Hoşgeldiniz!

hannibal

Anthony Hopkins'den Piyano Resitali 00:56
Anthony Hopkins'den Piyano Resitali 1.727 izlenme - 3 ay önce Efsane usta oyuncu Anthony Hopkins'in müziğe olan ilgisini, And the Waltz Goes On adlı bestesini belki biliyorsunuzdur çoğunuz. Geçen günlerde sosyal medya hesabında rastladığım paylaşımında da piyano çaldığı bir videosunu paylaşmış ve gerçekten baya iyi.Bunu gördüğüm gibi kendisine olan hayranlığım bir kez daha artmış oldu, inanılmaz bir yetenek.İşte o videoyu burada sizinle paylaşıyorum. İyi seyirler.
hannibal 02:22
hannibal 16.576 izlenme - 7 yıl önce dr. hannibal lecter'ın çaylak fbı ajanı clarice starling'in büyük hatası sonucu hücresinden kaçışının üzerinden yedi yıl geçmiştir. dr. lecter bu kaçışının ardından floransa'ya gidip yerleşmiş hayatın tadını çıkarmaktadır; fakat clarice starling hala dr. lecter ile yedi yıl önce en yüksek güvenlik önlemlerinin olduğu tehlikeli deliler koğuşunda yaptığı görüşmeyi unutmamıştır. dr. lecter'ı unutmayan biri daha vardır mason verger. dr. lecter'ın eski bir kurbanı olan mason verger onun elinde
Hannibal 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:28
Hannibal 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 5.151 izlenme - 3 yıl önce Hannibal 3. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Primavera" Thomas Harris'in ünlü serisi Hannibal'dan uyarlanan dizi Red Dragon'a odaklanıyor. Hepimizin bildiği bu seri katil hikayesinde bu kez Bryan Fuller merkeze FBI Ajanı Will Graham ve onun akıl hocası Hannibal Lecter'ı alıyor. Bu iki adam arasındaki ilişkinin gelişme aşamalarını izleyeceğimiz Hannibal, NBC'nin ara sezonunda ekrana gelecek.
Hannibal – 1. Sezon Tanıtım Fragmanı 00:33
Hannibal – 1. Sezon Tanıtım Fragmanı 6.377 izlenme - 5 yıl önce ‘Hannibal’ın 1. sezon 1. bölümü 04 Nisan 2013 (Perşembe) tarihinde yayınlanacak. Bölüm adı “Apéritif” olarak açıklandı.
Hannibal Rising 02:27
Hannibal Rising 10.999 izlenme - 11 yıl önce merakla beklenen yeni Hannibal filminin fragmanı!
Hannibal 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:29
Hannibal 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 3.358 izlenme - 3 yıl önce Hannibal 3. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Digestivo" Thomas Harris'in ünlü serisi Hannibal'dan uyarlanan dizi Red Dragon'a odaklanıyor. Hepimizin bildiği bu seri katil hikayesinde bu kez Bryan Fuller merkeze FBI Ajanı Will Graham ve onun akıl hocası Hannibal Lecter'ı alıyor. Bu iki adam arasındaki ilişkinin gelişme aşamalarını izleyeceğimiz Hannibal, NBC'nin ara sezonunda ekrana gelecek.w)
Hannibal 3.Sezon 01:58
Hannibal 3.Sezon 2.464 izlenme - 3 yıl önce Hannibal Psikoloji dizisinin 3.Sezonu sizlerle.. Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/category/yabanci-diziler farkıyla sizlerle olacak... Hannibal 3.Sezon,Hannibal 3.Sezon izle,Hannibal 3.Sezon Fragmanı,Hannibal 3.Sezon 1.Bölüm,Hannibal 3.Sezon 2.Bölüm,Hannibal 3.Sezon 4.Bölüm,Hannibal 3.Sezon Tüm Bölümleri,Hannibal 3.Sezon Trailler
Hannibal Sezon 2 Fragman 01:57
Hannibal Sezon 2 Fragman 2.272 izlenme - 4 yıl önce Hannibal Sezon 2 Fragman
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 3.298 izlenme - 3 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
A Takımı - 12 Trouble On Wheels (Star1 - 1991) 44:15
A Takımı - 12 Trouble On Wheels (Star1 - 1991) 3.262 izlenme - 3 yıl önce 1983-1987 yılları arasında çekilen ve toplam 98 bölümden oluşan A Takımı, Türkiye'de ilk kez 1991 yılında o zaman ki ismi STAR 1 olan Star TV'de yayınlanmaya başlamıştır. Sonraki yıllarda Kanal 7, Cine5' ve TVem'de tekrar bölümleri yayınlansada Star TV'deki başarısını yakalayamamıştır. Şimdi bu diziden "12 Trouble On Wheels" bölümü sizlerle. İyi seyirler.
