Hoşgeldiniz!

has parti

Numan Kurtulmuş - Ak Parti'nin Dış Politikası Ancak Rüyadır 06:22
Numan Kurtulmuş - Ak Parti'nin Dış Politikası Ancak Rüyadır 2.271 izlenme - 2 yıl önce Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nde (AKPM), Avrupalı Parlementerlere sert yanıtlar vermesini, İsrail Cumhurbaşkanı Şimon Peres'e karşı yaptığı one minute çıkışı ile birlikte değerlendirerek, one minute çıkışından sonra yaşanan süreçlerden örnekler verdi ve ''Başbakan'ın kalbi Ali diyor, dili Muaviye söylüyor'' dedi. Hükümetin dış politika konusunda Türkiye'nin sözü dinlenen ülke konumuna geldiğini iddia ettiğini hatırlatan Has Parti Lideri Libya konusunda yaşanan süreçte Türkiye'nin Fransa tarafından saf dışı bırakıldığını, adeta taca atıldığını ifade ederek; ''Ak Parti'nin dış politikası reel politika değil, rüya politikasıdır. Bir rüya içinde Libya da bizim sözümüz geçer, biz düzen veririz diye düşündüler ama sonuçta taca çıktılar'' dedi. | 14 Nisan 2011 - Erkan Tan İle Başkentten - Tv8 Şimdi biri AKP genel başkan yardımcısı, diğeri AKP'yi eşeltirenlerin yüzüne tükürüyor. Ama arşiv unutmuyor.
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 08:28
Numan Kurtulmuş - Boğazın Ortasına Başkanlık Sarayı Yaptıralım 972 izlenme - 2 yıl önce Numan Kurtulmuş Has Parti Genel Başkanı olduğu yıllarda İstanbul'da düzenlenen Has Parti mitinginde Kanal İstanbul projesini çok ağır bir biçimde eleştiriyor. Ve konuşmasının sonunda çılgın projeden çıkan hafriyat ile Erdoğan'a boğazın ortasına başkanlık sarayı inşa ettirelim diyor. Alkışlıyoruz!
Ak Parti Yemeği1 00:26
Ak Parti Yemeği1 761 izlenme - 5 yıl önce Ak Parti Has Parti bütünleşme yemeği
Ak Parti İle Has Parti Çelikhan’da Bütünleşti 00:03
Ak Parti İle Has Parti Çelikhan’da Bütünleşti 613 izlenme - 5 yıl önce Ak Parti İle Has Parti Çelikhan’da Bütünleşti
Ak Parti İle Has Parti Çelikhan’da Bütünleşti 00:05
Ak Parti İle Has Parti Çelikhan’da Bütünleşti 533 izlenme - 5 yıl önce Ak Parti İle Has Parti Çelikhan’da Bütünleşti
Has Parti Malatya 02:26
Has Parti Malatya 437 izlenme - 7 yıl önce has parti malatya
Numan Kurtulmuş - İsrail En Büyük Zaferini Akp Sayesinde Kazandı 01:59
Numan Kurtulmuş - İsrail En Büyük Zaferini Akp Sayesinde Kazandı 275 izlenme - 2 yıl önce Geçmişte söylediklerinin hepsini "Kuzenim Yazmış" diyerekten reddeden Numan Kurtulmuş'un kuzeninden ağır ithamlar. Başbakanın kalbi hz. ali diyor dili muaviye söylüyor. 2011’de TV8’de bir programa katılan Numan Kurtulmuş, Türkiye’nin Birleşmiş Milletler’in Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu’nda “İsrail’in nükleer kapasitesi var mı yok mu” oylamasında çekimser kalmasını ve İsrail’in OECD üyeliğini veto etmemesini eleştiriyor. Kurtulmuş, görüntülerde,“Otel lobisinde “one minute” demek marifet değil. Birleşmiş Milletler’de “one minute” demek marifettir, OECD salonlarında demek marifettir. Başbakan lisanen başka bir şey söylüyor, başka bir şey yapıyor. Çok ağır olacak ama şunu söyleyeyim, Sayın Başbakan’ın kalbi Ali diyor,dili Muaviye söylüyor” diye konuşuyor.
Milli Görüşcülerin Asla Geri Vites Yapmaması 02:38
Milli Görüşcülerin Asla Geri Vites Yapmaması 326 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanlar milli görüş gömleği giyen arkadaşlarımızın bir o kadar idddalı bir o kadar da kendilerinden emin konuşmalarını ibretle izliyoruz.
çağlar marangoz 01:18
çağlar marangoz 184 izlenme - 7 yıl önce has parti milletvekili adayı
Has Parti Tiyatro 09:15
Has Parti Tiyatro 153 izlenme - 5 yıl önce Dünya Kadınlar Günü
Has Gençlik Çanakkkale Şehitlik Temizliği 08.01.2012 05:22
Has Gençlik Çanakkkale Şehitlik Temizliği 08.01.2012 70 izlenme - 6 yıl önce
11 Yıllık Hükümetin İsrail Politikasının Özeti - Numan Kurtuluş 04:00
11 Yıllık Hükümetin İsrail Politikasının Özeti - Numan Kurtuluş 84 izlenme - 3 yıl önce Şaşırmayın. Numan Kurtulmuş Has parti döneminden. Yani bence boşa kasmaya gerek yok. Bence çok iyi özetlemiş.
yenimahalle has parti 06:39
yenimahalle has parti 70 izlenme - 6 yıl önce kadınlar günü