki gün önce İsrail tarafı Filistinlilerin zarar görmemesi için Hamas ile karşılıklı olarak 5 saatlik bir ateşkes ilan etti ancak 5 saat dolmadan 4. saatte Hamas bu roketleri yine İsrail üzerine gönderdi. Şimdi sorum bu videoyu izleyen ve açıklamayı okuyan Alkışlarlayaşıyorum.com üyelerine. Eğer terör örgütü PKK'nın eline bu roketler geçse ve Ankara-Konya-Eskişehir üzerine roket yağdırmaya başlasa, bu roket bataryalarını da doğudaki çeşitli şehirlerde halkın arasındaki yerlere kurmuş olsa nasıl tepki verirdiniz?
Beyin Yakan Çizgi Dizi Ahmed & Salim 2 09:16
Beyin Yakan Çizgi Dizi Ahmed & Salim 2 181 izlenme - 2 yıl önce Lsd kafası dedikleri bu olsa gerek Beyin Yakan Çizgi Dizi Ahmed & Salim 2. Bölümü sizlerle.
Hamas'ın M-302 Füzelerini Kullanması 01:18
Hamas'ın M-302 Füzelerini Kullanması 134 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde İsrail ve Filistin arasında sürmekte olan çatışma ortamını Türkiye'de bulunan televizyon kanallarında takip etmekte olanlar ağır bir biçimde dezenfermasyona bağlı kalarak İsrail'in durduk yere Gazze'ye operasyon yaptığını düşünmekteler ancak bu olayların perde arkasında bu tvlerden yansıtılmayan bilgiler de bulunmakta. M-302 isimli füze ise bunlardan bir tanesi. Daha önceleri Hamas isimli terör örgütünün kullandığı füzelerin alanı fazla geniş değil ve önlenebilir bir ölçüdeydi ancak 2014 yılından itibaren çeşitli ülkeler bu terör örgütüne yardım etmeye başladılar ve üst düzey silahlar ve roketler ulaştırdılar. Mart ayında İsrail durdurduğu bir gemide İran tarafından gönderilen M-302 füzelerini bulduğunda üst düzey alarma geçildi çünkü bu füzeler ile birlikte Hamas, İsrail'in bütün şehirlerini rahatlıkla vurabilirdi. İsrail, Demir Kubbe isimli bir roket önleme sistemi kullanıyor ancak 100mile kadar ilerleyebilen M-302 isimli roket bu sistemi zaman zaman aşabiliyor. Yine Türkiye'deki basının vermediği haberlerden birisi ise son günlerdeki çatışmaları başlatan olayın Hamas'ın M-302 isimli roketleri ateşlemesi oldu ve Demir Kubbe sistemi sayesinde hiçbir sivil hayatını kaybetmedi ancak elinde 10.000 den fazla roket olduğu bilinen Hamas tehlikesine karşı bir önlem almak gerekiyordu. Şu anda birçok İsrail şehirinde yaşayan vatandaş ise barınaklara kaçmış durumda çünkü olası bir aksaklıkta İsrail şehirleri Hamas tarafından bombalanabilir ve bu çok büyük can kayıplarına yol açacaktır. Hamas, İsrail düşmanı olduğu kadar aynı zamanda hiçbir Filistinlinin hayatını da önemsemiyor çünkü M-302 füzelerini sakladıkları fabrikalar ve roket bataryaları insanların evleri arasında yer alıyor. Sivil halkın arasından gönderdiği roketlerle İsrail'i vuran Hamas'ı durdurmak için operasyon yapan İsrail ise vurmadan önce halka çağrı yaparak bölgeden ayrılmaları gerektiğini söylüyor. İki gün önce İsrail tarafı Filistinlilerin zarar görmemesi için Hamas ile karşılıklı olarak 5 saatlik bir ateşkes ilan etti ancak 5 saat dolmadan 4. saatte Hamas bu roketleri yine İsrail üzerine gönderdi. Şimdi sorum bu videoyu izleyen ve açıklamayı okuyan Alkışlarlayaşıyorum.com üyelerine. Eğer terör örgütü PKK'nın eline bu roketler geçse ve Ankara-Konya-Eskişehir üzerine roket yağdırmaya başlasa, bu roket bataryalarını da doğudaki çeşitli şehirlerde halkın arasındaki yerlere kurmuş olsa nasıl tepki verirdiniz?
