Hoşgeldiniz!

Hande Subaşı Videoları İzle

Defne'nin Bir Mevsimi (2016) Fragman 01:25
Defne'nin Bir Mevsimi (2016) Fragman 23.410 izlenme - 4 ay önce Askeri Darbe ile Suriye Sınırı Arasında Defne’nin Bir Mevsimi Uluslararası Antalya Film Festivali “Rengahenk” resmi seçkisine kabul edilen Defne’nin Bir Mevsimi filminin dünya prömyeri 17 Ekim akşamı Antalya’da yapılacak. Yönetmenliğini Mehmet Öztürk’ün, senaryosunu Bedi Gümüşlü ile yazdığı film 21 Ekim’de vizyona giriyor. Hande Subaşı, Gökhan Alkan, Mert Öcal, Murat Karasu, Macit Sonkan, Canan Mutluer gibi oyuncuların rol aldığı filmin görüntü yönetmenliğini Ercan Özkan, kurgusunu da Thomas Glaser yaptı. Türkiye’nin çalkantılı bir yaz mevsiminde geçen film, romans ile politik dram arasında ilerliyor. Defne’ye aşık iki kardeşin hikayesini anlatan film, Antakya’nın kültürel, etnik ve dinsel kozmopolit ortamını yansıtırken Ortadoğu’da her şeyin birdenbire nasıl değiştiğini gösteriyor. “Dün”den “bugün”e bu güzel ama zorlu coğrafyaya ışık tutan film, oryantal güzellik ve romantik duygusuyla Doğu Akdeniz’i lirik bir şekilde tasvir ediyor.
Hande Subaşı Yürekleri Hoplattı! 02:16
Hande Subaşı Yürekleri Hoplattı! 42.024 izlenme - 4 yıl önce Bir dergi için objektif karşısına geçen güzel oyuncu birbirinden seksi pozlar verdi.
Hande Subaşı - WomensHealth Çekimi 2013 02:28
Hande Subaşı - WomensHealth Çekimi 2013 4.278 izlenme - 4 yıl önce Hande Subaşı - WomensHealth Mart Kapak Çekimi 2013
Hande Subaşı İle Kamera Arkası 02:28
Hande Subaşı İle Kamera Arkası 3.854 izlenme - 3 yıl önce Bu Ay Kapağımızda 2005 Türkiye Güzeli, Başarılı Oyuncu Hande Subaşı Yer Alıyor. Kapak Çekiminin Kamera Arkası Görüntülerini İzlemek İçin Tıkla.
Hande Subaşı Evlendi Pazar Sürprizi 05:44
Hande Subaşı Evlendi Pazar Sürprizi 3.219 izlenme - 4 yıl önce hande subaşı ve can tursan evlendi.
Hande Subaşı Women's Health Kamera Arkası 2013 02:28
Hande Subaşı Women's Health Kamera Arkası 2013 657 izlenme - 4 yıl önce Bu Ay Women's Health Kapağında 2005 Türkiye Güzeli, Başarılı Oyuncu Hande Subaşı Yer Alıyor.
Gelecekten Bir Gün 01:55
Gelecekten Bir Gün 875 izlenme - 7 yıl önce gelecekten bir gün kim yaşamak istemez ki? hangimiz geleceğimizi merak etmeyiz ki? kim geleceğini görmek istemez ki?
Hande Subaşı - Saymadım Yılları (2015) 04:03
Hande Subaşı - Saymadım Yılları (2015) 159 izlenme - 2 yıl önce Hande Subaşı - Saymadım Yılları (2015) (Özülkü Project) Şarkı Sözleri; Saymadım yılları acıyla bütünleşen Her anım seninle ve hüzün dolu Sormadım günlere neden boynunuz bükük Ağlıyor saatler benden de beter Kimbilir alışırım yokluğa ayrılığa Bir anda gülerim senin gibi İnce bir dal gibi kırılır umutlarım Bana öyle sevmiyor gibi bakma Küçük bir saz gibi çalınır umutlarım Beni öp sarıl eller gibi yakma Gözyaşım kalmadı ne yazık geç anladım Olmuyor ne yapsam hep sen haklısın Tanıdım ben seni hem de senden çok sevdim Bir çocuk masalıydı geldi geçti Çeşitli Sanatçılar - Bizim Şarkılar (Özülkü Project) (2015) Albüm
Elde Var Hayat 00:33
Elde Var Hayat 232 izlenme - 3 yıl önce Elde Var Hayat
Hande Subaşı Nazar Boncuğu - Koptu Geliyor 00:59
Hande Subaşı Nazar Boncuğu - Koptu Geliyor 179 izlenme - 4 yıl önce
gelecekten bir gün teaser 02 01:01
gelecekten bir gün teaser 02 755 izlenme - 7 yıl önce 5 Şubat ta sinemalarda www.gelecektenbirgun.com
Hande Subaşı Ev Hayatını Anlatıyor - Koptu Geliyor 01:18
Hande Subaşı Ev Hayatını Anlatıyor - Koptu Geliyor 332 izlenme - 4 yıl önce Hande Subaşı Ev Hayatını Anlatıyor - Koptu Geliyor
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 4.Bölüm | Hande Subaşı 24:22
Demet Akbağ İle Çok Aramızda 4.Bölüm | Hande Subaşı 17 izlenme - 3 ay önce Gecenin ikinci şakasında, Hande Subaşı bir reklam görüşmesine gidiyor. Toplantı finalinde karşılaştığı durum, Subaşı’nı şaşkına çeviriyor.
