Hoşgeldiniz!

hasan ali

Hasan Ali Kaldırım - 110 derece! 00:21
Hasan Ali Kaldırım - 110 derece! 2.930 izlenme - 2 ay önce Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım, dayanıklılık için girdiği buz odasındaki görüntülerini Instagram hesabından paylaştı.
Ali Koç'tan Hasan Ali Kaldırım'a moral 00:22
Ali Koç'tan Hasan Ali Kaldırım'a moral 1.680 izlenme - 2 ay önce Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Kayserispor maçı öncesi takımı karşılayarak tek tek oyuncuların elini sıkarken Hasan Ali Kaldırım'ı durdurup sohbet etti ve sarıldı.
Giresunspor maçında sakatlanan Hasan Ali Kaldırım'ın bileği 00:17
Giresunspor maçında sakatlanan Hasan Ali Kaldırım'ın bileği 5.993 izlenme - 9 ay önce Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan Giresunspor maçında sakatlanan Fenerbahçeli Hasan Ali Kaldırım'ın bileğinin son hali.
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 00:13
Volkan Şen'in Gol Sevincinde Sakatlandığı An 23.633 izlenme - 2 yıl önce Milli takımın Kosova karşısında attığı ilk gol sonrası yaşanan sevinç talihsiz bir olaya neden oldu. Hasan Ali Kaldırım ile aynı anda zıplayan Volkan Şen havada kafa kafaya çarpıştı. Bu sakatlanma dünya futbol tarihinin ilk örneği.
 Fenerbahçe Stadında Ortalık Karışırken Hasan Ali Kaldırım'ın Muz Yemesi 01:26
Fenerbahçe Stadında Ortalık Karışırken Hasan Ali Kaldırım'ın Muz Yemesi 3.259 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe - Beşiktaş maçı, çıkan olaylar nedeniyle tatil edilirken Hasan Ali Kaldırım'ın o esnada muz yemesi kameralara takıldı.
Fenerbahçeli Futbolcuların Hasan Ali'nin Düğününde Coşması 01:00
Fenerbahçeli Futbolcuların Hasan Ali'nin Düğününde Coşması 3.776 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçeli Futbolcular 'Tavukları Pişirmişem'le takım arkadaşları Hasan Ali'nin düğününde coştular. İzliyoruz efendim.
Derbi Gerginliğinde Muz Yiyen Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe - Beşiktaş) 00:26
Derbi Gerginliğinde Muz Yiyen Hasan Ali Kaldırım (Fenerbahçe - Beşiktaş) 1.305 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe – Beşiktaş maçında yaşanan olaylar sırasında tribünlerin ve futbolcuların gergin olduğu, ortalığın savaş alanına döndüğü, kanın gövdeyi götürdüğü anlarda Hasan Ali Kaldırım’ın muz yemesi kameralara takıldı.
Volkan Demirel'den Horon Şov 00:30
Volkan Demirel'den Horon Şov 5.078 izlenme - 2 yıl önce Volkan Demirel, Hasan Ali'nin düğününde horon tepti.
Serhat Akın'ın Hasan Ali Kaldırım Eleştirisi 04:53
Serhat Akın'ın Hasan Ali Kaldırım Eleştirisi 571 izlenme - 5 ay önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu ve internet fenomeni Serhat Akın, Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın taraftarla ilgili yaptığı açıklamaları sert bir şekilde eleştirdi.
Horon Tepen Volkan Demirel 01:01
Horon Tepen Volkan Demirel 2.975 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe kaptanı Volkan Demirel, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde horon tepmiş.Gerçi tepmiş değil tepinmiş demek daha doğru olur sanırım dostlar
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi - Cem Karaca - Tamirci Çırağı 05:03
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi - Cem Karaca - Tamirci Çırağı 7.567 izlenme - 5 yıl önce Anadolu rock’un efsane ismi Cem Karaca’nın Tamirci Çırağı ile sahneye çıkan ekip herkesi etkileyen duygusal bir performansa imza attı.
Hasan Ali Kaldırım sıkı çalışıyor 01:01
Hasan Ali Kaldırım sıkı çalışıyor 243 izlenme - 4 ay önce Fenerbahçe'de milli futbolcu futbol Hasan Ali Kaldırım, yeni sezon öncesi bireysel olarak idmanlarını aksatmıyor.
