Hoşgeldiniz!

Hasbro Videoları İzle

Hasbro Nerf Zombie Strike 00:21
Hasbro Nerf Zombie Strike 1.190.163 izlenme - 3 yıl önce Kapışmaya hazır mısın?
Tepki Toplayan Hasbro Yılbaşı Reklamı 01:15
Tepki Toplayan Hasbro Yılbaşı Reklamı 51.786 izlenme - 6 ay önce Hasbro’nun yılbaşı için hazırladığı reklam aşırı seksist bulunduğu gerekçesiyle tepki topladı.
Yeni Nerf Zombie Strike Doominator! 00:20
Yeni Nerf Zombie Strike Doominator! 85.072 izlenme - 2 yıl önce Yeni Nerf Zombie Strike Doominator! 6'şar dart kapasiteli 4'lü dönen hazne sistemiyle Doominator, seni zombilere karşı zafere götürecek!
My Little Pony Pinkie Pie Bebeği 01:40
My Little Pony Pinkie Pie Bebeği 38.571 izlenme - 2 yıl önce My little pony bebeklerinden pinkie pie'yı tanıtıyorum. Daha fazla çocuk oyunları videosu için kanala abone olun lütfen. İyi seyirler www.izlesene.com/cerenlecocukoyunlari Ücretsiz mobil uygulamamızı Google Play Store dan http://izl.sn/n3f468 linkinden indirebilirsiniz ve gittiğiniz her yerde android telefonunuzdan Ceren'le Çocuk Oyunları nın yepyeni videolarını izleyebilirsiniz. Rock Star Eylül videosu: http://www.izlesene.com/video/barbie-rock-star-eylul/8929764 Monster High Gooliope videosu: http://www.izlesene.com/video/monster-high-gooliope-bebegi/8921598 Barbie Prenses Azra Bebeği: http://www.izlesene.com/video/barbie-prenses-azra-bebegi/8880208 Mia ve Ben: http://www.izlesene.com/video/mia-bebegi-mia-ve-ben/8591493 My Little Pony Masalı: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-masali-applejackraritytwillight-sparkle/8176713 Frozen Masalı: http://www.izlesene.com/video/frozen-karlar-ulkesi-masali/8183628 Equestria Girls Konseri: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-konseri-twillight-sparklepinkie-pierainbow-dashfluttershy/8219467 Prenses Sofia Masalı: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-masali/8244330 Ever After High Briar Beauty Bebeği: http://www.izlesene.com/video/ever-after-high-briar-beauty-bebegi-ve-evi/8115558 My Little Pony Equestria Girls Rarity: http://www.izlesene.com/video/my-little-pony-equestria-girls-rarity/8230998 Prenses Sofia Bebeği: http://www.izlesene.com/video/prenses-sofia-bebegi/8244368
Hasbro'nun Tecavüzü Çağrıştıran Reklam Filmine Tepki 01:15
Hasbro'nun Tecavüzü Çağrıştıran Reklam Filmine Tepki 5.725 izlenme - 6 ay önce Oyun ve oyuncak üreticisi Hasbro firmasının 'Hasbro Gaming Turkey – Yılbaşında Eğlenceyi Dışarda Arama!' başlığıyla yayınladığı reklam filmi sosyal medya platformalarındaki binlerce kullanıcıdan tepki gördü. Konuya ilişkin Ekşi Sözlük'te 30'dan fazla sayfa 'entry' girişi yapılırken birçok Twitter kullanıcısı da reklam filmiyle ilgili tepki mesajları yayımladı. Change.org'da da söz konusu reklam filmindeki cinsiyetçi tutumdan dolayı filmin internet sitelerinden kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı.
Equestria Girls - Apple Jack İle Tanış 00:32
Equestria Girls - Apple Jack İle Tanış 27.319 izlenme - 3 yıl önce Equestria Girls - Apple Jack ile Tanış
Littlest Pet Shop - Blythe İle Tanış 00:44
Littlest Pet Shop - Blythe İle Tanış 20.876 izlenme - 3 yıl önce Littlest Pet Shop - Blythe ile Tanış
Rescue Bots Optimus Primal Ve Elektronik Heatwave 00:21
Rescue Bots Optimus Primal Ve Elektronik Heatwave 11.155 izlenme - 3 yıl önce Optimus Prime'ı tek bir hareketle dev bir dinozora dönüştür, Rescue Bots macerasında sen de yerini al!