Hande Subaşı Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge 00:24
Hande Subaşı Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge 88 izlenme - 2 yıl önce Hande Subaşı Hande Subaşı Als Hastalarına Destek Hande Subaşı Als Hastalarına Destek - Als Ice Bucket Challenge Hande Subaşı Meydan Okuma Serenay Sarıkaya Ha...
Hande Subaşı Nazar Boncuğu - Koptu Geliyor 00:59
Hande Subaşı Nazar Boncuğu - Koptu Geliyor 101 izlenme - 4 yıl önce Hande Subaşı Nazar Boncuğu - Koptu Geliyor
Pantene Savur Saçlarını 00:17
Pantene Savur Saçlarını 57 izlenme - 3 yıl önce Burcu Kara, Hande Subaşı, Özge Özberk Pantene Kadını saçlarıyla konuşur. Kendinize güvendiğiniz de, mutlu olduğunuzda, şımardığınızda... Sizde fotoğrafınızı ...
Boşanma Davasında Hande Subaşı'nı Ağlatan Karar 01:42
Boşanma Davasında Hande Subaşı'nı Ağlatan Karar 9 izlenme - 12 ay önce Boşanmaya giden Hande Subaşı-Can Tursan çifti, büyük şok yaşadı. Hakim, "Sorunlarınızı çözmeniz için size süre veriyorum" dedi. Subaşı, gözyaşlarını tutamadı. MISS Turkey 2005 Güzeli Hande Subaşı ile dört yıl önce evlendiği Can Tursan, boşanmak üzere önceki gün İstanbul Aile Mahkemesi'ndeydi. Anlaşmalı olarak başvuru yaptıkları için tek celsede boşanmaları beklenen çift, adliyeye birlikte gitti. Ancak duruşmada şok bir olay yaşandı. Hakim, gizli görülen ve 15 dakika süren boşanma davasında "Sizi boşamıyorum. Sorunlarınızı çözmeniz için süre veriyorum. Sorunları halledin gelin" dedi. Dava, Mart'a ertelendi. Çıkışta gözyaşlarını tutamayan Subaşı, soruları yanıtsız bıraktı. Çift, birbirlerinden hiçbir talepte bulunmamıştı.
Hande Subaşı Boşanamadı 01:06
Hande Subaşı Boşanamadı 6 izlenme - 1 yıl önce Eski Türkiye Güzeli manken Hande Subaşı ile 4 yıllık eşi Can Tursan’ın boşanma davasında hakim, aralarındaki sorunları çözmeleri için çifte süre vererek duruşmayı erteledi. Çift duruşmanın ardından adliyeden birlikte ayrılırken, Hande Subaşı’nın yaşlı gözleri dikkatlerden kaçmadı. 2012 yılında iş adamı Can Tursan ile hayatını birleştiren 2005 Miss Turkey birincisi Hande Subaşı’nın boşanma davasının ilk celsesi görüldü.
Boşananlar Kervanına Hande Subaşı'da Katıldı 00:23
Boşananlar Kervanına Hande Subaşı'da Katıldı 5 izlenme - 11 ay önce Eski Türkiye güzeli manken Hande Subaşı ile 4 yıllık eşi iş adamı Can Tursan anlaşmalı olarak boşandı. Birbirlerinden herhangi bir maddi ya da manevi tazminat ile nafaka talebinde bulunmayan çift, adliyeden de birlikte ayrıldı. 2012 yılında iş adamı Can Tursan ile hayatını birleştiren 2005 Miss Turkey birincisi Hande Subaşı bugün görülen davanın ardından boşandı.