Hoşgeldiniz!

hasankeyf

Harun Aydın - Turnam Gidersen Mardine 04:31
Harun Aydın - Turnam Gidersen Mardine 22.266 izlenme - 5 yıl önce
ayarsız şopar her gecenin sabahında 01:21
ayarsız şopar her gecenin sabahında 12.453 izlenme - 8 yıl önce ölüyorum bu çocuğa
Ahmet ATA  :  Bir Adın Kalmalı Geriye 04:22
Ahmet ATA : Bir Adın Kalmalı Geriye 8.808 izlenme - 7 yıl önce Açıklaması Olmayan Bir Video..Gözlerini Kapa Ve dinle O zaman Ne Demek İstediğimi Anlarsın
HasanKeyf - Heskif  Havadan Çekimler 2015 08:43
HasanKeyf - Heskif Havadan Çekimler 2015 1.793 izlenme - 2 yıl önce HasanKeyf - Heskif Havadan ve Karadan Çekimler Karadan Yapılan Çekimler Telefon İle Çekilimiştir HasanKeyf - Heskif Havadan ve Karadan Çekimler Karadan Yapılan Çekimler Telefon İle Çekilimiştir Daha Fazlası: http://www.simayproduction.com
Şehit Olan Asker Silahını Emir Alarak Bırakıyor. Ç 03:00
Şehit Olan Asker Silahını Emir Alarak Bırakıyor. Ç 8.504 izlenme - 7 yıl önce allah tüm askerlerimize yardımcı olsun
Kece Dine Ciya Bilinde Ez Te Nabinim ( Batman Ve Hasankeyin Super Resimleri İle ) 05:05
Kece Dine Ciya Bilinde Ez Te Nabinim ( Batman Ve Hasankeyin Super Resimleri İle ) 1.276 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem Kürtçe Bir Şarkı Ve Tarih Kokan Harika Bir Şehir (batman)
gulamin 04:49
gulamin 4.146 izlenme - 7 yıl önce ßu bir mazlum demİrhan yapımıdır saygilar..!!
Batman Şehri........ 03:34
Batman Şehri........ 4.731 izlenme - 8 yıl önce memleketimden seçmeler...........
kolbastı oyunu furkan polat 03:05
kolbastı oyunu furkan polat 4.559 izlenme - 8 yıl önce furkan kolbastıoynuyor
Hasankeyf 04:13
Hasankeyf 395 izlenme - 3 yıl önce Hd Key Animasyon Hasankeyf
Eyüphan Hasan Keyf 2 04:25
Eyüphan Hasan Keyf 2 1.735 izlenme - 4 yıl önce Eyüphan Hasan Keyf 2
lezzet kebap salonu 01:37
lezzet kebap salonu 3.003 izlenme - 7 yıl önce 1 hafta bıyunca işletilen kebaoçı
Batman Hasankeyf Batman 03:43
Batman Hasankeyf Batman 2.075 izlenme - 8 yıl önce hasankeyf sular altında kalmayacak
Öznur Kula Rozun Sonbaharı 01:21
Öznur Kula Rozun Sonbaharı 3.416 izlenme - 8 yıl önce öznur kula rozun sonbaharı
Hasankeyf İlçesi Tanıtım Videosu 08:43
Hasankeyf İlçesi Tanıtım Videosu 476 izlenme - 1 yıl önce Yıl içerisinde birçok araştırmacının adresi olan ve turistler tarafından sürekli ziyaret edilen Hasankeyf, tarihinin yanı sıra doğal güzelliğini de sunar misafirlerine. Hasankeyf'te nereler gezilmeli, Hasankeyf'teki tarihi eserler nelerdir sorularına bu sayfamızda cevap vereceğiz. Hasankeyf tarihi boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu durum her medeniyetten birçok tarihi kalıntıların günümüze kadar ulaşabilmesini sağlamıştır. El Rızk Camii: Eyyubiler döneminde Sultan Süleyman tarafından inşa ettirilmiştir El Rızk Camii. Cami, Dicle Nehri'nin kıyısındaki On Kemerli DDY Köprüsü'nün ayağına oldukça yakındır. Her ne kadar harap bir durumda olsa bile, sağlamlığıyla ve el işçiliğiyle göz dolduran minaresi görülmeye değerdir. Sultan Süleyman Camii: El Rızk Camii gibi Eyyubiler dönemi eserlerinden biridir Sultan Süleyman Camii. Miladi takvime göre 1407 yılında inşa edilen caminin banisi Sultan Süleyman'dır. Özellikle minaresi ile dikkatleri üzerine çeker. İmam Abdullah Zaviyesi: Hz. Muhammed (Sav)'in amcası Cafer-i Tayyar'ın oğlu olan İmam Abdullah'a ait olduğu bilinen zaviye, Dicle Nehri'nin kuzeyinde bulunmaktadır. İmam Abdullah Zaviyesi, her yıl haziran ayında köylüler tarafından yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir. Zeynel Bey Kümbeti: Hasankeyf'te Akkoyunluların hüküm sürdüğü dönemde inşa edilmiştir Zeynel Bey Kümbeti. Türbe, Dicle Nehri'nin kuzeyinde bulunuyor. 1460-1486 yılları arasında inşa edilmiştir. Mimari açıdan oldukça dikkat çekicidir. Türbenin mimarisi silindirik olup, üzeri bir külahla kapatılmıştır. Hasankeyf Kalesi: Dicle Nehri'nin güzelliğine tarihi bir atmosfer serpiştiren yapılardan biri de Hasankeyf Kalesi'dir. M.S. 363 yılında Bizanslılar tarafından inşa edilmiş olan kale, birçok medeniyet tarafından ele geçirilmiştir. Kalenin birçok kitabesi bulunmakla birlikte, iki kapısı vardır. Hasankeyf Batman gezinizde kaleyi ziyaretleriniz arasına dahil edebilirsiniz.
