Hoşgeldiniz!

Haram Olsun Videoları

Bülent Sertaş Hakkım Varsa Haram Olsun 05:30
Bülent Sertaş Hakkım Varsa Haram Olsun 342.462 izlenme - 9 yıl önce
Gayrimeşhur Bela -Haram Ettim Part 3 [HD Klip}  (DorukBeat) 2014 03:42
Gayrimeşhur Bela -Haram Ettim Part 3 [HD Klip} (DorukBeat) 2014 97.973 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Gayrimeşhur Bela - Çıkıcak Parçalar 2014 02:37
Gayrimeşhur Bela - Çıkıcak Parçalar 2014 65.897 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Gülden Karaböcek - Haram Olsun 04:11
Gülden Karaböcek - Haram Olsun 11.586 izlenme - 7 ay önce Gülden Karaböcek - Haram Olsun Gülden Karaböcek - Haram Olsun Kapansın yollarım sensiz gidersem Son gülüşüm olsun sensiz gülersem Kahrolayım senden başka seversem Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın Bugünüm yarınım derdim kahrımsın Değişmez kaderim alın yazımsın Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası Kör olsun gözlerim ele bakarsam Sensiz olan bir tek hayal kurarsam Ölümsüz aşkını hiçe sayarsam Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası İlk ve son sevgilim gerçek aşkımsın Bugünüm yarınım derdim kahrımsın Değişmez kaderim alın yazımsın Ecel olsun bana senden başkası Haram olsun bana senden başkası
Cavit Karabey - Haram Olsun 05:21
Cavit Karabey - Haram Olsun 38.985 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan / Bursalı Tekin
İsmail Yk - Doğum Günün Haram Olsun Video Klip 2014 05:07
İsmail Yk - Doğum Günün Haram Olsun Video Klip 2014 47.139 izlenme - 3 yıl önce Bugün Senin Doğum Günün Değil Mi ? Tüm Sevdiklerinde Yanında..Mutlumusun O Sahte Dostlarınla Yeni Sevgilinle El Ele..Bir Zamanlar Benim Gözlerime Bakarak Seni Seviyorum Demiştin..Bir Zamanlar Benmlede Aynı Şeyleri Paylaşıp Benden Vazgeçemiceğini Söylemiştin..BIRAKIR MI SEVEN SEVDİĞİNİ..KAYBEDER Mİ ÖZLEYEN BİLEREK HASRETİNİ ? Bende Kandırmışım Ya Kendimi..Bir Anda Telefon Başında Bıraktın Beni.. Verdiğin Acılar Unutulmadı....Katlanan Yüreğim Dayanmadı.Kahroldum İnan Bitmişim Bunu Sen İstedin..Bugün Senin Doğum Günün..Gözlerinde Yok Hiç HÜZÜN..SANA MUTLULUKLAR DİLERİM SANMA..Hayatım Mutsuz Gözlerim Uykusuz Bedenim Ruhsuz Kaldı..Yüreğime Koyduğun Acıları Besledim İçimde Ayrı Ayrı Bugün Benim Ölüm Günüm Ben Bu Acılar İçinmi Yaratıldım Be Gülüm Duygularına İnandım..Meğer Hepsi Sahte Birde KENDİNE İYİ BAK DİYORSUN..Ya Vuran Vurdu Be KAHPE..Doğum Günün Haram Olsun Gözyaşların Zehir Olsun Hergünü İşkenceyle Dertlerle Dolsun..Bu Sözlerim Yalnız Sana..Bırakıpta Ağlatana..Hayat Seni Yerlerden Yerlere Vursun.. Doğum Günün Haram Olsun Gözyaşların Zehir Olsun Hergünü İşkenceyle Dertlerle Dolsun.. Bu Sözlerim Yalnız Sana..Bırakıpta Ağlatana..Hayat Seni Yerlerden Yerlere Vursun.. Hayatım Mutsuz..Gözlerim Uykusuz..Bedenim Ruhsuz Kaldı..Yüreğime Koyduğun Acıları Besledim İçimde AYRI AYRI.. Bugün Benim Ölüm Günüm..Ben Bu Acılar İçin Mi Yaratıldım Be Gülüm..Duygularına İnandım Meğer Hepsi Sahte..Bir de Kendine İyi Bak Diyorsun Ya..Vuran Vurdu Zaten Be Kahpe..Ne Olduysa Seni Sevdimde Oldu..Beni Bıraktın Ya Öyle Bir Başıma..Bende Seni Günahlarımla Başbaşa Bıraktım..Birdaha Çıkma Karşıma..!! Doğum Günün Haram Olsun Gözyaşların Zehir Olsun Hergünü İşkenceyle Dertlerle Dolsun.. Bu Sözlerim Yalnız Sana..Bırakıpta Ağlatana..Hayat Seni Yerlerden Yerlere Vursun..!! Doğum Günün Haram Olsun 2014 Klip
Bülent  Sertac Hakkım Varsa Haram Olsun 04:54
Bülent Sertac Hakkım Varsa Haram Olsun 92.394 izlenme - 8 yıl önce bülent sertac hakkım varsa haram olsun
Cansever - Haram Olsun 04:55
Cansever - Haram Olsun 12.419 izlenme - 11 ay önce Cansever - Haram Olsun (2016) Cansever - Doya Doya Arabesk 2016 (2016) Albüm
İsmail Yk - Dogum Gunun Haram Olsun 05:14
İsmail Yk - Dogum Gunun Haram Olsun 33.855 izlenme - 3 yıl önce dogum günün haram olsun, gözyaşların zehir olsun, her günün işkenceyle dertlerle dolsun, bu sözlerim yalnız sana, bırakıpta ağlatana, hayat seni yerlerden yerlere vursun,
Gayrimeşhur Bela & By Ekvator & Eray Aka Yankı - Biz Varya Biz [HD} Klip 2014 05:53
Gayrimeşhur Bela & By Ekvator & Eray Aka Yankı - Biz Varya Biz [HD} Klip 2014 13.351 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Amatör Liseli Kız-Hakkım Varsa Haram Olsun 01:07
Amatör Liseli Kız-Hakkım Varsa Haram Olsun 27.278 izlenme - 8 yıl önce amatör liseli kız - hakkım varsa haram olsun
Gayrimeşhur Bela - Dar Ağacında Sallandı 2014 {HD Klip ] (DorukBeat ] 02:41
Gayrimeşhur Bela - Dar Ağacında Sallandı 2014 {HD Klip ] (DorukBeat ] 13.018 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Gayrimeşhur Bela - Haram Ettim 2014 {HD Klip ] (DorukBeat ] 02:51
Gayrimeşhur Bela - Haram Ettim 2014 {HD Klip ] (DorukBeat ] 12.260 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Gayrimeşhur Bela Eray A.k.a Yanqı - Bursa Kemapaşa Konseri [hd] 02:54
Gayrimeşhur Bela Eray A.k.a Yanqı - Bursa Kemapaşa Konseri [hd] 12.338 izlenme - 1 yıl önce ."Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Gayrimeşhur Bela   Bi Buseye Can Verdim [HD] Klip 2014 02:07
Gayrimeşhur Bela Bi Buseye Can Verdim [HD] Klip 2014 11.899 izlenme - 1 yıl önce yıllar öncesinde canım bu gün aldın ahımı kavuşmakta çok zor oldu hiç zamanı yok gibi bi kez gelse kalp gülerdi bırakamazdın ellerimi nasıl ayrı gayrı düştük analamadın sevgili bi buseye can verdim yanagımda her gece elim kolum baglı anne maddeler var her bi günde bir kaç hayal mahçup oldu bir kaç insan bak boguldu bir kaçıda asansörde katlarını sayarken brazcıkta ömürden ver kalp benimle aglamsın damlaması her bi tane gözlerimden sel gibi özlüyorum ne olursun sar şimdi bu bedeni 14 şubart sevgililer günüdeyiz sevdigim son bi şansa talip oldum bütün hayat senin dedim elin dedin neden gittin hiçte düşünmedin oysa bu kalbimin bir yerinde koptu şimdi fırtına hayallerim karaya vurdu yıkılmıştım bak baba çok insanın günahını aldım evet biliyorum aldırmayan vicdanımsa rahat etmez biliyorum gülüyordum oysa senle şimdi söyle nerdesin ? şimdi yakın sigaramı dumanlarım beyne vusrsun son dedimlan her bi günde üflerken dumanları kayıpları yok saydım kurtarın bu gençligimi geçitigimz o yoılarda unutmuştun aysa beni elvedalar akşamında bir buse koy bu cana fayda etmeynde yollu kalp evet biraz sorunlu durdursam dünyaları hiç kıymetim yok gibi neyim ulan ben gözünde bir kez olsun söyle bari nasıl sevdim bilemessin içimdeki bi can gibi bir gülüşe kurban olur bu kalbimin sahibi al bu kalbi feda etim birazcıkta senle kalsın son bi satır yazarsam ben dayanamaz aglasın mutlu etsin bari kadın hayalleri kanlamasın ....!
Gayrimeşhur Bela - Beklemekten Usandım [ HD ] Klip 2014 03:54
Gayrimeşhur Bela - Beklemekten Usandım [ HD ] Klip 2014 11.718 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
İsmail Yk - Doğum Günün Haram Olsun (9 Mayıs 2014'te) 00:27
İsmail Yk - Doğum Günün Haram Olsun (9 Mayıs 2014'te) 12.528 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK'nın 2014 yeni single şarkısı "Doğum Günün Haram Olsun" 9 Mayıs'ta ilk bu adreslerde, beğen, paylaş, abone ol. İsmail YK ile ilgili yeni bilgilerden anında haberdar ol! https://www.facebook.com/ismailyk https://www.facebook.com/djenginakkayaciyiz
Gayrimeşhur Bela - Canlı Live 2014 03:04
Gayrimeşhur Bela - Canlı Live 2014 11.487 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Hakkım Varsa Haram Olsun 04:54
Hakkım Varsa Haram Olsun 24.943 izlenme - 8 yıl önce hakkım varsa haram olsun
Gayrimeşhur Bela - Haram Ettim Canlı Live 2014 04:37
Gayrimeşhur Bela - Haram Ettim Canlı Live 2014 10.889 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
bulent sertac-hakkim varsa haram olsun 04:54
bulent sertac-hakkim varsa haram olsun 25.433 izlenme - 8 yıl önce bulent sertac-hakkim varsa haram olsun
Bülent Serttaş - Hakkım Varsa Haram Olsun 05:28
Bülent Serttaş - Hakkım Varsa Haram Olsun 21.981 izlenme - 7 yıl önce harika bi parçaa
Bülent Serttaş Yalancısın 05:28
Bülent Serttaş Yalancısın 32.041 izlenme - 8 yıl önce
İsmail Yk Dogum Gunun Haram Olsun Yeni 00:16
İsmail Yk Dogum Gunun Haram Olsun Yeni 8.129 izlenme - 3 yıl önce ( Kısa Versiyon )
İsmail Yk - Doğum Günün Haram Olsun 05:40
İsmail Yk - Doğum Günün Haram Olsun 10.569 izlenme - 3 yıl önce İsmail YK - Doğum Günün Haram Olsun - Yeni Video Klip 2014 ilk Kez İzlesene Com'da Şarkı Sözleri: Bugün senin doğum günün mü değil mi Tüm sevdiklerin mi yanında mutlu musun O sahte dostlarınla yeni sevgilinle el ele göz göze Bir zamanlar benim de gözlerimin içine bakarak Seni seviyorum demiştin Bir zamanlar benimle de aynı şeyleri paylaşıp Benden vazgeçemiyeceğini söylemiştin Bırakır mı seven nedensiz sevdiğini Kaybeder mi özleyen bilerek hasretini Ben de kandırmışım ya kendimi Bir anda telefon başında bıraktın beni Verdiğin acılar unutulmadı Katlanan yüreğim dayanmadı Kahroldum inan bitmişim Bunu sen istedin Bugün senin doğum günün Gözlerinde yok hiç hüzün Sana mutluluklar dilerim sanma Dj Engin Akkaya Benden beter olsun Allahım En kolay yolu bu beddua etmem Ver vakti gelmiş artık gitmenin Varlığım seni rahatsız etmesin İstiyorum gülmesin yüzün Kitliyorum hücremi gülüm Fark etmez sende zalim ol Sildim attım ben şimd sen düşün Kalmasın bende sevgin aşkın Azrailim gelsin alsın Kalbimden ben seni attım İçimde karanlık bi yerdesin Doğmasın güneşler İsterse gelmesin bahar Şeytanda yok bu lanet Senin kalbinde olduğu kadar Doğum günün haram olsun Göz yaşların zehir olsun Her günün işkenceyle dertlerle dolsun Bu sözlerim yalan sana Bırakıpta ağlatana Hayat seni yerlerden yerlere vursun Şiir Hayatım mutsuz gözlerim uykusuz Bedenim ruhsuz kalır Yüreğime koyduğun acıları besledim ayrı ayrı Bugün bugün benim ölüm günüm ben bu acılar için mi yaratıldım be gülüm Duygularına inandım meğerse hepsi sahte bir de kendine iyi bak diyorsun Yok ulan vurdun be zaten kahpe ne olduysa seni sevdim beni bıraktın öyle bir başıma Ben de seni günahlarımla baş başa bıraktım bir daha bir daha çıkma karşıma Nakarat: Doğum günün haram olsun Göz yaşların zehir olsun Her günün işkenceyle dertlerle dolsun Bu sözlerim yalan sana Bırakıpta ağlatana Hayat seni yerlerden yerlere vursun
Gayrimşehur Bela No Name - Faili Meçhul Ölümler 2014 02:25
Gayrimşehur Bela No Name - Faili Meçhul Ölümler 2014 6.225 izlenme - 1 yıl önce "Gayrimeşhur Bela" Resmi Kanalın Tüm Hakları Saklıdır.. Videoların Kopyalanması ve Başka Hesaba Yüklenmesi Yasaktır. ABONE OLUNUZ ve TAKİP EDİNİZ..
Hakım Varsa Haram Olsun 04:54
Hakım Varsa Haram Olsun 13.310 izlenme - 8 yıl önce hakım varsa haram olsun
İsmail Yk - Doğum Günün Haram Olsun 05:17
İsmail Yk - Doğum Günün Haram Olsun 8.552 izlenme - 3 yıl önce Ismail YK - Dogum Gunun Haram Olsun (Single) Şarkı Sözleri: Bugün senin doğum günün mü değil mi Tüm sevdiklerin mi yanında mutlu musun O sahte dostlarınla yeni sevgilinle el ele göz göze Bir zamanlar benim de gözlerim içine bakarak Seni seviyorum demiştin Bir zamanlar benimle de aynı şeyleri paylaşıp Benden vazgeçemiyeceğini söylemiştin Bırakır mı seven nedensiz sevdiğini Kaybeder mi özleyen bilerek hasretini Bende kandırmışım ya kendimi Bir anda telefon başında bıraktın beni Verdin acılar unutulmadı Katlanan yüreğim dayanmadı Kahr oldum inan bitimişim Bunu sen istedin Bugün senin doğum günün Gözlerinde yok hiç gözüm Sana mutluluklar dilerim sanma Doğum günün haram olsun Göz yaşların zehir olsun Her günün işkenceyle dertlerle dolsun Bu sözlerim yalan sana bırakıpta ağlasana Hayat seni yerlerden yerlere vursun nakarat x3 Hayatım mutsuz gözlerim uykusuz Bedenim ruhsuz kalır Yüreğime koyduğun acıların besledim ayrı ayrı Bugün bugün benim ölüm günüm ben bu acılar için mi yaratıldım gülüm Duygularına inandım meğerse hepsi sahte bir de kendine iyi bak diyorsun Yok lan vurdun be zaten kahpe ne olduysa seni sevdim beni bıraktın öyle bir başıma Bende seni günahlarımla baş başa bıraktım bir daha çıkma karşıma
haram olsun ankaralı aşkın 05:08
haram olsun ankaralı aşkın 9.118 izlenme - 6 yıl önce ankaralı aşkın - haram olsun
İsmail Yk Doğum Günün Haram Olsun 00:21
İsmail Yk Doğum Günün Haram Olsun 5.498 izlenme - 3 yıl önce İsmail Yk Doğum Günü Haram Olsun Kısa