Hoşgeldiniz!

Hanefi Avcı

Hanefi Avcı Cemaatin Sırları 12:34
Hanefi Avcı Cemaatin Sırları 159 izlenme - 2 yıl önce Hanefi avcı balyoz davasında serbest kaldıktan sonra dikkat ettiğim bir açıklamada bulundu gazetecilere neydi o Ergenekon'da, Poyrazköy'de, Gölbaşı'nda kazılardaki malzemeler sahte. Başkaları tarafından gömüldü. Asla o adamlara ait değil. Bu ezbere söylediğim bir laf da değil. Bunların zamanı geldiğinde göreceksiniz. Bu silahları gömenler, aynı zamanda bulanlardır. Bu çok açık belli. Sanki bunlar darbeci anlayışı, birtakım Ergenekoncu zihniyetin malzemeleriymiş gibi gösterdiler. Tüm toplumu yönlendirdiler" Diye bir açıklama yaptı bu açıklaması herkesin aklına geldiği gibi cemaatin koyduğu yönünde peki Hanefi Avcı hapse girmeden önce Cüneyt Özdemire Cemaatle ilgili ne demişte Şunu belirteyim videonun tamamı yok partlı atılmış o yüzden cemaati anlattığı kısmın bir miktarı var videonun başında merak edenler için çözüm sürecinde ne yapılması gerektiği anlatılıyor http://www.youtube.com/watch?v=_45eGErSxNw röportajın tamamı burdan itibaren izliyebilirsiniz umarım ön yargısız bir şekilde izlenir
Hanefi Avcı Anlatıyor: Cemaat Bugünlere Nasıl Geldi 06:20
Hanefi Avcı Anlatıyor: Cemaat Bugünlere Nasıl Geldi 90 izlenme - 2 yıl önce Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı NTV canlı yayınında 15 Temmuz darbe girişimine yönelik soruları yanıtladı. Cemaatin bugüne dek nasıl örgütlendiğini ve kendilerine ve devlete muhalif olanları kumpaslarla nasıl yok ettiklerini anlatan Avcı, ”Sayısal çoğunluktan çok elemanlarını kilit noktaya yerleştirdi. Aslında toplumda büyük bir karşılığı yok. Orduda da köşe noktaları elde ediyor. Böylesine köşe noktalar elde edildiği için sayılarının 10 katı kadar etkileri oluyor. Emniyetteki bir daire başkanı üste bağlı sanıyorsunuz ama mesela bir öğretmene bağlı olabiliyor. Devlet kurumlarındaki gibi hiyerarşik bir yapılanma yok. Azımsanmayacak bir asker var. Buna yakın emniyet mensubu var. Ama bu zamana kadar ciddi bir istihbarat yok. Bu kadar bilgiye rağmen dışarı bilgi sızmıyor” dedi. Ağustos 2010’da çıkan kitabında Gülen cemaatinin emniyette örgütlendiğini ve yasadışı faaliyetlerde bulunduğunu yazan Avcı, 28 Eylül 2010’da Devrimci Karargah örgütüne yardım etmek suçlamasıyla tutuklanmıştı. 15 yıl 4 ay hapis cezası alan Avcı, AYM’nin hak ihlali kararının ardından 20 Haziran 2014’te tahliye olmuştu.
Hanefi Avcı'dan 3 Temmuz ve Aziz Yıldırım Yorumu 06:38
Hanefi Avcı'dan 3 Temmuz ve Aziz Yıldırım Yorumu 95 izlenme - 3 yıl önce Hanefi Avcı tarafından Fenerbahçe Spor Kulübü'ne yapılan sözde "şike" operasyonu ile ilgili çarpıcı ve bir o kadar da düşündürücü açıklamalar.Bir dönemin önemli isimlerinden olan Avcı,yapılanların birer kumpas olduğunu açıkça dile getiriyor.İzliyoruz...
