Hoşgeldiniz!

hamdi ışık

Ne Dediği Anlaşılmayan Adam'dan Sitemize Cevap 02:15
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam'dan Sitemize Cevap 3.386 izlenme - 3 yıl önce Kendisinin iki yönlü bir insan olduğunu unutarak 'Burda kızgınlıkla tıkış şeyapıcak' sözlerini dilimize pelesenk ettik. O ki 81 ilde tanınan bir insanken; 'Hoçofoktör çok önemli' açıklamasına sandalyeden düşercesine güldük, yetmedi sözlüklerde başlık açtık, kişisel iletilerimize yazdık, derslerde el kaldırıp hocanın gözlerinin içine bakarak söyledik. Tabi şimdi biraz tabii ki, tabi itiraz etmeyelim sayın alkış insanları; yaptığımız ayıptı. İntikamın nasıl bir şey olduğunu bu videodan sonra daha iyi kavrayacaksınız dostlarım. Zira insan bu demeçten sonra kendini bir yokluyor, KPSS'ye de girmedim halbuki nerede aktı benim beynim? şeklinde bir sorgulama vuku buluyor bünyede. Kendimizden şüphelenmemizi sağlayan sevgili Hamdi Işık, gerçekten anlaşılmıyor be abi. Kişisel muhasebe için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/27176/ne-dedigi-anlasilmayan-adam-directors-cut
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam (Director's Cut) 02:05
Ne Dediği Anlaşılmayan Adam (Director's Cut) 1.942 izlenme - 3 yıl önce Futbol dünyasına getirdiği çarpıcı açıklamalarla olay yaratan Ne Dediği Anlaşılmayan Adam, fikirlerini destekleyip, bize onu anlamamız için son bir şans daha veriyor. Kesinlikle katılıyorum ben dediklerine. Hoçofoktör çok önemli. Evet.
Ne Dediği Anlaşılan Adam (Serin Sesler) 01:50
Ne Dediği Anlaşılan Adam (Serin Sesler) 1.176 izlenme - 3 yıl önce Ne dediği anlaşılmayan adamın ne dediğinin anlaşılmamasına çok içerledim. Ne dediği anlaşılmalıydı. Gerekli çeviri ve düzenlemeleri yapıp ne dediğinin anlaşılmasına katkıda bulunmak istedim. bu.