Hoşgeldiniz!

Hannibal Lecter

Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 19:59
Kuzuların Sessizliği'nden Esinlenen Katil - Sıcağı Sıcağına 2.452 izlenme - 2 yıl önce Tarihler 11 şubat 1995'i gösterdiğinde Türkiye daha önce hiç görüp duymadığı bir olaya tanık olmuştu. İzlediği ''Kuzuların sessizliği'' filminden esinlenip o şekilde cinayet işleyen behman tarhan, işlediği cinayetleri büyük bir soğukkanlılıkla anlatmıştı.o dönem ülke gündemini uzunca meşgul eden ve dış basında bile konu olan bu olay yıllar sonra sıcağı sıcağınanın arşivinden çıktı. Not: Cem Kurtoğlu'na çok teşekkür ederiz..
Kuzuların Sessizliği - Fragman 01:44
Kuzuların Sessizliği - Fragman 588 izlenme - 2 yıl önce Yazar Thomas Harris'in aynı adlı romanından beyazperdeye aktarılan, yönetmenliğini Jonathan Demme'nin yaptığı, 1991 yapımı psikolojik gerilim türünde bir film. 1992 yılında 7 dalda Oscar'a aday olan film, yönetmeni ve başrol oyuncularına altın heykelciği getirirken; en iyi film ve en iyi senaryo uyarlaması dalında da ödüle layık görülmüştü. Filmde başrol oynayan, Jodie Foster 30 yaşına gelmeden iki oscar kazanan nadir oyuncular arasına girdi. Anthony Hopkins, bu filmdeki toplam 16 dakikalık performansıyla en iyi erkek oyuncu Oscar'ını kazandı. Ki bu süre, bir oyuncunun bir filmde gözüktüğü en kısa süredir. En iyi film Oscarını alan tek korku filmidir.
Hannibal Opera Sahnesi 01:51
Hannibal Opera Sahnesi 200 izlenme - 2 yıl önce Hannibal'ın 1.sezon 7. bölümünde yer alan giriş sahnesidir.Emily Klassen tarafından icra edilen eser Handel'e ait Giulio Cesare aryasının piangero la sorte mia adlı bölümüdür.
Jack The Ripper Vs Hannibal Lecter.  Epic Rap Battles Of History Season 4. 03:05
Jack The Ripper Vs Hannibal Lecter. Epic Rap Battles Of History Season 4. 160 izlenme - 3 yıl önce
Roma'nın Korkulu Rüyası: Kartacalı Hannibal Barca 06:09
Roma'nın Korkulu Rüyası: Kartacalı Hannibal Barca 112 izlenme - 10 ay önce Bir deha, karşısındaki Süper güce diz çöktürebilir mi? Hannibal isminin en eski ve en ünlü sahibini hiç duydunuz mu? Kim O’da bu hafta: Roma’nın Korkulu Rüyası: Kartacalı Hannibal Barca
Jack The Ripper Vs Hannibal Lecter.  Epic Rap Battles Of History Season 4. 03:05
Jack The Ripper Vs Hannibal Lecter. Epic Rap Battles Of History Season 4. 132 izlenme - 3 yıl önce Jack The Ripper Vs Hannibal Lecter. Epic Rap Battles Of History Season 4.
Mecnun 'un İç Sesi (Will Graham İçerir) 01:12
Mecnun 'un İç Sesi (Will Graham İçerir) 79 izlenme - 2 yıl önce Türk dizi tarihinin en kaliteli yapımlarından Leyla İle Mecnun 'da yer alan bir sahneyi, hollywoodun en kasvetli ve etobur yapımı Hannibal 'a monte ettik. Baltimore 'dan Kireçburnu 'na uzanan bu montede, eşsiz bir empati yeteneğine sahip Will Graham bu kez kendini Mecnun Çınar olarak görüyor. ''This is my aşure''