Hoşgeldiniz!

hasarlı

Hasarlı Ve Bozuk Vhs & Beta Kasetlerin Onarımı Nasıl Yapılır? 04:56
Hasarlı Ve Bozuk Vhs & Beta Kasetlerin Onarımı Nasıl Yapılır? 2.026 izlenme - 3 yıl önce Hazırlayan: Sedat Bozkurt Seslendiren: Özgür Babal Eskilerden kalan düğün, sünnet kasetlerindeki sorunlu kısımlarını onarımı için güzel bir video.
Müdahale Edeyim Derken Levyeyle Binayı Yıktı! 01:12
Müdahale Edeyim Derken Levyeyle Binayı Yıktı! 3.094 izlenme - 5 yıl önce İngiltere'de hasarlı bir binaya müdahale etmeye çalışan görevli istemeden binayı yıkıp havada tek kalınca ortaya komik görüntüler çıktı. Adam, koskoca binayı levyeyle yerle bir etti. Hasarlı bir binaya herhangi bir kazaya sebebiyet vermemesi için müdahale eden görevli, hasarlı binaya fazla darbe yapınca bina yerle bir oldu.
Sagopa Kajmer - Tövbelerim Hasarlı 02:58
Sagopa Kajmer - Tövbelerim Hasarlı 4.222 izlenme - 10 yıl önce
Dolu Vurmuş Araçların Hasarını Kasko Öder Mi? 02:12
Dolu Vurmuş Araçların Hasarını Kasko Öder Mi? 633 izlenme - 1 yıl önce Dolu vurmuş araçların sahipleri, Kasko Sigortası yaptırdıkları şirketlerin müşteri temsilcileriyle görüşmeye başladılar. Peki, doludan zarar gören araçlar Kasko'dan yararlanabilecek mi? Kasko Sigortası, dolu yağışının neden olduğu hasarın ne kadarını ödeyecek?
Boya Takıntısı Olan Aramasın 02:20
Boya Takıntısı Olan Aramasın 1.695 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de de giderek yaygınlaşan boya takıntısı hastalığına dayımız gerekenleri söylemiş.
şahin 00:46
şahin 1.413 izlenme - 10 yıl önce
Bir Aracın Boyalı Olduğunu Anlamanın Basit Yolu 00:24
Bir Aracın Boyalı Olduğunu Anlamanın Basit Yolu 308 izlenme - 2 yıl önce İkinci el araç alıcılarının sıklıkla karşılaştığı problem olan kazalı araçları anlamanın en basit yolu bu videoda. Otomobilin kaza oranı yüksek bölgelerine tutacağınız magnet sayesinde aracın kazalı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Kazalı arabalarda boya altına sürülen macun magneti metalden uzaklaştıracağı için magnet arabaya yapışmayacaktır.
Hasarlı Araç Onarım Ve Bakım Servisi (Century Serv 03:50
Hasarlı Araç Onarım Ve Bakım Servisi (Century Serv 1.166 izlenme - 9 yıl önce İstanbul Avrupa yakasında modern cihazlarla donatılmış ve herbiri kendi alanında uzman kadromuzla müşter memnuniyeti en üst seviyede tutmak hedefinde araç bakım ve onarım alanında hizmet vermekteyiz. 7/24 ücretsiz çekici ve yol yardım hizmetimiz bulunmaktadır.
Tövbelerım Hasarlı 03:31
Tövbelerım Hasarlı 270 izlenme - 10 yıl önce kuvvetmıra ımzalı rap
Amasya'da Maddi hasarlı kaza 00:45
Amasya'da Maddi hasarlı kaza 76 izlenme - 6 yıl önce Amasya'da Maddi hasarlı kaza
maddi hasarlı kaza 00:41
maddi hasarlı kaza 85 izlenme - 7 yıl önce maddi hasarlı kaza