Hoşgeldiniz!

Hande Kazanova

Hande Kazanova Bacak Frikik Jartiyer 01:12
Hande Kazanova Bacak Frikik Jartiyer 9.257 izlenme - 4 yıl önce Hande Kazanova Bacak Frikik Jartiyer
Nilgün Belgün'le 4 Köşe 6. Bölüm 01:39:35
Nilgün Belgün'le 4 Köşe 6. Bölüm 485 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün, her Perşembe 11:00’de Migros TV’de canlı yayında sizlerle! Bu hafta ünlü konuğumuz Astrolog Hande Kazanova. Ünlü konuklarla muhabbetler, lezzetli tarifler, birbirinden faydalı kendin yap önerileri ve güzellik / bakım sırları ile dolu 2. bölüm için videomuzu izleyin. Nilgün Belgün’le 4 Köşe programının yeni bölümleri için bizi takip etmeye devam edin!
Yasin Sözen : Deryanın Dünyası - Yemek Tarifleri 01:00
Yasin Sözen : Deryanın Dünyası - Yemek Tarifleri 1.334 izlenme - 5 yıl önce Yasin Sözen Ege Otları Güveç,kadayıflı Tavuk Şinitzel.
Hande Kazanova Anlatıyor: Yeni Ayın Burçlara Etkileri Nelerdir? 01:52
Hande Kazanova Anlatıyor: Yeni Ayın Burçlara Etkileri Nelerdir? 205 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe canlı yayınına konuk olan ünlü Astrolog Hande Kazanova, 2017 burç yorumları, tüm burçların Aralık ve yeni yıl yorumları ve yanı sıra yeni ayın burçları ile ilgili ilgi çeken bilgiler paylaştı. Peki yeni ayın burçlara etkileri neler? Yanıtını Hande Kazanova'dan dinleyin.
Hande Kazanova ile Burası Haftasonu - Metin Hara - Haber Türk 28:57
Hande Kazanova ile Burası Haftasonu - Metin Hara - Haber Türk 663 izlenme - 4 yıl önce HaberTürk Tv'de yayınlanan Hande Kazanova'nın sunduğu "Burası Haftasonu" programına katılan kurucu eğitmenimiz Metin Hara'nın program kaydı.
Yeni Yılda Ülkeyi Neler Bekliyor? 03:05
Yeni Yılda Ülkeyi Neler Bekliyor? 169 izlenme - 1 yıl önce Nilgün Belgün'le 4 Köşe canlı yayınına konuk olan ünlü Astrolog Hande Kazanova, 2017 burç yorumları, tüm burçların Aralık ve yeni yıl yorumları ve yanı sıra 2017'de ülkemizi nelerin beklediğine dair yorumlarını paylaştı. Hande Kazanova'dan dinleyin.
Alişan - Aşkına Eşkıya (Fragman) 01:49
Alişan - Aşkına Eşkıya (Fragman) 509 izlenme - 3 yıl önce Hiç izlemediğim bir dizidir. (Öğünmek için falan söylediğim zannedilmesin. Dizi izlemeye pek düşkün değilim) Bu gün bir kere bir muhabbette ası geçti. Zamanında bayağı izleniyordu. Sitede bu dizi ile ilgili hiç içerik yoktu, ekleyeyim dedim. Fragmandan anladığım kadarı ile köy-ağa dizilerinden.
Deryanın Dünyası : Yasin Sözen - Yemek Tarifleri 01:00
Deryanın Dünyası : Yasin Sözen - Yemek Tarifleri 571 izlenme - 5 yıl önce Yasin Sözen Karidesli Ege Otları Güveç,kadayıflı Tavuk Şinitzel,
Hande Kazanova: 03:26
Hande Kazanova: "turbo Dolunaya Dikkat" 384 izlenme - 5 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok'a katılan Oyuncu Hande Kazanova, 2013 yılı ve sonrasıyla ilgili astroloji tahminlerinde bulundu.
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (4) 01:05
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (4) 352 izlenme - 4 yıl önce Bakalım Arto, Asena, Erol Köse, Keremcem, Pit10, Hande Kazanova kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek..
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (10) 04:43
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar (10) 583 izlenme - 4 yıl önce Bakalım Doğukan Manço, Ümit Erdim, Ayça Varlıer, Behzat Uygur, Ersin Düzen, Yusuf Güney, Ali İhsan Varol, Hande Kazanova, Mabel Matiz, Nedim Saban, Özgür Özberk, Tanju Çolak, Ömür Gedik, Fatih Portakal, Nuray Sayari, Ahmet Mümtaz Taylan, Oben Budak, Ece Gürsel, Behzat Uygur, Oben Budak, Ayça Varlıer, Kadir Çöpdemir, Ahmet Mümtaz Taylan, Yunus Günçe, Burcu Esmersoy, Ertem Şener, Nuray Sayarı, Almeda, Yusuf Güney kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek..
ipek kaplanhande kazanova bloomberg ht - celebrityvid.net 01:33
ipek kaplanhande kazanova bloomberg ht - celebrityvid.net 347 izlenme - 6 yıl önce
Deryanın Dünyası : Yasin Sözen - Karidesli Ege Otları Güveç 01:00
Deryanın Dünyası : Yasin Sözen - Karidesli Ege Otları Güveç 369 izlenme - 5 yıl önce Yasin Sözen Deryanın Dünyası Karidesli Ege Otları Güveç
Renkli Sayfalar 146. Bölüm - Hande Kazanova'dan Aralık Ayı Burç Yorumu 12:45
Renkli Sayfalar 146. Bölüm - Hande Kazanova'dan Aralık Ayı Burç Yorumu 18 izlenme - 1 yıl önce Hande Kazanova, Aralık ayında iş, aşk, sağlık ve para açısından burçları nelerin beklediğini anlattı!
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar - 5 01:06
Türk Ünlülerin Kötü Tweet'lere Verdikleri Cevaplar - 5 51 izlenme - 4 yıl önce Bakalım Arto, Asena, Erol Köse, Keremcem, Pit10, Hande Kazanova kendileri hakkında yazılmış arsız tweetler için ne diyecek.
Kadın Haksızlıklarına Sessiz Kalma! 05:50
Kadın Haksızlıklarına Sessiz Kalma! 78 izlenme - 5 yıl önce Polisan Boya'nın Katkıları Ve 59 Ünlü Kadının Katılımıyla Hayata Geçirilen "her Ses Bir Nefes 2" Sosyal Sorumluluk Projesi, Kadınların Yaşadığı Haksızlıklara Dikkat Çekiyor.