Hoşgeldiniz!

Hasankeyf Videoları İzle

Harun Aydın - Turnam Gidersen Mardine 04:31
Harun Aydın - Turnam Gidersen Mardine 22.518 izlenme - 5 yıl önce
Ayarsız Şopar Her Gecenin Sabahında 01:21
Ayarsız Şopar Her Gecenin Sabahında 12.533 izlenme - 8 yıl önce ölüyorum bu çocuğa
Hasankeyf'teki Zeynel Bey Türbesinin Taşınması 00:59
Hasankeyf'teki Zeynel Bey Türbesinin Taşınması 73 izlenme - 2 hafta önce Batman'daki tarihi Zeynel Bey Türbesi, Hasankeyf Yeni Kültürel Park Alanı'na taşınması işlemi başladı. Taşınma işleminden ilk görüntüler kameralara böyle yansıdı.
Ahmet Ata  :  Bir Adın Kalmalı Geriye 04:22
Ahmet Ata : Bir Adın Kalmalı Geriye 8.814 izlenme - 8 yıl önce Açıklaması Olmayan Bir Video..Gözlerini Kapa Ve dinle O zaman Ne Demek İstediğimi Anlarsın
HasanKeyf - Heskif  Havadan Çekimler 2015 08:43
HasanKeyf - Heskif Havadan Çekimler 2015 2.021 izlenme - 2 yıl önce HasanKeyf - Heskif Havadan ve Karadan Çekimler Karadan Yapılan Çekimler Telefon İle Çekilimiştir HasanKeyf - Heskif Havadan ve Karadan Çekimler Karadan Yapılan Çekimler Telefon İle Çekilimiştir Daha Fazlası: http://www.simayproduction.com
Tarihi Zeynel Bey Türbesi'nin Taşınması Havadan Görüntülendi 16:27
Tarihi Zeynel Bey Türbesi'nin Taşınması Havadan Görüntülendi 44 izlenme - 2 hafta önce Ilısu Barajı ile sulara gömülecek olan Batman'ın antik kenti Hasankeyf'te bulunan 650 yıllık tarihi Zeynel Bey Türbesi'nin, özel sistemle Yeni Kültürel Park Alanı'na taşınması havadan görüntülendi.
Zeynel Bey Türbesinin taşınması 07:41
Zeynel Bey Türbesinin taşınması 52 izlenme - 2 hafta önce Batman’ın Ilısu Barajının suları altında kalacak olan tarihi Hasankeyf İlçesinde bulunan 550 yıllık Zeynel Bey Türbesi, başka alana taşındı. Türkiye’de ilk kez kullanılan bir yöntemle taşınan türbenin yolculuğu 4 saat sürdü. Köylüler taşıma işlemini gözyaşları arasında izledi
Şehit Olan Asker Silahını Emir Alarak Bırakıyor. Ç 03:00
Şehit Olan Asker Silahını Emir Alarak Bırakıyor. Ç 8.527 izlenme - 8 yıl önce allah tüm askerlerimize yardımcı olsun
Gulamin 04:49
Gulamin 4.150 izlenme - 8 yıl önce ßu bir mazlum demİrhan yapımıdır saygilar..!!
Kece Dine Ciya Bilinde Ez Te Nabinim ( Batman Ve Hasankeyin Super Resimleri İle ) 05:05
Kece Dine Ciya Bilinde Ez Te Nabinim ( Batman Ve Hasankeyin Super Resimleri İle ) 1.420 izlenme - 3 yıl önce Muhteşem Kürtçe Bir Şarkı Ve Tarih Kokan Harika Bir Şehir (batman)
Batman Şehri........ 03:34
Batman Şehri........ 4.738 izlenme - 8 yıl önce memleketimden seçmeler...........
