Hoşgeldiniz!

Harekatı Videoları İzle

Sabiha Gökçen - Dersim Harekatı'na Katılış Anıları 02:27
Sabiha Gökçen - Dersim Harekatı'na Katılış Anıları 4.232 izlenme - 2 ay önce Sabiha Gökçen, 1937 yılında Tunceli'de çıkan ayaklanmayı bastırmak için başlatılan Dersim Harekâtı'nın hava saldırısı safhasında yer alışını anlatıyor.
Bülent Ecevit'in Kıbrıs Barış Harekatı Değerlendirmesi 03:57
Bülent Ecevit'in Kıbrıs Barış Harekatı Değerlendirmesi 1.511 izlenme - 3 hafta önce Bülent Ecevit'in Kıbrıs Barış Harekatı'nın amaçları ve gidişatı ile ilgili yaptığı açıklama yer almaktadır. Ayrıca Bülent Ecevit'in basın mensuplarına yaptığı teşekkür konuşmasına yer verilmektedir. Sadece Ecevit'in üslubu için defalarca izlenir.
Rauf Denktaş'ın Kıbrıs Çıkarma Anı Radyo Konuşması 01:38
Rauf Denktaş'ın Kıbrıs Çıkarma Anı Radyo Konuşması 2.139 izlenme - 3 ay önce Rauf Denktaş'ın Kıbrıs Çıkarması başladığı an radyodan yaptıgı tarihi konuşma. Rauf Denktaş ve Karaoğlan'a saygılarımızla... Biz demirellerden türkeşlerden milliyetçilik dersi almayız. Sevgili kardeşlerim, biz milliyetçiliği sokak duvarlarına değil Kıbrısın topraklarına, Egenin deniz yataklarına yazmışız, biz milliyetçiliği Batı Anadolu'nun haşhaş tarlasına yazmışız!
Kıbrıs Barış Harekatı Görüntüleri 04:42
Kıbrıs Barış Harekatı Görüntüleri 4.471 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıs'taki Türk halkına karşı Rum tarafının kalkıştığı sistematik soykırımı durdurma amacıyla 20 Temmuz 1974 başlatılan ve 14 Ağustosta birliklerin Lefkoşaya girmesiyle sonuçlanan harekattan görüntüler. Vikipediye göre Rum kesim 4000 civarı kayıp verirken Türk kesim 500 civarı kayıp vermiştir. Adaya gönderilen ilk 5000 kişilik öncü kuvvete destek geç gelmesi sebebiyle bir geceyi adada desteksiz geçirmek zorunda kalan az sayıda Türk askeri sabaha kadar dayanmayı başarmış ve gelen destekle birlikte çok zorlanmadan Kıbrısın @'lık kesimi ele geçirilmiştir.
Parametre - 29 Ağustos Pazartesi  2016 47:45
Parametre - 29 Ağustos Pazartesi 2016 2.105 izlenme - 8 ay önce Ekranların piyasası en geniş programı "Parametre"de, Ekonomiden siyasete tüm gündem sizin için hazırlanıyor, her detay değerlendirilip araştırılıyor ve objektif yorumlarla aktarılıyor.
Zehra Sabah -  Kahraman Ecevit 03:59
Zehra Sabah - Kahraman Ecevit 2.917 izlenme - 2 yıl önce Zehra Sabah adlı şarkıcımız, 1974'de Kıbrıs harekatı sonrası başbakan Bülent Ecevit için şarkı bestelemiş. Keyifle izliyoruz.
