Hoşgeldiniz!

Harvard Videoları İzle

Mark Zuckerberg, Harvard’a Kabul Edildiği Ana Ait Görüntülerini Paylaştı! 01:27
Mark Zuckerberg, Harvard’a Kabul Edildiği Ana Ait Görüntülerini Paylaştı! 4.278 izlenme - 1 ay önce Sosyal paylaşım sitesi Facebook'un kurucusu Zuckerberg, son yayınladığı videosuyla takipçilerine büyük bir sürpriz yaptı. Zuckerberg, 15 yıl önce Harvard Üniversitesi'ne kabul edildiğini öğrendiği ve babası tarafından çekilen görüntüleri kendi facebook profilinde takipçileriyle paylaştı.
Abdullah Gül'e Harvard 'da Şok Soru!! 02:10
Abdullah Gül'e Harvard 'da Şok Soru!! 11.383 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Gül'e Harvard 'da Şok Soru Türkiye'de İnsanlar Ölürken Geceleri Nasıl Uyuyorsunuz?
Harvard'da Bir Deli Oğlan 06:24
Harvard'da Bir Deli Oğlan 2.572 izlenme - 7 ay önce İsminden PAKU olduğunu tahmin ettiğim Amin Toofani adlı arkadaşımızın Harvard Üniversitesinde ısrarlara dayanamayıp ortaya koyduğu kısa bir solo performans. Çaldığı ezgilerde biraz anavatan, videonun kendisinde epey nostalji kokusu var.
Harvard Üniversitesinde Yapılan İnternet Hızı Testi 00:37
Harvard Üniversitesinde Yapılan İnternet Hızı Testi 14.391 izlenme - 3 yıl önce Harvard Üniversitesinde Yapılan İnternet Hızı Testi yok artık dedirtiyor..
Harvard Üniversitesi'nde Çalışmış Öğrenci İlk Soruda Elendi! 02:42
Harvard Üniversitesi'nde Çalışmış Öğrenci İlk Soruda Elendi! 11.894 izlenme - 5 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster?'de Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun, Harvard Üniversitesi'nde çalışmış bir yarışmacının bu soruyu bilememesi şaşkınlık yarattı.
Mark Zuckerberg Yarım Bıraktığı Harvard'a Mezuniyet Konuşması 01:50
Mark Zuckerberg Yarım Bıraktığı Harvard'a Mezuniyet Konuşması 131 izlenme - 3 hafta önce Facebook için Harvard'ı bırakan ve bugün dünyanın en zengin isimlerinden birisi olan Mark Zuckerberg, diplomasını aldığı okulda mezuniyet konuşması yaptı. Daha önce de Bill Gates, Harvard'ı bırakarak sonradan milyarder olarak geri dönüp bir konuşma gerçekleştirmişti.
Harvard’ın Yüzde 100 Bursla Aldığı Nil Başarısını Anlattı 02:13
Harvard’ın Yüzde 100 Bursla Aldığı Nil Başarısını Anlattı 150 izlenme - 1 ay önce Dünyanın en saygın üniversitelerinden Harvard, başvurunun kapanmasına yarım saat kala yazdığı samimi niyet mektubu nedeniyle Nil Çakırca’yı yüzde 100 bursla kabul etti. Çok mutlu olduğunu belirten genç kız başarısını ise "Kendim oldum, hiçbir mülakatta ve kompozisyonumda karşımdaki kişiyi etkilemeye çalışmadım" dedi.
Harvard Üniversitesi'nde Yapılan İnternet Hızı Testi 00:37
Harvard Üniversitesi'nde Yapılan İnternet Hızı Testi 2.239 izlenme - 3 yıl önce Çüşş dedirten şey, başka bir şey demiyorum ttneti "seviyorum"... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/alkislarlayasiyorum kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tarihin En Güçlü Müslüman Kadını: Benazir Butto 03:18
Tarihin En Güçlü Müslüman Kadını: Benazir Butto 1.407 izlenme - 12 ay önce Benazir Butto: Fikirlerinizi ne kadar savunabilirsiniz? İdealleriniz uğruna vazgeçebileceklerinizin yazılı olduğu listede canınız da var mı? Video Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=NGvsq1oW36k Bilgi Kaynağı: http://www.history.com/topics/womens-history/benazir-bhutto http://global.britannica.com/biography/Benazir-Bhutto http://www.biography.com/people/benazir-bhutto-9211744 http://www.achievement.org/autodoc/page/bhu0bio-1 https://www.theguardian.com/world/benazir-bhutto http://www.nytimes.com/2007/12/28/world/asia/28bhuttocnd.html?_r=1
Mark Zuckerberg'in Harvard'ı Kazanınca Tepkisi 01:10
Mark Zuckerberg'in Harvard'ı Kazanınca Tepkisi 61 izlenme - 1 ay önce Bugün birçok sosyal medyanın sahibi olan şirketin kurucusu Mark Zuckerberg, Harvard'a kabul edildiğini öğrendiği anın videosunu paylaştı. Babası tarafından çekilen videoya Zuckerberg, gelecek hafta diplomamı almak için geri dönüyorum notunu ekledi.