Equestria Girls - Twilight Sparkle İle Tanış 00:35
Equestria Girls - Twilight Sparkle İle Tanış 12.745 izlenme - 3 yıl önce Equestria Girls - Twilight Sparkle ile Tanış
Equestria Girls - Fluttershy İle Tanış 00:43
Equestria Girls - Fluttershy İle Tanış 6.556 izlenme - 3 yıl önce Equestria Girls - FlutterShy ile Tanış
Equestria Girls - Rainbowdash İle Tanış 00:35
Equestria Girls - Rainbowdash İle Tanış 6.338 izlenme - 3 yıl önce Equestria Girls - RainbowDash ile Tanış
Equestria Girls - Rarity İle Tanış 00:37
Equestria Girls - Rarity İle Tanış 5.961 izlenme - 3 yıl önce Equestria Girls - Rarity ile Tanış
Hasbro Yılbaşı Reklamı  18 01:15
Hasbro Yılbaşı Reklamı 18 849 izlenme - 6 ay önce Gerçekleri şak diye çıkartıp masaya vurdukları için canınız mı yandı hayırdır? Reklamda bariz piç taksici, gereksiz vestiyer, aşırı pahalı yerler, çıkarcı tipler ve son olarak da tüm bunlar olurken başınıza gelebilecek tecavüz olayları o malum müzikle özet geçilmiş. Reklamı yapanlar ülkenin bu boktan halini görüp ona göre reklamlarını en iyi şekilde hazırlamaya çalışmışlar. En sonda da ''aman diyim'' diyerek sanki ''çıkmayın dışarı. her ne kadar mizahi açıdan yaklaşmış olsak da bunlar ülkenin gerçekleri'' mesajını vermişler izleyicilere. Tabii bu reklamı izleyen aklı fikri sekste olan göbekli tecavüzcü mağara ayıları anıra anıra gülüyordur. bırakın onlar gülsün, biz bu trajikomik reklamın gerçekliği üzerinde düşünürüz.Gerçekleri şak diye çıkartıp masaya vurdukları için canınız mı yandı hayırdır? Reklamda bariz piç taksici, gereksiz vestiyer, aşırı pahalı yerler, çıkarcı tipler ve son olarak da tüm bunlar olurken başınıza gelebilecek tecavüz olayları o malum müzikle özet geçilmiş. Reklamı yapanlar ülkenin bu boktan halini görüp ona göre reklamlarını en iyi şekilde hazırlamaya çalışmışlar. En sonda da ''aman diyim'' diyerek sanki ''çıkmayın dışarı. her ne kadar mizahi açıdan yaklaşmış olsak da bunlar ülkenin gerçekleri'' mesajını vermişler izleyicilere. Tabii bu reklamı izleyen aklı fikri sekste olan göbekli tecavüzcü mağara ayıları anıra anıra gülüyordur. bırakın onlar gülsün, biz bu trajikomik reklamın gerçekliği üzerinde düşünürüz.
Equestria Girls - Pinkie Pie İle Tanış 00:37
Equestria Girls - Pinkie Pie İle Tanış 5.031 izlenme - 3 yıl önce Equestria Girls - Pinkie Pie ile Tanış
Zombie Strike Hikayeleri Bölüm 5: Sidestrike Karşılaması 00:57
Zombie Strike Hikayeleri Bölüm 5: Sidestrike Karşılaması 3.024 izlenme - 2 yıl önce Zombie Strike Hikayeleri Bölüm 5: Sidestrike Karşılaması
Transformers Hızlı Dönüşen Figür TVC 00:21
Transformers Hızlı Dönüşen Figür TVC 24 izlenme - 4 gün önce Efsanevi güçler geri dönüyor. Hızlı dönüşen figürlerle mücadeleye hazırsın! Optimus Prime ile dönüşümü başlat, zırhını kuşan ve görünenden daha fazlası ol!
Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti 00:55
Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti 143 izlenme - 6 ay önce Monopoly, Jenga gibi popülerin oyunların ve oyuncakların üreticisi olan Hasbro'nun yılbaşı için hazırladığı reklam büyük tepki topladı.
Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti 00:55
Hasbro'nun Yılbaşı Reklamı Büyük Tepki Çekti 100 izlenme - 6 ay önce Monopoly, Jenga gibi popülerin oyunların ve oyuncakların üreticisi olan Hasbro'nun yılbaşı için hazırladığı reklam büyük tepki topladı.