Hayalet Şehir Kapalı Maraş - Kıbrıs 19:18
Hayalet Şehir Kapalı Maraş - Kıbrıs 1.569 izlenme - 8 ay önce Kapalı Maraş olarak bilinen bu yerin rumca adı Varosha'dır. Rumca yerleşim yerinden uzak anlamında kullanına Varosha günümüzde bizim dilimizde kötü anlamda varoş, varoşlar olarak geçmiştir. Sivil vatandaşların girmesi yasaktır. İçeride sadece kızlara ait TSK yurdu, Gazimagusa Orduevi ve Birlesmis Milletler binasi vardır. Bir zamanlar dünyanın en büyük eğlence noktalarında biriydi adeta Akdeniz'in Las Vegas'ı olarak nitelendiriliyordu. Bu konuda biz Türkler kendimizi genelde överiz ama o dönemlerde Türklerin bulunduğu kısımlarda gençler için tek eğlence noktası kahvehaneler ve bir kaç sinema iken Rumların yönetiminde olan Maraş'ın nasıl dünyacı ünlü bir eğlence merkezine dönüştüğü ve oradaki binaların mimari güzellik olarak durumu vs bizim o sıralarda köy kültürünü aşamamış olmamız halk olarak vizyonsuz olduğumuzdan kaynaklanıyor bunu es geçmek istemiyorum. Kıbrıs Harekatı sırasında Rum Askeri BM'in gözü önünde Türkleri katledince Maraş'ta yaşayan Rumlar, Türk Askeri buraya doğru geliyor onlarda bizi öldüreceklerdir diyerek şehiri aceleyle konvoylar halinde terk ediyorlar. Türkiye ise bu noktayı fazla zorlanmadan alıyor, bunun nedeni ise savaş sonrası elimizde bulunduracağımız bir koz olması ve adanın ekonomik olarakta önemli getirisi olan bir noktası olması. Neyse işte şavaş bitiyor derken orası aynen kalıyor adeta Çernobil gibi herşey 70'lerden kalma, terk edilmiş hayalet bir şehir gibi. İleride ne olacağını bilinmez ama Kıbrıs konusunda bile ilerleme olmazken burası yüzyıllarca böyle kalacak gibi duruyor. Yapımcının notu: Bu belgesel Erciyes Universitesi Iletisim Fakultesi Radyo, Televizyon ve Sinema bolumu ogrencileri tarafindan 2013-2014 yilinda yapilmistir. Amator belgesel dalinda bir cok yarismada finalde yarışmıştır.
son operasyon görüntüleri 01:10
son operasyon görüntüleri 8.741 izlenme - 9 yıl önce mediaya dagıtılan son fotograflar.
47 Deaş Militanı Öldürüldü 00:32
47 Deaş Militanı Öldürüldü 569 izlenme - 6 ay önce Fırat Kalkanı Harekatının 50. gününde 77 DEAŞ hedefi top atışlarıyla vuruldu. Çatışmalarda 19 terörist öldürülürken, 8 muhalif asker şehit oldu, 22 muhalif asker de yaralandı.
100. Yılda Sarıkamış (Klip) 06:11
100. Yılda Sarıkamış (Klip) 1.135 izlenme - 2 yıl önce Asımın Nesli Asrın Yürüyüşünde 4 Ocak'ta Sarıkamış'ta! 10 Bin genç Sarıkamış'ta yürüyecek Sarıkamış Harekatı'nın 100. yıl dönümü 2-4 Ocak'ta. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sarıkamış Harekatı'nın 100. yıl dönümünde, 2-4 Ocak tarihlerinde Sarıkamış'ta anma programı düzenleyecek. Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, gençlerin tarih bilincini artırmak ve vatan savunmasında çekilen sıkıntıları yerinde görmeleri amacıyla, "Asımın Nesli, Asrın Yürüyüşünde, Gök Allahu Ekber, Yer Allahu Ekber" sloganıyla gerçekleştirilecek programa, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlükleri koordinesinde yaklaşık 10 bin gencin katılması hedefleniyor. Aynı zamanda programa, her ilden birer genç edebiyat ve tarih öğretmeni davet edilerek 162 öğretmene, yerinde canlı tarih paneli verilecek. Programa, izcilik, dağcılık, judo, kayak, kızak, geleneksel türk sporları ve atletizm federasyonlarından da katılım sağlanacak. -"Sarıkamış destanı, kardeşliğimizin destanıdır" Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, milleti millet yapan en önemli değerin tarih olduğunu belirterek, Türklerin dünya üzerinde bu bilince sahip ender milletler arasında olduğunu kaydetti. Türkiye'nin geçmişiyle gurur duyan bir nesle sahip olduğunu vurgulayan Bakan Kılıç'ın, açıklamada şu görüşlerine yer verildi: "Milletimizin hamurunda var olan tarih bilincini, yeni kuşaklara aktarmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Adını tarihe altın harflerle kazıyan ecdadımızın geride bıraktığı şanlı geçmişe sırtımızı dayayarak, aldığımız güç ve moralle, ilhamla geleceğe emin adımlarla koşmak için projeler üretiyoruz. Gazi Mustafa Kemal'in cumhuriyeti emanet ettiği gençlerimize milli tarih bilincini aşılamak için çalışıyoruz." Bakan Kılıç, ülke gençliğinin aziz şehitlerin yazdığı bu destana sahip çıkacağına dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Bu destan, birlik ve beraberliğimizin, kardeşliğimizin destanıdır. Kardeşliğimizi anlamayanlar, kardeşliğimizi bozmak, tahrip etmek, özellikle burada gayret gösterenler, Sarıkamış'a gelsin buradaki şehitliklerimizi görsünler. Aziz şehitlerimizin hatırası önünde kendileriyle ve şehitlerimizle baş başa kaldıklarında, onların da bu toprakların mayasını anlayacaklarına inanıyorum. Çünkü burada yatanlar İstanbullu, Karslı, Adanalı Samsunlu, İzmirli, Ağrılı… Hepsi bu toprağın çocukları, hepsi birbirinin kardeşi."
