Hoşgeldiniz!

hangout

Gow (God Of War ) 4 Rezilliği 19:04
Gow (God Of War ) 4 Rezilliği 147 izlenme - 4 yıl önce GOW (God OF War ) 4 Rezilliği
Buse Terim İle Markafoni Hangout 13:11
Buse Terim İle Markafoni Hangout 109 izlenme - 4 yıl önce Ünlü blogger Buse Terim Markafoni Hangout'ta moda üzerine kariyer hakkında soruları yanıtladı.
Hangout 2 - İsim Bulamadık 17:44
Hangout 2 - İsim Bulamadık 56 izlenme - 4 yıl önce Hangout 2 - İsim Bulamadık
Google Hangout Özelliği 01:28
Google Hangout Özelliği 87 izlenme - 6 yıl önce Google üzerindeki Hangout özelliği Google yeni chat altyapısı hangout'u tanıttı. Google Hangout ile arkadaşlarınızla ücretsiz görüşebilirsiniz
Ece Sükan İle Markafoni Hangout 13:59
Ece Sükan İle Markafoni Hangout 65 izlenme - 4 yıl önce Ece Sükan, Markafoni Hangout'ta modada kariyer yapmak üzerine soruları yanıtladı.
Diggy & Trevor Jackson Hangout 56:24
Diggy & Trevor Jackson Hangout 30 izlenme - 4 yıl önce Atlantic Records'dan google plus hangout videosu. 56 dakika uzunluğundaki video. Videoya onlarca insan görüntülerini paylaşarak ve birşeyler anlatarak destek veriyor.
Zelfist Ve Markafoni Hangout İle Moda Sohbeti 11:04
Zelfist Ve Markafoni Hangout İle Moda Sohbeti 23 izlenme - 4 yıl önce Zelfist.com kurusucu moda ve stil yazarı Zehra Elif Taş her Çarşamba Markafoni Hangout'ta sorularınızı cevaplıyor.
Zelfist ile Markafoni Hangout'ta Moda Sohbetleri - 3 10:58
Zelfist ile Markafoni Hangout'ta Moda Sohbetleri - 3 22 izlenme - 4 yıl önce 30 Oca 2013 tarihinde canlı akış gerçekleştirildi Saç bantlarını iş ve günlük hayatta nasıl takabiliriz? Okula giderken giyilen basit sade kıyafetleri nasıl havalı hale getirebiliriz? Uzun ve kısa tırnaklara hangi oje renkleri daha çok yakışıyor, sizce bir ayırım var mı?
Zelfist ve Markafoni Hangout ile Moda Sohbeti 4 12:01
Zelfist ve Markafoni Hangout ile Moda Sohbeti 4 20 izlenme - 4 yıl önce Gelen sorular: Üst bedeni nasıl daha zayıf gösterebiliriz? Topuklu ayakkabılarda nasıl bir model seçersem daha rahat ederim? Renkli giyinmeyi seviyorum. Maksimum kaç rengi birarada giymeliyim? Siyah-lacivert, siyah-kahverengi gibi eskiden tabu olan renkler nasıl birarada kullanılabilinir?
Zelfist İle Markafoni Hangout'ta Moda Sohbeti 2 17:49
Zelfist İle Markafoni Hangout'ta Moda Sohbeti 2 19 izlenme - 4 yıl önce 24 Oca 2013 tarihinde canlı akış gerçekleştirildi Zelfist Markafoni Hangout'ta moda, stil ve kombin sorularını cevapladı: Kış indiriminden ne alsak? Zımba modası devam edecek mi, almalı mı? Buklet ceketleri nasıl kombinleyebiliriz? Çalışan bir kadın olarak hem rahat hem şık nasıl olabiliriz? Parıltılı kalem etekleri nasıl giyebiliriz? Haftasonu doğum gününe gideceğim jean'li bir kombin önerebilir misiniz?
Deneme Yayını (Vlog - Soru/Cevap) Hangout 01:11:39
Deneme Yayını (Vlog - Soru/Cevap) Hangout 11 izlenme - 4 yıl önce Bizi Takip Etmek ve Destek olmak isterseniz ; Abone Ol http://bit.ly/18o6Oig TwitchTV http://tr.twitch.tv/reclast Sitemiz http://byreclast.net/ Forum http://byreclast.net/forum/ Bloğumuz http://byreclast.wordpress.com/ WebTV http://byreclast.web.tv/ İzlesene www.izlesene.com/byreclast Steam Grubumuz http://steamcommunity.com/groups/ByRecLast FaceBook Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayınız http://www.facebook.com/UmitRecLastEski Facebook Grubumuz https://www.facebook.com/groups/ByRecLast.Net/ Twitter Sayfamızı Takip Etmeyi Unutmayınız https://twitter.com/RecLast67