Hasanoğlan Köy Enstitüsünde Heykeller (06.03.2016) 02:52
Hasanoğlan Köy Enstitüsünde Heykeller (06.03.2016) 1.248 izlenme - 3 yıl önce Öğrencilerin yaptığı heykeller kaderine terk edilmiş.
Serhat Akın'dan Hasan Ali Kaldırım'a: 02:25
Serhat Akın'dan Hasan Ali Kaldırım'a: "Hayrola birader!" 200 izlenme - 5 ay önce Fenerbahçe'nin eski futbolcusu ve internet fenomeni Serhat Akın, Fenerbahçeli futbolcu Hasan Ali Kaldırım'ın taraftarla ilgili yaptığı açıklamaları sert bir şekilde eleştirdi.
Kırsehirli Hasan Ali Balcı Ag Gelin Kız Senin Derdin 04:14
Kırsehirli Hasan Ali Balcı Ag Gelin Kız Senin Derdin 1.998 izlenme - 7 yıl önce orkestra umut dunyam dügün nişan her türlü ozel günlerinizde hizmetinizdeyiz tel0545 784 20 98
Ali Öncel 2009 Dusenin Dostu Yokmus 03:57
Ali Öncel 2009 Dusenin Dostu Yokmus 3.264 izlenme - 9 yıl önce alİ öncel düŞenİn dostu yokmus
Hasan Ali Kaldırım: Emre Mor Türkiye’nin Ronaldo’su Olur 04:37
Hasan Ali Kaldırım: Emre Mor Türkiye’nin Ronaldo’su Olur 752 izlenme - 2 yıl önce HASAN ALİ: "ÖNEMLİ OLAN HIRVATİSTAN MAÇI" Hasan Ali Kaldırım ise, karşılaşmanın sıcak bir havada oynandığını belirterek, "İki takımda zorlandı. Sonuçta hazırlık maçıydı yeni bir kadroydu aramıza yeni katılan tecrübesiz arkadaşlarımız vardı. Onlarda tecrübe kazanınca eminim Milli Takım'a yıllarca hizmet edecekler. Önemli olan Hırvatistan ile oynayacağımız eleme maçıdır. İnşallah pazartesi takım halinde iyi bir sınav veririz. 10 gündür kasığımda bir sorun var biraz zorluyor ama inşallah ilerleyen zamanlarda geçer" açıklamasında bulundu. Emre Mor hakkında da açıklama yapan Kaldırım, "Emre çok yetenekli biraz daha tecrübe kazanında Türkiye'nin Ronaldo'su olabilir. Gol pozisyonları ve golleri değerlendirirse iyi bir dünya yıldızı olur" dedi
Fenerbahçeli Futbolcular Forma İmzaladı 00:55
Fenerbahçeli Futbolcular Forma İmzaladı 1.327 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli futbolcular Hasan Ali Kaldırım, Hakan Cinemre ve kaleci Erten Ersu, Sakarya'da yeni sezon formalarının tanıtımı için düzenlenen etkinliğe katılarak, taraftarlar için yeni formaları imzaladı.
Hasan Ali Kaldırım'dan galibiyet açıklaması 01:36
Hasan Ali Kaldırım'dan galibiyet açıklaması 718 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe'de gecenin yıldız isimlerinden Hasan Ali Kaldırım, Kasımpaşa'yı 3-0 yendiklerini maç sonrası açıklamalarda bulundu.
Hasan Ali  - '' Eylen Yolcum Eylen  '' 05:30
Hasan Ali - '' Eylen Yolcum Eylen '' 1.128 izlenme - 7 yıl önce
Büyük Umutlar - Hasan Ali Toptaş 51:57
Büyük Umutlar - Hasan Ali Toptaş 478 izlenme - 3 yıl önce Trt'nin belgesel serilerinden biri olan Büyük Umutlar'ın Hasan Ali Toptaş'ı ele aldığı bir bölümü. Adam akıllı reklamının yapılmamasının da etkisiyle gerçek anlamda hak ettiği değeri aldığı iddia edilemeyecek bir yazar kendisi. Oku-eğlen-tüket üçgeninde bir edebiyat algısının neticesinde eserlerine yanaşılmayan bir yazar. Dili ve üslubu üst düzey olan bu büyük edebi yeteneği küçük taşra kasabasından izleyelim.