Adolf Hitler - 3 Ekim 1941 Konuşması 14:54
Adolf Hitler - 3 Ekim 1941 Konuşması 1.054 izlenme - 2 yıl önce Bu kayıtta Hitler; Barbarossa Harekatına giden süreci ve savaşa nasıl mecbur bırakıldıklarını anlatıyor. http://tr.wikipedia.org/wiki/Barbarossa_Harekâtı
Önce Vatan - Cüneyt Arkın (1974 - 89 dk) 01:28:32
Önce Vatan - Cüneyt Arkın (1974 - 89 dk) 1.593 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıs Barış Harekatı döneminde Duygu Sağıroğlu'nun yazıp yönettiği film, Türk subayı Yavuz (Cüneyt Arkın) ve Kıbrıslı Zeynep'in (Fatma Girik) aşkını konu alır. Propaganda öğelerini fazlasıyla içeren Önce Vatan'ı dönemin diğer Türk filmlerinden ayıran en önemli unsur, çatışma sahnelerinde Türk Silahlı Kuvvetleri envanterinde bulunan ya da Kıbrıs Harekatı sırasında Rumlardan ele geçirilen gerçek araç, silah ve mühimmatın kullanılşmış olmasıdır.
1974 Kıbrıs Barış Harekatından Çarpıcı Görüntüler 06:43
1974 Kıbrıs Barış Harekatından Çarpıcı Görüntüler 1.634 izlenme - 2 yıl önce 20 Temmuz 1974 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Devleti Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Garanti Anlaşması'nın III. maddesine istinaden gerçekleştirdiği askerî harekâtın tam 40 yıl geçti. İşte Kıbrıs Barış Harekatı'nın yapıldığı 40 yıl önce bir İngiliz tarafından çekilen ve daha önce yayınlanmamış çarpıcı görüntüler.
Kapalı Maraş - Kıbrıs (Hayalet Şehir) 07:33
Kapalı Maraş - Kıbrıs (Hayalet Şehir) 1.064 izlenme - 2 yıl önce Bir turizm cennetiyken savaş ortamının neticesi olarak Kıbrıs Barış Harekatı sonrasında insandan arındırılıp hayalet şehir kıvamına dönüştürülen Maraş şehrinin eski ve yeni fotoğraflarıyla oluşturulmuş belgesel nitelikli bir bilgilendirme videosu. İnsan keşke imar edilip tekrar eski günlerine kavuşsun istiyor. Not: Maraş'ın eski fotoğraflarının birçoğuna şurdan ulaşmanız mümkün. http://www.ipernity.com/group/253932/doc
Kıbrıs Barış Harekatından Yayınlanmamış Görüntüler - Asker.TV 08:26
Kıbrıs Barış Harekatından Yayınlanmamış Görüntüler - Asker.TV 1.225 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıs Barış Harekatı sırasında çekilen arşivlik görüntülerden bir kesit. Mehmetçik yıllar sonra tekrardan savaş meydanlarında... http://www.asker.tv - Askeri Video Sitesi
u.s. seals 2 01:20
u.s. seals 2 2.331 izlenme - 6 yıl önce yıllar önce deniz kuvvetlerinin oldukça elit askerlerden oluşan foglar filosundan ayrılan casey sheppard eski filosundaki ratliff adındaki asker arkadaşı tarafından kötü emeller için rusyaya kaçırılan nükleer fizikçi dr. burrowsu kurtarmak üzere kurulacak ekibin başına geçer.namerika birleşik devletlerinin savunma projeleri için çalışan dr. burrowsun kaçırılma sebebi nükleer başlıklar konusunda uzman olmasıdır.ndoktorun kurtarılması için harekete geçen ekip ateşli silah taşımamaktadır çün
Kıbrıs Mücahitler Marşı 02:30
Kıbrıs Mücahitler Marşı 822 izlenme - 2 yıl önce Yanlış bilmiyorsam 1974 Kıbrıs Barış Harekatı zamanında Türk Mukavemet Teşkilatı'nın da desteğiyle yazılan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin önemli günlerinde hep bir ağızdan söylenen marştır. Bayrak Radyo Televizyon Kurumu (BRTK), bir zamanlar her akşamüstü haberler öncesinde bu marşı gösterirdi.
