Hoşgeldiniz!

harfli

Efe Aydal'ı Açıklama Yaparken Cin Çarpması 01:33
Efe Aydal'ı Açıklama Yaparken Cin Çarpması 6.793 izlenme - 7 ay önce Türkiye'nin yetiştirdiği büyük atayizlerden Efe reyizi sonunda cin çarpıyor. Saniye saniye kaydedilen bu olay belki diğer ateyizlere de ders olur...
Ayakları Ters Dönen Cin Kadın - Hindistan 02:06
Ayakları Ters Dönen Cin Kadın - Hindistan 2.655 izlenme - 4 ay önce Ulan yıllarca cinlerin ayakları ters olur diye geceleri birbirimize hikayeler anlatıp korkuttuk ya. İşte Gri abiniz bu olayın kökenlerinin taa antik Hindistan'a kadar uzandığını keşfetti. Bu Hintli kardeşler ile aramızda sadece dil benzerliği değil aynı zaman da kültürel benzerliklerinde olduğunun kanıtı. Şimdi 1988 yapımı Veerana filminden bir sahneyi izleyerek olayın derinliklerinde kayboluyoruz kardeşlerim. İyi tırsmalar...
Kadın İzleyicinin Tüyler Ürpeten 3 Harfli Sorusu (Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet) 03:57
Kadın İzleyicinin Tüyler Ürpeten 3 Harfli Sorusu (Nihat Hatipoğlu ile Kur'an ve Sünnet) 3.411 izlenme - 3 ay önce İsmini vermek istemeyen kadın izleyicinin "Eşim işe gittikten sonra evin içinde eşim kılığında birilerini görüyorum" şeklindeki sorusu ekran başındakileri ürpertti.
öğrenci evinde su ile üç harfli çağrma :)) 02:24
öğrenci evinde su ile üç harfli çağrma :)) 19.939 izlenme - 9 yıl önce öğrenci evinde su ile üç harfli çağrma
Ferhat Göçer - Aşkların En Güzeli 03:38
Ferhat Göçer - Aşkların En Güzeli 2.060 izlenme - 7 yıl önce adı 3 harfli a.ş.k
Duvara Yaslı Duran 3 Harfli 01:09
Duvara Yaslı Duran 3 Harfli 3.394 izlenme - 6 yıl önce duvara yaslı duran 3 harfli
Karamsar Şair Yağmur Ol Gel 03:59
Karamsar Şair Yağmur Ol Gel 1.592 izlenme - 3 yıl önce Karamsar Şair & Duygusuz Yazar - 5 Harfli Buldu
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 01:06
Gerçek Cin Görüntülediğini İddia Eden Kıllı Medyum 1.458 izlenme - 3 yıl önce Türk abimiz Medyummuş, yakaladığını ve görüntülediğini iddia ettiği varlık ise tüylü ve pek şirin. Yüzüklerin içinde civa olduğu söylenmiş ama ne işe yaradığını bende sizler gibi bilmiyorum.
Cinler Hakkında Merak Edilenler 03:07
Cinler Hakkında Merak Edilenler 258 izlenme - 1 yıl önce Kuran ı Kerim'de cinler hakkında neler anlatılıyor hiç merak ettiniz mi? Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
recep ivedik 3 harfli çıkarma 04:38
recep ivedik 3 harfli çıkarma 1.297 izlenme - 7 yıl önce
3 Harfli Fragman -2- 00:54
3 Harfli Fragman -2- 904 izlenme - 7 yıl önce 3 harfli kısa film çook yakında sizlerle
Telefonda Cinler Konuşuyor (canlı Yayın) 07:31
Telefonda Cinler Konuşuyor (canlı Yayın) 758 izlenme - 4 yıl önce Canlı Yayında Bir Kadın Kendisine Kara Büyü Yapıldığını Ve Bedeninde Bir Cinin Olduğunu Söylüyor. Konuşma Sırasında 2 Defa Cinler Müdahale Ediyor Ve Kendileri Konuşmaya Başlıyor. Cinler Gülüyor, Ürpertici Sesler Çıkarıyorlar. Bu 2 Ses Arasındaki Fark Kolayca Ayırt Edilebiliyor.
3 Harfli   Film  Fragmanı 1 00:31
3 Harfli Film Fragmanı 1 644 izlenme - 7 yıl önce en iyi korku kısa film ... çoook yakında sizlerle..
Üç Harfli Adı Aşk 03:34
Üç Harfli Adı Aşk 444 izlenme - 7 yıl önce üç harfli kelime adı aşk h.aşık m.keskin
Antalya Perili Ev 04:44
Antalya Perili Ev 314 izlenme - 3 yıl önce Antalyada perili olduğu söylenen apartmandaki süper market çalışanlarına sorular sorduk, ancak beklediğimiz cevapları alamadık. Binayı inceledikden sonra insanların ne kadar abartgan varlıklar olduğu bir kez daha kanıtlandı..
Tatlı Dil Cini Bile Bedenden Çıkarır 15:04
Tatlı Dil Cini Bile Bedenden Çıkarır 242 izlenme - 3 yıl önce sanırım kızımıza üç harfli musallat olmuş ve onunla uğraşıyorlar. konuşmalarından azerice olduğunu düşünüyorum. üç harfli girince insanın bedeninden konuşuyor mu konuşmuyor mu emin değilim. ama ben üç harfli olsam ki gerçekten adım üç harfli, ne konuşacam insanla. yapacağımı yaparım kafama göre. çıkar mıyım çıkmaz mıyım bilinmez.
