Hoşgeldiniz!

hamilelikte beslenme

Hamilelikte (Gebelikte) Beslenme Nasıl Olmalı? 03:59
Hamilelikte (Gebelikte) Beslenme Nasıl Olmalı? 599 izlenme - 3 yıl önce Gebelikte günlük beslenme programı, hamilelikte beslenme listesi oluşturma, gebelik dönemi beslenme - doğru beslenme menüsü ve programı ne şekilde olusturulmali sorularının ayrıntılı cevapları. Daha detayli bilgi icin http://www.gebelikveannelik.com/gebelikte-beslenme ziyaret edebilirsiniz.
Gebelikte Nasıl Beslenmeliyiz? 01:46
Gebelikte Nasıl Beslenmeliyiz? 438 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/gebelikte-nasil-beslenmeliyiz/ Sağlıklı bir hamilelik hem doğum öncesi hem de doğum sonrasında oldukça önemli. Hamilelik süresince hem bebeğin hem de annenin sağlığı açısından beslenme çok önemli bir rol oynar. Bu da akıllara “Gebelikte nasıl beslenmeliyiz?” sorusunu getirir. Bebek ve anne sağlığı bakımından dengeli beslenmenin önemini ve nasıl beslenmemiz gerektiğini Prof. Dr. Teksen Çamlıbel‘e sorduk. Gebelikte cilt bakımına dair bu videomuz da ilginiz çekebilir. Gebelik boyunca yaptırmanız gereken testleri biliyor musunuz? Hamilelikte diş hekimine gidilir mi?
Hamilelikte Aşerme Gerçekten Var Mı? 02:12
Hamilelikte Aşerme Gerçekten Var Mı? 22 izlenme - 12 ay önce Hamilelikte aşerme diye bir şey gerçekten var mı? Hamile kadınlar neden bazı gıdaları aşırı derecede tüketmek istiyor? Aşerme vücudun bazı eksikliklere sinyal verme yolu mu?
Hamilelikte Yenmemesi Gerekenler 03:45
Hamilelikte Yenmemesi Gerekenler 12 izlenme - 12 ay önce Her anne adayı hamileyken neler yemesi gerektiği kadar neleri yememesi gerektiğini de merak eder. Diyetisyen Müge Şafak Özyurt'a gittik ve senin için hamilelikte yasaklılar listesini sorduk.
Hamilelikte Beslenme Listesi Nasıl Olmalı? 04:33
Hamilelikte Beslenme Listesi Nasıl Olmalı? 12 izlenme - 12 ay önce Her anne adayı hamileyken neler yemesi gerektiğini bir gününü hangi besinlerle tamamlaması gerektiğini merak eder. Bu yüzden kendisi de bir anne olan ve hamilelik döneminde kendi beslenme macerasını anlatan Diyetisyen Müge Şafak Özyurt'a gittik ve senin için hamilelikte beslenme listesi nasıl olmalı diye sorduk!
Hamileler Ne Yemeli? 03:05
Hamileler Ne Yemeli? 10 izlenme - 12 ay önce Diyetisyen Müge Şafak Özyurt'a gittik ve hamileler ne yemeli diye sorduk! 4 yapraklı yonca modelini ve hamilelikte edinmen gereken genel beslenme prensiplerini senin için anlattı.
Hamileliğe Hazırlık Döneminde Beslenme Nasıl Olmalı? 01:28
Hamileliğe Hazırlık Döneminde Beslenme Nasıl Olmalı? 4 izlenme - 9 ay önce Hamileliğe hazırlık döneminde anne adaylarının sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmek ve sağlıklı bebeklere sahip olmak için nasıl beslenmek gerekir?