Hoşgeldiniz!

Hamburgerci Videoları İzle

Hamburgerci Sünger Bob 02:27
Hamburgerci Sünger Bob 104 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/hamburgercisungerbob.htm Çizgi film kahramanı olan sünger bob ile hamburgerci dükkanında işe başlıyoruz. Size gelen müşterilen istedikleri hamburgerleri mouse'unuzla hazırlayarak en kısa sürede müşterilerimize veriyoruz. Süre bitmeden tüm müşterilerin hamburgerlerini hazırlamalısınız. İyi Eğlenceler..
Hamburgerci Kız 2 01:39
Hamburgerci Kız 2 37 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/hamburgercikiz2.htm Hamburger hazırlayarak servis yapan ve işletmesine kazanç sağlayan hamarat kızın yardımınıza ihtiyacı vardır. Oyunda diğer işletme oyunlarında olduğu gibi müşterilerinizi bekletmeyecek ve siparişleri zamanında hazırlayarak çeşitli restaurantlarda başarılı bir iş çıkartmaya çalışacaksınız. Kontrolleri sağlamak için mouseyi kullanmanız yeterli olacaktır. İyi eğlenceler dileriz..
DÜKKANIN EBESİNİ BELLEDİK - Citizen Burger Disorder (w/ computeram1) 15:24
DÜKKANIN EBESİNİ BELLEDİK - Citizen Burger Disorder (w/ computeram1) 14 izlenme - 1 yıl önce Daha fazla eğlenceli video : https://goo.gl/Y6SI8M Facebook : http://facebook.com/superkardesler Twitter : http://twitter.com/superkardeslerr PC Sistem Özellikleri : http://goo.gl/FvrhU3 Kanal için Kullandığımız Programlar : http://goo.gl/X77PvG
Hamburgerci Kedi 01:18
Hamburgerci Kedi 6 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/hamburgercikedi.htm Oyun alanında bulunan hamburgere ulaşmaya çalışan kedinin yardımınıza ihtiyacı vardır. Başladıktan sonra yapmanız gereken hamburgerin kediye ulaşmasını engelleyen kolonları ortadan kaldırmak olacaktır. Bu işlemi mouseniz ile yapabilirsiniz. Hamburgerci kediyi mutlu etmek için tüm burgerleri ona ulaştırmaya çalışın. İyi oyunlar.