asker 05:16
asker 2.077 izlenme - 9 yıl önce kara harekatı resımlerı
Kıbrıs'ı Kurtarma Kararını Veren Ecevit Değil Erbakan'dır - Rauf Denktaş 01:16
Kıbrıs'ı Kurtarma Kararını Veren Ecevit Değil Erbakan'dır - Rauf Denktaş 653 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Cumhuriyetinin başbakanlarından Bülent Ecevit'in Kıbrıs harekatın hepimiz biliyoruz. Ancak asıl kahramanın merhum Necmettin Erbakan olduğu hep gizli kalmıştır. Bülent Ecevite : Girmişken hepsini alalım önümüz açık düşman dağıldı denilmişken ,İngiltereden apar topar dönen Ecevitin isteği üzerine harekat yarıda kesilmiş ve tamamı bizim olacağı yerde Kıbrısın kuzeyi bizim olmuştur.
Kıbrıs Barış Harekatı 39:40
Kıbrıs Barış Harekatı 700 izlenme - 2 yıl önce Dünya da eşi benzeri görülmemiş, bir yok yabancı devletin harp okullarında ders olarak okutulmuş olan, Kıbrıs Barış Harekatı anlatan belgeli izlemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. iyi seyirler.
Kıbrıs Harekatında Adaya İnen İlk Askerler  00:59
Kıbrıs Harekatında Adaya İnen İlk Askerler 449 izlenme - 3 yıl önce Kıbrıs Harekatında Adaya İnen İlk Askerler 23.02.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Kıbrıs Harekatında Adaya İnen İlk Askerler ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kıbrıs Barış Harekatı Belgeseli - 32. Gün 15:54
Kıbrıs Barış Harekatı Belgeseli - 32. Gün 561 izlenme - 2 yıl önce Kıbrıs Harekâtı (TSK kod adı: Atilla Harekâtı, Türkiye'de Kıbrıs Barış Harekâtı olarak da bilinir), 20 Temmuz 1974te Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Kıbrıs'ta başlattığı askerî harekât. Türkiye Cumhuriyeti harekâtın Zürih ve Londra Antlaşması'nın IV. maddesine istinaden gerçekleştirildiğini savunmaktadır.Fakat Birleşmiş Milletler ve Avrupa Konseyi bu harekâtı işgal olarak değerlendirmektedir.Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi 11 Mayıs 1984 tarihindeki 550 sayılı kararında ise durumu "işgal" olarak niteledi.Avrupa Konseyi Parlamentler Meclisi'nin 29 Temmuz 1974 tarihli 573 sayılı kararı ve Atina'daki Temyiz Mahkemesi'nin 21 Mart 1979 tarihli kararı, Türk müdahalesinin yasal olduğunu vurgulamıştır.
Efes Tatbikatı 2016 - Hava Hücum Harekatı Eğitimi 05:07
Efes Tatbikatı 2016 - Hava Hücum Harekatı Eğitimi 235 izlenme - 11 ay önce Bugüne kadar icra edilen en kapsamlı tatbikatlardan biri olan EFES-2016 Birleşik Müşterek Fiilî Atışlı Tatbikatı kapsamında ülkemize tatbikata katılım maksadıyla gelen yabancı ülke silahlı kuvvetleriyle tatbikata yönelik eğitimlere devam edilmektedir. Bu kapsamda Hava Hücum Harekâtı Eğitimlerine devam edilmektedir.
