Hoşgeldiniz!

Hart of Dixie

Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:21
Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 3.453 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4x03 Promo 00:19
Hart of Dixie 4x03 Promo "The Very Good Bagel" (HD) 1.571 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Very Good Bagel Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
hart of dixie 1.sezon promo 00:30
hart of dixie 1.sezon promo 1.618 izlenme - 7 yıl önce
Hart of Dixie 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı 1.071 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Alabama Boys Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 00:20
Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı 910 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Curling Iron Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı 854 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 9. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "End of Day" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 710 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Bar-Be-Q Burritos" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı 613 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 10. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Bluebell" (HD) Series Finale Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecekt
Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı 604 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 7. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "The Butterstick Tab" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart of Dixie 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı 372 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "Red Dye #40" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
hart of dixie tanıtım fragmanı 01:44
hart of dixie tanıtım fragmanı 319 izlenme - 7 yıl önce
Hart Of Dixie 3. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 00:18
Hart Of Dixie 3. Sezon 19. Bölüm Fragmanı 183 izlenme - 4 yıl önce Hart of Dixie 3. Sezon 19. Bölümü ile 26 Nisan Cumartesi günü kaldığı yerden devam edecek.
Hart of Dixie 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 00:19
Hart of Dixie 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı 218 izlenme - 3 yıl önce Hart of Dixie 4. Sezon 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Yeni Bölüm Adı: "61 Candles" Tıp Fakültesi'nden mezun olduğu gün, cerrah olma hayalleri kuran Zoe Hart'ın umutları, staj yaptığı hastanenin kendisine burs vermemesiyle suya düşer. Mezuniyet Günü, yaşlıca bir doktorun eline tutuşturduğu kartvizit artık onun son çaresidir. Her ne şart altında olursa olsun, doktorluk yapmak için yanıp tutuşan Zoe Hart, kendisine yapılan teklifi kabul etmek üzere; New York'tan kalkıp Alabama'ya kadar gider. Bluebell denilen küçük bir kasabada noktalanan yolculuk, Dr. Zoe Hart'ın hayatını da kökten değiştirecektir.
Hart Of Dixie 3x18 Promo 00:18
Hart Of Dixie 3x18 Promo 180 izlenme - 4 yıl önce Hart Of Dixie 3x18 "back İn The Saddle Again" - Zoe (rachel Bilson) And Lemon (jaime King) Seem To Find Some Common Ground And Turn To Each Other For Some Mu...
Hart Of Dixie 2 Sezon 9.Bölüm Fragmanı (4.Aralık 2012) 00:21
Hart Of Dixie 2 Sezon 9.Bölüm Fragmanı (4.Aralık 2012) 208 izlenme - 5 yıl önce yeni bölüm adı "Sparks Fly" olarak açıklandı. Hart of Dixie 2. sezob 9. bölümü ile 4 aralık 2012 salı akşamı The CW kanalında sizlerle.
Hart Of Dixie 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 00:21
Hart Of Dixie 2. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 139 izlenme - 6 yıl önce yeni bölüm adı "Walkin' After Midnight" olarak açıklandı.Hart of Dixie 2. sezon 5. bölümü ile 31 ekim 2012 çarşamba günü kendi kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor...
Hart Of Dixie 2.Sezon 19.Bölüm Fragmanı 00:21
Hart Of Dixie 2.Sezon 19.Bölüm Fragmanı 178 izlenme - 5 yıl önce Yeni bölümün adı "This Kiss" olarak belirlendi. Hart of Dixie 2. Sezon 19. Bölümü ile 16 nisan 2013 salı akşamı The CW kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor...
Hart Of Dixie 2.Sezon 10.Bölüm Fragmanı (11.Aralık 2012) 00:21
Hart Of Dixie 2.Sezon 10.Bölüm Fragmanı (11.Aralık 2012) 145 izlenme - 5 yıl önce yeni bölüm adı Blue Christmas olarak açıklandı. Hart of Dixie 2. sezon 10. bölümü ile 11 aralık 2012 salı akşamı The CW kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor...
Hart Of Dixie 2. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 00:21
Hart Of Dixie 2. Sezon 16. Bölüm Fragmanı 90 izlenme - 5 yıl önce Yeni bölümün adı ''Where I Lead Me" olarak belirlendi. Hart of Dixie 2. Sezon 16. Bölümü ile 26 şubat 2013 salı akşamı The CW kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor...
Hart Of Dixie 2. Sezon 15. Bölüm Sneak Peek 02:28
Hart Of Dixie 2. Sezon 15. Bölüm Sneak Peek 57 izlenme - 5 yıl önce Yeni bölümün adı ''The Gambler" olarak belirlendi. Hart of Dixie 2. Sezon 15. Bölümü ile 12 şubat 2013 salı akşamı The CW kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor...