Hoşgeldiniz!

harekete

Mustafa Yıldızdoğan - Harekete Geçmek Lazım 07:20
Mustafa Yıldızdoğan - Harekete Geçmek Lazım 338.139 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Yıldızdoğan - Harekete Geçmek Lazım
genç kızın yaptığı harekete bakın 00:51
genç kızın yaptığı harekete bakın 165.621 izlenme - 6 yıl önce
harekete geçmek lazım 03:41
harekete geçmek lazım 42.063 izlenme - 8 yıl önce mhp için
İtfaiyeci Sam - Elvis Harekete Hazır 08:58
İtfaiyeci Sam - Elvis Harekete Hazır 8.759 izlenme - 2 yıl önce İtfaiyeci Sam'in 62. bölümü Elvis Hareket Hazır (Elvis Sings The Blues). İtfaiyeci Sam'in en güzel bölümlerini Türkçe izlebilirsiniz. Bölüm özeti: Elvis Cridlington bir gün dans ederken bacağını kırar, bu onun itfaiyeci olmaya ne kadar uygun olduğunu sorgulamasına neden olur. Ancak Mike başını belaya sokunca günü kurtarmak yine Elvis'e kalır. İtfaiyeci Sam, itfaiyecilik mesleğini ve birilerine yardım etmeyi çocuklara öğreten çizgi film. Olay örgüsü Nia Ceidiog ve Rob Lee tarafından yazılmıştır.
Harekete Bak Bee 02:50
Harekete Bak Bee 9.592 izlenme - 10 yıl önce harekete bak bee
Çizgi Filmde Cinsellik RTÜKü Harekete Geçirdi 00:34
Çizgi Filmde Cinsellik RTÜKü Harekete Geçirdi 1.651 izlenme - 2 yıl önce Uzmanlar, Planet Çocuk'ta yayınlanan 'Titeuf' isimli çizgi filmde cinselliğin konu alınmasına tepki göstererek RTÜK'ün kanala ceza vermesi gerektiğini savundu.
İtfaiyeci Sam - Elvis Harekete Hazır 08:58
İtfaiyeci Sam - Elvis Harekete Hazır 1.749 izlenme - 2 yıl önce İtfaiyeci Sam Elvis Harekete Hazır www.izlesene.com/buraktokoglu İtfaiyeci Sam (özgün adıyla Fireman Sam), itfaiyecilik mesleğini ve birilerine yardım etmeyi çocuklara öğreten çizgi film. Olay örgüsü Nia Ceidiog ve Rob Lee tarafından yazılmıştır. 167 bölümden oluşmaktadır.
Kafa Hareketine Duyarlı Oyun Kumandası 06:16
Kafa Hareketine Duyarlı Oyun Kumandası 7.061 izlenme - 8 yıl önce http://www.tercumex.com.tr genç mucit johhny lee ted talks kapsamında, kendi imkanlarıyla geliştirdiği harekete duyarlı beyaz tahtanın, oyun kumandasının ve 3d yazılımının tanıtımını yapıyor. altyazılar tercumex tarafından çevrildi.
ohaaa!!! 00:24
ohaaa!!! 1.299 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk 00:51
Salak Yemin Ederim Gerizekalı Bu Çocuk 1.033 izlenme - 2 yıl önce Döşek ve ütü masası fonunda karizmatik Feysbuk fotoğrafı çekmek isteyen ergenimiz ve onu anlamayan annesi... Ne de güzel pozu vermişti lan halbusi, geldi dağıttı kadın tezgahı. Yalnız genç, sen videoyu açmışın bea. "salak yemin ederim gerizekalı bu çocuk" heç çilesiz.