Hannibal 3 Sezon 1 Bölüm Türkçe Altyazılı HD 01:41
Hannibal 3 Sezon 1 Bölüm Türkçe Altyazılı HD 2.189 izlenme - 3 yıl önce Hannibal 3.Sezonuyla sizlerle. İlk fragmanı çıkan dizinin. Türkçe altyazılı fragmanı sizlerle... Timur Kaygusuz ve http://hdfilmevreni.com/hannibal-3-sezon-full-izle.html farkıyla sizlerle olacak. 720p ve HD filmin adresi hdfilmevreni.com .... Hannibal 3.Sezon,Hannibal 3.Sezon izle,Hannibal 3.Sezon full izle,Hannibal 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazılı,Hannibal 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazılı izle,Hannibal 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazılı Full izle,Hannibal 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Dublaj izle,Hannibal 3.Sezon 1.Bölüm izle,Hannibal 3.Sezon 1.Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı
hannibal 1 fragmanı 02:22
hannibal 1 fragmanı 2.651 izlenme - 7 yıl önce dr. hannibal lecter'ın çaylak fbı ajanı clarice starling'in büyük hatası sonucu hücresinden kaçışının üzerinden yedi yıl geçmiştir. dr. lecter bu kaçışının ardından floransa'ya gidip yerleşmiş hayatın tadını çıkarmaktadır; fakat clarice starling hala dr. lecter ile yedi yıl önce en yüksek güvenlik önlemlerinin olduğu tehlikeli deliler koğuşunda yaptığı görüşmeyi unutmamıştır. dr. lecter'ı unutmayan biri daha vardır mason verger. dr. lecter'ın eski bir kurbanı olan mason verger onun elinden
Hannibal 3. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:30
Hannibal 3. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 1.309 izlenme - 3 yıl önce Hannibal 3. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı."The Great Red Dragon" Thomas Harris'in ünlü serisi Hannibal'dan uyarlanan dizi Red Dragon'a odaklanıyor. Hepimizin bildiği bu seri katil hikayesinde bu kez Bryan Fuller merkeze FBI Ajanı Will Graham ve onun akıl hocası Hannibal Lecter'ı alıyor. Bu iki adam arasındaki ilişkinin gelişme aşamalarını izleyeceğimiz Hannibal, NBC'nin ara sezonunda ekrana gelecek.w)
Hannibal 3. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 00:29
Hannibal 3. Sezon 3. Bölüm Fragmanı 1.334 izlenme - 3 yıl önce Hannibal 3. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Secondo" Thomas Harris'in ünlü serisi Hannibal'dan uyarlanan dizi Red Dragon'a odaklanıyor. Hepimizin bildiği bu seri katil hikayesinde bu kez Bryan Fuller merkeze FBI Ajanı Will Graham ve onun akıl hocası Hannibal Lecter'ı alıyor. Bu iki adam arasındaki ilişkinin gelişme aşamalarını izleyeceğimiz Hannibal, NBC'nin ara sezonunda ekrana gelecek.w
Hannibal 3. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:29
