Hoşgeldiniz!

hasan ali

Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 00:13
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 23.543 izlenme - 1 yıl önce Milli takımın Kosova karşısında attığı ilk gol sonrası yaşanan sevinç talihsiz bir olaya neden oldu. Hasan Ali Kaldırım ile aynı anda zıplayan Volkan Şen havada kafa kafaya çarpıştı. Bu sakatlanma dünya futbol tarihinin ilk örneği.
Fenerbahçeli Futbolcuların Hasan Ali'nin Düğününde Coşması 01:00
Fenerbahçeli Futbolcuların Hasan Ali'nin Düğününde Coşması 3.769 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçeli Futbolcular 'Tavukları Pişirmişem'le takım arkadaşları Hasan Ali'nin düğününde coştular. İzliyoruz efendim.
Volkan Demirel'den Horon Şov 00:30
Volkan Demirel'den Horon Şov 5.064 izlenme - 1 yıl önce Volkan Demirel, Hasan Ali'nin düğününde horon tepti.
Hasan Ali Kaldırım'ın Adana Demirspor'a attığı kafa golü 00:09
Hasan Ali Kaldırım'ın Adana Demirspor'a attığı kafa golü 375 izlenme - 2 ay önce Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın Ziraat Türkiye Kupası'nda Adana Demirspor'a attığı kafa golü
Horon Tepen Volkan Demirel 01:01
Horon Tepen Volkan Demirel 2.879 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde horon tepmiş.Gerçi tepmiş değil tepinmiş demek daha doğru olur sanırım dostlar
HASAN ALİ YÜCEL ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ - Cem Karaca - TAMİRCİ ÇIRAĞI 05:03
HASAN ALİ YÜCEL ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ - Cem Karaca - TAMİRCİ ÇIRAĞI 7.393 izlenme - 4 yıl önce Anadolu rock’un efsane ismi Cem Karaca’nın Tamirci Çırağı ile sahneye çıkan ekip herkesi etkileyen duygusal bir performansa imza attı.
Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an 00:11
Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an 1.170 izlenme - 1 yıl önce Türkiye ile Kosova arasında oynanan maçta Volkan Şen ile Hasan Ali Kaldırım'ın gol sevincinde çarpıştığı an.
Hasanoğlan Köy Enstitüsünde Heykeller (06.03.2016) 02:52
Hasanoğlan Köy Enstitüsünde Heykeller (06.03.2016) 1.208 izlenme - 2 yıl önce Öğrencilerin yaptığı heykeller kaderine terk edilmiş.
Hasan Ali - Bırina Rewına (Eski Yara) 03:08
Hasan Ali - Bırina Rewına (Eski Yara) 56 izlenme - 3 hafta önce FİZY:http://fizy.com/?utm_source=Googleadw... MUUD:https://www.muud.com.tr/#/album-Oteki... Renkli Gözlüm Gülsün Bahar seninle yağar Sen yaramın dermanısın Gün seninle doğar Dağ sularının rengisin Nehir seninle güzelleşir Bayırların çimenisin Dal seninle yeşerir Sen gözlerimin aydınlığısın Göz seninle görür Sen ömrümün düşüsün Ömür seninle geçer Söz & Müzik:Burhan İşiyok Bağlamalar:Koray Çatal,Serkan Noyan,Binali İlgün, Mey/Zurna:Mustafa Sorgun Kaval: Özgür Kelleci,Perküsyon:Ömer Arslan Klarnet:Onur Nazım, Aranje: Birhan Birer Kayıt,Mix,Mastering: İbrahim Akkaya
Hasan Ali Kaldırım: Emre Mor Türkiye’nin Ronaldo’su Olur 04:37
Hasan Ali Kaldırım: Emre Mor Türkiye’nin Ronaldo’su Olur 751 izlenme - 1 yıl önce HASAN ALİ: "ÖNEMLİ OLAN HIRVATİSTAN MAÇI" Hasan Ali Kaldırım ise, karşılaşmanın sıcak bir havada oynandığını belirterek, "İki takımda zorlandı. Sonuçta hazırlık maçıydı yeni bir kadroydu aramıza yeni katılan tecrübesiz arkadaşlarımız vardı. Onlarda tecrübe kazanınca eminim Milli Takım'a yıllarca hizmet edecekler. Önemli olan Hırvatistan ile oynayacağımız eleme maçıdır. İnşallah pazartesi takım halinde iyi bir sınav veririz. 10 gündür kasığımda bir sorun var biraz zorluyor ama inşallah ilerleyen zamanlarda geçer" açıklamasında bulundu. Emre Mor hakkında da açıklama yapan Kaldırım, "Emre çok yetenekli biraz daha tecrübe kazanında Türkiye'nin Ronaldo'su olabilir. Gol pozisyonları ve golleri değerlendirirse iyi bir dünya yıldızı olur" dedi
Kırsehirli Hasan Ali Balcı Ag Gelin Kız Senin Derdin 04:14
Kırsehirli Hasan Ali Balcı Ag Gelin Kız Senin Derdin 1.988 izlenme - 6 yıl önce orkestra umut dunyam dügün nişan her türlü ozel günlerinizde hizmetinizdeyiz tel0545 784 20 98
Ali Öncel 2009 Dusenin Dostu Yokmus 03:57
Ali Öncel 2009 Dusenin Dostu Yokmus 3.256 izlenme - 8 yıl önce alİ öncel düŞenİn dostu yokmus
Fenerbahçeli Futbolcular Forma İmzaladı 00:55
Fenerbahçeli Futbolcular Forma İmzaladı 1.327 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli futbolcular Hasan Ali Kaldırım, Hakan Cinemre ve kaleci Erten Ersu, Sakarya'da yeni sezon formalarının tanıtımı için düzenlenen etkinliğe katılarak, taraftarlar için yeni formaları imzaladı.
Hasan Ali Kaldırım'dan galibiyet açıklaması 01:36
Hasan Ali Kaldırım'dan galibiyet açıklaması 716 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'de gecenin yıldız isimlerinden Hasan Ali Kaldırım, Kasımpaşa'yı 3-0 yendiklerini maç sonrası açıklamalarda bulundu.
Hasan Ali Sezer - Gurbetin Kızı 05:14
Hasan Ali Sezer - Gurbetin Kızı 2.017 izlenme - 5 yıl önce Hasan Ali Sezer - Gurbetin Kızı - Şemuge (Eşik) - Türk Halk Müziği
Hasan Ali  - '' Eylen Yolcum Eylen  '' 05:30
Hasan Ali - '' Eylen Yolcum Eylen '' 1.116 izlenme - 6 yıl önce
Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) 02:27
Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) 1.836 izlenme - 5 yıl önce Hasan Ali Sezer - Çene Xale (Dayı Kızı) - Şemuge (Eşik) - Türk Halk Müziği
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 00:07
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 472 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde coştu.
Demirkol: 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' 02:39
Demirkol: 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' 669 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Gazianteospor maçında Hasan Ali Kaldırım'ın gördüğü kırmızı kartta raporun değiştirmesiyle ilgili açıklama yaparken 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' dedi.
Fenerbahçeli futbolcular rakibi havada öğrendi 06:22
Fenerbahçeli futbolcular rakibi havada öğrendi 600 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli futbolcular Hasan Ali Kaldırım ve Josef de Souza, Braga eşleşmesinni ardından ilk kez konuştular.
Hasan Ali Sezer - Rüzgar Gülüşlü Yarim 05:44
Hasan Ali Sezer - Rüzgar Gülüşlü Yarim 1.524 izlenme - 5 yıl önce Hasan Ali Sezer - Rüzgar Gülüşlü Yarim - Şemuge (Eşik) - Türk Halk Müziği
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 01:00
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 427 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde coştu.
