Hoşgeldiniz!

hasan ali

 Fenerbahçe Stadında Ortalık Karışırken Hasan Ali Kaldırım'ın Muz Yemesi 01:26
Fenerbahçe Stadında Ortalık Karışırken Hasan Ali Kaldırım'ın Muz Yemesi 3.245 izlenme - 4 ay önce Fenerbahçe - Beşiktaş maçı, çıkan olaylar nedeniyle tatil edilirken Hasan Ali Kaldırım'ın o esnada muz yemesi kameralara takıldı.
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 00:13
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 23.619 izlenme - 2 yıl önce Milli takımın Kosova karşısında attığı ilk gol sonrası yaşanan sevinç talihsiz bir olaya neden oldu. Hasan Ali Kaldırım ile aynı anda zıplayan Volkan Şen havada kafa kafaya çarpıştı. Bu sakatlanma dünya futbol tarihinin ilk örneği.
Derbi Gerginliğinde Muz Yiyen Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe - Beşiktaş) 00:26
Derbi Gerginliğinde Muz Yiyen Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe - Beşiktaş) 1.225 izlenme - 4 ay önce Fenerbahçe – Beşiktaş maçında yaşanan olaylar sırasında tribünlerin ve futbolcuların gergin olduğu, ortalığın savaş alanına döndüğü, kanın gövdeyi götürdüğü anlarda Hasan Ali Kaldırım’ın muz yemesi kameralara takıldı.
Fenerbahçeli Futbolcuların Hasan Ali'nin Düğününde Coşması 01:00
Fenerbahçeli Futbolcuların Hasan Ali'nin Düğününde Coşması 3.776 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli Futbolcular 'Tavukları Pişirmişem'le takım arkadaşları Hasan Ali'nin düğününde coştular. İzliyoruz efendim.
Serhat Akın'ın Hasan Ali Kaldırım Eleştirisi 04:53
Serhat Akın'ın Hasan Ali Kaldırım Eleştirisi 534 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu ve internet fenomeni Serhat Akın, Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın taraftarla ilgili yaptığı açıklamaları sert bir şekilde eleştirdi.
Volkan Demirel'den Horon Şov 00:30
Volkan Demirel'den Horon Şov 5.076 izlenme - 2 yıl önce Volkan Demirel, Hasan Ali'nin düğününde horon tepti.
Horon Tepen Volkan Demirel 01:01
Horon Tepen Volkan Demirel 2.941 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde horon tepmiş.Gerçi tepmiş değil tepinmiş demek daha doğru olur sanırım dostlar
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi - Cem Karaca - Tamirci Çırağı 05:03
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi - Cem Karaca - Tamirci Çırağı 7.535 izlenme - 4 yıl önce Anadolu rock’un efsane ismi Cem Karaca’nın Tamirci Çırağı ile sahneye çıkan ekip herkesi etkileyen duygusal bir performansa imza attı.
Hasanoğlan Köy Enstitüsünde Heykeller (06.03.2016) 02:52
Hasanoğlan Köy Enstitüsünde Heykeller (06.03.2016) 1.229 izlenme - 2 yıl önce Öğrencilerin yaptığı heykeller kaderine terk edilmiş.
