Hoşgeldiniz!

handjob

Tayland'da Kadının Eli Kimin Pipisinde Oyunu (+18) 05:39
Tayland'da Kadının Eli Kimin Pipisinde Oyunu (+18) 11.083 izlenme - 3 yıl önce Bu sefer de Jackass'ın o dönemki rakibi Dirty Sanchez'in Tayland'da oynadığı çılgın oyunu izliyoruz. Masanın altındaki kadının elinin kimin pipisinde olduğunu sırası gelenin bilmesi gerekiyor, aksi takdirde böcekli içkiyi içmek zorunda kalıyor. İzliyoruz..
Louis CK  -  Amerika Tarihindeki En Hüzünlü Handjob (TR Altyazı) 08:03
Louis CK - Amerika Tarihindeki En Hüzünlü Handjob (TR Altyazı) 793 izlenme - 12 ay önce Amerikalı ünlü komedyen louis ck nin 2007 yılındaki gösterisinden bir kısım. Karısı ile olan trajik bir anısını paylaşıyor.
İlk Öpücük Parodisi - İlk Handjob 03:10
İlk Öpücük Parodisi - İlk Handjob 1.614 izlenme - 3 yıl önce Pimm's Girl Comedy adlı grubun First Kiss adlı videonun parodisidir, çok mantık aramamak lazım.
Ferhat Güzel - Elleme Girişimi 01:12
Ferhat Güzel - Elleme Girişimi 1.208 izlenme - 3 yıl önce Fox tv de lerzan mutlunun kıyafetine ''bütün deformeler ortada yorumu yapan''ferhat güzel hızını alamayıp elleme girişiminde bulunuyor.Ters tepince ayakta bi süre takılan ferhat abi seryircinin yiğidin malı meydanda olur lafından sonra sivrik sinek espirisini patlatıyor
Mastürbasyon İçin Yedek Mekanik El Yapmak 03:46
Mastürbasyon İçin Yedek Mekanik El Yapmak 1.021 izlenme - 3 yıl önce efendim işsizlikte mastır yapmış bi abimiz 31 çekmekten çok elleri nasır tutmuş olmalıki böyle bir fikir icat etmiş. ne demişler ya çekerken ya sıçarken akla geliyor böyle şeyler. bizde olsa o elle hareket çekmeyi yaparlar hemen bu alletle diyeceğinizi şimdiden duyar gibiyim. iyi seyirler
Cübbeli Ahmet Hoca - Zaten Tutulabilir 02:46
Cübbeli Ahmet Hoca - Zaten Tutulabilir 568 izlenme - 3 yıl önce Sevdiceğiniz sizinle ters ilişki mi kurmak istiyor? Ya da eşiniz işyerinde stresli bir gün geçirdi ve siz onu biraz rahatlatmak mı istiyorsunuz? Bu videoyu izledikten sonra tekrar düşünün...Bilmeden günah işliyor olabilirsiniz
Premier Lig'de Halı Saha Esintileri - Youssouf Mulumbu 00:17
Premier Lig'de Halı Saha Esintileri - Youssouf Mulumbu 373 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler geçen seneden. Hepimizin mahallede ya da halı sahada sinirlenince yaptığımız hareketin Premier Lig'de vuku bulmuş hali.
Evsizlere Bir Yardım Eli de Siz Uzatın 01:07
Evsizlere Bir Yardım Eli de Siz Uzatın 423 izlenme - 3 yıl önce İşte gelişmiş bir toplumda sosyal sorumluluk projesi. Dünyayı değiştirmek sizin elinizde.