Hoşgeldiniz!

hanimiş

Rusya'nın Dağlısını Taklit Etmeye Çalışan Rus Kezbanı 00:13
Rusya'nın Dağlısını Taklit Etmeye Çalışan Rus Kezbanı 845 izlenme - 3 yıl önce İticilikte sınırları zorlayan hanım kızımızdan Rusya'nın dağlısı taklidi, izliyoruz efendim.
Hepsi Hanimiş 03:29
Hepsi Hanimiş 899 izlenme - 6 yıl önce
Meme Anatomisi 03:25
Meme Anatomisi 574 izlenme - 2 yıl önce Sitede memenin dış yapısını gösteren onlarca videonun olduğu günlerde iç yapısını inceleyen videonun neden olmaması bana dert oldu. Memenin içerisinde neler döndüğünü hep birlikte izleyelim ve öğrenelim.
Hepsi - Hanimiş (Audio) 03:35
Hepsi - Hanimiş (Audio) 123 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözleri Oda bir gün büyüyecek Tıpış tıpış yürüyecek Oda bir gün büyüyecek Sevmesini öğrenecek Vah vah hanimiş benim koca bebeğim Uyusunda büyüsün adam olsun görelim İstediğin her şey ayağına gelmez Ağlamayan bebeğe kimse mama vermez Annene hiç benziyor mu? Dön yüzüme iyice bak Ruh yaşımız tutmuyor Yetti seni pışpışlamak Oda bir gün büyüyecek Tıpış tıpış yürüyecek Oda bir gün büyüyecek Sevmesini öğrenecek Vah vah hanimiş benim koca bebeğim Uyusunda büyüsün adam olsun görelim İstediğin herşey ayağına gelmez Ağlamayan bebeğe kimse mama vermez Annene hiç benziyor mu Dön yüzüme iyice bak Hiç yaşımız tutmuyor Yetti seni pışpışlamak Ah bir anlayabilsem senden ne istediğimi Sana güvene bilsem Ah bir inanabilsem Kendi kanatlarınla uçmayı artık öğren Ahh anlayabilsen Nakarat (ye ye) Aşk senden birkaç adım uzak Önünde çok yol var daha aşılacak Gittiğin her yerde elini tutacak Birini bulmazsan işin zor olacak
Gel Göstereyim Kırmızıyı 00:39
Gel Göstereyim Kırmızıyı 92 izlenme - 2 yıl önce Sizi Vodafone'un Trabzonda cekmediğini kanıtlamaya abimizle başbaşa bırakıyorum. Noldu Sezer? Hanimiş Şafak? Neredesin bal böceğim, papatyam?
Hepsi - Hanimiş 03:45
Hepsi - Hanimiş 45 izlenme - 3 yıl önce Oda Bi Gün Büyüyecek Tıpış Tpış Yürüyecek Sevmesini Ögrenecek