Hoşgeldiniz!

hasbro

Hasbro Nerf Zombie Strike 00:21
Hasbro Nerf Zombie Strike 1.190.351 izlenme - 4 yıl önce Kapışmaya hazır mısın?
Tepki Toplayan Hasbro Yılbaşı Reklamı 01:15
Tepki Toplayan Hasbro Yılbaşı Reklamı 60.375 izlenme - 2 yıl önce Hasbro’nun yılbaşı için hazırladığı reklam aşırı seksist bulunduğu gerekçesiyle tepki topladı.
Yeni Nerf Zombie Strike Doominator! 00:20
Yeni Nerf Zombie Strike Doominator! 85.135 izlenme - 3 yıl önce Yeni Nerf Zombie Strike Doominator! 6'şar dart kapasiteli 4'lü dönen hazne sistemiyle Doominator, seni zombilere karşı zafere götürecek!
Hasbro'nun Tecavüzü Çağrıştıran Reklam Filmine Tepki 01:15
Hasbro'nun Tecavüzü Çağrıştıran Reklam Filmine Tepki 53.221 izlenme - 2 yıl önce Oyun ve oyuncak üreticisi Hasbro firmasının 'Hasbro Gaming Turkey – Yılbaşında Eğlenceyi Dışarda Arama!' başlığıyla yayınladığı reklam filmi sosyal medya platformalarındaki binlerce kullanıcıdan tepki gördü. Konuya ilişkin Ekşi Sözlük'te 30'dan fazla sayfa 'entry' girişi yapılırken birçok Twitter kullanıcısı da reklam filmiyle ilgili tepki mesajları yayımladı. Change.org'da da söz konusu reklam filmindeki cinsiyetçi tutumdan dolayı filmin internet sitelerinden kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı.
My Little Pony Pinkie Pie Bebeği 01:40
My Little Pony Pinkie Pie Bebeği 38.657 izlenme - 3 yıl önce My little pony bebeklerinden pinkie pie'yı tanıtıyorum. Daha fazla çocuk oyunları videosu için kanala abone olun lütfen. İyi seyirler www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Ücretsiz mobil uygulamamızı Google Play Store dan http://izl.sn/n3f468 linkinden indirebilirsiniz ve gittiğiniz her yerde android telefonunuzdan Ceren'le Çocuk Oyunları nın yepyeni videolarını izleyebilirsiniz. Rock Star Eylül videosu: http://www.izlesene.com/video/barbie-rock-star-eylul/8929764 Monster High Gooliope videosu: http://www.izlesene.com/video/monster-high-gooliope-bebegi/8921598 Barbie Prenses Azra Bebeği: http://www.izlesene.com/video/barbie-prenses-azra-bebegi/8880208 Mia ve Ben: http://www.izlesene.com/video/mia-bebegi-mia-ve-ben/8591493 My Little Pony Masalı: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-masali-applejackraritytwillight-sparkle/8176713 Frozen Masalı: http://www.izlesene.com/video/frozen-karlar-ulkesi-masali/8183628 Equestria Girls Konseri: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-konseri-twillight-sparklepinkie-pierainbow-dashfluttershy/8219467 Prenses Sofia Masalı: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-masali/8244330 Ever After High Briar Beauty Bebeği: http://www.izlesene.com/video/ever-after-high-briar-beauty-bebegi-ve-evi/8115558 My Little Pony Equestria Girls Rarity: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-rarity/8230998 Prenses Sofia Bebeği: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-bebegi/8244368
Equestria Girls - Apple Jack İle Tanış 00:32
Equestria Girls - Apple Jack İle Tanış 27.488 izlenme - 4 yıl önce Equestria Girls - Apple Jack ile Tanış
Littlest Pet Shop - Blythe İle Tanış 00:44
Littlest Pet Shop - Blythe İle Tanış 20.901 izlenme - 4 yıl önce Littlest Pet Shop - Blythe ile Tanış
Rescue Bots Optimus Primal Ve Elektronik Heatwave 00:21
Rescue Bots Optimus Primal Ve Elektronik Heatwave 13.245 izlenme - 4 yıl önce Optimus Prime'ı tek bir hareketle dev bir dinozora dönüştür, Rescue Bots macerasında sen de yerini al!