Kırsehirli Hasan Ali Balcı Ag Gelin Kız Senin Derdin 04:14
Kırsehirli Hasan Ali Balcı Ag Gelin Kız Senin Derdin 1.997 izlenme - 7 yıl önce orkestra umut dunyam dügün nişan her türlü ozel günlerinizde hizmetinizdeyiz tel0545 784 20 98
Ali Öncel 2009 Dusenin Dostu Yokmus 03:57
Ali Öncel 2009 Dusenin Dostu Yokmus 3.263 izlenme - 9 yıl önce alİ öncel düŞenİn dostu yokmus
Hasan Ali Kaldırım: Emre Mor Türkiye’nin Ronaldo’su Olur 04:37
Hasan Ali Kaldırım: Emre Mor Türkiye’nin Ronaldo’su Olur 751 izlenme - 2 yıl önce HASAN ALİ: "ÖNEMLİ OLAN HIRVATİSTAN MAÇI" Hasan Ali Kaldırım ise, karşılaşmanın sıcak bir havada oynandığını belirterek, "İki takımda zorlandı. Sonuçta hazırlık maçıydı yeni bir kadroydu aramıza yeni katılan tecrübesiz arkadaşlarımız vardı. Onlarda tecrübe kazanınca eminim Milli Takım'a yıllarca hizmet edecekler. Önemli olan Hırvatistan ile oynayacağımız eleme maçıdır. İnşallah pazartesi takım halinde iyi bir sınav veririz. 10 gündür kasığımda bir sorun var biraz zorluyor ama inşallah ilerleyen zamanlarda geçer" açıklamasında bulundu. Emre Mor hakkında da açıklama yapan Kaldırım, "Emre çok yetenekli biraz daha tecrübe kazanında Türkiye'nin Ronaldo'su olabilir. Gol pozisyonları ve golleri değerlendirirse iyi bir dünya yıldızı olur" dedi
Fenerbahçeli Futbolcular Forma İmzaladı 00:55
Fenerbahçeli Futbolcular Forma İmzaladı 1.327 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli futbolcular Hasan Ali Kaldırım, Hakan Cinemre ve kaleci Erten Ersu, Sakarya'da yeni sezon formalarının tanıtımı için düzenlenen etkinliğe katılarak, taraftarlar için yeni formaları imzaladı.
Hasan Ali Kaldırım'dan galibiyet açıklaması 01:36
Hasan Ali Kaldırım'dan galibiyet açıklaması 718 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'de gecenin yıldız isimlerinden Hasan Ali Kaldırım, Kasımpaşa'yı 3-0 yendiklerini maç sonrası açıklamalarda bulundu.
Hasan Ali Sezer - Gurbetin Kızı 05:14
Hasan Ali Sezer - Gurbetin Kızı 2.018 izlenme - 6 yıl önce Hasan Ali Sezer - Gurbetin Kızı - Şemuge (Eşik) - Türk Halk Müziği
Hasan Ali  - '' Eylen Yolcum Eylen  '' 05:30
Hasan Ali - '' Eylen Yolcum Eylen '' 1.127 izlenme - 7 yıl önce
Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) 02:27
Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) 1.838 izlenme - 6 yıl önce Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) - Şemuge (Eşik) - Türk Halk Müziği
Büyük Umutlar - Hasan Ali Toptaş 51:57
Büyük Umutlar - Hasan Ali Toptaş 456 izlenme - 3 yıl önce Trt'nin belgesel serilerinden biri olan Büyük Umutlar'ın Hasan Ali Toptaş'ı ele aldığı bir bölümü. Adam akıllı reklamının yapılmamasının da etkisiyle gerçek anlamda hak ettiği değeri aldığı iddia edilemeyecek bir yazar kendisi. Oku-eğlen-tüket üçgeninde bir edebiyat algısının neticesinde eserlerine yanaşılmayan bir yazar. Dili ve üslubu üst düzey olan bu büyük edebi yeteneği küçük taşra kasabasından izleyelim.