Hannibal 3. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 1.229 izlenme - 3 yıl önce Hannibal 3. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Dolce" Thomas Harris'in ünlü serisi Hannibal'dan uyarlanan dizi Red Dragon'a odaklanıyor. Hepimizin bildiği bu seri katil hikayesinde bu kez Bryan Fuller merkeze FBI Ajanı Will Graham ve onun akıl hocası Hannibal Lecter'ı alıyor. Bu iki adam arasındaki ilişkinin gelişme aşamalarını izleyeceğimiz Hannibal, NBC'nin ara sezonunda ekrana gelecek.w)
Efsanevi A Takımı Minibüsü 03:25
Efsanevi A Takımı Minibüsü 1.219 izlenme - 3 yıl önce Efendim 90'lı yıllarda okuldan gelip çantayı bir kenara atar , önlüğü ceketi çıkartır bu dizinin başına otururduk.Dizideki olaylar ve süper karakterler dışında en ilgi çeken unsurlardan biri de A Takımı'nın efsanevi GMC minibüsüydü. Kapkara mat rengi , havalı kırmızı çizgileriyle ekibimiz bu minibüsle maceradan maceraya koşar her seferinde FBI 'ın elinden kurtulurdu. Boynunda taşıdığı kilolarca altınla B. A. Baracus, her bölümde bir manita götürmesiyle Templeton "Face" Peck , ağzından düşürmediği purosuyla Hannibal Smith ve deli dolu halleriyle Murdock 'ı alkışlarla yaşatıyoruz .
Hannibal 3. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:28
Hannibal 3. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 943 izlenme - 3 yıl önce Hannibal 3. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Apertivo" Thomas Harris'in ünlü serisi Hannibal'dan uyarlanan dizi Red Dragon'a odaklanıyor. Hepimizin bildiği bu seri katil hikayesinde bu kez Bryan Fuller merkeze FBI Ajanı Will Graham ve onun akıl hocası Hannibal Lecter'ı alıyor. Bu iki adam arasındaki ilişkinin gelişme aşamalarını izleyeceğimiz Hannibal, NBC'nin ara sezonunda ekrana gelecek.w
Hannibal 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:27
Hannibal 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 866 izlenme - 3 yıl önce Hannibal 3. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı:"Contorno" Thomas Harris'in ünlü serisi Hannibal'dan uyarlanan dizi Red Dragon'a odaklanıyor. Hepimizin bildiği bu seri katil hikayesinde bu kez Bryan Fuller merkeze FBI Ajanı Will Graham ve onun akıl hocası Hannibal Lecter'ı alıyor. Bu iki adam arasındaki ilişkinin gelişme aşamalarını izleyeceğimiz Hannibal, NBC'nin ara sezonunda ekrana gelecek.w
Kuzuların Sessizliği - Fragman 01:44
Kuzuların Sessizliği - Fragman 936 izlenme - 3 yıl önce Yazar Thomas Harris'in aynı adlı romanından beyazperdeye aktarılan, yönetmenliğini Jonathan Demme'nin yaptığı, 1991 yapımı psikolojik gerilim türünde bir film. 1992 yılında 7 dalda Oscar'a aday olan film, yönetmeni ve başrol oyuncularına altın heykelciği getirirken; en iyi film ve en iyi senaryo uyarlaması dalında da ödüle layık görülmüştü. Filmde başrol oynayan, Jodie Foster 30 yaşına gelmeden iki oscar kazanan nadir oyuncular arasına girdi. Anthony Hopkins, bu filmdeki toplam 16 dakikalık performansıyla en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandı. Ki bu süre, bir oyuncunun bir filmde gözüktüğü en kısa süredir. En iyi film Oscarını alan tek korku filmidir.
