Hoşgeldiniz!

hamilelik testi

Öfke filminden Türk Sinema Tarihine Geçecek Hamilelik Testi 00:22
Öfke filminden Türk Sinema Tarihine Geçecek Hamilelik Testi 15.399 izlenme - 2 yıl önce Kanal 7'de yayınlanan Öfke filminden ilginç bir hamilelik testi uygulaması görüyoruz.
Hamile Olduğunu Tuvaletten Öğrendi 07:55
Hamile Olduğunu Tuvaletten Öğrendi 1.750 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı bir adam, tuvaletin sifonunu çekmeyi unutan eşinden habersiz gebelik testi yaparak karısına hamile olduğunu açıkladı... Sam, eşinin üçüncü çocuklarına hamile olabileceğinden şüphelendiğinde değişik bir şey yapmaya karar verdi. Liseden beri birlikte Sam Rader ve Nia iki çocuk yetiştirirken hayatlarını da hayli popüler olan YouTube hesaplarından takipçileriyle paylaşıyor. Sam karısını hamilelik haberiyle şaşırtmaya karar verdiğinde bu anı internette paylaşmaktan da çekinmedi. Çarşamba günü yayınladığı ve çoktan yarım milyon kişi tarafından görüntülenen videonun başında Sam “Bu sabahbüyük planlarım var” diyor. Banyolarında karısı duymasın diye kısık sesle konuşan Rader “Rüyamda Nia’nın hamileliğini ona haber verdiğimi gördüm. Ondan önce öğrenmek istedim. Dün sabah saat 1.30’da ben işteyken karım iki hafta geciktiğini söyleyen bir mesaj attı. Nia gece sürekli tuvalete gider. Golf topu kadar idrar torbası var. Sifonu da bebeği uyandıracağından korktuğu için çekmez” diye devam ediyor. Rader gece vardiyasında çalıştığı için Nia sabah sifonu çekmeden tuvalete gidebilmiş. Suyla karıştığı için numunede gebelik hormonlarının tam çıkıp çıkmayacağından emin olamadığını kabul eden Rader, yine de getirdiği prediktörü kullandı. Gösterge pembeye döndüğünde Nia’nın gerçekten hamile olduğu açığa çıktı. Sam banyodan çıkarak Nia’nın çocuklarına kahvaltı hazırladığı mutfağa gitti. Nia ona birkaç defa neden onları videoya çektiklerini sorsa da cevap alamadı. Nia reçel olmak için dolaba gittiğinde Sam ona şarap almaya mı gittiğini sordu ve "Ama sen şarap içemezsin" dedikten sonra Nia ona daha gebelik testi bile yaptırmadığını hatırlattığında Sam cebinden yaptığı testi çıkardı. Sam testin gerçek olduğu konusunda ısrar edince heyecanlanan Nia “Bu adil değil” diyerek hamile olduğunu öğrendiğinde ona nasıl açıklayacağı hakkında planları olduğunu söyledi. Arkada ise çiftin kızlarının oğullarına ‘ağabey olacaksın’ diye heyecanla bağırdığı duyuluyordu. Çift, takipçilerine hamilelik boyunca videoları güncelleyeceklerini belirtmeyi de ihmal etmedi.
İpodla Hamilelik Testi 00:49
İpodla Hamilelik Testi 1.623 izlenme - 9 yıl önce
Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı? 00:49
Gebelik Testi Ne Zaman Yapılmalı? 62 izlenme - 3 yıl önce Hamile olduğunuzu düşünüyor ve test yapmak mı istiyorsunuz? Hamile olduğunuzu anlayacağınız doğru zaman ne biliyormusunuz? Gebelik testini yapmak için en doğru zaman sorusunun cevabını Op.Dr. Selin Özaltın Orcan yorumuyla izleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için http://www.gebelikveannelik.com/hamilelik-testi