Çatışma Sırasında Karşıdan Geçen Hayalet 02:11
Çatışma Sırasında Karşıdan Geçen Hayalet 110 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli müco'nun ölme vakti geldiğinden dolayı ezan okumaktadır tam o sırada ise karşıdan bir 3 harfli geçmektedir dikkat ederseniz görebilirsiniz gece gece korkabilirsiniz iyi seyirler.
Yabancılardan 3 Harfli Şakaları - Korkutma Vine Komik Videolar - 2015 Yeni Trend 04:20
Yabancılardan 3 Harfli Şakaları - Korkutma Vine Komik Videolar - 2015 Yeni Trend 181 izlenme - 3 yıl önce Yabancılardan 3 Harfli Vine Şakaları - Komik Videolar 2015 Yeni Trend Çok komik videolar ve çok komik şakalar için Abone ol: Youtube :http://goo.gl/5qSrf5 Google+Plus: http://goo.gl/6eCa1x Facebook Twitter Charlie Attacks Kids While Doing Charlie Charlie Challenge Real or Not?
Transformice - 3 Harfli Şakası 06:38
Transformice - 3 Harfli Şakası 185 izlenme - 6 yıl önce transformicede çektimiz film bu arada ilk filmim çekim biraz acemice oldu :) kusura bakmayın
Güç Harfli | 3. Bölüm 33:25
Güç Harfli | 3. Bölüm 22 izlenme - 5 ay önce Define travmasını atlatmaya çalışan Furkan, olaya karışan arkadaşlarının şehirden gitmesiyle iyice sarsılmıştır. Yalnızlığını dindirmek için mahallesindeki abilerine sığınmaya çalışırken bir intihar teşebbüsüne şahit olur. Bunun yanında başına gelen bir dizi gariplikle kendisini iyice garip hissetmeye başlar.
Sokak Röportajları - Sizi En İyi Anlatan 3 Harfli Kelime Nedir? 01:15
Sokak Röportajları - Sizi En İyi Anlatan 3 Harfli Kelime Nedir? 135 izlenme - 3 yıl önce Ben tam bir "aşk" insanıyım diyenlerden misiniz yoksa "saf"ım ben aşktan ne anlarım diyenlerden mi? "Cin" gibi çocuk diye mi anılıyorsunuz aile içinde yoksa sülalenin en "zor" insanı olarak mı?
Sayı Basamakları 33:59
Sayı Basamakları 5 izlenme - 3 ay önce Sayı Basamakları Konu Anlatımı Basamak Çözümlemesi,Basamak Değeri,Sayı Bölükleri Harfli Sayılar & Çözümleme
Teyzelerin Işıkla İmtihanı Ft. Nermin Abla 01:45
Teyzelerin Işıkla İmtihanı Ft. Nermin Abla 71 izlenme - 3 yıl önce Aynı ablalar olmalarından ziyadesiyle şüphe ettiğim bir güruhla geçtiğimiz günlerde Haydarpaşa'da denk geldik. O gün garda bir ışık gösterisi yapılmaktaydı değerli arkadaşlarım. Binanın duvarlarına renk renk böyle ışıklar ışınlar falan sürttürülüyor, sonra ışıklar, lazerler bilmemneler gökyüzüne doğru tutuluyordu. Belediyecilik deyince Türkiye'de akla gelen ilk ve tek isim olan, Ankara'nın gözbebeği Melih Abi'nin görür görmez üzerine tüküreceği, adına sanat denmiş saçma sapan birşeydi velhasıl. İnsan oraya bir Rus sirki kurar, efendime söylüyüm, Ferhat Göçer konseri falan ayarlar.. Neyse efendim bu teyzeler ilk olarak pozitif enerji depolamak adına elele tutuşup garip sesler çıkararak genişcene bir yuvarlak oluşturdular. Akabinde lig usulü kurşun dökmeye başladılar birbirlerine. Tam böyle omuzlarından biyerlerinden acayip şeyler fırlatırlarken Nermin abla çıkageldi. "Yok yok yok, daş maş cam hiçbişe yok" diyerek olaya son noktayı koydu. Gerçekten de unutamayacağım bir geceydi.
Üç Harfli Beş Kelime Söyler Misin? 02:00
Üç Harfli Beş Kelime Söyler Misin? 9 izlenme - 1 yıl önce Sokaktaki vatandaşlara mikrofon uzatılıp üç harfli beş kelime söylemeleri istenmiş ve birbirinden ilginç cevaplar verilmiş.
Yunus Bülbül - Üç Harfli Bir Kelime 03:36
Yunus Bülbül - Üç Harfli Bir Kelime 2 izlenme - 1 ay önce Abone OL: http://bit.ly/esenmusic Gonca Gülüm © 2010 ESEN MÜZİK Apple Music: https://itun.es/tr/pV9Dib Spotify: http://spoti.fi/2wwFDQo CD sipariş: http://bit.ly/2kaKkMr -- --- --- --- Bizi takip edin: Facebook: http://facebook.com/esenmuzik Twitter: http://twitter.com/esenmuzik Instagram: http://instagram.com/esenmusic Online Satış: http://www.esenshop.com/