hannibal 01:21
hannibal 1.897 izlenme - 9 yıl önce hannibal adama kendi beynini yedirtiyor
Kuzuların Sessizliği - Soundtrack (Aria de Capo) 02:53
Kuzuların Sessizliği - Soundtrack (Aria de Capo) 588 izlenme - 3 yıl önce Gönüllerimizde taht kurmuş malum filmin nadide müziğidir. Johann Sebastian Bach Goldberg Variations ' tan ''Aria''. Filmde karşılaşacağınız sahne: Memurlar Lecter'ın yemeğini getirir. Doktor '' Just another minute please'' der ve müziğin tadını çıkarır. Sonra alayını keser.
hannibal asılma 04:22
hannibal asılma 1.229 izlenme - 9 yıl önce hannibaldan efsane asılma sahnesi
hannibal rising 3 fragmanı 01:06
hannibal rising 3 fragmanı 1.082 izlenme - 7 yıl önce litvanyada sovyet yetimhanesinde kalan on altı yaşındaki hannibal lecter yetimhanedeki arkadaşlarıyla anlaşamamaktadır. geceleri kız kardeşiyle ilgili korkunç kabuslar gören hannibal sonunda yetimhaneden kaçar ve amcasının yaşadığı parise gider. rnfakat hannibal lecter şatosuna geldiğinde amcasının ölmüş olduğunu keşfeder. amcasının dul eşi murasaki shibuku ona evini açar ve bu gizemli kadın onu yemek müzik ve resim hakkında eğitir. fakat hannibal bir türlü onu kovalayan geçmişinden ve gö
hannibal rising 1 fragmanı 02:26
hannibal rising 1 fragmanı 870 izlenme - 7 yıl önce litvanyada sovyet yetimhanesinde kalan on altı yaşındaki hannibal lecter yetimhanedeki arkadaşlarıyla anlaşamamaktadır. geceleri kız kardeşiyle ilgili korkunç kabuslar gören hannibal sonunda yetimhaneden kaçar ve amcasının yaşadığı parise gider. rnfakat hannibal lecter şatosuna geldiğinde amcasının ölmüş olduğunu keşfeder. amcasının dul eşi murasaki shibuku ona evini açar ve bu gizemli kadın onu yemek müzik ve resim hakkında eğitir. fakat hannibal bir türlü onu kovalayan geçmişinden ve gö
Heems - Sometimes - with Hannibal Buress and Eric Andre 04:18
Heems - Sometimes - with Hannibal Buress and Eric Andre 525 izlenme - 3 yıl önce Heems - "Sometimes" - with Hannibal Buress and Eric Andre (Video Klip 2015) Şarkı Sözleri (Lyrics): [Verse 1] Sometimes I got game Sometimes I'm mad shy Sometimes I'm mad lame Sometimes I'm mad fly Sometimes I'm so fly in the bay I'm hella fly Sometimes I'll get fried and it'll be televised Damn cuz everybody love you when your jam bust Hit you on the phone, they be like, "let's jam, bruv" Yayo on the black tee, homie, no dandruff Two weeks later, you broke and taking the damn bus But when your paper high, people stay around Listen mad intently when you make the sound Tell you that it's all love, they care about the browns The truth is when you down, they be out making the rounds Like, brown boy, brown boy, what's up with that sound, boy? Why, "Boom bye-bye"? They just getting down boy Something like Akbar, I should wear a crown boy The shit, I admit, but I'm not a fucking clown boy [Hook] Sometimes, sometimes... (repeated) [Verse 2] Sometimes I'm 'bout chicks Sometimes it's politics Sometimes I like 'em thick Sometimes I like 'em fit Sometimes I need a hit Sometimes I need to get A little something heavy to deal with all this shit Get low Now I'm in the corner of the pub No old friends, no new friends, love Made enough friends, like I play in The Wrens Made enough friends, ain't no room in the Benz Get hype Boy, I be rhyming like bust Trust the rap shit, this be nothing to us Pass the Courvoisier, baby just jump Yeah I got that water like a camel, riding in the hump Get low Now I'm fucking sad again Bruh, need another