Abdullah Gül'e Harvard'da Sorulan Sorunun Videosu 03:18
Abdullah Gül'e Harvard'da Sorulan Sorunun Videosu 430 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oğlunun mezuniyeti için gittiği Harvard Üniversitesi’nde, Dr. Emre Altındiş’in Roboski katliamı, Gezi Parkı direnişinde hayatını kaybedenleri hatırlatmasının ardından yönelttiği “Siz böyle bir devletin başında olmaktan utanmıyor musunuz? Nasıl bize burada demokrasi yalanları söylüyorsunuz?” sorusuyla karşılaşmıştı. İşte Cumhurbaşkanı Gül ve Dr. Emrah Altındiş arasında yaşanan o diyaloğun videosu. Video'da Korumaların Soru sormaya çalışan Altındiş'e sözlü olarak sataştığı da görülüyor.
Cirque De Zeymek / Gündelik Performans / 1. Sezon 02:51
Cirque De Zeymek / Gündelik Performans / 1. Sezon 1.061 izlenme - 7 yıl önce yiğit şimşek serisi bebek kontesinin 30lu yaşlarındaki nafile beyaz atlı prens arayışını anlatan e-dizidir. küçüklüğünde en geç 30unda aşık olacağı adamla evlenip sapına kadar mutlu ve 3 çocuklu bir hayatı olacağına inanan zeymek kendisiyle öğretilmişlerle ve erkeklerle kıyasıya alay ederek yalnızlığını irdelemektedir. www.cirquedezeymek.com
Abdullah Gül'e Harvard'da Soru: Türkiye'de İnsanlar Ölürken Geceleri Nasıl Uyuyorsunuz 02:10
Abdullah Gül'e Harvard'da Soru: Türkiye'de İnsanlar Ölürken Geceleri Nasıl Uyuyorsunuz 328 izlenme - 3 yıl önce Abdullah Gül'e Harvard 'da Şok soru: Türkiye'de insanlar ölürken geceleri nasıl uyuyorsunuz ?
Harvard'da A.Gül'e İnsanlar Katledilirken Nasıl Uyuyorsunuz Diye Sormak 06:17
Harvard'da A.Gül'e İnsanlar Katledilirken Nasıl Uyuyorsunuz Diye Sormak 374 izlenme - 3 yıl önce Harvard Üniversitesi'nde bir panele katılan Abdullah Gül'e Türk bir dinleyici 'Türkiye ’de insanlar ölürken geceleri nasıl uyuyorsunuz' şeklinde tepki gösterdi. Dr. Emre Altındiş şöyle konuştu: "Bildiğiniz gibi şu an Gezi olaylarının yıldönümündeyiz. Geçen sene Nobel ödüllü meslektaşlarımızla Science (Bilim) dergisinde bir makale yayınladık. Sizin başında olduğunuz Türkiye Cumhuriyeti devletini 8 vatandaşını öldürdüğü, 90 insanımıza kafa travması yaşattığı, 9 insanın gözünü yitirdiği, binlerce insanı gaza boğdu için protesto ettik. Fakat Türkiye’de şiddet devam ediyor. Günde 3 kadın öldürülüyor. 4 işçi iş kazalarında katlediliyor. Roboski katliamında sizin başında olduğunuz ordu 34 kişi öldürdü. 17’si çocuktu. Siz Ankara ’da yaşıyorsunuz. Kızılay’da Ethem Sarısülük başından kurşunla vuruldu. Katili dışarda. Siz böyle bir devletin başında olmaktan utanmıyor musunuz? Nasıl bize burada demokrasi yalanları söylüyorsunuz? Geceleri nasıl uyuyorsunuz? Belkin Elvan 14 yaşındaydı. Sizin başbakanınız 14 yaşındaki çocuk için terörist diyor. Lütfen sorum tercüme edilsin..” Gül, Dr. Altındiş’in sorusunun tercüme edilmesi üzerine “Şimdi beni sen dinle. Kimse sana böyle soru sorma hakkı vermez”’ dedi.