Can Dündar - Köy Enstitüleri (60 dk) 59:58
Can Dündar - Köy Enstitüleri (60 dk) 662 izlenme - 2 yıl önce Neredeyse tüm Anadolu'nun okulsuz ve öğretmensiz olduğu gerçeği gözönüne alınarak, dönemin başbakanı İsmet İnönü'nün himayesinde, Millî Eğitim Bakanı Hasan Ali Yücel tarafından İsmail Hakkı Tonguç'un çabalarıyla köylerden ilkokul mezunu zeki çocukların bu okullarda yetiştirildikten sonra yeniden köylere giderek öğretmen olarak çalışmaları düşüncesiyle kuruldular. 1940-1946 arasında köy enstitülerinde 15.000 dönüm tarla tarıma elverişli hale getirilmiş ve üretim yapılmıştı. Aynı dönemde 750.000 yeni fidan dikilmişti. Oluşturulan bağların miktarı ise 1.200 dönümdü. Ayrıca 150 büyük inşaat, 60 işlik, 210 öğretmen evi, 20 uygulama okulu, 36 ambar ve depo, 48 ahır ve samanlık, 12 elektrik santralı, 16 su deposu, 12 tarım deposu, 3 balıkhane, 100 km. yol yapılmıştı. Sulama kanalları oluşturularak enstitü öğrencilerinin uygulmalı eğitim gördüğü çiftliklere sulama suyu öğrenciler tarafından getirilmişti. Kapatılana kadar Köy enstitülerinde 1.308 kadın ve 15.943 erkek toplam 17.251 köy öğretmeni yetişmişti. Fakir Baykurt, Ümit Kaftancıoğlu, Talip Apaydın, Mahmut Makal, Mehmet Başaran, Pakize Türkoğlu, Hatun Birsen Başaran, Ali Dündar, Mehmet Uslu ve Dursun Akçam gibi önde gelen yazarlar ve düşünürler bu okullarda yetişmişlerdir. 2. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru Sovyetler Birliği lideri Stalin'in Türkiye'den Kars, Artvin ve Ardahan'ı ve Boğazlarda askeri üs istemesi üzerine, Milli Şef de ABD'den askeri destek istemişti. Bu desteği vermeye hazır olduğunu belirten ABD, Truman Doktrini ile yardıma başlamıştı ama karşılığında Türkiye'de serbest seçimlere dayanan demokrasi düzeninin yerleştirilmesini ve Milli Şeflik, "5 yıllık kalkınma planları" ve "Köy Enstitüleri"leri gibi Sovyet sistemine benzer uygulamaların kaldırılmasını talep etti. 1954 yılında "Komünist yetiştiriliyor" gerekçesiyle kapatıldı.
Robin van Persie'den davul şov 00:10
Robin van Persie'den davul şov 392 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde davul çaldı.
Hasan Ali'den galibiyet değerlendirmesi 02:46
Hasan Ali'den galibiyet değerlendirmesi 518 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım, Torku Konyaspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi 9-C Sinifi 03:42
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi 9-C Sinifi 1.493 izlenme - 8 yıl önce
Hasan Ali Kuzur Yorumu 04:20
Hasan Ali Kuzur Yorumu 709 izlenme - 5 yıl önce Hasan Ali Kuzur Yorumu
Erman Toroğlu: Hasan Ali'nin Penaltı Pozisyonunu Metin Şentürk Bile Görürdü 01:21
Erman Toroğlu: Hasan Ali'nin Penaltı Pozisyonunu Metin Şentürk Bile Görürdü 44 izlenme - 3 ay önce Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Galatasaray - Fenerbahçe maçındaki penaltı pozisyonuyla ilgili "Metin Şentürk bile görürdü." dedi.
Saniye İle Hasan Ali  Dugun 6 08:30
Saniye İle Hasan Ali Dugun 6 1.058 izlenme - 8 yıl önce saniye ile hasan ali dugun 6
Mehmet Demirkol, MHK eski başkanlarından Çulcu'yu eleştirdi 08:54
Mehmet Demirkol, MHK eski başkanlarından Çulcu'yu eleştirdi 443 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol MHK eski başkanlarından Mustafa Çulcu'yu Hasan Ali Kaldırım'ın kırmızı kart raporuyla ilgili eleştirdi.