drink or I be going mad again Mad about you when I'm on my hellin' Helen Hunt But I'm in the corner and I'm smoking on this, on this blunt Get hype Girl, you don't know 'em like me So New York but so hyphy So fancy but so white tee If you got a motherfucking problem bite me Get high Why not? Life is pie It's easy-peasy when you're this guy Being sad in the club, weird when you're this fly So I think I'm going where I seen the fish fly Sometimes it's nice and smooth Sometimes it's bust and bust Sometimes I'm mad calm Sometimes I'm hella rough Sometimes I tell the truth And others I gotta bluff Sometimes I hate compliments, they make me blush Sometimes I'm like this Sometimes I'm like that Sometimes I'm pretty thin Sometimes I'm pretty fat Sometimes I'm over here Sometimes I'm over there Sometimes I care a lot Usually, I don't even care [Hook] [Verse 3] Sometimes I'm pacifist Sometimes I pass the fist Sometimes I stay sober Sometimes it's "pass the fifth" Sometimes I'm hustling Sometimes I'm macking it Sometimes I got the shit Sometimes I'm lacking it Get low Man, there be too much vanity How to live life when my life all dualities This is how I live it man, this is my reality Always confused, I could use more clarity Clarity, clarity, clarity, clarity... [repeated] Y'know... Sometimes I write hard Sometimes I'm mad lazy I just repeat words like "clarity", fucking crazy Still get paid the same as, um, when they pay me And take the money home, spend it on my sister's baby Sometimes they like me And others, they really don't I'm too white, I'm too black, I ride wave like boat I can write, I do rap, I should care but won't I'm too rock, I'm too rap, I won't change, I'm dope [Hook] __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Heems - "Sometimes" - with Hannibal Buress and Eric Andre (C) 2015 Megaforce Records Directed by Himanshu Suri
The A Team 5. Sezon Giriş 01:38
The A Team 5. Sezon Giriş 491 izlenme - 3 yıl önce Yayımladığım birinci sezon girişinden sonra farklılık gösteren son sezonu da eklemek istedim. Böylesine bir dizinin sitede çok az içeriğe sahip olması beni üzdüğünü söylemeliyim.
Hannibal'ın Türkçe Konuşması 02:47
Hannibal'ın Türkçe Konuşması 747 izlenme - 3 yıl önce Ünlü Kartacalı komutan Hannibal'ın hayatını konu alan ecnebi belgeselinde Hannibal Roma elçisine Türkçe ayar veriyor. "Hannibal'ın savaşta hilal taktiği kullanması tevekkeli değilmiş" dedirten belgeselden Türkçe replikler. Diyaloglar kulaklıkla dinlendiğinde daha net anlaşılıyor.
hannibal rising 2 fragmanı 00:26
hannibal rising 2 fragmanı 757 izlenme - 7 yıl önce litvanyada sovyet yetimhanesinde kalan on altı yaşındaki hannibal lecter yetimhanedeki arkadaşlarıyla anlaşamamaktadır. geceleri kız kardeşiyle ilgili korkunç kabuslar gören hannibal sonunda yetimhaneden kaçar ve amcasının yaşadığı parise gider. rnfakat hannibal lecter şatosuna geldiğinde amcasının ölmüş olduğunu keşfeder. amcasının dul eşi murasaki shibuku ona evini açar ve bu gizemli kadın onu yemek müzik ve resim hakkında eğitir. fakat hannibal bir türlü onu kovalayan geçmişinden ve gö
Hannibal Eğer Kötü Bir Aşçı Olsaydı Nasıl Olurdu? 01:36
Hannibal Eğer Kötü Bir Aşçı Olsaydı Nasıl Olurdu? 332 izlenme - 3 yıl önce İnsan etinin nasıl ve ne şekilde pişirileceği konusunda eline su dökemeyeceğimiz Hannibal eğer o kadar iyi bir aşçı olmasaydı ne olurdu?
Hannibal Beverly Katz Ölümü 00:25
Hannibal Beverly Katz Ölümü 434 izlenme - 4 yıl önce