Hoşgeldiniz!

hanife

İsmail Yk'nın Hanife'ye Talip Olması - Evlen Benimle 13:48
İsmail Yk'nın Hanife'ye Talip Olması - Evlen Benimle 4.601 izlenme - 3 hafta önce Pop müziğin kralı İsmail Yk,evlilik programlarının vazeçilmezi Hanife'ye talip oluyor.İzliyoruz
Youtube Linki Atar Gibi Şarkı İsmi Söyleyen Damat Adayı 00:14
Youtube Linki Atar Gibi Şarkı İsmi Söyleyen Damat Adayı 40.710 izlenme - 11 ay önce Efendim locanın hanım hanımcık gelin adayı Hanife Hanım gelen talibine "Ben bir şarkı olsaydım hangi şarkı olurdum ?" diye sorunca damat adayından gelen cevabı hep beraber izliyoruz.
Esra Erol talibini reddeden gelin adayı Hanife'yi kızıp gönderdi 04:07
Esra Erol talibini reddeden gelin adayı Hanife'yi kızıp gönderdi 68.851 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'la programının dün akşamki bölümünde gelen tüm taliplerini reddeden Hanife Hanım, Esra Erol'u kızdırdı. Kendisine daha önce de talip olan Gökhan Bey'i tekrar paravanın ardında gören Hanife Hanım'ın olumsuz sözlerine üzerine Esra Erol, 'Şu anda sinirimden ağlayacağım... Gökhan vücut dilin o kadar çok şeyi anlatıyor ki... O kadar eziliyorum ki... Tabiki bu bir duygu. Her duygu karşılıklı olmaz. Allah neyi nasip ettiyse o olur. Ama aşkı tanıyan ve yaşayan biri olarak ne hissettiğini çok iyi biliyorum ve gerçekten üzüldüm. Her şeyin hayırlısı.' dedi. Erol, bu sözlerinin ardından olumsuz karar veren gelin adayını konuşturmadan stüdyodan gönderdi.
Damat Adayı Hakaretler Yağdırıp Stüdyoyu Terk Etmesi 05:45
Damat Adayı Hakaretler Yağdırıp Stüdyoyu Terk Etmesi 24.655 izlenme - 12 ay önce Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la isimli izdivaç programında Hanife Hanım'a talip gelen Ozan Bey, önce hakaret dolu sözler söyleyip ardından stüdyoyu terk edince herkesi şaşkına çevirdi. Hanife Hanım'ın kendisine olan yaklaşımından rahatsız olan Ozan Bey, 'Ben devam etmek istemiyorum. Yok,yok; açmayın paravanı. Ben sadece şunu söylemek istiyorum; ben buradaki insanları tanımıyorum. Sadece Mehmet arkadaşım olduğundan onu tanıyorum. Yani ben bu locadan birisi değilim. Ben halkım. Ben size talip olarak geldim' dedikten sonra gelin adayına hakaret etmeye başladı. Ardındansa stüdyoyu terk etti.
Popstar Bayhan Gelin Adayı Hanife'ye Talip Oldu 04:48
Popstar Bayhan Gelin Adayı Hanife'ye Talip Oldu 2.524 izlenme - 2 ay önce ayhan, İzdivaç Programında Gelin Adayına Talip Oluyor Popstar yarışması ile adından söz ettiren Bayhan Gürhan, Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında gelin adaylarından birine talip olarak gelecek. Bir dönem yayınlanan Popstar yarışması ile adını duyuran Bayhan, Star TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında gelin adaylarından birine talip oluyor. HERKES BEKLİYOR Programın başından beri tanıtım jenerikleri gümbür gümbür dönerken, Bayhan'ın ismi sır gibi saklanan hangi gelin adayına talip olacağı merak konusu..
