Hoşgeldiniz!

hasan mezarcı

Büyüdükçe - Yunus Emre Atar'ın Fıkrası 01:31
Büyüdükçe - Yunus Emre Atar'ın Fıkrası 47.719 izlenme - 1 yıl önce Fm tv televizyonu'nda Büyüdükçe programına konuk olan Yunus Emre anlattığı fıkrasyla ekran başındakileri kırdı geç.Programın bu anını kaçıran ve tekrar izlemek isteyen alkışlarla yaşıyorum üyeleri için tekrar yüklüyoruz.
Hasan Mezarcı'nın Evlenmesi 13:09
Hasan Mezarcı'nın Evlenmesi 4.173 izlenme - 9 ay önce Mesih olduğunu yıllar önce ilan eden eski milletvekili hasan mezarcı evlendi. ama aşk veya mantık evliliği değil, kendisinden dinliyoruz. Mesih olmuş gidiyorsun...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 01:23
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 3.121 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde fenomen olan Hasan Mezarcı'dan yine kahkahalara boğulmamıza neden olacak bir fıkra daha. Bu sefer dinlerken dahi gülmeye başlayacağımız sonunda ne demek istedi diyerek düşündüren bir mizahi yapı sergilenmiş anlatım biçimi. Fıkralar kitabını sabırsızlıkla beklediğimiz Hasan Mezarcı'nın bu dönem içinde ortaya çıkan bir kaç tane daha fıkrasına tanık olmayı beklemekteyiz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Hasan Mezarcı 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Hasan Mezarcı 3.301 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşından duyduğu fıkrayı tekrar satmaya çalışan amcanın dramı... Fıkrasının sonunda da bi özet geçmiyor değil hani; "Anlamadıysanız tekrar anlatayım, işte bizim lazın mezar taşında öyle yazıyomuş..."
Hasan Mezarcı Öldü Ben İsa'yım 00:18
Hasan Mezarcı Öldü Ben İsa'yım 2.696 izlenme - 3 yıl önce Tüm insanların kurtuluşu olan KUR'AN-I MECİD'in yazarı Mesih Hz Hasan Mezarcı(r.v.a)'ın sıradan insan kimliğinin ölüp Mesih olmasını açıklaması.
Kurultay Remzi - Ey Mezarcı Gardaş 05:22
Kurultay Remzi - Ey Mezarcı Gardaş 1.040 izlenme - 2 yıl önce Hasan mezarcıya benzerliğiyle dikkat çeken Uşaklı yerel sanatçı Remzi Kurultay'ı ve takım elbisesini izliyoruz.
Hasan Mezarcı Kimdir - Mehmet Ali Birand 01:47
Hasan Mezarcı Kimdir - Mehmet Ali Birand 822 izlenme - 3 yıl önce Milletvekilliğinden mesihliğe uzanan bir kariyer Hasan Mezarcı, Mehmet Ali Birand'ın anlatımıyla izliyoruz... Günümüzde de mesihlik faliyetlerine devam etmektedir: http://www.hasanmezarci.com/
Fıkrasına Gülünmeyen Adam vs Melek Baykal 01:37
Fıkrasına Gülünmeyen Adam vs Melek Baykal 276 izlenme - 10 ay önce Fıkrasını tekrar anlattı fakat Melek Baykal 'ın trollemesine maruz kaldı...
Mesih (Hasan Mezarcı) ve Havarileri 26:30
Mesih (Hasan Mezarcı) ve Havarileri 946 izlenme - 3 yıl önce Son peygamber Hz. Hasan Mezarcı hakkında çekilmiş bir tanıtım videosu. Hz. Muahmmed mektup yazarmış bunlar da youtube'ye video yüklüyorlar. Şimdiden uyarayım dalga geçemezsiniz. İnanmıyorsanız da saygı duyun. Ayrıca etrafınıza bakın her şey tesadüf mü? Elbette bu dünyanın bir sahibi var. O yüzden Hasan Mezarcı beklenilen mesihtir.
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 01:38
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 1.523 izlenme - 3 yıl önce Gündeme bomba gibi düşen Hasan Mezarcı fıkrasının perde arkası. Hasan Mezarcı büyük bir ilgi ile kürsüye davet edilir bu büyük ilgiden olsa gerek kimse dinlemez. Hep beraber izleyip tekrar gülelim.
Fıkrasına Gülünmeyen Mecnun - Leyla İle Mecnun 02:07
Fıkrasına Gülünmeyen Mecnun - Leyla İle Mecnun 1.235 izlenme - 3 yıl önce Burak Aksak (senarist) nasıl bir sosyal medya takipçisi ise artık ... dizide duyduğum an koltuktan yere düştüm resmen adamın hakkını yemişiz fıkra baya komikmiş. Hasan Mezarcı bize fıkrayı anlatamamış.
