Hoşgeldiniz!

hasdal

Hasdal Kışlasında Canı Sıkılan Asker 01:22
Hasdal Kışlasında Canı Sıkılan Asker 19.347 izlenme - 3 yıl önce Hasdal Kışlasında Nöbetten Sıkılan Askerin Relax My Beloved Şarkısı Eşliğinde Dansı.
Hasdal Kışlasında Canı Sıkılan Asker 01:22
Hasdal Kışlasında Canı Sıkılan Asker 333 izlenme - 2 yıl önce Hasdal'da nöbette sıkılan askeri 'relax my beloved' şarkısı eşliğinde izliyoruz.
Dabbe Fragman 01:55
Dabbe Fragman 158 izlenme - 2 yıl önce Amerika’da esrarengiz intihar olayları biribirini takip etmektedir. Ülkenin her yerinden insanlar, birbirinden korkunç yöntemlerle ölmeyi seçmektedir. Benzer bir olay, Türkiye’de de yaşanır. İzmir’de Tarık isimli bir genç, dehşet verici bir şekilde intihar ettiğinde, polis yakın arkadaşlarını sorguya çeker. Cem, Sema ve Hande, ölmeden önce adeta bir internet bağımlısına dönüşmüş olan Tarık’tan e-postalar almışlardır. İşin ilginç yanı Tarık’ın ölümünden sonra da bu e-postaları almaya devam ederler. E-postalara, korkunç görüntüler eşlik etmektedir. Gençlerin hayatında bir süre sonra, dehşet verici düşlerle gerçekler birbirine karışmaya başlar. Hande, Kuran’da sözü geçen ve dünyanın sonunu muştulayan Dabbe’tül Arz’ın gerçekleşmeye başladığını fark eder. Filmin yönetmeni, Japonya’da sayısız kısa film ve prodüksiyona imza atmış ve uluslararası ödüller almış, genç bir sinemacı olan Hasan Karacadağ. Uzakdoğu’da, korku türünün önemli yönetmen ve senaristleriyle çalışma imkanı bulmuş sinemacının ilk uzun metrajlı filmi olan Dabbe, Ringu ve benzerlerinden ciddi anlamda etkilenmişe benziyor. Yönetmen: Hasan Karacadağ Oyuncular: Ümit Acar, Zeynep Hasdal Çolakoğlu, Ebru Aykaç Tür Korku Ülke Türkiye "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hasdal Kışlasında Canı Sıkılan Asker 01:22
Hasdal Kışlasında Canı Sıkılan Asker 101 izlenme - 3 yıl önce Hasdal'da Nöbette Sıkılan Askeri 'relax My Beloved' Şarkısı Eşliğinde İzliyoruz.