Damat adayı Umut, Eski Sevgilisi Hanife Hakkında Konuştu (Zuhal Topal) 05:00
Damat adayı Umut, Eski Sevgilisi Hanife Hakkında Konuştu (Zuhal Topal) 3.110 izlenme - 6 ay önce FOX TV'de Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaçta Hanife'nin eski sevgilisi Umut, "Hanife'yi yaşamak lazım" diyerek içini döktü. İzdivaç programında Umut ile evlilik yolunda emin adımlarla ilerleyen ancak sürpriz bir şekilde ayrılık kararı alan Hanife, locadan Deniz ile yeni bir aşka yelken açmıştı. ESKİ SEVGİLİSİ UMUT CANLI YAYINDA İÇİNİ DÖKTÜ Ancak bu ilişkisinde de umduğunu bulamayan Hanife, son bölümde eski erkek arkadaşı Umut'un kendisi hakkında söyledikleriyle neye uğradığını şaşırdı. Hanife'nin kendisini kıskandırmak için Deniz'le birlikte olduğunu belirten Umut, şunları söyledi: "HANİFE'NİN HER ŞEYİ YALAN" "İnsanları çıkar ve menfaatlerin için kullanmayı çok seviyorsun. Sırf bana nispet olsun diye Deniz'le birlikte olmaya başladın. Hanife ne istediğini bilmiyor. Yıpranmış, perişan bir halde... Onun bu durumuna üzülüyorum. Her şeyi yalan. Sevmiyorum dedi, gitti sarıldı, samimi pozlar verdi. HANİFE'Yİ YAŞAMAK LAZIM Sen bu dünyay gelmiş en güzel şeysin. Hakikaten Hanife'yi yaşamak lazım"
Gelin Adayı Hanife'den 18'lik Küfürler!  01:09
Gelin Adayı Hanife'den 18'lik Küfürler! 647 izlenme - 5 ay önce İzdivaç programında uzun süredir talibini arayan gelin adaylarından Hanife'nin küfürler savurduğu video internete düştü. ŞOK KÜFÜRLER Geçtiğimiz günlerde periscopede hayranlarının sorularını yanıtlayan Hanife, kendisini zor durumda bırakan sorular gelince ağıza alınmayacak küfürler savurdu. Ünlü bir sanatçı edasında soruları yanıtladığı gözlenen Hanife, karşısındaki kişiye "Deniz seni s..seydi çok rahatlardın, pe...vengin dölü, gördüğün birkaç santimlik bir şey" şeklinde küfürler savuruyor.
Sevgilim Sen Benim Can Damarımsın... 04:52
Sevgilim Sen Benim Can Damarımsın... 7.094 izlenme - 7 yıl önce aşkı bilenlere..
Esra Erol'da Gelin Adayına İsmail YK Süpriz'i 15:47
Esra Erol'da Gelin Adayına İsmail YK Süpriz'i 2.004 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'da Gelin Adayına İsmail YK Süpriz'i 5 mart 2015 Fox Tv ekranların yayınlanan Esra Erol’la programının bugünkü bölümünde Gelin adaylarından Hanife Hanım sürpriz talibini görünce çok şaşırdı.
Esra Erol Yeni Hanife'sini Buldu 02:45
Esra Erol Yeni Hanife'sini Buldu 153 izlenme - 2 ay önce ATV ekranlarında Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında eş adayını arayan Filiz Hanım, güzelliğiyle ekran başındakileri mest etti. Yanına yakışan bir eş istediğini belirten Filiz Hanımın kriterleri akıllara Zuhal Topal'ın programındaki Hanife'yi getirdi. Hanife de bundan yaklaşık olarak 3 yıl önce geldiği izdivaç programında sayısız damat adayıyla görüşmesine rağmen aradığı eş adayını bir türlü bulamadı.
Hanife Periscope'da Soruları Yanıtlarken Küfürler Savurdu 01:09
Hanife Periscope'da Soruları Yanıtlarken Küfürler Savurdu 484 izlenme - 5 ay önce Hanife'den bir skandal daha! O videosu internete düştü! Skandalların eksik olmadığı izdivaç programında aradığı kocayı bir türlü bulamayan Hanife, periscopeda soruları yanıtlarken ağza alınmayacak küfürler savurdu.
Hanife İlk Kez Duygularını Kağıda Döktü... | Zuhal Topal'la 72. Bölüm (30 Kasım 2016) 01:55
Hanife İlk Kez Duygularını Kağıda Döktü... | Zuhal Topal'la 72. Bölüm (30 Kasım 2016) 23 izlenme - 1 hafta önce Zuhal Topal'la bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak…
Dersimli Hanife Avea Müşteri Hizmetleri (Oy Fadike İçerir) 14:56
Dersimli Hanife Avea Müşteri Hizmetleri (Oy Fadike İçerir) 1.242 izlenme - 1 yıl önce Dersimli bir gencimiz Avea Müşteri Hizmetleri'ni arayarak Dersim ağzıyla gayet güzel ve eğlenceli şekilde işletiyor. Not: Dersim dememin her hangi bir siyasi sebebi yoktur sadece yöre halkı Dersim dediği için öyle diyorum.
