Hoşgeldiniz!

hani benim olacaktın

hani benim olacaktın - haluk levent 03:56
hani benim olacaktın - haluk levent 101.944 izlenme - 7 yıl önce hani benim olacaktın - haluk levent dünyalar verdim gözlerinin uğruna kaçamak saatler, sonsuz kelimeler unuttun mu yar, söz verdin bana gitmeyecektin, daha neler neler simdi uzaklardasın, bensiz sevdalardasın söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın hani benim, hani benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince bana varacaktın
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:53
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 43.172 izlenme - 6 yıl önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler, sonsuz kelimeler Unuttun mu yar, söz verdin bana Gitmeyecektin, daha neler neler Şimdi uzaklardasın, bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim, hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın
haluk levent hani benim olacaktın 04:00
haluk levent hani benim olacaktın 17.408 izlenme - 7 yıl önce haluk leventin hani benim olacaktın adlı süper şarkısı
hani benim, hani benim, benim olacaktın yar.. 01:01
hani benim, hani benim, benim olacaktın yar.. 8.209 izlenme - 7 yıl önce hani benim, hani benim, benim olacaktın yar.. www.paylasim38.com mp3 lerini indirebilirsiniz
hani benim olacaktın-gitar 01:24
hani benim olacaktın-gitar 4.866 izlenme - 7 yıl önce gelişim var:d
haluk levent hani benim olacaktım 03:45
haluk levent hani benim olacaktım 12.930 izlenme - 8 yıl önce
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 04:12
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 2.078 izlenme - 2 yıl önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın
hani benim olacaktın 01:06
hani benim olacaktın 2.347 izlenme - 7 yıl önce hani benim olacaktın
Haluk Levent  - Hani Benim Olacaktın 04:12
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 77 izlenme - 3 ay önce Mektup albümünde yer alan Hani Benim Olacaktın parçasının video klip çalışması..
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:59
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 1.091 izlenme - 4 yıl önce
haluk levent - hani benim olacaktın 04:12
haluk levent - hani benim olacaktın 1.097 izlenme - 5 yıl önce daha fazlası için sayfamıza bekliyoruz & facebook sayfamızı 'beğen'in videolara profilinizden ulaşın. sayfamıza bekliyoruz; www.facebook.com/ask.beni.de.sever.mi ------------------------------------------------
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 04:11
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 342 izlenme - 11 ay önce Çıkış Tarihi: 2003 Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
hani bnm 0lacaktın 01:14
hani bnm 0lacaktın 1.590 izlenme - 7 yıl önce hani bnm 0lacaktın
haluk levent - hani benim olacaktın www.rockoza.com 04:20
haluk levent - hani benim olacaktın www.rockoza.com 1.095 izlenme - 5 yıl önce haluk levent - hani benim olacaktın
cemal aslan-hani benim olacaktın-Amatör yorum 02:54
cemal aslan-hani benim olacaktın-Amatör yorum 1.164 izlenme - 5 yıl önce desteklemek için beğen paylaş daha iyi ve yeni paylaşımlar için.. cemal aslan
bu ses bi tane :) 01:02
bu ses bi tane :) 662 izlenme - 7 yıl önce daha küçük ama iyi sayılır :d
mehmet özcoşar-hani benim olacaktın-amatör... 01:18
mehmet özcoşar-hani benim olacaktın-amatör... 497 izlenme - 5 yıl önce
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:44
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 76 izlenme - 8 ay önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 04:12
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 276 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Turnesi 2003 (2003) - SÜPER MÜZİK YAPIM
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 04:00
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 44 izlenme - 6 ay önce Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - Mektup Kaseti (1997 - 46 Dk) 46:35
