Hoşgeldiniz!

Hasan Mezarcı Videoları İzle

Büyüdükçe - Yunus Emre Atar'ın Fıkrası 01:31
Büyüdükçe - Yunus Emre Atar'ın Fıkrası 45.543 izlenme - 4 ay önce Fm tv televizyonu'nda Büyüdükçe programına konuk olan Yunus Emre anlattığı fıkrasyla ekran başındakileri kırdı geç.Programın bu anını kaçıran ve tekrar izlemek isteyen alkışlarla yaşıyorum üyeleri için tekrar yüklüyoruz.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Hasan Mezarcı 00:41
Fıkrasına Gülünmeyen Adam - Hasan Mezarcı 2.394 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşından duyduğu fıkrayı tekrar satmaya çalışan amcanın dramı... Fıkrasının sonunda da bi özet geçmiyor değil hani; "Anlamadıysanız tekrar anlatayım, işte bizim lazın mezar taşında öyle yazıyomuş..."
Kurultay Remzi - Ey Mezarcı Gardaş 05:22
Kurultay Remzi - Ey Mezarcı Gardaş 994 izlenme - 1 yıl önce Hasan mezarcıya benzerliğiyle dikkat çeken Uşaklı yerel sanatçı Remzi Kurultay'ı ve takım elbisesini izliyoruz.
Hasan Mezarcı Öldü Ben İsa'yım 00:18
Hasan Mezarcı Öldü Ben İsa'yım 1.977 izlenme - 2 yıl önce Tüm insanların kurtuluşu olan KUR'AN-I MECİD'in yazarı Mesih Hz Hasan Mezarcı(r.v.a)'ın sıradan insan kimliğinin ölüp Mesih olmasını açıklaması.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 01:23
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 1.674 izlenme - 2 yıl önce Son günlerde fenomen olan Hasan Mezarcı'dan yine kahkahalara boğulmamıza neden olacak bir fıkra daha. Bu sefer dinlerken dahi gülmeye başlayacağımız sonunda ne demek istedi diyerek düşündüren bir mizahi yapı sergilenmiş anlatım biçimi. Fıkralar kitabını sabırsızlıkla beklediğimiz Hasan Mezarcı'nın bu dönem içinde ortaya çıkan bir kaç tane daha fıkrasına tanık olmayı beklemekteyiz.
Hasan Mezarcı Kimdir - Mehmet Ali Birand 01:47
Hasan Mezarcı Kimdir - Mehmet Ali Birand 570 izlenme - 2 yıl önce Milletvekilliğinden mesihliğe uzanan bir kariyer Hasan Mezarcı, Mehmet Ali Birand'ın anlatımıyla izliyoruz... Günümüzde de mesihlik faliyetlerine devam etmektedir: http://www.hasanmezarci.com/
Şarampole Yuvarlanan Soru ve Barbaros Şansal'ın Direksiyon Hakimiyeti 01:02
Şarampole Yuvarlanan Soru ve Barbaros Şansal'ın Direksiyon Hakimiyeti 879 izlenme - 2 yıl önce Heredot Cevdet karakteriyle tanıdığımız Hasan Kaçan katıldığı programda Barbaros Şansal'ın sorusuna Hasan Merzarcı'ya diss atarak cevap vermek ister,bir süre sessizlikten sonra Barbaros Şansal sakinliğini korur ve bu olay hiç yaşanmamışcasına konuşmasına baska konu ile devam eder..espri yapmadan önce tüketim tarihine bakanların sitesi..alkislarlayasiyorum.com
Mesih (Hasan Mezarcı) ve Havarileri 26:30
Mesih (Hasan Mezarcı) ve Havarileri 756 izlenme - 2 yıl önce Son peygamber Hz. Hasan Mezarcı hakkında çekilmiş bir tanıtım videosu. Hz. Muahmmed mektup yazarmış bunlar da youtube'ye video yüklüyorlar. Şimdiden uyarayım dalga geçemezsiniz. İnanmıyorsanız da saygı duyun. Ayrıca etrafınıza bakın her şey tesadüf mü? Elbette bu dünyanın bir sahibi var. O yüzden Hasan Mezarcı beklenilen mesihtir.
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 01:38
Fıkrasına Gülünmeyen Adamın Perde Arkası (Hasan Mezarcı) 1.246 izlenme - 2 yıl önce Gündeme bomba gibi düşen Hasan Mezarcı fıkrasının perde arkası. Hasan Mezarcı büyük bir ilgi ile kürsüye davet edilir bu büyük ilgiden olsa gerek kimse dinlemez. Hep beraber izleyip tekrar gülelim.
Fıkrasına Gülünmeyen Mecnun - Leyla İle Mecnun 02:07
Fıkrasına Gülünmeyen Mecnun - Leyla İle Mecnun 703 izlenme - 2 yıl önce Burak Aksak (senarist) nasıl bir sosyal medya takipçisi ise artık ... dizide duyduğum an koltuktan yere düştüm resmen adamın hakkını yemişiz fıkra baya komikmiş. Hasan Mezarcı bize fıkrayı anlatamamış.
