Hoşgeldiniz!

hamlet

Kadın Hamlet - Fatma Girik & Tecavüzcü Coşkun 04:22
Kadın Hamlet - Fatma Girik & Tecavüzcü Coşkun 15.473 izlenme - 3 yıl önce Metin Erksan'ın senaryosunu yazdığı, Fatma Girik'in yapımcılığına ortak olup oynadığı, 1976 tarihli, "Kadın Hamlet" adlı fantastik Türk filminden bir kesit. Hayaletin göründügü, Coşkun ve ekibinin korkudan üç buçuk hezeyanlarina bağladığı bir sahnedir. ozeti: (alıntıdır) "Babasının hayaletiyle yüzleşen Hamlet, babasının katilinin amcası olduğunu öğrenir. Üvey babası, öz annesiyle aynı yatağı paylaşmaktadır ve bu durum öz babasının ruhuna huzur vermemektedir. İntikamını alması için kızını görevlendirir... Amcası ve onunla işbirliği yapan öz annesinden intikamını almak için sıradışı bir plan hazırlayan Hamlet, sırrını babasının sadık hizmetkarlarıyla paylaşır; Hamlet, babasının katili gerçeği itiraf edene kadar deli rolü yapacak ve çevresindeki herkesi buna inandıracaktır."
Komik Sigara Reklamı 00:26
Komik Sigara Reklamı 22.970 izlenme - 10 yıl önce komik sigara reklamı
diyarbakır çocuğu hamlet 05:33
diyarbakır çocuğu hamlet 18.528 izlenme - 9 yıl önce diyarbakır çocuğu hamlet, Ğamlet, komik, diyarbakır, kulp, pasur, diyarbakır çocuği hamlet
National Theatre Live: Hamlet (2015) Fragman 00:40
National Theatre Live: Hamlet (2015) Fragman 1.920 izlenme - 2 yıl önce 2015'te sahnelenen Hamlet uyarlamasının fragmanı. Oyunun başrolünde Benedict Cumberbatch bulunuyor. Yönetmen Lyndsey Turner.
Beş Kardeş  - Hamlet Tiradı 02:12
Beş Kardeş - Hamlet Tiradı 4.000 izlenme - 3 yıl önce Salak yaz dizileri televizyonlarda cirit atarken 13. bölümüyle final yapacak beş kardeş'ten çıkarıp masaya vurma hareketi. Size çilek zamanı muz mevsimi tipi diziler yakışır zaten Türk halkı... “Olmak ya da olmamak, işte bütün mesele bu! Düşüncemizin katlanması mı güzel Zalim kaderin yumruklarına, oklarına Yoksa diretip bela denizlerine karşı Dur, yeter demesi mi? Ölmek, uyumak sadece! Düşünün ki uyumakla yalnız Bitebilir bütün acıları yüreğin, Çektiği bütün kahırlar insanoğlunun. Uyumak, ama düş görebilirsin uykuda, o kötü. Çünkü, o ölüm uykularında Sıyrıldığımız zaman yaşamak kaygısından Ne düşler görebilir insan, düşünmeli bunu. Bu düşüncedir felaketleri yaşanır yapan. Yoksa kim dayanabilir zamanın kırbacına? Zorbanın kahrına, gururunun çiğnenmesine Sevgisinin kepaze edilmesine Kanunların bu kadar yavaş Yüzsüzlüğün bu kadar çabuk yürümesine Kötülere kul olmasına iyi insanın Bir bıçak saplayıp göğsüne kurtulmak varken? Kim ister bütün bunlara katlanmak Ağır bir hayatın altında inleyip terlemek Ölümden sonraki bir şeyden korkmasa O kimsenin gidip de dönmediği bilinmez dünya Ürkütmese yüreğini? Bilmediğimiz belalara atılmaktansa Çektiklerine razı etmese insanları? Bilinç böyle korkak ediyor hepimizi: Düşüncenin soluk ışığı bulandırıyor Yürekten gelenin doğal rengini. Ve nice büyük, yiğitçe atılışlar Yollarını değiştirip bu yüzden Bir iş, bir eylem olma gücünü yitiriyorlar.
Murat Batgi-Kürtçe Stand Up :) (part 8) 07:54
Murat Batgi-Kürtçe Stand Up :) (part 8) 8.706 izlenme - 9 yıl önce
hamlet 01:44
hamlet 1.874 izlenme - 7 yıl önce hamlet kral babasının ölümünden sonra danimarkaya döner. annesi gertrude çoktan hamletin amcası ve yeni kral olan claudius ile evlenmiştir. hamletin ophelia ile evlenmesi için baskı yaparlar. fakat bir gün babasının hayaleti ortaya çıkar ve hamlete kendisini öldürenlerin claudius ve gertrude olduğunu söyler.bunun üzerine hamlet intikam almaya yemin eder ve amcasına çetrefilli bir tuzak kurar.
Hamlet (1990) Fragman 01:44
Hamlet (1990) Fragman 1.526 izlenme - 4 yıl önce Mel Gibson, Glenn Close, Helena Bonham Carter ve Ian Holm'un oynadığı, Franco Zeffirelli'nin yönettiği 1990 yapımı Hamlet uyarlamasına ait fragman. Shakespeare'in eseri birçok kez sinemaya uyarlandı ve en önemlilerinden biri de bu.