Haluk Levent - Mektup Kaseti (1997 - 46 Dk) 76 izlenme - 6 ay önce Ülkemizin en iyi şarkıcılarından biri olan sevgili Haluk Levent'in hapisteyken çıkardığı 1997 yılı çıkışlı dördüncü albümüdür.Albümde klasikler arasına girmiş Hani Benim Olacaktın,Akdeniz Akşamları,Beni Biraz Anlasana,Bu Şehirden Gidelim Artık,Vefasız ve Güneşin Battığı Sahilde gibi kral şarkılar bulunmaktadır. Ayrıca albüm Haluk Levent'in kariyerindeki en zirve albümüdür.Bu albümden sonra talihsizlikler başından eksilmemiş, hapisten çıktığı gibi 18 ay askerlik yapmış (bu sırada 1998 çıkışlı Yine Ayrılık albümü çıktı) bir de üstüne yaşadığı borç sıkıntılarından dolayı (Kral Çıplak albümü hariç) bir daha eskisi kadar başarı sağlayamamıştır. Albümdeki şarkılar sırasıyla şöyledir: 1-Mektup 2-Vefasız 3-Hani Benim Olacaktın 4-Anlasana 5-Akdeniz Akşamları 6-Bu Şehirden Gidelim Artık 7-Güneşin Battığı Sahilde 8-İrem Kız 9-Eller Eller 10-Neyleyim 11-Zeytinden Aşı Mısın Albümdeki Çekilen Klipler : 1-Hani Benim Olacaktın : Ocak 1998 2-Anlasana : Mart 1998 3-İrem Kız : Mayıs 1998 4-Vefasız : Temmuz 1998 Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve 90'ların o güzel,masum,samimi ve duygu dolu günlerine bir dönüş yapmak için paylaşmak istedim. İyi dinlemeler.
hani benim olcaktın 02:15
hani benim olcaktın 248 izlenme - 5 yıl önce ne açıklaması
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:57
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 207 izlenme - 3 yıl önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın - Trilogy - Türkçe Rock
Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - Haluk Levent - HANİ BENİM OLACAKTIN 03:03
Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi - Haluk Levent - HANİ BENİM OLACAKTIN 136 izlenme - 2 yıl önce Gültepe Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi 2013 yılında Istanbul’da gerçekleşen elemelere Haluk Levent’in Hani Benim Olacaktın şarkısıyla katıldı.
Hani Benim Olacaktın La Minör Nihavent Chord Karaoke Haluk Md Altyapısı 04:00
Hani Benim Olacaktın La Minör Nihavent Chord Karaoke Haluk Md Altyapısı 48 izlenme - 1 yıl önce HANİ BENİM OLACAKTIN ROCK ŞARKI Am E Dm Am Dünyalar verdim gözlerinin uğruna E Am Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Am E Dm Am Unuttun mu yar söz verdin bana Am E Am Gitmeyecektin daha neler neler Am Dm Am Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Am Dm F E Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Am E Am Hani benim hani benim, benim olacaktın Am E İki bahar önce okulun bitince Am Bana varacaktın.
Hani Benim Olacaktın - Haluk Levent 04:12
Hani Benim Olacaktın - Haluk Levent 19 izlenme - 10 ay önce Ergen beynimle dinlediğim, üzerine bir çok senaryo yazdığım şarkıdır.. Hep sarışın bir kız hayal etmişimdir ve bir şekilde ayrılmışızdır; Ya intihar etmişdir, ya taşınmıştır ya da trafik kazasına kurban gitmiştir...
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:57
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 12 izlenme - 8 ay önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 04:01
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 10 izlenme - 8 ay önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - İrem Kız (1998) 03:56
Haluk Levent - İrem Kız (1998) 8 izlenme - 5 ay önce 90'ların ikonlarından olan,ülkemize rock kültürünün gelişmesinde büyük bir katkısı olan, anadolu olsun yurt dışı olsun her yere konser vermeye gitmiş ve anadolunun bütün her yerinde rock müziği sevdirmeyi başarmış tek sanatçımız yardımsever,büyük insan sevgili Haluk Levent'in İrem Kız adlı şarkısının klibidir. İyi izlemeler.
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:42
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 7 izlenme - 8 ay önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.