Yüksek Tansiyon Programı - Uğur Mumcu & Hasan Mezarcı Tartışması 35:21
Yüksek Tansiyon Programı - Uğur Mumcu & Hasan Mezarcı Tartışması 448 izlenme - 2 yıl önce 24 Ocak 1993 yılında suikasta kurban giden usta gazeteci yazar Uğur Mumcu'nun , katledilmeden bir kaç gün önce katıldığı HBB Kanalında yayınlanan Erhan Akyıldız'ın yapımcılığını ve moderatörlüğünü yaptığı Yüksek Tansiyon programı. Video'yu Youtube'ye Yükleyen;Murat Ciner'e Teşekkür Ederiz...
Fıkrasına Gülünmeyen Adam'ın Kamera Arkası - Hasan Mezarcı 00:46
Fıkrasına Gülünmeyen Adam'ın Kamera Arkası - Hasan Mezarcı 522 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam olarak sitemizde nam salan çakma mehdi Hasan Mezarcı'nın günahını almışız a dostlar. Kamera arkası görüntülerinde Mezarcı'nın şakşakcıları varmış. Bunlar bi takım uydurmalar bu kalitedeki espiriye gülünmez mi hiç ?! Bu sefer güldürdü mübarek.
Fıkrasına Gülünmeyen De Niro 01:22
Fıkrasına Gülünmeyen De Niro 402 izlenme - 2 yıl önce Genellikle fenomen olmuş şeyleri tekrar didiklemekten hoşlanmam efenim, kıç durur...Lakin F.G.A Hasan Mezarcı konusunda kendimi tutamadım, yaptım ,iyi oldu, kötü oldu, kıl, yün takdirinize efenim...
Hasan Mezarcı - Fıkrasına Gülünmeyen Adam 01:23
Hasan Mezarcı - Fıkrasına Gülünmeyen Adam 325 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşından Duyduğu Fıkrayı Tekrar Satmaya Çalışan Amcanın Dramı... Fıkrasının Sonunda Da Bi Özet Geçmiyor Değil Hani; "anlamadıysanız Tekrar Anlatayım, İşte Bizim Lazın Mezar Taşında Öyle Yazıyomuş...
Hasan Mezarcı - Yiyin Laıkler Yiyin 1993 2/6 10:00
Hasan Mezarcı - Yiyin Laıkler Yiyin 1993 2/6 279 izlenme - 3 yıl önce Hasan Mezarci 1993 Senesinde Refah Partisi İl Kongresindeki Konusmasi. Kemalizmin Çürümeğe Mahkum Kaldığını Anlatıyor. Laiklik Milletin İlkesi Değildir Chp O...
Hasan Mezarcı - Gökte Ararken Yerde Bulmak 02:59
Hasan Mezarcı - Gökte Ararken Yerde Bulmak 406 izlenme - 2 yıl önce Fıkrasına gülünmeyen adam Hasan Mezarcı siyasette çok pis saçmalamış izliyoruz. Gökte arıyordum yerde buldum.
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Uzun Versiyon) Hasan Mezarcı 01:38
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Uzun Versiyon) Hasan Mezarcı 147 izlenme - 2 yıl önce hasan mezarci, uzun versiyon, fıkranın öncesi sonrası ve pür dikkat dinleyiciler.
Fıkrasına Gülünmeyen Rafet El Roman - Kelebek Hayvanı 00:49
Fıkrasına Gülünmeyen Rafet El Roman - Kelebek Hayvanı 203 izlenme - 2 yıl önce büyük ihtimalle atmasyon olan babasıyla yaşadığı fıkramsı olaya beklediği reaksiyonu göremeyen sanatçının cem yılmazdan hasan mezarcıya oradan da hippi mahzun kırmızıgüle bağlayışını izliyoruz. a benim refetim kaç yıllık şarkıcısın ama anlatacak bir şeyin yoksa şarkını söyle git kimse senden stand up yapmanı beklemiyor orda. bu tutumu yüzünden daha ne potlar kırdı ama onları maalesef kaydedemedim
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 01:25
Fıkrasına Gülünmeyen Adam (Hasan Mezarcı) - Dayak Fıkrası 228 izlenme - 3 yıl önce Son günlerde fenomen olan Hasan Mezarcı'dan yine kahkahalara boğulmamıza neden olacak bir fıkra daha. Bu sefer dinlerken dahi gülmeye başlayacağımız sonunda ne demek istedi diyerek düşündüren bir mizahi yapı sergilenmiş anlatım biçimi. Fıkralar kitabını sabırsızlıkla beklediğimiz Hasan Mezarcı'nın bu dönem içinde ortaya çıkan bir kaç tane daha fıkrasına tanık olmayı beklemekteyiz.
filius animali - bozayılar 03:43
filius animali - bozayılar 272 izlenme - 5 yıl önce
Hasan Mezarcı-Emin Çölaşan 02:59
Hasan Mezarcı-Emin Çölaşan 59 izlenme - 3 yıl önce Hasan Mezarcı Ve Emin Çölaşan Polemiği
Hasan Mezarcı - Kemalizm'in İslam'a Vurduğu Darbeleri Anlatıyor 09:51
Hasan Mezarcı - Kemalizm'in İslam'a Vurduğu Darbeleri Anlatıyor 78 izlenme - 3 yıl önce Hasan Mezarcı - Kemalizm'in İslam'a Vurduğu Darbeleri Anlatıyor Mutlaka İzleyin.