Can Dündar - Köy Enstitüleri (60 dk) 59:58
Can Dündar - Köy Enstitüleri (60 dk) 793 izlenme - 3 yıl önce Neredeyse tüm Anadolu'nun okulsuz ve öğretmensiz olduğu gerçeği gözönüne alınarak, dönemin başbakanı İsmet İnönü'nün himayesinde, Millî Eğitim Bakanı Hasan Ali Yücel tarafından İsmail Hakkı Tonguç'un çabalarıyla köylerden ilkokul mezunu zeki çocukların bu okullarda yetiştirildikten sonra yeniden köylere giderek öğretmen olarak çalışmaları düşüncesiyle kuruldular. 1940-1946 arasında köy enstitülerinde 15.000 dönüm tarla tarıma elverişli hale getirilmiş ve üretim yapılmıştı. Aynı dönemde 750.000 yeni fidan dikilmişti. Oluşturulan bağların miktarı ise 1.200 dönümdü. Ayrıca 150 büyük inşaat, 60 işlik, 210 öğretmen evi, 20 uygulama okulu, 36 ambar ve depo, 48 ahır ve samanlık, 12 elektrik santralı, 16 su deposu, 12 tarım deposu, 3 balıkhane, 100 km. yol yapılmıştı. Sulama kanalları oluşturularak enstitü öğrencilerinin uygulmalı eğitim gördüğü çiftliklere sulama suyu öğrenciler tarafından getirilmişti. Kapatılana kadar Köy enstitülerinde 1.308 kadın ve 15.943 erkek toplam 17.251 köy öğretmeni yetişmişti. Fakir Baykurt, Ümit Kaftancıoğlu, Talip Apaydın, Mahmut Makal, Mehmet Başaran, Pakize Türkoğlu, Hatun Birsen Başaran, Ali Dündar, Mehmet Uslu ve Dursun Akçam gibi önde gelen yazarlar ve düşünürler bu okullarda yetişmişlerdir. 2. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru Sovyetler Birliği lideri Stalin'in Türkiye'den Kars, Artvin ve Ardahan'ı ve Boğazlarda askeri üs istemesi üzerine, Milli Şef de ABD'den askeri destek istemişti. Bu desteği vermeye hazır olduğunu belirten ABD, Truman Doktrini ile yardıma başlamıştı ama karşılığında Türkiye'de serbest seçimlere dayanan demokrasi düzeninin yerleştirilmesini ve Milli Şeflik, "5 yıllık kalkınma planları" ve "Köy Enstitüleri"leri gibi Sovyet sistemine benzer uygulamaların kaldırılmasını talep etti. 1954 yılında "Komünist yetiştiriliyor" gerekçesiyle kapatıldı.
Hasan Ali Sezer - Rüzgar Gülüşlü Yarim 05:44
Hasan Ali Sezer - Rüzgar Gülüşlü Yarim 1.525 izlenme - 6 yıl önce Hasan Ali Sezer - Rüzgar Gülüşlü Yarim - Şemuge (Eşik) - Türk Halk Müziği
Demirkol: 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' 02:39
Demirkol: 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' 669 izlenme - 3 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Gazianteospor maçında Hasan Ali Kaldırım'ın gördüğü kırmızı kartta raporun değiştirmesiyle ilgili açıklama yaparken 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' dedi.
Fenerbahçeli futbolcular rakibi havada öğrendi 06:22
Fenerbahçeli futbolcular rakibi havada öğrendi 601 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli futbolcular Hasan Ali Kaldırım ve Josef de Souza, Braga eşleşmesinni ardından ilk kez konuştular.
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 00:07
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 473 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde coştu.
Hasan Ali - Bırina Rewına (Eski Yara) 03:08
Hasan Ali - Bırina Rewına (Eski Yara) 143 izlenme - 8 ay önce FİZY:http://fizy.com/?utm_source=Googleadw... MUUD:https://www.muud.com.tr/#/album-Oteki... Renkli Gözlüm Gülsün Bahar seninle yağar Sen yaramın dermanısın Gün seninle doğar Dağ sularının rengisin Nehir seninle güzelleşir Bayırların çimenisin Dal seninle yeşerir Sen gözlerimin aydınlığısın Göz seninle görür Sen ömrümün düşüsün Ömür seninle geçer Söz & Müzik:Burhan İşiyok Bağlamalar:Koray Çatal,Serkan Noyan,Binali İlgün, Mey/Zurna:Mustafa Sorgun Kaval: Özgür Kelleci,Perküsyon:Ömer Arslan Klarnet:Onur Nazım, Aranje: Birhan Birer Kayıt,Mix,Mastering: İbrahim Akkaya
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi 9-C Sinifi 03:42
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi 9-C Sinifi 1.497 izlenme - 9 yıl önce
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 01:00
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 429 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde coştu.
Saniye İle Hasan Ali  Dugun 6 08:30
Saniye İle Hasan Ali Dugun 6 1.058 izlenme - 8 yıl önce saniye ile hasan ali dugun 6
Hasan Ali Kuzur Yorumu 04:20
Hasan Ali Kuzur Yorumu 710 izlenme - 5 yıl önce Hasan Ali Kuzur Yorumu
Robin van Persie'den davul şov 00:10
Robin van Persie'den davul şov 393 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde davul çaldı.
Hasan Ali'den galibiyet değerlendirmesi 02:46
Hasan Ali'den galibiyet değerlendirmesi 518 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım, Torku Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.