HASBRO RİSK KUTU AÇILIMI (Masaüstü Askeri Strateji Oyunu) 13:52
HASBRO RİSK KUTU AÇILIMI (Masaüstü Askeri Strateji Oyunu) 227 izlenme - 7 ay önce Arkadaşlarınızla Birlikte Eğlenceli Vakit Geçirebileceğiniz , Masaüstü Askeri Strateji Oyunu Hasbro Risk'in Kutu Açılımı Videosuna Hoşgeldiniz Babuşlar. Evimin Salonuna Konuk Olduğunuz Bu Videoda , Kutu İçeriğini Ve Oynanışını Size Anlatmaya Çalıştım , Umarım Keyif Alırsınız , İyi Seyirler. -----------------------------------Sponsorlarım----------------------------------- TeamSpeak 3 Server Sponsorum ; http://www.teamspeaktr.com ---------------------------------Mobil Uygulamam--------------------------------- Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , Android Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/372faZ Mobil Uygulamamı Ücretsiz Olarak , İOS Cihazınıza İndirin ; https://goo.gl/tAZH8g -------------------------------Sosyal Medya Linklerim------------------------------ SpastikGamers - YouTube Kanalım ; https://goo.gl/O3ULoa SpastikGamers - İzlesene Kanalım ; https://goo.gl/cF5YhY SpastikGamers - Facebook Sayfam ; https://goo.gl/hux1RD SpastikGamers - Twitch Kanalım ; http://goo.gl/6CTRZy SpastikGamers - Google Sayfam ; https://goo.gl/0xzXXM SpastikGamers - Steam Profilim ; http://goo.gl/NNSJAA SpastikGamers - Steam Grubum ; http://goo.gl/psKvjW ---------------------------------Özel Açıklama------------------------------------ SpastikGamers YouTube Kanalına Hoşgeldiniz , Bu Kanalda Birbirinden Eğlenceli Oyun Videolarını İzleyebilir Ve Zamanınızı Daha Keyifli Geçirebilirsiniz. Birbirinden İlginç Eğlenceli Oyunların Yanı Sıra , Strateji , Aksiyon , Savaş Ve Bağımsız Yapım Oyunların Videolarını , Bu Kanalda İzleyebilirsiniz. Oyun Videolarında Aradığınız Şey Eğlenceyse Doğru Adresteniz , Sizde Abone Olarak Kanalımızdaki Eğlenceye Ortak Olabilirsiniz.
Hasbro  18 Cinsiyetçi Yılbaşı Reklamı 03:50
Hasbro 18 Cinsiyetçi Yılbaşı Reklamı 96 izlenme - 6 ay önce Hasbro Oyun Kulübü isimli sosyal medya hesabı "Yılbaşında dışarı çıkmayın" mesajı veren rezalet bir reklama imza attı. Reklam tamamen cinsiyetçi bir içerikte olup, ''cinsel istismar,, mesajı içeriyor. Biz Kafa Komedya Ekibi olarak komedi çalışmaları dışında sosyal-toplumsal olaylarda da fikrimizi belirtmek üzere bir karar almıştık, bu cinsel taciz alt-mesajları içeren reklam filmi konusunda da fikirlerimizi sizlere sunmak istedik. Ve son olarak bu konu dışında , İstanbul'daki terör saldırısını kınıyoruz.... İletişim: Facebook: https://www.facebook.com/kafakomedya Twitter: https://twitter.com/kafakomedya İzlesene.com: https://www.izlesene.com/iz/kafa_production
Hasbro Patates Kafa Reklamı (1950ler) 01:16
Hasbro Patates Kafa Reklamı (1950ler) 272 izlenme - 2 yıl önce Meşhur Mr. Potato Head nın ilk reklamı olsa gerek ve adamlar zamanında gerçekten kumpirlik patatesleri kaktırmışlar millete. bilmiyorum belki sallıyorumdur sadece göz kulak burun satıp "evinizdeki patatesi ve sebzeleri hiç edin" demiş de olabilirler.
Hasbro Beyblade Bohemia 01:54
Hasbro Beyblade Bohemia 372 izlenme - 6 yıl önce
Play Doh Oyun Hamuru Reklamı (1969) 00:31
Play Doh Oyun Hamuru Reklamı (1969) 157 izlenme - 2 yıl önce 1956 yılından beri üretilmekteymiş efendim bu eğlenceli oyun hamuru Play Doh ve de ozamandan buzamana yaklaşık olarak 2 milyar kutu üretilmiş. Çocukluğumuzun vazgeçilmez oyuncaklarındandı bu oyun hamurları, Play Doh markalı olmasa bile daha uyduruk versiyonlarına sahip olmuşuzdur hepimiz sanırım. Şöyle bir güzelliği vardı ki mesela normal bir oyuncağınızı paylaşamazdınız ; ortada tek oyuncak varsa biri oynar biri bakardı ama bu oyun hamurlarını istediğiniz kadar parça pinçik edip herkese yetecek oyun materyali oluşturabilirdiniz. Arkadaşlar arası paylaşımı teşvik eden bir oyuncak olup eşit bölmeye çalışan arkadaşınız adalet duygusu gelişmiş, kalbi temiz, sizi çok seven arkadaşınızdır sarılın ona.