harekete geçmek lazım 01:13
harekete geçmek lazım 883 izlenme - 5 yıl önce
bedük gel aşka 2009 03:20
bedük gel aşka 2009 1.723 izlenme - 7 yıl önce aş kendini gel aşka adımların geri gider yürüyemez kafan hep karışık aşka gelmez ama aş kendini öyle güzel hayatında bir gün hadi aşka gel
son harekete bak 00:09
son harekete bak 932 izlenme - 7 yıl önce maymun
Narin'in İntiharı Konağı Harekete Geçiriyor! (Karagül) 05:05
Narin'in İntiharı Konağı Harekete Geçiriyor! (Karagül) 790 izlenme - 3 yıl önce Karagül Cuma 20.15'te FOX'ta
harekete bak... 00:22
harekete bak... 526 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
yaptığı harekete kendi bile şaşırdı 00:40
yaptığı harekete kendi bile şaşırdı 804 izlenme - 6 yıl önce
akça-harakete geç 02:39
akça-harakete geç 684 izlenme - 8 yıl önce B.O'da rap hayatını surduren Akça'nın albumun oncesi uc track'ınden bı tanesını sıze bn verıyorum :) bu kıyagımı unutmayın hıc bır yerde bulamazsn sadece resmı mysacepınde bulabılırsınız
Arakan İçin Harekete Geçiyoruz! 01:19
Arakan İçin Harekete Geçiyoruz! 299 izlenme - 4 yıl önce
Uzaktan Kumandalı Harekete Duyarlı Rc Uçan Ufo 00:50
Uzaktan Kumandalı Harekete Duyarlı Rc Uçan Ufo 214 izlenme - 3 yıl önce Uzaktan Kumandalı Harekete Duyarlı Rc Uçan Ufo
Nike Football | #oyunuhareketegeçir Ft. Cristiano Ronaldo & Harry Kane & Anthony Martial 05:57
Nike Football | #oyunuhareketegeçir Ft. Cristiano Ronaldo & Harry Kane & Anthony Martial 15 izlenme - 4 ay önce
Gdo'lu Gıdalar Üzerindeki Şok Araştırma Ab'yi Harekete Geçirdi 02:23
Gdo'lu Gıdalar Üzerindeki Şok Araştırma Ab'yi Harekete Geçirdi 169 izlenme - 4 yıl önce http://tr.euronews.com/ Göğüsündeki dev tümörle görüntülenen laboratuvar faresi tüm dünyayı şok etti. Kemirgen, Amerikan şirketi Monsanto'nun ürettiği genetik yapısı değiştirilmiş gıdalarla (GDO) beslendi. Göğsünde oluşan tümör, GDO'lu gıdaların insan sağlığı için ne kadar tehlikeli olabileceğini gösteriyor. Fransız araştırmacıların ilaçlama yapılmış ve yapılmamış genetik mısırla beslenen fareler üzerinde iki yıldır yürüttükleri araştırmalar endişe verici sonuçlar ortaya çıkardı. İki ürünün tüketilmesi durumunda ölüm oranlarında ve tümörlerde büyük artışlar tespit edildi. Araştırmacılar yapılan testlerdeki süre sorununa dikkat çekiyor: "Yönetmeliğe uygun testlerin süresi üç ayla sınırlı. Oysa en büyük patolojik sorunlar ve özellikle de tümörler yüzünden yaşanan fare ölümleri 4. aydan itibaren gözleniyor. Bu da genetiği değiştirilmiş gıdaların insan sağlığı üzerindeki etkileri hakkında yönetmeliklere uygun şekilde yapılan 3 aylık testlerin yetersiz olduğunu ortaya koyuyor." Bu araştırmaya Avrupa Birliği nasıl bir tepki verecek? Araştırmanın teyit edilmesi için şimdiden çalışmalara başlandı. Ekolojistler ise bununla yetinmemekte kararlı: "Çok büyük bir hata yapıldı. Umarım ki kötüye gidiş engellenir. 27 üye ülke bakanı ile Avrupa Birliği Sağlık Komiseri John Dalli'nin devreye girmesini ve Avrupa'da tüketilen GDO'lu gıdalar üzerindeki araştırmaların süresinin iki yıla uzatılmasını istedim." Bir yanda GDO karşıtları ve ekolojistler, diğer yandaysa üreticiler, tarım sektörü ve Avrupalı yetkililer yıllardır çetin bir mücadele veriyor. Bu savaşa son vermeyi amaçlayan Avrupa Komisyonu 2010'da üye ülkelere üretim yapılmasına, GDO'lu gıdaların ithal edilmesine ya da yasaklanmasına karar verme hakkını tanıdı. Dünya genelinde 160 milyon hektarlık alanda GDO'lu gıda üretimi yapılıyor. Bu topraklar 10 ülke arasında paylaşılmış durumda. İlk iki sırayı Amerika Birleşik Devletleri ve Brezilya paylaşıyor. Avrupa'daysa 27 üyeden sadece 8'inde GDO üretimi yapılıyor. GDO'lu tarımsal ürünlerin yüzde 90'ı İspanya ve Portekiz'de üretiliyor. Diğer 6 üretici ülkeyse Romanya, İsveç, Slovakya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Almanya. Türkiye'de ise GDO'lu ürünler yetiştirilmiyor. Fransa ve İtalya ise üretimlerini askıya almış durumda. Açıklanan laboratuvar sonuçları konu hakkındaki tartışmaların daha da hararetlenmesine yol açtı. Brüksel gerekli tedbirlerin vakit kaybetmeden alınacağını açıkladı.
