Hoşgeldiniz!

Hamburgerci

Hamburgerci Sünger Bob 02:27
Hamburgerci Sünger Bob 105 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hamburgercisungerbob.htm Çizgi film kahramanı olan sünger bob ile hamburgerci dükkanında işe başlıyoruz. Size gelen müşterilen istedikleri hamburgerleri mouse'unuzla hazırlayarak en kısa sürede müşterilerimize veriyoruz. Süre bitmeden tüm müşterilerin hamburgerlerini hazırlamalısınız. İyi Eğlenceler..
Hamburgerci Kız 2 01:39
Hamburgerci Kız 2 38 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hamburgercikiz2.htm Hamburger hazırlayarak servis yapan ve işletmesine kazanç sağlayan hamarat kızın yardımınıza ihtiyacı vardır. Oyunda diğer işletme oyunlarında olduğu gibi müşterilerinizi bekletmeyecek ve siparişleri zamanında hazırlayarak çeşitli restaurantlarda başarılı bir iş çıkartmaya çalışacaksınız. Kontrolleri sağlamak için mouseyi kullanmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler dileriz..
Hamburgerci Simulator 14:25
Hamburgerci Simulator 8 izlenme - 5 ay önce Kanala Abone Ol : http://goo.gl/oZvPGW Hamburgerci Simulator Oyna : https://goo.gl/yCTVe4 Herkese merhaba ben Ulaş Demir bugün sizlerle Hamburgerci Simulator McDonalds oynuyoruz. Çok eğlenceli bir oyun . Eğer daha fazla istiyorsanız like atmayı ve abone olmayı unutmayınız!! Sosyal Medya Adreslerim : Facebook http://goo.gl/kYxKOZ YouNow https://goo.gl/nHdQry Twitter http://goo.gl/p9ANB1 Instagram https://goo.gl/kiJtbQ G2A http://goo.gl/JRAf3J ----------------------------------------­­­--- Beni desteklemek için videoları beğenin , yorum yapın ve paylaşın. İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM DEMİR AİLESİ!!
Hamburgerci Kedi 01:18
Hamburgerci Kedi 6 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/hamburgercikedi.htm Oyun alanında bulunan hamburgere ulaşmaya çalışan kedinin yardımınıza ihtiyacı vardır. Başladıktan sonra yapmanız gereken hamburgerin kediye ulaşmasını engelleyen kolonları ortadan kaldırmak olacaktır. Bu işlemi mouseniz ile yapabilirsiniz. Hamburgerci kediyi mutlu etmek için tüm burgerleri ona ulaştırmaya çalışın. İyi oyunlar.