Gözde yanma ve batma Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 01:39
Gözde yanma ve batma Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 2.752 izlenme - 2 yıl önce Gözde en sık görülen şikayetler arasında yer alan gözde yanma ve batma pek çok hastalığın belirtisi olabilir. En sık kuru göz hastalığı olarak karşımıza gelmektedir. Gözde yanma, batma ile beraber gözde yabancı cisim hissi kaşıntı ve ara ara olan sulanma gibi ek şikayetlerde vardır. Yaşlanma, menopoz, trioid ve romatizmal hastalıklar bazı ilaç kullanımları kuru gözün nedenleri arasında yer alır. Tedavide öncelikle eksik olan göz yaşının sunni göz yaşı damlaları ile yerine konması önerilir. Yetersiz kalır ise bazı özel damlalar veya göz yaşı kanalına tıkaç koyma gibi tedaviler ilave edilebilir. Yine sık görülen gözde batma ve yanma sebeplerinden biri allerjik göz hastalıklarıdır. Burada belirgin kaşıntı ile beraber gözde kızarıklık, ince sulu çapaklanma da vardır. Mevsim değişiklikleri veya hassas olduğunuz belirli bir etkenle karşılaştıktan sonra meydana gelebilir. Tedavide koruyucu tedbirlerle beraber antihistaminik damlalar önerilir. Gözde yanma, batma şikayetlerine yoğun çapaklanma gözde ağrı ve kızarıklık eşlik ediyorsa, enfeksöz göz hastalıkları akla gelir. Çeşitli bakteri, virüs ve diğer mikroorganizmalar gözde iltihaplanmaya neden olabilir. Bu durumda da etkene uygun antibiyotikli damlalar önerilebilir. Ayırıcı tanı için mutlaka detaylı bir göz muayenesi önerilir.
EBU HANİFE KAFİRİ HAKKINDA DİĞER KAFİR MEZHEB İMAMLARI DAHİ ONU TEKFİR ETMİŞTİR MEZHEBLER KÜFÜRDÜR T 01:52
EBU HANİFE KAFİRİ HAKKINDA DİĞER KAFİR MEZHEB İMAMLARI DAHİ ONU TEKFİR ETMİŞTİR MEZHEBLER KÜFÜRDÜR T 444 izlenme - 7 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR.
Hanife, Canlı Yayında Kıskançlık Krizine Girdi 05:54
Hanife, Canlı Yayında Kıskançlık Krizine Girdi 61 izlenme - 1 ay önce İzdivaç programında kendisine talip olan Bayhan'la yeni bir aşka yelken açan Hanife, gelin adaylarından Deniz'in tutumu karşısında kıskançlık krizine girdi.
Gelin Adayı Stüdyoyu Karıştırdı 09:19
Gelin Adayı Stüdyoyu Karıştırdı 418 izlenme - 11 ay önce Fox Tv'de yayınlanan Zuhal Topal'la programında gergin anlar yaşandı. İzleycilerden tepki almak istemediği için talibini çaya çıkardığını söyleyen Hanife daha büyük tepki topladı. Yapılan yorumları kaldıramayan 21 yaşındaki genç gelin adayı, locadaki adaylarla tartışırken bir anda yerinden kalkarak yayını terk etti. Fakat stüdyodaki tartışmadan kopmak istemeyen gelin adayı arkasından tartışan damat adaylarına cevap vermek için geri geldi. Bu sırada Hanife'nin söylediği tüm sözler mikrofon kapatılarak yayında duyulması engellendi. Hanife'nin konuşması bittikten sonra gelin adayının yanlışını izah eden Zuhal Topal, durumu toparlamaya çalıştı.İşte canlı yayında yaşanan o kavga...