kolbastı oyunu furkan polat 03:05
kolbastı oyunu furkan polat 4.567 izlenme - 8 yıl önce furkan kolbastıoynuyor
lezzet kebap salonu 01:37
lezzet kebap salonu 3.005 izlenme - 8 yıl önce 1 hafta bıyunca işletilen kebaoçı
Eyüphan Hasan Keyf 2 04:25
Eyüphan Hasan Keyf 2 1.753 izlenme - 4 yıl önce Eyüphan Hasan Keyf 2
Hasankeyf 04:13
Hasankeyf 399 izlenme - 3 yıl önce Hd Key Animasyon Hasankeyf
Batman Hasankeyf Batman 03:43
Batman Hasankeyf Batman 2.081 izlenme - 8 yıl önce hasankeyf sular altında kalmayacak
Öznur Kula Rozun Sonbaharı 01:21
Öznur Kula Rozun Sonbaharı 3.420 izlenme - 9 yıl önce öznur kula rozun sonbaharı
Tarkan’ın Hasankeyf Konuşması (Blackinci) 06:21
Tarkan’ın Hasankeyf Konuşması (Blackinci) 3.077 izlenme - 8 yıl önce Tarkan doğa derneğinin yürüttüğü mücadeleye destek vermek için uyan adlı bir şarkı üretti. bu çalışmaya katılan orhan gencebay, şarkıda hem sazı hem de sesiyle tarkana eşlik etti. türkiye doğasının hızla yok oluşu tarkan ve orhan gencebayı doğa derneği çatısı altında bir araya getirdi. tarkan,uyan şarkısıyla doğadaki yok oluşun önüne geçebilmek için birlikte hareket etmenin önemini vurguluyor.
Batman Kungfu Okulu Sunar 01:12
Batman Kungfu Okulu Sunar 1.762 izlenme - 8 yıl önce batman spor akademisi kulübü
Hasankeyf İlçesi Tanıtım Videosu 08:43
Hasankeyf İlçesi Tanıtım Videosu 564 izlenme - 2 yıl önce Yıl içerisinde birçok araştırmacının adresi olan ve turistler tarafından sürekli ziyaret edilen Hasankeyf, tarihinin yanı sıra doğal güzelliğini de sunar misafirlerine. Hasankeyf'te nereler gezilmeli, Hasankeyf'teki tarihi eserler nelerdir sorularına bu sayfamızda cevap vereceğiz. Hasankeyf tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu durum her medeniyetten birçok tarihi kalıntıların günümüze kadar ulaşabilmesini sağlamıştır. El Rızk Camii: Eyyubiler döneminde Sultan Süleyman tarafından inşa ettirilmiştir El Rızk Camii. Cami, Dicle Nehri'nin kıyısındaki On Kemerli DDY Köprüsü'nün ayağına oldukça yakındır. Her ne kadar harap bir durumda olsa bile, sağlamlığıyla ve el işçiliğiyle göz dolduran minaresi görülmeye değerdir. Sultan Süleyman Camii: El Rızk Camii gibi Eyyubiler dönemi eserlerinden biridir Sultan Süleyman Camii. Miladi takvime göre 1407 yılında inşa edilen caminin banisi Sultan Süleyman'dır. Özellikle minaresi ile dikkatleri üzerine çeker. İmam Abdullah Zaviyesi: Hz. Muhammed (Sav)'in amcası Cafer-i Tayyar'ın oğlu olan İmam Abdullah'a ait olduğu bilinen zaviye, Dicle Nehri'nin kuzeyinde bulunmaktadır. İmam Abdullah Zaviyesi, her yıl haziran ayında köylüler tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir. Zeynel Bey Kümbeti: Hasankeyf'te Akkoyunluların hüküm sürdüğü dönemde inşa edilmiştir Zeynel Bey Kümbeti. Türbe, Dicle Nehri'nin kuzeyinde bulunuyor. 1460-1486 yılları arasında inşa edilmiştir. Mimari açıdan oldukça dikkat çekicidir. Türbenin mimarisi silindirik olup, üzeri bir külahla kapatılmıştır. Hasankeyf Kalesi: Dicle Nehri'nin güzelliğine tarihi bir atmosfer serpiştiren yapılardan biri de Hasankeyf Kalesi'dir. M.S. 363 yılında Bizanslılar tarafından inşa edilmiş olan kale, birçok medeniyet tarafından ele geçirilmiştir. Kalenin birçok kitabesi bulunmakla birlikte, iki kapısı vardır. Hasankeyf Batman gezinizde kaleyi ziyaretleriniz arasına dahil edebilirsiniz.
