Hoşgeldiniz!

hangi rüzgar attı seni

Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:58
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 747 izlenme - 6 yıl önce
Saime Sinan - Hangi Rüzgar Attı Seni 04:20
Saime Sinan - Hangi Rüzgar Attı Seni 422 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri / Türk Sanat Müziği: "Hangi rüzgar attı seni Özlemişim görmeyeli Giderken böyle değildin Sen de yıkılmışsın belli Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni? Hangi rüzgar attı seni Yitirmişsin ümidini Gözlerinde o ışık yok O renkli rûyalar hani? Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni?"
Bora Gencer - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:35
Bora Gencer - Hangi Rüzgar Attı Seni 465 izlenme - 6 yıl önce
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:58
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 224 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Dünden Bugüne 7 Çıkış Tarihi: 15.03.1991 Etnik Şarkı Sözleri: "Hangi rüzgar attı seni Özlemişim görmeyeli Giderken böyle değildin Sen de yıkılmışsın belli Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni? Hangi rüzgar attı seni Yitirmişsin ümidini Gözlerinde o ışık yok O renkli rûyalar hani? Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni?"
Çiğdem Tunç-Mehmet Ali Erbil - Hangi Rüzgar Attı Seni 04:22
Çiğdem Tunç-Mehmet Ali Erbil - Hangi Rüzgar Attı Seni 116 izlenme - 6 yıl önce
Esmehan - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:59
Esmehan - Hangi Rüzgar Attı Seni 8 izlenme - 9 ay önce Esmehan - Hangi Rüzgar Attı Seni
Çiğdem Tunç-Mehmet Ali Erbil - Hangi Rüzgar Attı Seni 04:22
Çiğdem Tunç-Mehmet Ali Erbil - Hangi Rüzgar Attı Seni 41 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Biz İkimiz Çıkış Tarihi: 05.03.1993 Türkçe Pop Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 03:58
Zeki Müren - Hangi Rüzgar Attı Seni 11 izlenme - 1 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Şarkı Sözleri (lyrics): "Hangi rüzgar attı seni Özlemişim görmeyeli Giderken böyle değildin Sen de yıkılmışsın belli Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni? Hangi rüzgar attı seni Yitirmişsin ümidini Gözlerinde o ışık yok O renkli rûyalar hani? Pişmanlıktan hasretten mi? Söyle neden döndün geri? Kaybettin de her şeyini Kimse sevmedi mi seni?"