iyi ki varsiniz cocuklar izmir ozel tevfik fikret 03:07
iyi ki varsiniz cocuklar izmir ozel tevfik fikret 346 izlenme - 7 yıl önce İzmir özel tevfik fikret İlköğretim okulu 5. sınıf öğrencilerinin yürütmekte oldukları "ege İçin harekete geç" adlı proje türkiye çapında ses getirdi. projeyi takip eden araştırmacı gazeteci yazar uğur dündar 13 ocak 2010 tarihinde star tv anahaber bülteninde özel haber olarak yer verdi. halen devam eden projeye katılmak isteyen bir çok öğenci ve öğretmen İzmir özel tevfik fikret İöo 5. sınıf öğretmen ve öğrencileriyle irtibata geçmeye başladılar.
Yağmurda Şemsiyesiz Yürüyüp Islanmamak 01:18
Yağmurda Şemsiyesiz Yürüyüp Islanmamak 46 izlenme - 2 yıl önce Bunun nasıl bir duygu olduğunu anlamak için Londra'daki sıradışı bir sergiyi gezmek gerekiyormuş.. Tavanında harekete duyarlı kameralar bulunan odada dolaşan kişinin hareketine göre su kesiliyor. (Kaynak TRT)
DARBECİ 50.000 KEMALIN ASKERLERİ SAKLANDIKLARI YERDEN BULUP YAKALANMASI İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ 01:04
DARBECİ 50.000 KEMALIN ASKERLERİ SAKLANDIKLARI YERDEN BULUP YAKALANMASI İÇİN HAREKETE GEÇİLDİ 7 izlenme - 3 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN: TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ: ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE: “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ: KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 8-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ: TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ: ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN: 1-BUHARİ: ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM: ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ: ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD: ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ: ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE: ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA: İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED: AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ: ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN : 1-EL-KAFİ: CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH: ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR: EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ "BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ" DİYENLERİN HEPSİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB: ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA> TORUNLARIDA> TALEBELERİDE> BABASIDA> DEDESİDE: ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE: ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ: ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK: HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA: 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN: TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
En Sondaki Harekete Dikkat.. 01:21
En Sondaki Harekete Dikkat.. 57 izlenme - 5 yıl önce bedirhan
supeli,paket,polisi,harekete gecirdi, 01:25
supeli,paket,polisi,harekete gecirdi, 56 izlenme - 7 yıl önce supeli,paket,polisi,harekete gecirdi,
Karın tadını çıkaran kedi ile çocuk kedinin harekete dikkat 00:16
Karın tadını çıkaran kedi ile çocuk kedinin harekete dikkat 9 izlenme - 11 ay önce Karın tadını çıkaran kedi ile çocuk kedinin harekete dikkat
işletmeci isyanı bakanlığı harekete geçirdi 03:45
işletmeci isyanı bakanlığı harekete geçirdi 34 izlenme - 6 yıl önce işletmeci isyanı bakanlığı harekete geçirdi
Arap Alimleri Cübbeli Ahmet Hoca İçin Harekete Geçtiler Ehli Sünneti Müdafa Ya Devam 04:55
Arap Alimleri Cübbeli Ahmet Hoca İçin Harekete Geçtiler Ehli Sünneti Müdafa Ya Devam 10 izlenme - 2 yıl önce Arap Alimleri Cübbeli Ahmet Hoca İçin Harekete Geçtiler Ehli Sünneti Müdafa Ya Devam Videosu Sizlerle İzleyin Beyler.