Akıl Hastalıkları ve Beyinin İşleyişi 18:41
Akıl Hastalıkları ve Beyinin İşleyişi 208 izlenme - 2 yıl önce Harvard'lı Nöroanatomist olan Jill Bolte Taylor'un eline pek az beyin araştırmacısına nasip olacak bir araştırma fırsatı geçti: Büyük bir inme geçirdi ve beyninin hareket, konuşma, farkındalık gibi beyin işlevlerinin birer birer iptal oluşunu izledi.
Harvard University - The Inner Life of the Cell 03:09
Harvard University - The Inner Life of the Cell 184 izlenme - 2 yıl önce Harvard Üniversitesi'nin hazırladığı bu filmde bir hücre içinde gerçekleşen olaylardan kısa bir kesit izleyeceğiz. Bana lisede hücre konusu böyle videolarla anlatılsa neler olurdu diye düşünmeden edemiyorum. İzleyin ve içimizdeki dünyaya tekrar hayran kalın.
Abdullah Gül'e Harvard'da sorulan sorunun videosu 03:54
Abdullah Gül'e Harvard'da sorulan sorunun videosu 185 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oğlunun mezuniyeti için gittiği Harvard Üniversitesi’nde, Dr. Emre Altındiş’in Roboski katliamı, Gezi Parkı direnişinde hayatını kaybedenleri hatırlatmasının ardından yönelttiği “Siz böyle bir devletin başında olmaktan utanmıyor musunuz? Nasıl bize burada demokrasi yalanları söylüyorsunuz?” sorusuyla karşılaşmıştı. İşte Cumhurbaşkanı Gül ve Dr. Emrah Altındiş arasında yaşanan o diyaloğun videosu. Video'da Korumaların Soru sormaya çalışan Altındiş'e sözlü olarak sataştığı da görülüyor.
Davullar Kimin İc 12:37
Davullar Kimin İc 93 izlenme - 1 yıl önce Harvard Üniversitesi'nde yapılan bir deneyde katılımcılara benim size bu videoda sorduğum Billie Jean'in yanı sıra çeşitli türdeki müziklerin, mesela klasik müzik bestecisi Bach'ın bir eserinin iki versiyonundan hangisini tercih ettiklerini sormuşlar. Ayrıca davul ritmleri dinletmişler. Bir gruba bilgisayarla oluşturulmuş, yani "kusursuz" bir ritm dinletilirken diğer bir gruba da bir insan tarafından çalınan bir davul ritmini dinletmişler. Sonuçta insanlar, daha kusurlu çalınmış olsa da gerçek bir insan tarafından çalınan ritmi beğenmişler. "E tabi müzikten anlamayan insanlarla deney yapılırsa böyle olur" demeyin. Çünkü profesyonel müzisyenlerle de deneyi tekrarlamışlar ve onlar bir önceki gruptan daha da istikrarlı bir şekilde y oranında "insani olan" yani "daha kusurlu" versiyonu tercih etmişler. Bunun üzerine bilim adamları acaba bilgisayara kusurlu olmanın yolunu öğretebilir miyiz diye düşünmeye başlamışlar. Yani onu "insanileştirebilir miyiz?" Hey gidi günler! Bir zamanlar hayvanları ehlileştirmeye çalışırdık, şimdi bilgisayarları... Peki bunun için ne yapmışlar? Nedendir bilinmez 1950'lerde Ghana'da kaydedilmiş bir davul ritmini alıp, metronomla karşılaştırmışlar. Bence biz insanları mükemmele yaklaştıran şey, tıpkı müzisyenler gibi bir işe tutkuyla sarılmak. Merak duygusuyla kendimizi geliştirmeye çalışmak. Etrafımızdaki titreşimleri hissedip onlarla bir rezonans tutturmak. Bunu başardığımızda, hatalarımızla, kusurlarımızla dünya sahnesinde parlamaya başlıyoruz. Hani "işini severek yaparsan hayatta bir gün dahi çalışmış olmazsın" derler ya. İşte tüm o çabaların, zorlukların içinde böyle bir kolaylığı yakalamak mümkün. Yeter ki daha baştan kusurlu olduğumuzu kabul edelim. Hata yapmaktan korkmayalım. Videonun tam metni ve linkler web sitemde: http://barisozcan.com/davullar-kimin-... Videoda alıntı yapılan filmler ve diziler: 1) Whiplash 2) Step Brothers 3) The Fresh Prince of Bel-Air 4) Wayne's World Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use. ~ http://twitter.com/BarisOzcan http://facebook.com/BarisOzcan http://instagram.com/BarisOzcan http://google.com/ BarisOzcan http://www.barisozcan.com
Hayaller Paris Hayatlar Muş 00:38
Hayaller Paris Hayatlar Muş 149 izlenme - 2 yıl önce Hayaller Paris hayatlar Muş derler ya hani. Asgari ücretin 1000TL olduğu, bu parayla geçinmek için ilgili bakana sorulduğunda cevap verilemeyen bir ülkede yaşıyoruz. Elimizdekiyle yetinmek yerine bir an olsun durup hayal kurmak da parayla değil ya.