Hamas Ve İsrail Askerlerinin Filistinli Çocukları Kalkan Olarak Kullanması 00:31
Hamas Ve İsrail Askerlerinin Filistinli Çocukları Kalkan Olarak Kullanması 172 izlenme - 3 yıl önce Hamas ve İsrail Askerlerinin Filistinli Çocukları Kalkan Olarak Kullanması - Yazık Çocuklara Masum Onlar Güçlüyüm Geçinen Devletler Hesabını Verirsiniz Bir Gün
Vahiy Ft. Afür - Filistin ( Hamas ) 02:52
Vahiy Ft. Afür - Filistin ( Hamas ) 631 izlenme - 7 yıl önce vahiy ft. afür - filistin ( hamas ) gülsuyu vukuat maltepe 34 recordz..
İsrail Askerinin Duvarla İmtihanı 01:32
İsrail Askerinin Duvarla İmtihanı 144 izlenme - 2 yıl önce Filistinli gösterici avına çıkan 2 askerden biri kolayca yaklaşık 1.5 metrelik duvarı geçerken diğeri bunu bir türlü başaramıyor. Sonunda başarıyor ama o da bir şeye benzemiyor.
Hamas Gösteri - Zahar - Kudüsyolu 03:46
Hamas Gösteri - Zahar - Kudüsyolu 128 izlenme - 3 yıl önce Www.kudusyolu.com Hamas Gösteri - Zahar - Kudüsyolu
Abdülaziz Rantisi'nin Şehadeti 02:11
Abdülaziz Rantisi'nin Şehadeti 187 izlenme - 3 yıl önce 18 Nisan, Filistin İslami Direniş Hareketinin Ve Filistin'in Önde Gelen Liderlerinden Dr. Abdülaziz Er-rantisi'nin Onuncu Şehadet Yıldönümü. "filistin Aslanı" Lakabıyla Da Bilinen Abdülaziz Rantisi 17 Nisan 2004te İşgal Ordusuna Ait Apaçi Tipi Helikopterin Aracına Düzenlediği Saldırıda Şehit Olmuştu.
60 Saniyede Gazze'deki Hamas Taktikleri 01:09
60 Saniyede Gazze'deki Hamas Taktikleri 89 izlenme - 2 yıl önce Terör örgütü Hamas'ın sivilleri yok etme amaçlarını anlatan harika bir video sizlerle.
Hamastan Korkmuyoruz Diyen İsrailli Gençler 00:13
Hamastan Korkmuyoruz Diyen İsrailli Gençler 105 izlenme - 2 yıl önce Hamas'tan korkmuyoruz diyen İsrailli gençler sireni duyarsa 3,5 buçuk atıp kaçmaya başlarlar.
HDP'li Önder: İstanbul'un Valisi Misin, Delisi Misin? 01:17
HDP'li Önder: İstanbul'un Valisi Misin, Delisi Misin? 229 izlenme - 3 yıl önce CNNTürk'te 5N1K programına katılan HDP'li Sırrı Süreyya Önder, İstanbul Valisi Mutlu'ya hitaben "İstanbul'un valisi misin, delisi misin?" dedi.
Gazze'yi Hamas'tan Kurtarın 00:42
Gazze'yi Hamas'tan Kurtarın 96 izlenme - 2 yıl önce İsrail yapımı Hamas ve savaşı anlatan bir animasyon izleyeceğiz. Hep beraber Gazze'yi Hamas'tan kurtaralım.