Hoşgeldiniz!

Hanım Kız Videoları İzle

Dekoltenin Sınırlarını Zorlamak  - Pelas Lindsey 01:21
Dekoltenin Sınırlarını Zorlamak - Pelas Lindsey 31.858 izlenme - 1 yıl önce Pelas Lindsey henüz 24 yaşında ama maşallah pek de meşhur. Neyse fazla uzatmaya gerek yok hanım ablamız dekoltenin sınırlarını zorlamış ve de muhabiri patates etmiş...
20 Dil Konuşan Kızımız 2 (Bonus: Anlamsız Türkçe İçerir) 03:22
20 Dil Konuşan Kızımız 2 (Bonus: Anlamsız Türkçe İçerir) 3.380 izlenme - 8 ay önce 1. seride Türkçe nerede cima ettiğim pis kızı dediniz ve 2. seride sesimizi duyarak bizleri kırmamış lakin anlamsızca şeyler söylemiş. Burdan da aslında çoğu dili konuşmadığını, konuşuyormuş gibi yaptığı kanısına varabiliriz artık.
Poposunu Elektrikli Tele Dokunduran Kız 02:19
Poposunu Elektrikli Tele Dokunduran Kız 11.248 izlenme - 2 yıl önce Fake ya da değil orası tartışılır ancak bu hanım kızımızın götünden zoru olduğu tartışılmaz. Bu enerji ve götünden zoruyla ne deneyler yapmıştır ya da yapacaktır artık kim bilir?
Memelerinin Gücünü Keşfeden Hanım Kız 01:04
Memelerinin Gücünü Keşfeden Hanım Kız 5.098 izlenme - 2 yıl önce En tehlikeli kadın güzel olan değil, güzelliğinin farkında olan kadın derler ya hani bu hanım kızımız da o minvalden yola çıkarak memelerinin gücünü keşfetmiş ve de gücüne güç katmak için idman yapmakta.
Grafikerin Bir Günü 02:31
Grafikerin Bir Günü 4.328 izlenme - 7 yıl önce zübeyde hanım kız meslek lisesi / fotoğraf ve grafik tasarım
Sana Kek Yaptım 01:12
Sana Kek Yaptım 3.858 izlenme - 7 yıl önce zübeyde hanım kız meslek lisesi / ?
Drift Yapan Hanım Kız 02:06
Drift Yapan Hanım Kız 1.255 izlenme - 2 yıl önce Hanım kızımız pistlere çıkmış ve drift seyiri yaşatmış izleyenlere. Hunharca drift yapan hanım kızımızın araç içi kameraya yansıyan görüntülerini hep birlikte izliyoruz.
Arabası Çekilmesin Diye Striptiz Yapan Rus Kızı 00:43
Arabası Çekilmesin Diye Striptiz Yapan Rus Kızı 1.570 izlenme - 2 yıl önce Arabasının çekildiğini farkeden rus hanım kızımız hemen koşmul ve de görevlilere dans şov yapıp ikna etmek istemiş amma velakin zalım ivanlar hem striptizi izlemiş hem de sonunda aracı çekmiş. Zalımsınız ivanlar zalım...
Seksi Futbol Turnuvası - Almanya 04:04
Seksi Futbol Turnuvası - Almanya 1.701 izlenme - 2 yıl önce Seks ve Futbol, ikisi de çok satan sattıran olaylar. Almanya'da 2012 de gerçekleşen etkinlikte Sexy Soccer adı altında birlikte sunulmuş. Vücut boyama (body painting) ile forma giydirilen hanım ablalar kum sahada kıyasıya kapıştırılmış.
Rusya'nın Dağlısını Taklit Etmeye Çalışan Rus Kezbanı 00:13
Rusya'nın Dağlısını Taklit Etmeye Çalışan Rus Kezbanı 812 izlenme - 2 yıl önce İticilikte sınırları zorlayan hanım kızımızdan Rusya'nın dağlısı taklidi, izliyoruz efendim.
POLO GTI - Jenny's Polow (Alfa Romeo Jantlarıyla) 01:09
POLO GTI - Jenny's Polow (Alfa Romeo Jantlarıyla) 789 izlenme - 3 yıl önce Polo gti sahibi hanım kızımız
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 02:22
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 902 izlenme - 2 yıl önce Daha önce de yayınlanan hanım kızımızın farklı arayışlar içine girdiği bir geğirme videosu daha varmış efenim. Kızımız bu işe kendini vakfetmiş anlaşılan. Ekleyen notu: Ne kadar geğirirsen geğir tiksindiremezsin kendini benden Dipnot: Yüzüğü var beyler.
Otel Konforunda Devlet Yurdu Bulan Öğrenci 00:45
Otel Konforunda Devlet Yurdu Bulan Öğrenci 409 izlenme - 2 yıl önce Günü birlik başka şehirlere okumaya gidip gelmeler de neymiş efenim bu reklamdaki iddaa o ki bu hanım kızımız otel konforunda yurt bulmuş. Duy da inanma!
Zübeyde Hanım Kız Teknik Meslek Lisesi -  Sertab Erener - Aşk 03:34
Zübeyde Hanım Kız Teknik Meslek Lisesi - Sertab Erener - Aşk 367 izlenme - 3 yıl önce 2013 yılında Bursa’da gerçekleşen elemelere Zübeyde Hanım Kız Teknik Meslek Lisesi Sertab Erener'den Aşk şarkısıyla katıldı.
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 02:22
Çok Fazla Geğiren Hanım Kız 2 197 izlenme - 4 yıl önce Daha önce de yayınlanan hanım kızımızın farklı arayışlar içine girdiği bir geğirme videosu daha varmış efenim. Kızımız bu işe kendini vakfetmiş anlaşılan. Ekleyen notu: Ne kadar geğirirsen geğir tiksindiremezsin kendini benden Dipnot: Yüzüğü var beyler.