Tsk'nın Cerablus'taki Hava Harekatından İlk Görüntüler 01:46
Tsk'nın Cerablus'taki Hava Harekatından İlk Görüntüler 135 izlenme - 8 ay önce Suriye'nin Cerablus bölgesine yönelik başlatılan operasyondan son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Türkiye, IŞİD terör örgütüne karşı uluslararası anlaşmalar ve TBMM'nin verdiği yetkiden kaynaklanan haklarını kullanarak sınır ötesi operasyon başlattı. Cerablus bölgesi fırtına obüsleri ve çok namlulu roketatarlarla (ÇNR) gerçekleştirilen yoğun topçu atışının ardından savaş uçaklarıyla bombalandı. Askeri kaynaklar 1 saat 45 dakika içinde 63 hedefe Fırtına obüsleri ve roketatarlarla 224 atım yapıldığını belirtti. Karkamış sınır bölgesine gelen Türk Silahlı Kuvvetleri’ne ait tanklar da atış yapmaya başladı. Reuters Özel Kuvvetlerin Suriye'de olduğu iddiasını duyurdu. Askeri kaynaklar, Suriye'ye kara harekatının başlamadığını, geçit açma çalışmalarının sürdüğünü belirtti. Son dakika: Cerablus operasyonu kapsamında IŞİD hedefleri 1.45 dakika boyunca topçu ateşiyle vuruldu. 63 hedefe 224 atım yapıldı. Ardından Türk savaş uçakları Cerablus'ta IŞİD hedeflerini bombaladı. Askeri kaynaklar Cerablus ve Keklice'deki 12 hedeften 12'sinin tam isabetle vurulduğunu duyurdu. Sınırda geçit açma çalışmaları sürüyor. Reuters ise Özel Kuvvetlerin Suriye'de olduğu iddiasını duyurdu. Askeri kaynaklar operasyonun amacını da açıkladı. Askeri kaynakların verdiği bilgiye göre harekatın başlangıcından itibaren Genelkurmay Karargahındaki Silahlı Kuvvetler Komuta Harekat Merkezinde (Gnkur.Bşk, IInci Bşk. ve J. Başkanları) ve Kuvvet k.lıkları Harekat Merkezlerinde tüm komuta kademesi (Kuvvet K.ları ve karargahın tümü) harekatı yönetmek ve izlemek üzere hazır bulunuyor. Bir diğer iddia ise Bordo-Berelilerin Suriye'ye girdiği yönünde... 09:00 Kara unsurluranını şu ana kadar 70 hedefi vurduğu öğrenildi. F-16'lar da 12 hedefi vurdu. 08:42: CNNTürk canlı yayınında tankların sınıra yaklaştığı görüldü. Tankların güvenlik için yer değiştirdiği belirtiliyor. TÜRKİYE, SURİYE'YE HAREKAT BAŞLATTI Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Müşterek Özel Görev Kuvveti ve koalisyon hava kuvvetleri tarafından Suriye'nin Halep kentine bağlı Cerablus bölgesinin terör örgütü IŞİD unsurlarından temizlenmesi amacıyla sabaha karşı harekat başlatıldı. Cerablus bölgesindeki IŞİD unsurlarına misliyle mukabele kapsamında yoğun top atışları yapıldı. ASKERİ KAYNAKLARDAN İLK AÇIKLAMA Askeri kaynaklar kara harekatının henüz başlamadığını, geçit açma faaliyetlerinin sürdüğünü belirtti. Askeri kaynaklar tarafından başlatılan askeri harekatın amacının sınır güvenliğini sağlamak, IŞİD ile mücadele kapsamında Koalisyon güçlerine destek vermek ve Suriye’nin toprak bütünlüğünü sağlamak olduğu belirtildi. Askeri harekat kapsamında ilk olarak saat 04:00 sıralarından TOPÇU ve ÇNRA atışları başlatıldı, saat 04:05’de daha önceden belirlenmiş belli noktalardan geçiş için iş makinaları geçitler açılmaya başlandı, saat 05:45’te TOPÇU ve ÇNRA atışları sona erdi. Bu atışlar sonucunda tespit edilen toplam 63 hedefe 224 atım yapıldı. İlk hava harekatının ise saat 06:08’de başladı. Saat 06:08, saat 06:10 ve saat 06:30 hava harekatlarının yapıldığı belirtildi. Askeri kaynaklar ayrıca şu an için kara harekatının başlamadığını ve geçit açma faaliyetleri devam ettiğini belirtti. KOMUTA KADEMESİ HAZIR BULUNUYOR Harekatın başlangıcından itibaren Genelkurmay Karargahındaki Silahlı Kuvvetler Komuta Harekat Merkezinde (Gnkur.Bşk, IInci Bşk. ve J. Başkanları) ve Kuvvet k.lıkları Harekat Merkezlerinde tüm komuta kademesi (Kuvvet K.ları ve karargahın tümü) harekatı yönetmek ve izlemek üzere hazır bulunuyor.
