Hoşgeldiniz!

hap var

 Hap var cigara var ex var toz var 00:04
Hap var cigara var ex var toz var 13.641 izlenme - 4 yıl önce Hap var cigara var ex var toz var
Sana Ne Lazım Abi - Afyon 00:37
Sana Ne Lazım Abi - Afyon 17.189 izlenme - 3 yıl önce Afyon'da yapılmış bir röportaj. Müziksiz olsaydı daha iyiydi bence. Onun dışında ben bu arkadaşa hiç bir şey demiyorum. Yorumsuz..
Sana Ne Lazım Abi? 00:37
Sana Ne Lazım Abi? 9.772 izlenme - 4 yıl önce Afyon'da yapılmış bir röportaj. Müziksiz olsaydı daha iyiydi bence. Onun dışında ben bu arkadaşa hiç bir şey demiyorum. Yorumsuz..
Şeyma Subaşı'nın Skandal Görüntülerine Acun'un Tepkisi 01:12
Şeyma Subaşı'nın Skandal Görüntülerine Acun'un Tepkisi 482 izlenme - 5 ay önce Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya düşen bir görüntü gündem oldu. Videoda Şeyma Subaşı bir partide dans ediyor, arkasında eğlenenler de ‘hap var mı?’’ diye soruyor.Bu video ortaya çıktıktan sonra Acun Ilıcalı’ya ait bir video daha sosyal medyaya düştü. O görüntüde de Acun Ilıcalı telefonda konuştuğu birisine “Birileri yapar, videoda bir şey yok ki zaten, hap var mı, ne yani hap var mı?” diyor.
Aşırı Uçuk Doğum Günü Partisi 01:10
Aşırı Uçuk Doğum Günü Partisi 2.211 izlenme - 3 yıl önce Kiara bacımızın 15. yaş günü partisinden görüntüler. Sosyolojik tespitleri siz değerli kardeşlerime bırakıyorum.
G.O.R.A. - Senin Yüzüne Ne Olmuş? 00:33
G.O.R.A. - Senin Yüzüne Ne Olmuş? 485 izlenme - 3 yıl önce 2004 yapımlı G.O.R.A. filminde geçen repliklerden biri. - senin yüzüne ne olmuş? - ne olmuş? - bende onu soruyorum ne olmuş?
Torbacının Hazin Sonu.hap Var Cigara Var :) 00:08
Torbacının Hazin Sonu.hap Var Cigara Var :) 340 izlenme - 3 yıl önce HAP SATMAYA ÇALIŞANIN İMTİHANI...KOMİK VİDEO ..KOPMAK GARANTİ.Hap Var Cigara Var :)
Bunu Yiyen Bayılıyor 02:03
Bunu Yiyen Bayılıyor 166 izlenme - 2 yıl önce En iyi reklam filmi kategorisinde üst sıralarda yer alan tic-tac adlı markanın reklamı.Adamlar şeker meker demeden baya uğraşmış helal olsun.