Equestria Girls - Twilight Sparkle İle Tanış 00:35
Equestria Girls - Twilight Sparkle İle Tanış 12.817 izlenme - 4 yıl önce Equestria Girls - Twilight Sparkle ile Tanış
Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti 00:55
Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti 2.879 izlenme - 2 yıl önce Monopoly, Jenga gibi popülerin oyunların ve oyuncakların üreticisi olan Hasbro'nun yılbaşı için hazırladığı reklam büyük tepki topladı.
Equestria Girls - Fluttershy İle Tanış 00:43
Equestria Girls - Fluttershy İle Tanış 6.576 izlenme - 4 yıl önce Equestria Girls - FlutterShy ile Tanış
Equestria Girls - Rainbowdash İle Tanış 00:35
Equestria Girls - Rainbowdash İle Tanış 6.342 izlenme - 4 yıl önce Equestria Girls - RainbowDash ile Tanış
Equestria Girls - Rarity İle Tanış 00:37
Equestria Girls - Rarity İle Tanış 5.964 izlenme - 4 yıl önce Equestria Girls - Rarity ile Tanış
Equestria Girls - Pinkie Pie İle Tanış 00:37
Equestria Girls - Pinkie Pie İle Tanış 5.045 izlenme - 4 yıl önce Equestria Girls - Pinkie Pie ile Tanış
Zombie Strike Hikayeleri Bölüm 5: Sidestrike Karşılaması 00:57
Zombie Strike Hikayeleri Bölüm 5: Sidestrike Karşılaması 3.067 izlenme - 4 yıl önce Zombie Strike Hikayeleri Bölüm 5: Sidestrike Karşılaması
Hasbro Yılbaşı Reklamı  18 01:15
Hasbro Yılbaşı Reklamı 18 945 izlenme - 2 yıl önce Gerçekleri şak diye çıkartıp masaya vurdukları için canınız mı yandı hayırdır? Reklamda bariz piç taksici, gereksiz vestiyer, aşırı pahalı yerler, çıkarcı tipler ve son olarak da tüm bunlar olurken başınıza gelebilecek tecavüz olayları o malum müzikle özet geçilmiş. Reklamı yapanlar ülkenin bu boktan halini görüp ona göre reklamlarını en iyi şekilde hazırlamaya çalışmışlar. En sonda da ''aman diyim'' diyerek sanki ''çıkmayın dışarı. her ne kadar mizahi açıdan yaklaşmış olsak da bunlar ülkenin gerçekleri'' mesajını vermişler izleyicilere. Tabii bu reklamı izleyen aklı fikri sekste olan göbekli tecavüzcü mağara ayıları anıra anıra gülüyordur. bırakın onlar gülsün, biz bu trajikomik reklamın gerçekliği üzerinde düşünürüz.Gerçekleri şak diye çıkartıp masaya vurdukları için canınız mı yandı hayırdır? Reklamda bariz piç taksici, gereksiz vestiyer, aşırı pahalı yerler, çıkarcı tipler ve son olarak da tüm bunlar olurken başınıza gelebilecek tecavüz olayları o malum müzikle özet geçilmiş. Reklamı yapanlar ülkenin bu boktan halini görüp ona göre reklamlarını en iyi şekilde hazırlamaya çalışmışlar. En sonda da ''aman diyim'' diyerek sanki ''çıkmayın dışarı. her ne kadar mizahi açıdan yaklaşmış olsak da bunlar ülkenin gerçekleri'' mesajını vermişler izleyicilere. Tabii bu reklamı izleyen aklı fikri sekste olan göbekli tecavüzcü mağara ayıları anıra anıra gülüyordur. bırakın onlar gülsün, biz bu trajikomik reklamın gerçekliği üzerinde düşünürüz.
Nerf Accustrike Raptorstrike Reklam Filmi 00:21
Nerf Accustrike Raptorstrike Reklam Filmi 282 izlenme - 8 ay önce İşte yeni Nerf Accustrike Raptorstrike! Açılabilir destek ayağı, hızlı yükleme kolu ve hedef ekranı ile en keskin atışlar için tasarlandı! Üstelik Accustrike dartlar kullanıldığında atışlar çok daha isabetli!
Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti 00:55
Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti 415 izlenme - 2 yıl önce Monopoly, Jenga gibi popülerin oyunların ve oyuncakların üreticisi olan Hasbro'nun yılbaşı için hazırladığı reklam büyük tepki topladı.
Littlest Pet Shop 'A World of Our Own' Official Music Video ? 00:56
Littlest Pet Shop 'A World of Our Own' Official Music Video ? 240 izlenme - 10 ay önce Sing-along with your favorite pets! ? ? ? Watch for all new Littlest Pet Shop episodes airing on Discovery Family Spring 2018! #LittlestPetShop #LPS #Hasbro
Transformers Hızlı Dönüşen Figür TVC 00:21
Transformers Hızlı Dönüşen Figür TVC 367 izlenme - 1 yıl önce Efsanevi güçler geri dönüyor. Hızlı dönüşen figürlerle mücadeleye hazırsın! Optimus Prime ile dönüşümü başlat, zırhını kuşan ve görünenden daha fazlası ol!
Modulus Regulator Reklam Filmi 00:20
Modulus Regulator Reklam Filmi 94 izlenme - 9 ay önce Modulus serisinden yeni Regulator! Switchfire teknolojisi ile tekli atış, yarı otomatik ve tam otomatik modları seni bekliyor! Görevini belirle, modunu seç, kapışmaya başla! Modulus Regulator'ı incelemek için: http://bit.ly/NerfTRModulusRegulator
Hasbro Patates Kafa Reklamı (1950ler) 01:16
Hasbro Patates Kafa Reklamı (1950ler) 344 izlenme - 3 yıl önce Meşhur Mr. Potato Head nın ilk reklamı olsa gerek ve adamlar zamanında gerçekten kumpirlik patatesleri kaktırmışlar millete. bilmiyorum belki sallıyorumdur sadece göz kulak burun satıp "evinizdeki patatesi ve sebzeleri hiç edin" demiş de olabilirler.
LPS: Özel Dünyamiz - 'LPS EVCİL HAYVAN DÜKKÂNI'NA HOŞ GELDİNİZ!' ? 03:14
LPS: Özel Dünyamiz - 'LPS EVCİL HAYVAN DÜKKÂNI'NA HOŞ GELDİNİZ!' ? 94 izlenme - 10 ay önce LPS Evcil Hayvan Dükkânı'nda eski bir Paw-Tucket tanıtım videosu izleyen ve bunu çok sıkıcı bulan Bev, Bay Yut'u yepyeni tanıtım videoları çekmek için en mükemmel Miniş olduğuna ikna eder. İlk çekim mekânı ise LPS Evcil Hayvan Dükkânı olur. #LittlestPetShop #LPS #Hasbro
Nerf Mega Twinshock Reklam Filmi 00:20
Nerf Mega Twinshock Reklam Filmi 43 izlenme - 9 ay önce Kapışmalarda farkını göstermeye hazır mısın? Twinshock'un 10'lu dart kapasitesi ve yepyeni atış sistemiyle gücünü mega boyuta taşı! Aynı anda 2 dart fırlatan 2'li atış sistemi ile yenilmez ol!
Hasbro Beyblade Bohemia 01:54
Hasbro Beyblade Bohemia 372 izlenme - 7 yıl önce
Play Doh Oyun Hamuru Reklamı (1969) 00:31
Play Doh Oyun Hamuru Reklamı (1969) 208 izlenme - 3 yıl önce 1956 yılından beri üretilmekteymiş efendim bu eğlenceli oyun hamuru Play Doh ve de ozamandan buzamana yaklaşık olarak 2 milyar kutu üretilmiş. Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyuncaklarındandı bu oyun hamurları, Play Doh markalı olmasa bile daha uyduruk versiyonlarına sahip olmuşuzdur hepimiz sanırım. Şöyle bir güzelliği vardı ki mesela normal bir oyuncağınızı paylaşamazdınız ; ortada tek oyuncak varsa biri oynar biri bakardı ama bu oyun hamurlarını istediğiniz kadar parça pinçik edip herkese yetecek oyun materyali oluşturabilirdiniz. Arkadaşlar arası paylaşımı teşvik eden bir oyuncak olup eşit bölmeye çalışan arkadaşınız adalet duygusu gelişmiş, kalbi temiz, sizi çok seven arkadaşınızdır sarılın ona.