Hoşgeldiniz!

hasan efendi

Orhan Esen - Hasan Efendi - 9/8 Roman Havası 04:16
Orhan Esen - Hasan Efendi - 9/8 Roman Havası 2.513 izlenme - 7 yıl önce roman show
Nezir Yenises - Hasan Efendi 03:32
Nezir Yenises - Hasan Efendi 161 izlenme - 6 yıl önce
Hasan Efendi'nin Anıları - Gülümse Yeter 23.Bölüm (10 Ocak Salı) 02:31
Hasan Efendi'nin Anıları - Gülümse Yeter 23.Bölüm (10 Ocak Salı) 35 izlenme - 1 yıl önce “Gülümse Yeter”in 23. bölümünde; Hasan Efendi’nin 70. Yaş günü yaklaşmaktadır ve ev halkı coşkuyla bir sürpriz parti hazırlığına girişir. Hasan Efendi bu önemli günü kimsenin hatırlamadığını düşünüp üzülürken Ahmet ve Sarp onun için manevi değeri çok yüksek bir hediyeyi hazır etmişlerdir bile. Yasemin’in sarhoşluğu Cem’in planlarının işlemesine yardımcı olurken Sarp telefon ekranında gördükleri karşısında şok olmuştur. Yasemin kendisini açıklamaya çalışsa da Sarp Yasemin’e karşı tavırlıdır. Neyse ki, Hasan Efendi’nin doğum günü hazırlığında birlikte çalışan ikilimiz tekrar buzları eritmeyi başarırlar. Bu sırada Cem, Yasemin’le olan ilişkisinde ciddi olduğunu gösterme telaşına düşer ve ona bir hediye alır. Kemal her şeyi geride bırakıp Gül ile yepyeni bir hayat kurmak istese de, Gül kendisi için yeni bir yol çizmeye kararlıdır ve ilk adımlarını atar. Sonunda beklenen gün gelir ve sürpriz doğum günü partisi başlar. İki aile ve mahalleli bir aradayken Sarp ve Yasemin’in de herkese büyük bir sürprizi vardır. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği "Gülümse Yeter"in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyor.
Dramali Hasan Efendi - Cümbüş İle Not Aldım (Taş Plak Arşivi) 03:09
Dramali Hasan Efendi - Cümbüş İle Not Aldım (Taş Plak Arşivi) 20 izlenme - 1 yıl önce
Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretlerinin Almanya'daki vekili Şeyh Hasan Dyck'in, Adnan Oktar hakkındaki açık 07:27
Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretlerinin Almanya'daki vekili Şeyh Hasan Dyck'in, Adnan Oktar hakkındaki açık 36 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/37091/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Seyh-Nazim-Kibrisi-Hazretlerinin-Almanyadaki-vekili-Seyh-Hasan-Dyckin-Adnan-Oktar-hakkindaki-aciklamalari A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Hasan Efendi'nin Doğum Günü Heyecanı! - Gülümse Yeter 23.Bölüm (10 Ocak Salı) 05:10
Hasan Efendi'nin Doğum Günü Heyecanı! - Gülümse Yeter 23.Bölüm (10 Ocak Salı) 11 izlenme - 1 yıl önce “Gülümse Yeter”in 23. bölümünde; Hasan Efendi’nin 70. Yaş günü yaklaşmaktadır ve ev halkı coşkuyla bir sürpriz parti hazırlığına girişir. Hasan Efendi bu önemli günü kimsenin hatırlamadığını düşünüp üzülürken Ahmet ve Sarp onun için manevi değeri çok yüksek bir hediyeyi hazır etmişlerdir bile. Yasemin’in sarhoşluğu Cem’in planlarının işlemesine yardımcı olurken Sarp telefon ekranında gördükleri karşısında şok olmuştur. Yasemin kendisini açıklamaya çalışsa da Sarp Yasemin’e karşı tavırlıdır. Neyse ki, Hasan Efendi’nin doğum günü hazırlığında birlikte çalışan ikilimiz tekrar buzları eritmeyi başarırlar. Bu sırada Cem, Yasemin’le olan ilişkisinde ciddi olduğunu gösterme telaşına düşer ve ona bir hediye alır. Kemal her şeyi geride bırakıp Gül ile yepyeni bir hayat kurmak istese de, Gül kendisi için yeni bir yol çizmeye kararlıdır ve ilk adımlarını atar. Sonunda beklenen gün gelir ve sürpriz doğum günü partisi başlar. İki aile ve mahalleli bir aradayken Sarp ve Yasemin’in de herkese büyük bir sürprizi vardır. Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği "Gülümse Yeter"in, başrollerinde; Erdal Özyağcılar, Aslı Bekiroğlu, Yılmaz Kunt, Sermet Yeşil, Erkan Sever, Seray Kaya, Evrim Doğan, Uğur Kurul, Aslı Altaylar ve Pamir Pekin rol alıyor.
Meddah Hasan Efendi - Karagöz'ün Kağıthane Alemi (Taş Plak Arşivi) 03:20
Meddah Hasan Efendi - Karagöz'ün Kağıthane Alemi (Taş Plak Arşivi) 7 izlenme - 1 yıl önce
Meddah Hasan Efendi - Karagöz'ün Fakir Bir Gençe Sadakati (Taş Plak Arşivi) 03:28
Meddah Hasan Efendi - Karagöz'ün Fakir Bir Gençe Sadakati (Taş Plak Arşivi) 4 izlenme - 1 yıl önce
Nezir Yenises - Hasan Efendi 03:32
Nezir Yenises - Hasan Efendi 9 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Gözünde Kaldı Gözlerim Çıkış Tarihi: 17.10.2008 Arabesk
Meddah Hasan Efendi - Sünnet Yerlerinde Hokkabaz (Taş Plak Arşivi) 03:08
Meddah Hasan Efendi - Sünnet Yerlerinde Hokkabaz (Taş Plak Arşivi) 1 izlenme - 1 yıl önce
Meddah Hasan Efendi - Lalanın Eğlenceleri  (Taş Plak Arşivi) 03:08
Meddah Hasan Efendi - Lalanın Eğlenceleri (Taş Plak Arşivi) 0 izlenme - 1 yıl önce