Hoşgeldiniz!

Hani O Bırakıp Giderken Seni

Zeki Müren - Veda Busesi 03:27
Zeki Müren - Veda Busesi 15.922 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Hatıralarım Çıkış Tarihi: 04.02.1994 Etnik Şarkı Sözleri (lyrics): hani o bırakıp giderken seni bu öksüz tavrını takmayacaktın? alnına koyarken veda buseni yüzüme bu türlü bakmayacaktın? gelse de en acı sözler dilime uçacak sanırım birkaç kelime... bir alev halinde düştün elime hani ey gözyaşım akmayacaktın?
Zeki Müren - Veda Busesi (Hani O Bırakıp Giderken Seni) 03:26
Zeki Müren - Veda Busesi (Hani O Bırakıp Giderken Seni) 4.110 izlenme - 6 yıl önce
Muazzez Ersoy - Hani O Bırakıp Giderken Seni 03:45
Muazzez Ersoy - Hani O Bırakıp Giderken Seni 747 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Yıldız Akşamı Hazırlayan:Erhan Duzturk Beste: Yusuf Nalkesen Güfte: Orhan Seyfi Orhon Makam : Muhayyer kürdî Usûl : Semâî şarkı sözleri Hani o bırakıp giderken seni Bu öksüz tavrını takmayacaktın Alnına koyarken vedâ busemi Yüzüme bu türlü bakmayacaktın
Gülçin Deniz - Veda Busesi ( Hani O Bırakıp Giderken Seni ) 03:18
Gülçin Deniz - Veda Busesi ( Hani O Bırakıp Giderken Seni ) 446 izlenme - 6 yıl önce
Gül Yazıcı - Hani O Bırakıp Giderken Seni 03:26
Gül Yazıcı - Hani O Bırakıp Giderken Seni 260 izlenme - 3 yıl önce Trt Müzik-Sazlar Çalınır-19.Ocak.2015 Hazırlayan:Erhan Duzturk Makam: Muhayyerkürdi Form: Şarkı Usül: Semai Bestekar: Yusuf Nalkesen Güftekar: Orhan Seyfi Orhon Hani o bırakıp giderken seni Bu öksüz tavrını takmayacaktın? Alnına koyarken veda buseni Yüzüne bu türlü bakmayacaktın?
Namık Can - Hani O Bırakıp Giderken Seni ?? 03:44
Namık Can - Hani O Bırakıp Giderken Seni ?? 169 izlenme - 4 yıl önce
Gülçin Deniz - Veda Busesi ( Hani O Bırakıp Giderken Seni ) 03:18
Gülçin Deniz - Veda Busesi ( Hani O Bırakıp Giderken Seni ) 132 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Unutulmayan Şarkılar Çıkış Tarihi: 02.07.2008 Şarkı Sözleri (lyrics): Hani o bırakıp giderken seni Bu öksüz tavrını takmayacaktın? Alnına koyarken veda busemi Yüzüme bu türlü bakmayacaktın? Hani ey gözlerim bu son vedada, Yolunu kaybeden yolcunun dağda Birini çağırmak için imdada Yaktığı ateşi yakmayacaktın? Gelse de en acı sözler dilime Uçacak sanırdım birkaç kelime... Bir alev halinde düştün elime Hani ey gözyaşım akmayacaktın?
Hilal Çelebi -Hani O Bırakıp Giderken Seni 03:48
Hilal Çelebi -Hani O Bırakıp Giderken Seni 68 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Arzu Selimoğlu ***** Beste: Yusuf Nalkesen Güfte: Orhan Seyfi Orhon Makam : Muhayyer kürdî Usûl : Semâî *** Hani o bırakıp giderken seni Bu öksüz tavrını takmayacaktın Alnına koyarken vedâ busemi Yüzüme bu türlü bakmayacaktın Gelse de en acı sözler dilime Uçacak sanırım birkaç kelime Bir alev hâlinde düştün elime Hani ey gözyaşım akmayacaktın
Namık Can - Hani O Bırakıp Giderken Seni 03:44
Namık Can - Hani O Bırakıp Giderken Seni 58 izlenme - 4 yıl önce