Hoşgeldiniz!

hamza yerlikaya

Bilal Erdoğan İle Hamza Yerlikaya'nın Mas Güreşi Yapması 03:34
Bilal Erdoğan İle Hamza Yerlikaya'nın Mas Güreşi Yapması 3.593 izlenme - 11 ay önce Dünya Etnospor Konfederasyonu başkanı Bilal Erdoğan, 'Asrın güreşçisi' lakaplı Hamza Yerlikaya ile mas güreşi yaptı. Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen Etnospor Kültür Festivali ikinci gün etkinlikleriyle devam ediyor. Küçükçekmece'deki Bezirganbahçe Meydanı'nda gerçekleştirilen ve Anadolu Ajansının da global iletişim ortağı olduğu festivalin ikinci gününde çeşitli dallarda spor müsabakaları ile kültürel aktiviteler gerçekleştiriliyor. 'ASRIN GÜREŞÇİSİ'YLE MAS GÜREŞİ YAPTI Festivali organize eden Dünya Etnospor Konfederasyonu'nun başkanı Bilal Erdoğan, etkinlik alanlarını gezerken, bazı sporları da bizzat denedi. Mas güreşi alanını ziyaret eden Erdoğan, "Asrın güreşçisi" lakaplı eski milli sporcu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya ile mas güreşi yaptı. DOSTLUK KAZANDI Mücadelede ilk puanı Hamza Yerlikaya alırken, Bilal Erdoğan ikinci puanın sahibi oldu. Müsabaka 1-1 beraberlikle sonuçlandı. OĞLU ÖMER GALİP OLDU Bilal Erdoğan'ın oğlu Ömer Tayyip Erdoğan da mas güreşinde mücadele etti. Ömer Tayyip, minik rakibiyle giriştiĞi mas güreşinden galip ayrılan taraf oldu. MAS GÜREŞİ NEDİR? Ağaç güreşi de denilen mas güreşinde, iki sporcu arada bulunan bir tahtaya ayaklarını dayayarak, ortada bulunan sopadan tutuyor. Sporcular, ayaklarından güç alarak, rakibini kendisine doğru çekiyor. Rakibini yerden kaldıran veya sopayı rakibinden alan sporcu, puan alıyor.
Hamza Yerlikaya 00:16
Hamza Yerlikaya 5.481 izlenme - 9 yıl önce asrın güreşçisi: hamza yerlİkaya
Bilal Erdoğan ve Hamza Yerlikaya'dan Mas Güreşi 03:34
Bilal Erdoğan ve Hamza Yerlikaya'dan Mas Güreşi 273 izlenme - 11 ay önce Dünya Etnospor Konfederasyonu başkanı Bilal Erdoğan, 'Asrın güreşçisi' lakaplı Hamza Yerlikaya ile mas güreşi yaptı. Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen Etnospor Kültür Festivali ikinci gün etkinlikleriyle devam ediyor. Küçükçekmece'deki Bezirganbahçe Meydanı'nda gerçekleştirilen ve Anadolu Ajansının da global iletişim ortağı olduğu festivalin ikinci gününde çeşitli dallarda spor müsabakaları ile kültürel aktiviteler gerçekleştiriliyor. 'ASRIN GÜREŞÇİSİ'YLE MAS GÜREŞİ YAPTI Festivali organize eden Dünya Etnospor Konfederasyonu'nun başkanı Bilal Erdoğan, etkinlik alanlarını gezerken, bazı sporları da bizzat denedi. Mas güreşi alanını ziyaret eden Erdoğan, "Asrın güreşçisi" lakaplı eski milli sporcu ve Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya ile mas güreşi yaptı. DOSTLUK KAZANDI Mücadelede ilk puanı Hamza Yerlikaya alırken, Bilal Erdoğan ikinci puanın sahibi oldu. Müsabaka 1-1 beraberlikle sonuçlandı. OĞLU ÖMER GALİP OLDU Bilal Erdoğan'ın oğlu Ömer Tayyip Erdoğan da mas güreşinde mücadele etti. Ömer Tayyip, minik rakibiyle giriştiĞi mas güreşinden galip ayrılan taraf oldu. MAS GÜREŞİ NEDİR? Ağaç güreşi de denilen mas güreşinde, iki sporcu arada bulunan bir tahtaya ayaklarını dayayarak, ortada bulunan sopadan tutuyor. Sporcular, ayaklarından güç alarak, rakibini kendisine doğru çekiyor. Rakibini yerden kaldıran veya sopayı rakibinden alan sporcu, puan alıyor.
Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Semineri 02:29
Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Semineri 474 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Güreş Federasyonu Yağlı Güreş Semineri- Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: - "Artık güreş camiasının dedikoduyla çekiştirmeyle gruplaştırmayla kutuplaştırmayla kaybedecek vakti yok. Biz bugünleri geçirdik, bir noktaya geldik.
 Macaristan’da Sezer Akgül’den bronz madalya 08:24
Macaristan’da Sezer Akgül’den bronz madalya 211 izlenme - 4 yıl önce Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası’ndaki ilk madalya Sezer Akgül’den geldi.