Şarampole Yuvarlanan Soru ve Barbaros Şansal'ın Direksiyon Hakimiyeti 01:02
Şarampole Yuvarlanan Soru ve Barbaros Şansal'ın Direksiyon Hakimiyeti 941 izlenme - 3 yıl önce Heredot Cevdet karakteriyle tanıdığımız Hasan Kaçan katıldığı programda Barbaros Şansal'ın sorusuna Hasan Merzarcı'ya diss atarak cevap vermek ister,bir süre sessizlikten sonra Barbaros Şansal sakinliğini korur ve bu olay hiç yaşanmamışcasına konuşmasına baska konu ile devam eder..espri yapmadan önce tüketim tarihine bakanların sitesi..alkislarlayasiyorum.com
Yüksek Tansiyon Programı - Uğur Mumcu & Hasan Mezarcı Tartışması 35:21
Yüksek Tansiyon Programı - Uğur Mumcu & Hasan Mezarcı Tartışması 564 izlenme - 3 yıl önce 24 Ocak 1993 yılında suikasta kurban giden usta gazeteci yazar Uğur Mumcu'nun , katledilmeden bir kaç gün önce katıldığı HBB Kanalında yayınlanan Erhan Akyıldız'ın yapımcılığını ve moderatörlüğünü yaptığı Yüksek Tansiyon programı. Video'yu Youtube'ye Yükleyen;Murat Ciner'e Teşekkür Ederiz...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam'ın Kamera Arkası - Hasan Mezarcı 00:46
Fıkrasına Gülünmeyen Adam'ın Kamera Arkası - Hasan Mezarcı 630 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam olarak sitemizde nam salan çakma mehdi Hasan Mezarcı'nın günahını almışız a dostlar. Kamera arkası görüntülerinde Mezarcı'nın şakşakcıları varmış. Bunlar bi takım uydurmalar bu kalitedeki espiriye gülünmez mi hiç ?! Bu sefer güldürdü mübarek.
Hasan Mezarcı - Fıkrasına Gülünmeyen Adam 01:23
Hasan Mezarcı - Fıkrasına Gülünmeyen Adam 398 izlenme - 4 yıl önce Arkadaşından Duyduğu Fıkrayı Tekrar Satmaya Çalışan Amcanın Dramı... Fıkrasının Sonunda Da Bi Özet Geçmiyor Değil Hani; "anlamadıysanız Tekrar Anlatayım, İşte Bizim Lazın Mezar Taşında Öyle Yazıyomuş...
Fıkrasına Gülünmeyen De Niro 01:22
Fıkrasına Gülünmeyen De Niro 499 izlenme - 3 yıl önce Genellikle fenomen olmuş şeyleri tekrar didiklemekten hoşlanmam efenim, kıç durur...Lakin F.G.A Hasan Mezarcı konusunda kendimi tutamadım, yaptım ,iyi oldu, kötü oldu, kıl, yün takdirinize efenim...
Hasan Mezarcı'nın Düğünde Havarileriyle Göbek Atması 01:29
Hasan Mezarcı'nın Düğünde Havarileriyle Göbek Atması 93 izlenme - 9 ay önce Kendisini "Mesih" ilan eden Hasan Mezarcı siyasetten kopuk geçen uzun yılların ardından cuma günü gerçekleşen düğünü ile tekrar gündem olmuş. Düğünde Hasan Mezarcı'ya eşlik eden ve havarileri olduğunu söyleyen kişiler göbek atarak eğlenmişler.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Uzun Versiyon) Hasan Mezarcı 01:38
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Uzun Versiyon) Hasan Mezarcı 218 izlenme - 3 yıl önce hasan mezarci, uzun versiyon, fıkranın öncesi sonrası ve pür dikkat dinleyiciler.
Hasan Mezarcı - Gökte Ararken Yerde Bulmak 02:59
Hasan Mezarcı - Gökte Ararken Yerde Bulmak 483 izlenme - 3 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam Hasan Mezarcı siyasette çok pis saçmalamış izliyoruz. Gökte arıyordum yerde buldum.
Hasan Mezarcı - Yiyin Laıkler Yiyin 1993 2/6 10:00
Hasan Mezarcı - Yiyin Laıkler Yiyin 1993 2/6 287 izlenme - 4 yıl önce Hasan Mezarci 1993 Senesinde Refah Partisi İl Kongresindeki Konusmasi. Kemalizmin Çürümeğe Mahkum Kaldığını Anlatıyor. Laiklik Milletin İlkesi Değildir Chp O...
Fıkrasına Gülünmeyen Rafet El Roman - Kelebek Hayvanı 00:49
Fıkrasına Gülünmeyen Rafet El Roman - Kelebek Hayvanı 244 izlenme - 3 yıl önce büyük ihtimalle atmasyon olan babasıyla yaşadığı fıkramsı olaya beklediği reaksiyonu göremeyen sanatçının cem yılmazdan hasan mezarcıya oradan da hippi mahzun kırmızıgüle bağlayışını izliyoruz. a benim refetim kaç yıllık şarkıcısın ama anlatacak bir şeyin yoksa şarkını söyle git kimse senden stand up yapmanı beklemiyor orda. bu tutumu yüzünden daha ne potlar kırdı ama onları maalesef kaydedemedim
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 01:25
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 236 izlenme - 4 yıl önce Son günlerde fenomen olan Hasan Mezarcı'dan yine kahkahalara boğulmamıza neden olacak bir fıkra daha. Bu sefer dinlerken dahi gülmeye başlayacağımız sonunda ne demek istedi diyerek düşündüren bir mizahi yapı sergilenmiş anlatım biçimi. Fıkralar kitabını sabırsızlıkla beklediğimiz Hasan Mezarcı'nın bu dönem içinde ortaya çıkan bir kaç tane daha fıkrasına tanık olmayı beklemekteyiz.
filius animali - bozayılar 03:43
filius animali - bozayılar 274 izlenme - 6 yıl önce
Hasan Mezarcı-Emin Çölaşan 02:59
Hasan Mezarcı-Emin Çölaşan 61 izlenme - 4 yıl önce Hasan Mezarcı Ve Emin Çölaşan Polemiği
Hasan Mezarcı - Kemalizm'in İslam'a Vurduğu Darbeleri Anlatıyor 09:51
Hasan Mezarcı - Kemalizm'in İslam'a Vurduğu Darbeleri Anlatıyor 81 izlenme - 4 yıl önce Hasan Mezarcı - Kemalizm'in İslam'a Vurduğu Darbeleri Anlatıyor Mutlaka İzleyin.