Hoşgeldiniz!

Hamdi Topçu Videoları İzle

Işıltılar - 14 Şubat 2015 Cumartesi / Hamdi Topçu 28:38
Işıltılar - 14 Şubat 2015 Cumartesi / Hamdi Topçu 72 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
21 Şubat 2015 Cumartesi / Hamdi Topçu 29:16
21 Şubat 2015 Cumartesi / Hamdi Topçu 18 izlenme - 2 yıl önce "İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu,CNN TÜRK'te 00:25
THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu,CNN TÜRK'te 15 izlenme - 3 yıl önce THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, canlı yayında Hakan Çelik'in sorularını yanıtlayacak... 3. havalimanı konusundan Atatürk Havalimanı'nın geleceğine, yeni uçak alım kararlarından işe dönmesine izin verilen çalışanların durumuna kadar merak edilen bütün sorulara yanıt verecek...
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 01:46
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 24 izlenme - 3 yıl önce Vefat eden CHP'li Aslanoğlu'nun oğlu, "Soma babamı çok etkiledi. Meclis'in de tatil olmasıyla evde haberleri izliyormuş. Kalbi dayanmadı" dedi.
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 01:46
Ölen CHP'li Vekilin Oğlu: Soma Babamı Çok Etkiledi 16 izlenme - 3 yıl önce Vefat eden CHP'li Aslanoğlu'nun oğlu, "Soma babamı çok etkiledi. Meclis'in de tatil olmasıyla evde haberleri izliyormuş. Kalbi dayanmadı" dedi.
''Şu ana kadar pilotlarla ilgili herhangi bir bilgi yok'' 01:58
''Şu ana kadar pilotlarla ilgili herhangi bir bilgi yok'' 5 izlenme - 4 yıl önce THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Beyrut'ta kaçırılan 2 türk pilot ile ilgili Habertürk TV'ye konuştu