 Hanefi Avcı: Paralel hastalıklı bir yapı 02:53
Hanefi Avcı: Paralel hastalıklı bir yapı 52 izlenme - 2 yıl önce Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, 17 Aralık darbe girişiminin 2. yılında Paralel Yapı'yı anlattı. Emniyete nasıl sızdığını, yasadışı dinleme yöntemlerini, nasıl suç delili oluşturduklarını anlattı.
360 Derece - 7 Kasım 2014 Cuma 01:16:09
360 Derece - 7 Kasım 2014 Cuma 74 izlenme - 3 yıl önce Yargılandığı davalar hakkında ne düşünüyor? Paralel yapı iddialarına ne diyor? Güneydoğu'da yaşanan ''karanlık'' cinayetleri nasıl yorumluyor? Balyoz davası hakkında ne düşünüyor? Şirin Payzın sordu; Hanefi Avcı 360 Derece'de yanıtladı."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Tarafsız Bölge - 27 Temmuz 2016 03:25:33
Tarafsız Bölge - 27 Temmuz 2016 56 izlenme - 1 yıl önce Fethullahçı Terör Örgütü’nün bilinmeyenleri Tarafsız Bölge’de tartışıldı. Kendilerini nasıl gizlediler? Nasıl bir istihbarat ağı kurdular? Parasal kaynaklarını nasıl sağladılar? Kendilerinden olmayanlara nasıl kumpas kurdular? Ahmet Hakan sordu, Ahmet Zeki Üçok, Hanefi Avcı, Cevat Öneş, Nedim Şener, Can Erenoğlu ve Mustafa Önsel yanıtladı.
Darbenin ve darbecilerin röntgeni - 5N1K 08.07.2017 Cumartesi 10:47
Darbenin ve darbecilerin röntgeni - 5N1K 08.07.2017 Cumartesi 11 izlenme - 6 ay önce 15 Temmuz başarısız darbe girişiminin yıl dönümünde, 5N1K darbenin ve darbecilerin röntgenini çekti. Darbecilerin ayağı nerde kaydı? Hangi hataları yapmasalar Türkiye korkunç bir ülkeye dönüşecekti? Emekli emniyet müdürü Hanefi Avcı, derin devlet bilgisi ile darbenin gerçeklerini masaya yatırdı.
7. Kocaeli Kitap Fuarı 01:27
7. Kocaeli Kitap Fuarı 29 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hanefi Avcı'nın konuşması- İzleyici detayları- Hanefi Avcı kitap imzalarken- Kitap okuyanlar 7. Kocaeli Kitap Fuarı- Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, "Cemaatin İflası, Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı kitabını imzaladı- Avcı: "Bu cemaat çok iyi sahte evrak hazırlıyor, çok iyi sahte belge hazırlıyor, insanlara çok iyi sahte suçlamalar yapıyor" Eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı, Kocaeli Büyükşehir Belediyesince düzenlenen 7. Kocaeli Kitap Fuarı'nda "Cemaatin İflası, Hoca'nın Ayağının Kaydığı Yer" adlı kitabını imzaladı, okurlarıyla söyleşide bir araya geldi.
5N1K 25 Şubat 2017 Cumartesi 46:27
5N1K 25 Şubat 2017 Cumartesi 9 izlenme - 11 ay önce Trump yerinde durmuyor. Şimdi de İsveç’i diline doladı. İsveç’te neler oluyor? Azerbaycan’da Devlet Başkanı Aliyev eşini neden yardımcısı olarak atadı? İstihbarat örgütleri devletleri yönlendirebilir mi? Hanefi Avcı, 5N1K’da anlattı. Oscar'ın favorileri gökdelenden sarkan modeller. Dünyanın rengi ve haberi 5N1K’da.
Her Şey - Ergenekon Davası Usül Mü, Esas Mı? 01:16:30
Her Şey - Ergenekon Davası Usül Mü, Esas Mı? 11 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"