Hoşgeldiniz!

Hangi Rüzgar Attı Seni Videoları

Saime Sinan - Hangi Rüzgar Attı Seni 04:20
Saime Sinan - Hangi Rüzgar Attı Seni 382 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri / Türk Sanat Müziği: "Hangi rüzgar attı seni Özlemişim görmeyeli Giderken böyle değildin Sen de yıkılmışsın belli Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni? Hangi rüzgar attı seni Yitirmişsin ümidini Gözlerinde o ışık yok O renkli rûyalar hani? Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni?"
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:58
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 729 izlenme - 5 yıl önce
Bora Gencer - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:35
Bora Gencer - Hangi Rüzgar Attı Seni 429 izlenme - 5 yıl önce
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:58
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 194 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Dünden Bugüne 7 Çıkış Tarihi: 15.03.1991 Etnik Şarkı Sözleri: "Hangi rüzgar attı seni Özlemişim görmeyeli Giderken böyle değildin Sen de yıkılmışsın belli Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni? Hangi rüzgar attı seni Yitirmişsin ümidini Gözlerinde o ışık yok O renkli rûyalar hani? Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni?"
Çiğdem Tunç-Mehmet Ali Erbil - Hangi Rüzgar Attı Seni 04:22
Çiğdem Tunç-Mehmet Ali Erbil - Hangi Rüzgar Attı Seni 112 izlenme - 5 yıl önce
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:58
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 4 izlenme - 3 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): "Hangi rüzgar attı seni Özlemişim görmeyeli Giderken böyle değildin Sen de yıkılmışsın belli Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni? Hangi rüzgar attı seni Yitirmişsin ümidini Gözlerinde o ışık yok O renkli rûyalar hani? Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni?"
Çiğdem Tunç-Mehmet Ali Erbil - Hangi Rüzgar Attı Seni 04:22
Çiğdem Tunç-Mehmet Ali Erbil - Hangi Rüzgar Attı Seni 32 izlenme - 2 yıl önce Albüm Adı: Biz İkimiz Çıkış Tarihi: 05.03.1993 Türkçe Pop Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik