Hoşgeldiniz!

Harçlık Videoları İzle

 Harçlığımı Aldığım İlk Gün ve 2.Gün ( Aykut Elmas ) 00:06
Harçlığımı Aldığım İlk Gün ve 2.Gün ( Aykut Elmas ) 95.345 izlenme - 3 yıl önce Harçlığımı aldığım ilk gün vs 2.gün ( Aykut Elmas )
Çocuk Gözünden Bayramlaşma 00:08
Çocuk Gözünden Bayramlaşma 1.059 izlenme - 5 ay önce Tamam tamam itiraf ediyorum, hala eve gitmedik, bu saate sarma falan kalmamıştır. Sabah erken kalkmakta koca bir yalan oldu. Parkta eşimin kuzeniyle karşılaştık ve onlara bayramlaşmaya geldik. Çocuklara hadi bayramlaşın dedik. Bakın nasıl bayramlaştılar yaa... Demir Elçin'den 3 ay büyük ya, harçlık veriyor bizimki. Bu da senin...
Zenke harçlıkları topladı 01:17
Zenke harçlıkları topladı 1.805 izlenme - 2 yıl önce Karabükspor'un Nijeryalı futbolcusu Simon Zenke bayram sabahı tüm yöneticilerin elini öptü harçlığını topladı.
Baba Bena Para Ver  Vine Baba 00:06
Baba Bena Para Ver Vine Baba 1.456 izlenme - 3 yıl önce
Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek 04:18
Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek 1.526 izlenme - 3 yıl önce Bayram Harçlığı Almadan El Öpmeyen Bebek
Binali Yıldırım Erdoğan'a Borç Para Vermesi 01:15
Binali Yıldırım Erdoğan'a Borç Para Vermesi 431 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan havalanı açılışı için gittiği Kastamonu'da yanına gelen sünnet çocuklarına harçlık vermek istedi ancak cebinde para olmadığını farkedince yanındaki Ulaştırma Bakanı Binali yıldırım'dan yardım istedi. Kimisinin başbakanımız doğal diyerek övdüğü kimisinin de kredi kartıyla dolaşıyor ondan parası yok diyerek eleştirdiğii bu görüntüleri takdirlerinize bırakıyorum. Dipnot olarak şunu da belirteyim. Mevcut siyasi sistem ve anlayışı içerisinde parti ve politikacılarla ilgilenmiyorum. Ama Binali Yıldırım'ın gerçekten yaptıklarına binaen hakkının verilmesi lazım.
Sokak Köpekleri İçin Harçlıklarını Harcayan Koca Yürekli Çocuklar 00:54
Sokak Köpekleri İçin Harçlıklarını Harcayan Koca Yürekli Çocuklar 56 izlenme - 6 ay önce Kars'ın Sarıkamış ilçesinde öğrenciler, üşümemeleri için yuva yaptıkları sokak köpeği ile 10 yavrusunu, harçlıklarıyla aldıkları ve çevreden topladıkları yiyeceklerle besliyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Recep Tayyip Erdoğan'dan Bayram Harçlığı İsteyen Gazeteci 01:13
Recep Tayyip Erdoğan'dan Bayram Harçlığı İsteyen Gazeteci 370 izlenme - 2 yıl önce Recep Tayyip Erdoğan bayram namazı çıkışında açıklama yaparken TGRT muhabiri Sultan Akten "anne ve babamızla bayramlaşamadık.Ben ilk sizinle bayramlaşmak ve bayram harçlığımı da babamın yerine sizden almak istiyorum" demesi üzerine devlet büyüklerinin gülüşmeleri... Not : Muhabir 200 Lira'yı kapmış..
Sami Elvan - Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum 00:55
Sami Elvan - Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum 200 izlenme - 3 yıl önce Aykırı Sorular'a katılan, Berkin'in babası, Sami Elvan; "Evimin Önüne Ayakkabı Kutusu İstiyorum. Her sabah çıkarken Berkin'in harçlığını oraya bırakacağım, ihtiyacı olan insanlar alsınlar, belki Berkin'in katilini o zaman bulurlar bana verirler." dedi. Söylenecek daha iyi bir söz olamaz sanırım. Alkışlıyoruz...
Kameraları Görünce Aşkını Dile Getiren Liseli 01:07
Kameraları Görünce Aşkını Dile Getiren Liseli 165 izlenme - 2 yıl önce Fransa'daki gurbetçilerimizle yapmış olduğu sokak röportajlarıyla, paris metropol adlı programı yapan Memoli adlı sunucu, ülkemize teşrif etmiş ve Kahramanmaraş'ta klasik sorularla dolu sokak röportajı gerçekleştirmiştir. Liseli kardeşimiz röportaj esnasında araya girerek canlı yayının vermiş olduğu avantajı kullanma eylemine geçer ve babasına seslenir. Bir takım komiklikler, şakrabanlıklar sergiler ve lise aşkına teklifte bulunur. Özellikle o kameraya uzun bakış tam hipnoz etkisi.
Anadoluda Arkadaşın Çocuğuna Harçlık Vermek 00:06
Anadoluda Arkadaşın Çocuğuna Harçlık Vermek 74 izlenme - 3 yıl önce Anadoluda Arkadaşın Çocuğuna Harçlık Vermek - Böyle Olsa Amca Yiyen Büyük Kavga Çıkar
Haftalığını Alamayan Ergenin Önemli Duyurusu 02:06
Haftalığını Alamayan Ergenin Önemli Duyurusu 67 izlenme - 2 yıl önce Sanırım, bilgisayar oyunlarını kaydedip internetten bi kitle oluşturmanın telaşesinde. Fakat haftalığını alamamış. Olay bu.