Can Dündar - Köy Enstitüleri (60 dk) 59:58
Can Dündar - Köy Enstitüleri (60 dk) 826 izlenme - 3 yıl önce Neredeyse tüm Anadolu'nun okulsuz ve öğretmensiz olduğu gerçeği gözönüne alınarak, dönemin başbakanı İsmet İnönü'nün himayesinde, Millî Eğitim Bakanı Hasan Ali Yücel tarafından İsmail Hakkı Tonguç'un çabalarıyla köylerden ilkokul mezunu zeki çocukların bu okullarda yetiştirildikten sonra yeniden köylere giderek öğretmen olarak çalışmaları düşüncesiyle kuruldular. 1940-1946 arasında köy enstitülerinde 15.000 dönüm tarla tarıma elverişli hale getirilmiş ve üretim yapılmıştı. Aynı dönemde 750.000 yeni fidan dikilmişti. Oluşturulan bağların miktarı ise 1.200 dönümdü. Ayrıca 150 büyük inşaat, 60 işlik, 210 öğretmen evi, 20 uygulama okulu, 36 ambar ve depo, 48 ahır ve samanlık, 12 elektrik santralı, 16 su deposu, 12 tarım deposu, 3 balıkhane, 100 km. yol yapılmıştı. Sulama kanalları oluşturularak enstitü öğrencilerinin uygulmalı eğitim gördüğü çiftliklere sulama suyu öğrenciler tarafından getirilmişti. Kapatılana kadar Köy enstitülerinde 1.308 kadın ve 15.943 erkek toplam 17.251 köy öğretmeni yetişmişti. Fakir Baykurt, Ümit Kaftancıoğlu, Talip Apaydın, Mahmut Makal, Mehmet Başaran, Pakize Türkoğlu, Hatun Birsen Başaran, Ali Dündar, Mehmet Uslu ve Dursun Akçam gibi önde gelen yazarlar ve düşünürler bu okullarda yetişmişlerdir. 2. Dünya Savaşı'nın sonlarına doğru Sovyetler Birliği lideri Stalin'in Türkiye'den Kars, Artvin ve Ardahan'ı ve Boğazlarda askeri üs istemesi üzerine, Milli Şef de ABD'den askeri destek istemişti. Bu desteği vermeye hazır olduğunu belirten ABD, Truman Doktrini ile yardıma başlamıştı ama karşılığında Türkiye'de serbest seçimlere dayanan demokrasi düzeninin yerleştirilmesini ve Milli Şeflik, "5 yıllık kalkınma planları" ve "Köy Enstitüleri"leri gibi Sovyet sistemine benzer uygulamaların kaldırılmasını talep etti. 1954 yılında "Komünist yetiştiriliyor" gerekçesiyle kapatıldı.
Demirkol: 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' 02:39
Demirkol: 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' 669 izlenme - 3 yıl önce NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Gazianteospor maçında Hasan Ali Kaldırım'ın gördüğü kırmızı kartta raporun değiştirmesiyle ilgili açıklama yaparken 'Amerikan filminde olsaydık itiraf ettirirdim' dedi.
Fenerbahçeli futbolcular rakibi havada öğrendi 06:22
Fenerbahçeli futbolcular rakibi havada öğrendi 601 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli futbolcular Hasan Ali Kaldırım ve Josef de Souza, Braga eşleşmesinni ardından ilk kez konuştular.
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 00:07
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 475 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde coştu.
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi 9-C Sinifi 03:42
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi 9-C Sinifi 1.497 izlenme - 9 yıl önce
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 01:00
Robin van Persie, Hasan Ali'nin düğününde coştu. 433 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde coştu.
Saniye İle Hasan Ali  Dugun 6 08:30
Saniye İle Hasan Ali Dugun 6 1.058 izlenme - 8 yıl önce saniye ile hasan ali dugun 6
Hasan Ali Kaldırım: 01:35
Hasan Ali Kaldırım: "İkinci devre biraz laubali oynadık" 75 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında konuk olduğu Sivasspor'u 2-1 mağlup etti. Sar--lacivertli takımda Hasan Ali Kaldırım karşılaşma sonrası FB TV'ye değerlendirmeler yaptı.
Robin van Persie'den davul şov 00:10
Robin van Persie'den davul şov 393 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Robin van Persie, Hasan Ali Kaldırım'ın düğününde davul çaldı.