murat batqi /hamlet... 05:33
murat batqi /hamlet... 1.014 izlenme - 8 yıl önce hamlet oğlımm benn babanın ruhiyamm
Diyarbakır Çocuğu Hamlet 05:33
Diyarbakır Çocuğu Hamlet 1.110 izlenme - 5 yıl önce admin :dj-karacol@hotmail.com
Ferit Yüksek 3 Siirtli Hamlet 10:06
Ferit Yüksek 3 Siirtli Hamlet 1.277 izlenme - 7 yıl önce siirtli hamlet tanıtım filmi
BasS 2015 Hamlet Nemanlı 03:54
BasS 2015 Hamlet Nemanlı 552 izlenme - 3 yıl önce BasS 2015 Hamlet Nemanlı https://www.facebook.com/gmazehrodriges http://vk.com/gm.hamlet http://ok.ru/gm.hamlet ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~­~~~~~~~~ Video Like ve İzlenme Gelse yeni Bass OlacaQ .. ! #AzNetworKGaming #MMo-NetworK "Şarkı Sözleri"
6 Yaşında Hamlet Tiradıyla Şaşırtan Çocuk   02:21
6 Yaşında Hamlet Tiradıyla Şaşırtan Çocuk 57 izlenme - 4 ay önce Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşayan Ermeni asıllı 6 yaşındaki Aleksandr Beyleryan, İngiliz şair William Shakespeare'in Hamlet oyununun ünlü ‘Olmak ya da olmamak' tiradını attı ve izleyenleri büyüledi. İşte o anlar...
Fatma Girik - Pireli Şiir (Kadın Hamlet) 01:57
Fatma Girik - Pireli Şiir (Kadın Hamlet) 620 izlenme - 3 yıl önce Kadın Hamlet filminde, Fatma Girik'in harika oyunculuğu ile sergiledigi manidar, mini müzikal. Fatma Girik'in soyledigi şarkı olan Pireli Şiir'in söz yazarı Orhan Veli, Bestecisi Timur Selçuk'tur.
Hamlet Tiradı (Leyla İle Mecnun Müzikleri) 03:28
Hamlet Tiradı (Leyla İle Mecnun Müzikleri) 670 izlenme - 6 yıl önce
Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde - Koyunlarımı Bulun 03:18
Yalçın Çakır Gerçeğin Peşinde - Koyunlarımı Bulun 292 izlenme - 3 yıl önce Yalçın abimiz bu sefer başka bir gerçeğin peşinde, koyunların peşinde.Koyunları bildik biri çalmış Hamlet bildiğimiz Hamlet.Şekspirin yeğeni hamlet.Yalçın abimizin bir ricası var lütfen "kayıp koyunları gördük teşhis ederiz" diye ekrandaki numaraları aramayalım.
Martım 07:55
Martım 855 izlenme - 10 yıl önce HAMLET MARTIYA , MARTI HAMLETE AŞIKTIK WE HİKAYE BÖYLE DEWAM EDER=)
Siirtli Hamlet 21:29
Siirtli Hamlet 401 izlenme - 7 yıl önce
Hamlet - Tuncel Kuntiz - 03:30
Hamlet - Tuncel Kuntiz - 592 izlenme - 8 yıl önce
Hamlet 2 02:30
Hamlet 2 623 izlenme - 10 yıl önce Hamlet 2 fragman
Siirtli Hamlet Tanıtım Filmi Ferit Yüksek 03:18
Siirtli Hamlet Tanıtım Filmi Ferit Yüksek 329 izlenme - 7 yıl önce siirt arapça şarkısı eşliğinde tanıtım filmi
Siirtli Hamlet Sonnn Ferit Yüksek 15:56
Siirtli Hamlet Sonnn Ferit Yüksek 444 izlenme - 7 yıl önce siirtli hamlet sonnn ferit yüksek
Laurence Olivier'den Hamlet Yorumu: Olmak Ya Da Olmamak Sahnesi 04:35
Laurence Olivier'den Hamlet Yorumu: Olmak Ya Da Olmamak Sahnesi 362 izlenme - 4 yıl önce Efsane İngiliz aktör Laurence Olivier'nin 1948'de yönetip başrolünde oynadığı Hamlet filminden ünlü "Olmak ya da Olmamak" tiradının yer aldığı sahne.
hamlet fragmanı 1 01:44
hamlet fragmanı 1 274 izlenme - 7 yıl önce
Hamlet Gonashvili - Gürcistan Türküsü 03:27
Hamlet Gonashvili - Gürcistan Türküsü 153 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın gelmiş geçmiş en büyük tenorlarından olan Gonashvili Gürcistanın en büyük sesidir. Rustavi korosununda demişbaşlarından olup insanı sebepsiz yere hüzünlendiren ve şaşırtan bir sese sahiptir. Elma ağacından düşerek yaşamını yitiren Gonashviliyi saygıyla anıyoruz.
Siirtli Hamlet 07:17
Siirtli Hamlet 169 izlenme - 7 yıl önce murat yeşilgül tarafından eklenmiştir
Frikikte çığır açtılar 00:21
Frikikte çığır açtılar 43 izlenme - 1 yıl önce İngiltere'de oynanan bir maçta Dulwich Hamlet takımı oyuncusu son maçta attığı müthiş frikik golü sosyal medyada geniş yakın buldu.
hamlet fragmanı 1 01:44
hamlet fragmanı 1 158 izlenme - 7 yıl önce hamlet kral babasının ölümünden sonra danimarkaya döner. annesi gertrude çoktan hamletin amcası ve yeni kral olan claudius ile evlenmiştir. hamletin ophelia ile evlenmesi için baskı yaparlar. fakat bir gün babasının hayaleti ortaya çıkar ve hamlete kendisini öldürenlerin claudius ve gertrude olduğunu söyler.
Ferit Yüksek Siirtli Hamlet 09:02
Ferit Yüksek Siirtli Hamlet 160 izlenme - 7 yıl önce ferit yüksek siirtli hamlet
Siirtli Hamlet Ferit Yüksek 08:28
Siirtli Hamlet Ferit Yüksek 146 izlenme - 7 yıl önce siirtli hamlet ferit yüksek