Tarkan’ın Hasankeyf Konuşması (Blackinci) 06:21
Tarkan’ın Hasankeyf Konuşması (Blackinci) 3.068 izlenme - 8 yıl önce Tarkan doğa derneğinin yürüttüğü mücadeleye destek vermek için uyan adlı bir şarkı üretti. bu çalışmaya katılan orhan gencebay, şarkıda hem sazı hem de sesiyle tarkana eşlik etti. türkiye doğasının hızla yok oluşu tarkan ve orhan gencebayı doğa derneği çatısı altında bir araya getirdi. tarkan,uyan şarkısıyla doğadaki yok oluşun önüne geçebilmek için birlikte hareket etmenin önemini vurguluyor.
Batman Kungfu Okulu Sunar 01:12
Batman Kungfu Okulu Sunar 1.757 izlenme - 7 yıl önce batman spor akademisi kulübü
Hasankeyf 03:59
Hasankeyf 1.644 izlenme - 7 yıl önce hasankeyf hakkında hazırlanmış tanıtım videosu
Çoban Ali'nin Hasankeyf İçin Bestelediği Müzi 02:57
Çoban Ali'nin Hasankeyf İçin Bestelediği Müzi 1.254 izlenme - 7 yıl önce www.hasankeyfgezisi.com
Hasankeyf Fotoğrafları 01:13
Hasankeyf Fotoğrafları 1.447 izlenme - 7 yıl önce batman hasankeyf-www.melotv.tr.cx
Hasankeyf 03:51
Hasankeyf 1.431 izlenme - 9 yıl önce ço güzl yr hasankeyf
Kemence Ustaları 04:11
Kemence Ustaları 1.196 izlenme - 7 yıl önce hepimizin sesi doğuştan aynı!!
Onun Motoru Var 02:28
Onun Motoru Var 1.046 izlenme - 7 yıl önce dişleğe saygılar
MARDiN GEZiSi 04:08
MARDiN GEZiSi 1.815 izlenme - 7 yıl önce MARDiN GEZiM EMRULLAH KAYA
Tarihin Gölgesinde Keman Resitali 02:42
Tarihin Gölgesinde Keman Resitali 231 izlenme - 2 yıl önce Ünlü keman sanatçısı Prof. Dr. M. Orhan Ahıskalı Batman’ın antik kenti olan Hasankeyf ilçesinde keman resitali verdi. Hasankeyf Kaymakamlığı ve Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölümü başkanlığı işbirliği ile Hasankeyf seyir alanında keman resitali düzenlendi. Dicle Nehri kenarında kurulan seyir alanında düzenlenen keman resitali Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzik Bölüm Başkanı ünlü keman sanatçısı Prof. Dr. M. Orhan Ahıskalı tarafından verildi. Batman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Rohat Cebe tarafından bestelenen “Hasankef” bestesi de Orhan Ahıskalı tarafından ilk kez çalındı. Hasankeyf Kaymakamı Temel Ayça, Hasankeyf’te güzel bir gece yaşadıklarını belirterek, tarihin gölgesinde güzel bir keman dinletisi olduğunu söyledi. Ayça, “Bu gece Orhan Ahıskalı hocamızı ağırladık. Bir yandan tarih gölgesinde güzel bir keman dinletis dinledik. Bu alanı bu tarz aktiviteler için düzenledik. Ve ilk aktivitemiz de Keman resitali ile başlamış oldu. Bundan somnra da bu tarz aktiviteleri Hasankeyf’te yapmak edeceğiz” dedi Prof. Dr. Orhan Ahıskalı ise, böyle bir resitalin kendisine kısmet olmasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Hasankeyf’e daha önce gelmemiştim. Çok güzel bir ortam. Hasankeyf gerçekten çok etkileyici bir yer. Böyle bir resitali yapmak için Batman Üniversitesi ile görüşmüştüm. Bu akşam burada halkımızla birlikte kısa bir keman resitali yaptık. Bu benim için büyük bir mutluluk oldu” diye konuştu. Öte yandan resitali dinleyen gençler ise kültür mirası Hasankeyf’te böyle etkinliklerin devamından yana oldukların ve mutluluk duyduklarını dile getirdiler. İlgiyle izlenen resital yaklaşık yarım saat sürdü.
işte kahvede selhe 01:53
işte kahvede selhe 1.800 izlenme - 8 yıl önce http://www.sevginiara.com/ http://selhe.net/
Www.restorasyonforum.com Hasankeyf - Batman 01:25
Www.restorasyonforum.com Hasankeyf - Batman 653 izlenme - 7 yıl önce www.restorasyonforum.com hasankeyf - batman sulat altında kalmasın
Hasankeyf 15:15
Hasankeyf 427 izlenme - 8 yıl önce 10/tm/a hasankeyf gezİsİ (hazirlayan=serhat kaya)
Hasankeyf 02:45
Hasankeyf 662 izlenme - 8 yıl önce hasankeyf manzarasi
Batman'ın Hasankeyf İlçesi'nde Kız İsteme Yolunda Feci Kaza: 3 Ölü, 5 Yaralı 02:31
Batman'ın Hasankeyf İlçesi'nde Kız İsteme Yolunda Feci Kaza: 3 Ölü, 5 Yaralı 44 izlenme - 4 ay önce Batman'ın Hasankeyf İlçesi'nde kız istemeden dönen ailenin bulunduğu kamyonet şarampole yuvarlandı. Kazada aynı aileden 3 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.