Hanife Çalışkan Kömür Gözlüm Kanal38 Canlı 04:05
Hanife Çalışkan Kömür Gözlüm Kanal38 Canlı 920 izlenme - 6 yıl önce hanife çalışkan kanal 38 canlı yayında
Hanife 03:06
Hanife 751 izlenme - 5 yıl önce hanife
Cübbeli Ahmet Hoca - İmamı Azam Ebu Hanife'nin Fazileti 04:51
Cübbeli Ahmet Hoca - İmamı Azam Ebu Hanife'nin Fazileti 1.394 izlenme - 3 yıl önce Mehmet Bey
Zuhal Topal'ın Ünlü Gelin Adayı Hanife ve Deniz El Ele 00:20
Zuhal Topal'ın Ünlü Gelin Adayı Hanife ve Deniz El Ele 198 izlenme - 6 ay önce İzdivaç programının müzmin gelin adaylarında Hanife, yeni aşka yelken açtığı Deniz'le gece yarısı sokakta dolaşırken görüntülendi
Aşkım Hanife Gündüz Aşkım Ve Ben 04:43
Aşkım Hanife Gündüz Aşkım Ve Ben 1.146 izlenme - 7 yıl önce aşkım ve ben hanife gündüz
Hanife Berberoğlu - Bahçe Duvarından Aştım 02:56
Hanife Berberoğlu - Bahçe Duvarından Aştım 2.091 izlenme - 7 yıl önce kırşehir türküsüsasad thm koroso 10.nisan.2010
Fenomen Gelin Adayı Hanife Canlı Yayında Seni Seviyorum Dedi 02:49
Fenomen Gelin Adayı Hanife Canlı Yayında Seni Seviyorum Dedi 157 izlenme - 6 ay önce Evlendirme programında uzun süredir eş adayını arayan ancak gelen taliplerini bir bir geri gönderen fenomen gelin adayı Hanife, Deniz'le yeni bir aşka yelken açtı.Programın son yayınlanan bölümünde canlı yayında tüm Türkiye'nin önünde Deniz'e "seni seviyorum" diyen Hanife'nin bu ilişkisinin akıbeti merak ediliyor.
Ayrılık Kararı Alan Bayhan Hanife İçin Geri Döndü Mü? | Zuhal Topal'la 63. Bölüm         04:21
Ayrılık Kararı Alan Bayhan Hanife İçin Geri Döndü Mü? | Zuhal Topal'la 63. Bölüm 28 izlenme - 3 hafta önce Ayrılık Kararı Alan Bayhan Hanife İçin Geri Döndü Mü? | Zuhal Topal'la 63. Bölüm Zuhal Topal'la bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak…
İmam-ı Azam Ebu Hanifenin Üç Soruya Verdiği Mükemmel Cevap 02:30
İmam-ı Azam Ebu Hanifenin Üç Soruya Verdiği Mükemmel Cevap 811 izlenme - 3 yıl önce İmam-ı Azam Ebu Hanifenin Üç Soruya Verdiği Mükemmel Cevap
Nihat Hatipoğlu: İmam-ı A'zam Ebu Hanife Hz. 01:03:22
Nihat Hatipoğlu: İmam-ı A'zam Ebu Hanife Hz. 738 izlenme - 3 yıl önce Nihat Hatipoğlu: İmam-ı A'zam Ebu Hanife Hz.
Kedi Evi - Kendin Yap 03:51
Kedi Evi - Kendin Yap 626 izlenme - 2 yıl önce Sokak kedilerinin soğuk kış günlerinde soğuktan donmalarını önlemek amacıyla, apartmanınızın ya da evlerinizin bahçelerinde kullanmak üzere, çok ucuz ve pratik kedi evi yapımı Edit: Güzel insanlar var lan bu dünyada.. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99215/sokak-hayvanlari-icin-el-yapimi-barinak
Hanife Kayınvalidesi ile İlk Kez Canlı Yayında Konuştu! | Zuhal Topal'la 68. Bölüm (24 Kasım 2016) 22:05
Hanife Kayınvalidesi ile İlk Kez Canlı Yayında Konuştu! | Zuhal Topal'la 68. Bölüm (24 Kasım 2016) 8 izlenme - 2 hafta önce Zuhal Topal'la bambaşka heyecanların ve samimi duyguların paylaşılacağı; en önemlisi ‘yalnız kalplerin’ buluşacağı programda, halkın içinden, gerçek hikayeler milyonlarla buluşacak…
Hanife'nin Talibi Programına Kabul Edilmeyince İntihara Kalkıştı 08:43
Hanife'nin Talibi Programına Kabul Edilmeyince İntihara Kalkıştı 47 izlenme - 3 ay önce Hanife'ye talip olmak isteyen ancak programa kabul edilmeyen damat adayı, programın çekildiği platonun karşısındaki yüksek gerilim hattı direğine çıkıp intihara kalkıştı.