Hasankeyf 03:59
Hasankeyf 1.683 izlenme - 8 yıl önce hasankeyf hakkında hazırlanmış tanıtım videosu
Çoban Ali'nin Hasankeyf İçin Bestelediği Müzi 02:57
Çoban Ali'nin Hasankeyf İçin Bestelediği Müzi 1.269 izlenme - 7 yıl önce www.hasankeyfgezisi.com
Hasankeyf Fotoğrafları 01:13
Hasankeyf Fotoğrafları 1.448 izlenme - 8 yıl önce batman hasankeyf-www.melotv.tr.cx
Hasankeyf 03:51
Hasankeyf 1.431 izlenme - 9 yıl önce ço güzl yr hasankeyf
Kemence Ustaları 04:11
Kemence Ustaları 1.202 izlenme - 8 yıl önce hepimizin sesi doğuştan aynı!!
Zeynel Bey Türbesi, 192 Tekerlekli Platformla Taşınacak 03:43
Zeynel Bey Türbesi, 192 Tekerlekli Platformla Taşınacak 19 izlenme - 1 ay önce Zeynel Bey Türbesi, 192 tekerlekli platformla taşınacak .Batman'ın Hasankeyf ilçesindeki 650 yıllık Zeynel Bey Türbesi, 192 tekerlekli platformla taşınacak.
Onun Motoru Var 02:28
Onun Motoru Var 1.047 izlenme - 8 yıl önce dişleğe saygılar
Mardin Gezisi 04:08
Mardin Gezisi 1.820 izlenme - 8 yıl önce MARDiN GEZiM EMRULLAH KAYA
İşte Kahvede Selhe 01:53
İşte Kahvede Selhe 1.801 izlenme - 9 yıl önce http://www.sevginiara.com/ http://selhe.net/
Tarihin Gölgesinde Keman Resitali 02:42
Tarihin Gölgesinde Keman Resitali 248 izlenme - 2 yıl önce Ünlü keman sanatçısı Prof. Dr. M. Orhan Ahıskalı Batman’ın antik kenti olan Hasankeyf ilçesinde keman resitali verdi. Hasankeyf Kaymakamlığı ve Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü başkanlığı işbirliği ile Hasankeyf seyir alanında keman resitali düzenlendi. Dicle Nehri kenarında kurulan seyir alanında düzenlenen keman resitali Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzik Bölüm Başkanı ünlü keman sanatçısı Prof. Dr. M. Orhan Ahıskalı tarafından verildi. Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Rohat Cebe tarafından bestelenen “Hasankef” bestesi de Orhan Ahıskalı tarafından ilk kez çalındı. Hasankeyf Kaymakamı Temel Ayça, Hasankeyf’te güzel bir gece yaşadıklarını belirterek, tarihin gölgesinde güzel bir keman dinletisi olduğunu söyledi. Ayça, “Bu gece Orhan Ahıskalı hocamızı ağırladık. Bir yandan tarih gölgesinde güzel bir keman dinletis dinledik. Bu alanı bu tarz aktiviteler için düzenledik. Ve ilk aktivitemiz de Keman resitali ile başlamış oldu. Bundan somnra da bu tarz aktiviteleri Hasankeyf’te yapmak edeceğiz” dedi Prof. Dr. Orhan Ahıskalı ise, böyle bir resitalin kendisine kısmet olmasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Hasankeyf’e daha önce gelmemiştim. Çok güzel bir ortam. Hasankeyf gerçekten çok etkileyici bir yer. Böyle bir resitali yapmak için Batman Üniversitesi ile görüşmüştüm. Bu akşam burada halkımızla birlikte kısa bir keman resitali yaptık. Bu benim için büyük bir mutluluk oldu” diye konuştu. Öte yandan resitali dinleyen gençler ise kültür mirası Hasankeyf’te böyle etkinliklerin devamından yana oldukların ve mutluluk duyduklarını dile getirdiler. İlgiyle izlenen resital yaklaşık yarım saat sürdü.