 Milletvekiline silah çekip bayram harçlığı istediler 01:04
Milletvekiline silah çekip bayram harçlığı istediler 57 izlenme - 4 yıl önce Ak Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, katıldığı bir toplantının ardından kendisine silah çekerek bayram harçlığı isteyen çocuklara harçlık dağıttı. Ak Parti Çankırı Milletvekili Hüseyin Filiz, Çankırı’ya kurulan Yakınkent Organize Sanayi Bölgesi (OSB) ile ilgili Hisarcıkkayı Köyü’nde düzenlenen toplantıya katıldı.Toplantıda konuşan Milletvekili Filiz, bir Japon firması ile Türk ortağı tarafından Yakınkent OSB’ye yapılacak 516 milyon dolarlık lastik fabrikasının temelinin atıldığını ve kurulacak OSB ile bölge ekonomisinin kalkınacağını söyledi. Bölgede bulunan özel arsaların istimlak bedelleri için 6 milyon liraya yakın bütçe ayırdıklarını anlatan Filiz, OSB’nin kurulum aşamasında kimseyi mağdur etmeyeceklerini kaydetti. Toplantının ardından köylülerle bayramlaşan Milletvekili Hüseyin Filiz, toplantının yapıldığı salon önünde ellerini silah yaparak kendisinden bayram harçlığı isteyen çocuklarla karşılaştı. Korumalarının çocuklara müdahale etmesini önleyen Filiz, çocukların “eller yukarı, bayram harçlığı vermeden buradan çıkamazsınız” sözlerine, “tabi ki, başım gözüm üstüne. Harçlıklarınızı derhal veriyorum. İndirin silahlarınızı” diye karşılık verdi.Silahlarını indirerek sıraya giren çocuklara harçlık dağıtan Filiz, daha sonra köyden ayrıldı.
Osmaniye'de Bir Anaokulu Öğrencileri Harçlıklarını Evi Yanan Aileye Bağışladı 00:58
Osmaniye'de Bir Anaokulu Öğrencileri Harçlıklarını Evi Yanan Aileye Bağışladı 8 izlenme - 1 yıl önce Görüntü Dökümü : Anaokulu öğrencilerinin evi yanan aileyi ziyareti Öğrenci ve öğretmenler anne Kamile Oflaz'a yardım zarfını verirken -Anaokulunun müdür yardımcısı Huriye Hatunoğlu, anne Oflaz'a başsağlığı dileğinde bulunması Anaokulu öğrencileri harçlıklarını evi yanan aileye bağışladı Osmaniye'de bir anaokulunun öğrencileri, harçlıklarıyla evi yanan aileye yardımda bulundu Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde, bir anaokulunun öğrencileri düzenledikleri kampanyayla harçlıklarını ev yangınında hayatını kaybeden 8 yaşındaki Mehmet Ertem Oflaz'ın ailesine bağışladı.
Zenke harçlıkları topladı 01:17
Zenke harçlıkları topladı 8 izlenme - 2 yıl önce Karabükspor'un Nijeryalı futbolcusu Simon Zenke bayram sabahı tüm yöneticilerin elini öptü harçlığını topladı.
ÇOCUKLARA BİR YABANCININ ANSIZIN BİR ZARFLA HARÇLIK PARA VERMESİ ÇOCUKLARIN UNUTAMAYACAĞI BİR SEVİNÇ 02:11
ÇOCUKLARA BİR YABANCININ ANSIZIN BİR ZARFLA HARÇLIK PARA VERMESİ ÇOCUKLARIN UNUTAMAYACAĞI BİR SEVİNÇ 5 izlenme - 9 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Öğrenciler Harçlıklarını Halep'lilere Gönderdi 01:07
Öğrenciler Harçlıklarını Halep'lilere Gönderdi 2 izlenme - 6 ay önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde lise öğrencileri, harçlıklarını Halep'ten tahliye edilen sivillere bağışladı.
MertAga | Ramazan Bayramı Özel -  2015 02:40
MertAga | Ramazan Bayramı Özel - 2015 14 izlenme - 2 yıl önce Büyüklerinizi sadece bayram da değil vakit bulduğunuz zamanlarda da ziyaret etmeyi aksatmayın. Ramazan bayramınız kutlu olsun. Mutlu Bayramlar! Seslendirme için Furkan Oğuzhan'a teşekkürler: https://www.youtube.com/UykuluOyuncu Videoyu beğenmeyi, yorum yapmayı ve paylaşmayı unutmayın. En önemlisi abone olmayı da unutmayın! :) Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - agaamert@outlook.com Bu Videolarıma Bakmış mıydınız ? iki1000on5 Kısa Film - https://goo.gl/VbUOtd agar.io Videosu - https://goo.gl/G1M7ym Happy Wheels #1 - https://goo.gl/kGyL1p İletişim Bilgileri Facebook Sayfamız: http://facebook.com/MertAgaResmi Twitter Hesabım: http://twitter.com/agaamert Instagram Hesabım: http://instagram.com/agaamert