Uzaya Giden İlk Hamburger 02:50
Uzaya Giden İlk Hamburger 91 izlenme - 2 yıl önce 27 Ekim 2012'de Harvard Üniversitesi öğrencileri, Massachusetts'te yerel bir hamburger firması olan B.good sponsorluğunda uzaya ilk hamburgeri helyum balonuyla gönderdiler. Hamburgerin uzaya gidiş ve dönüş yolculuğunu ilgiyle izliyoruz.
stealing harvard 02:26
stealing harvard 110 izlenme - 6 yıl önce
Harvard Square'de Direnişe Destek 01:51
Harvard Square'de Direnişe Destek 33 izlenme - 2 yıl önce 9 Haziran Pazar gunu Boston'da, Harvard Square'de toplandik. Etraftaki sokak muzisyenlerinin bize katildiklari anlarda cekilen bir video.
2013 Mart 22 Filiz Garip Inflection Points 17:25
2013 Mart 22 Filiz Garip Inflection Points 42 izlenme - 3 yıl önce Filiz Garip: Inflection Points About this talk Filiz Garip is an Associate Professor of Sociology at Harvard University. Filiz shares with us her story of choices, challenges and inflection points that led her to an academic career at Harvard University. About Filiz Garip Filiz Garip is an Associate Professor of Sociology at Harvard University. Her research lies at the intersection of migration, economic sociology and inequality. Within this general area, she studies the mechanisms that enable or constrain mobility and lead to greater or lesser degrees of social and economic inequality. Filiz is currently working on a book, which will characterize the diversity of the Mexican migrant population in the United States. At Harvard, she has taught courses on migration and economic sociology, and has won the George Kahrl Excellence in Teaching Award. Filiz received her Ph.D. in Sociology and M.S.E in Operations Research & Financial Engineering both from Princeton University. She was awarded the Harold W. Dodds Honorific Fellowship at Princeton, and was part of the Woodrow Wilson Society of Fellows. Filiz holds a B.Sc. in Industrial Engineering from Bogazici University, Istanbul.
Cumhurbaşkanı Tarifeli Uçakta 00:47
Cumhurbaşkanı Tarifeli Uçakta 42 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oğlu Mehmet Emre Gül’ün Harvard Üniversitesi’nden mezuniyet törenine katılmak üzere ABD’nin Boston şehrine gitti.
Mahkumların Harvard'lı Öğrencilere Karşı Aldığı Zafer! 01:00
Mahkumların Harvard'lı Öğrencilere Karşı Aldığı Zafer! 1 izlenme - 2 ay önce Münazarada beklenmeyen sonuç! New York'taki, Eastern Correctional Facility adlı hapishanenin mahkumları, Brad Collage eğitmenlerinden ders aldılar ve inanılmazı başardılar. Kanalımıza abone olmayı ve videolarımızı paylaşmayı unutmayın. ** Daha fazla hikaye için ABONE OL: http://bit.ly/2dr5BAe Hikayesi Ne kanalında neler var bir bakalım derseniz Röntgenin bulunuşu, ilk Türk tayyarecisi Vecihi Hürkuş’ın hayatı gibi yakın tarih hikayelerini izlemek için https://goo.gl/FZHUAI Hindistan’daki kadın çetesi, Dingo’nun ahırının hikayesi gibi dünyadan ilginç hikayeleri izlemek için https://goo.gl/LwIDao Osmanlı Devleti hakkındaki tüm hikayeler için https://goo.gl/b1rl1B Metin Oktay’ı Ümit Besen’in keşfettiğini biliyor muydunuz? Onu nereden tanıyoruz serimizde birbirinden ilginç bilgileri bulabilirsiniz https://goo.gl/M3GqzZ Hikayesi Ne kanalında tarihi ya da günümüz olayların, durumların ve yaşanmışlıkların az bilinen yönlerini ve fazlasıyla merak uyandıran ilginç bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yazıp videolarımızı beğenerek destek olursanız çok mutlu oluruz.
stealing harvard fragmanı 1 02:26
stealing harvard fragmanı 1 19 izlenme - 6 yıl önce
stealing harvard fragmanı 1 02:26
stealing harvard fragmanı 1 19 izlenme - 6 yıl önce
stealing harvard fragmanı 2 02:20
stealing harvard fragmanı 2 17 izlenme - 6 yıl önce