Asrın Güreşcisi Hamza Yerlikaya Slovakya'da Maç İzlerken Rahatsızlandı 00:16
Asrın Güreşcisi Hamza Yerlikaya Slovakya'da Maç İzlerken Rahatsızlandı 179 izlenme - 3 yıl önce Slovakya'da Bugün Başlayan Yıldızlar Dünya Güreş Şampiyonasını Tribünden İzleyen Asrın Güreşçisi Hamza Yerlikaya, Çok Heyecanlanınca Stresten Tansiyonu Çıktı.
Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası 01:58
Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası 217 izlenme - 2 yıl önce Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası- Haziran ayında Azerbaycan'da yapılması planlanan 1. Avrupa Oyunları'nda Türkiye'yi temsil edecek sporcuların belirleneceği şampiyona, Mersin'de ikinci gün müsabakalarıyla devam ediyor Türkiye Güreş Federasyonu'nun faaliyetleri kapsamında organize edilen Büyük Erkekler Grekoromen Güreş Türkiye Şampiyonası, ikinci gün müsabakaları ile Mersin'de devam ediyor.
 Macaristan’da Sezer Akgül’den bronz madalya 02:22
Macaristan’da Sezer Akgül’den bronz madalya 105 izlenme - 4 yıl önce Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası’ndaki ilk madalya Sezer Akgül’den geldi.
Yerlikaya: 03:14
Yerlikaya: 57 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Yerlikaya: - "Belki gözden kaçmış olabilir ama yeni nesil güreşçilerimizin tamamı hem eğitimli hem kaliteli hem de ciddi başarılıdır"ANTALYA (AA) - Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, "Belki gözden kaçmış olabilir ama yeni nesil güreşçilerimizin tamamı üniversite eğitimi açısından hem eğitimli, hem kaliteli hem de ciddi başarılı sporcularımızdır" dedi.
Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, Görevinden İstifa Etti 01:03
Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, Görevinden İstifa Etti 46 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sporda en çok güvendiği isim olarak bilinen Hamza Yerlikaya, AK Parti 25. Dönem Milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa etti.
Musa Aydın, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığına Aday 01:15
Musa Aydın, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığına Aday 62 izlenme - 2 yıl önce Musa Aydın, Türkiye Güreş Federasyonu başkanlığı için aday olduğunu açıkladı. Daha fazlası için http://www.sondakika.com/ http://www.izlesene.com/sondakikacom kanallarını takip edebilirsiniz..
Dünya Şampiyonu Hamza Yerlikaya, Hakan Şükürün Koltuğunu Devralacak 01:03
Dünya Şampiyonu Hamza Yerlikaya, Hakan Şükürün Koltuğunu Devralacak 24 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, görevinden istifa ederek yeniden milletvekili adayı olup Hakan Şükür'ün koltuğuna oturacak.
Erdoğan'ın En Güvendiği Spor Adamı Listeye Giremedi 01:03
Erdoğan'ın En Güvendiği Spor Adamı Listeye Giremedi 22 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın en güvendiği spor adamı olarak bilinen eski milli güreşçi Hamza Yerlikaya, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerde aday listesinin dışında kaldı.
Bilal Erdoğan ve Hamza Yerlikaya Mas Güreşi Yaptı 01:32
Bilal Erdoğan ve Hamza Yerlikaya Mas Güreşi Yaptı 2 izlenme - 3 ay önce Bilal Erdoğan ve Hamza Yerlikaya mas güreşi yaptı Cumhurbaşkanı Erdoğan hakem olduİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan, eski dünya ve olimpiyat şampiyonu güreşçi Hamza Yerlikaya ile mas güreşi müsabakası yaptı.
Güreşte Yeni Şampiyonluklar Rekabetle Gelecek 03:29
Güreşte Yeni Şampiyonluklar Rekabetle Gelecek" 16 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Uluslararası Yıldırım Bayezid Han Balkan Güreş Turnuvası detaylar - Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın'ın konuşması"Güreşte yeni şampiyonluklar rekabetle gelecek" "Güreşte yeni şampiyonluklar rekabetle gelecek"- Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Aydın: - "Bugün Hamza Yerlikaya, Avrupa ve dünya güreş şampiyonu olduysa bunu o sıkletteki rekabete borçludur.
Bilal Erdoğan, Hamza Yerlikaya ile Mas Güreşinde Mücadele Etti - İstanbul 03:55
Bilal Erdoğan, Hamza Yerlikaya ile Mas Güreşinde Mücadele Etti - İstanbul 4 izlenme - 11 ay önce Dünya Etnospor Konfederasyonu tarafından organize edilen Etnospor Kültür Festivali ikinci gün etkinlikleriyle devam ediyor.
Spor Politikamız Revize Edilmeli 06:22
Spor Politikamız Revize Edilmeli" (2) 1 izlenme - 6 ay önce Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Hamza Yerlikaya, gelişen dünyada Türkiye'nin de hızla geliştiğini ve büyüdüğünü belirterek, "Spor politikamızın revize edilmesi şart." dedi.