Kursk Harekatı Orjinal Görüntüler 09:48
Kursk Harekatı Orjinal Görüntüler 260 izlenme - 2 yıl önce Kursk muharebesi Alman cephesi görüntüleri. Nazi propagandası görüntüler oldugu aşikar ama cepheden gerçek kesitler sunuyor.
Son Dakika Dicle Kalkanı Harekatı Başlıyor 01:33
Son Dakika Dicle Kalkanı Harekatı Başlıyor 9 izlenme - 4 gün önce SON DAKİKA DİCLE KALKANI HEREKATI BAŞLIYOR
Musul Harekatı Esnasında Bir Irak Askerinin Çatışma Anlarında Yaptığı Kayıt 02:35
Musul Harekatı Esnasında Bir Irak Askerinin Çatışma Anlarında Yaptığı Kayıt 93 izlenme - 6 ay önce Medyascope.tv - Irak ve ABD orduları ile birlikte peşmerge güçlerinin Musul'u IŞİD'den geri almak için 17 Ekim'de başlattığı askeri harekat, akıllı telefon ve internet çağında sıra dışı belgelerle kayda geçiyor. Yerel medya organları harekatı YouTube üzerinden canlı yayınlarken, bazı askerler cep telefonlarıyla cepheyi internete taşıyor. Bunlardan biri ise Iraklı bir askerinin çatışma anlarını telefonuna kaydettiği bu görüntüler oldu. An Iraqi soldiers footage during clashes with ISIS militants during Mosul offensive.
Moskova Muharebesi (1945) 02:23
Moskova Muharebesi (1945) 445 izlenme - 2 yıl önce Moskova Muharebesi diğer adıyla Tayfun Harekâtı II. Dünya Savaşı’nın Doğu Cephesi’nde, 1941 yılında Alman ordularının, bir duraklamanın ardından Moskova yönünde yeniden başlattıkları genel taarruzlarıdır.
thunderball 02:58
thunderball 1.012 izlenme - 6 yıl önce spectre bir askeri pilotu öldürdükten sonra kendi adamını estetik ameliyatla onun yerine yerleştirir. bu pilot nükleer bomba yüküyle deneme uçuşları yapmakta olan özel bir bombardıman uçağıdır. sahte pilot görevini başarıyla yerine getirir ve uçağı kaçırarak pasifik'te bir ada yakınlarında denize indirir. spectre 2 nükleer bomba ele geçirmiştir. istedikleri fidye ödenmeze bu bombalarla amerika ve ingiltere'de birer şehri yok edeceklerini açıklarlar. james bond sadece 4 gün içinde spectre'ni
Sarıkamış Faciası Rusya Arşiv Görüntüleri  2 01:18
Sarıkamış Faciası Rusya Arşiv Görüntüleri 2 519 izlenme - 2 yıl önce Öncelikle sitemizdeki mevcut Sarıkamış faciası görüntülerinden farklı bu görüntüler. Öncekiler : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/97853/sarikamis-faciasi-rusya-arsiv-goruntuleri Donmuş Türk askerleri çok net gözükmekte. Bir buçuk dakikalık görüntüleri içiniz kaldıramayabilir.