Hoşgeldiniz!

handmade

Daktilo Tamircisi 1 (Arkası Yarın) 08:33
Daktilo Tamircisi 1 (Arkası Yarın) 743 izlenme - 3 yıl önce Neredeyse tükenmiş, bitmiş, hurdacılarda bile zor bulunan bir araç haline gelmiş daktilonun ustası; onun yaptıkları, hikayeleri ve etkileyici bir hava. 3 kısımdan oluşuyor kalan 2 kısmı da yükleyeceğim.
1955 chevrolet apache handmadewood 05:31
1955 chevrolet apache handmadewood 462 izlenme - 7 yıl önce 1955 chevy pickup handmade vith wood ''by kisacamusty''
El Yapımı Takı Modelleri 02:00
El Yapımı Takı Modelleri 268 izlenme - 3 yıl önce El yapımı halhal, bileklik ve kolye modelleri:
Daktilo Tamircisi 3 (Son Bölüm) 07:18
Daktilo Tamircisi 3 (Son Bölüm) 159 izlenme - 2 yıl önce Neredeyse tükenmiş, bitmiş, hurdacılarda bile zor bulunan bir araç haline gelmiş daktilonun ustası; onun yaptıkları, hikayeleri ve etkileyici bir hava. Son bölümdür.
Daktilo Tamircisi  2 (Arkası Yarın) 09:01
Daktilo Tamircisi 2 (Arkası Yarın) 56 izlenme - 2 yıl önce Neredeyse tükenmiş, bitmiş, hurdacılarda bile zor bulunan bir araç haline gelmiş daktilonun ustası; onun yaptıkları, hikayeleri ve etkileyici bir hava. 3 kısımdan oluşuyor kalan son kısmı da yükleyeceğim.
DMD Kask Modelleri |  DMD Helmet 18:59
DMD Kask Modelleri | DMD Helmet 34 izlenme - 2 yıl önce Selam sana Vespa'lı, Selam sana Harley'li, Selam sana ırak diyarlardan gelen tel jantlı custom motosikletli... Bu videoda motosikletinle daha havalı görüneceğin Dmd'nin özel yapım kaskları senin için inceliyoruz. Sanılanın aksine ECE ve DOT sertifikalı ve fiyakalaı motosiklet kaskı arıyorsan doğru videodasın! Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! goo.gl/kWUfNq Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com
My Handmade Crochet and Knitted Items 06:29
My Handmade Crochet and Knitted Items 7 izlenme - 3 yıl önce Everything Hand made. Buy Handmade. https://www.facebook.com/myhandmadefo... Visit my Bog for free patterns http://learnknitcrochetwithjeanette.b... Some of the things I made. Go to my blog you will see patterns there.