Hoşgeldiniz!

Haşhaşi Videoları İzle

Fethullahçıların Kendini Gizleme Taktikleri 01:13
Fethullahçıların Kendini Gizleme Taktikleri 1.913 izlenme - 11 ay önce Merdan Yanardağ anlatıyor.
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 07:34
Ramiz Dayı'dan Haşhaşilik Dersleri - Ezel 642 izlenme - 2 yıl önce Hazır başbakanımız sayesinde açılan Haşhaşilik muhabbeti unutulmadan, bu sahneyi tekrar hatırlayalım. Tuncel Kurtiz'i yeni nesle tanıtıp, tekrar şöhret yapan Ezel dizisinden can alıcı sahne. Paralel yapı demeyeceğim, çünkü bir kez kesiştin mi, bir daha asla paralel olmazsın. (Gene de etiketlere paralel yapı yazmak şart.)
Samanyolu Dizisinde Aleni Gezi Parkı Göndermesi 00:58
Samanyolu Dizisinde Aleni Gezi Parkı Göndermesi 590 izlenme - 2 yıl önce Hatırlarsınız, Gezi Parkı Protestoları esnasında televizyonlarda "camiye ayakkabı ile girip bira içtiler" haberleri çıkmış, öyle olmadığı ortaya çıkmış olsa da televizyonda bu gerçek gösterilmemişti. Muhteşem tarafsız kanal Samanyolu TV bu konuyu "sırf halkın çıkarlarını gözettiği için" televizyon ekranlarında canlandırmış. Halkın o camiye sığınması her ne kadar kendi polisleri tarafından gerçekleştirilmiş olsa da dizilerine ufak bir özür niteliğinde bölüm iliştirmişler.. Ne diyelim.. Allah razı olsun/ıslah etsin. Bonus: https://twitter.com/RT_Erdogan/status/343741493640564737
Ak Parti Mitinginde Hırsız Var Pankartı Açan Genç 01:11
Ak Parti Mitinginde Hırsız Var Pankartı Açan Genç 474 izlenme - 2 yıl önce olay akp'nin osmaniye mitinginde meydana gelmiştir. osmaniyeli genç tartaklana tartaklana, yumruklana yumruklana dışarı çıkarılmıştır.
Assasssin's Creed Revelation - Yavuz Sultan Selim 01:29
Assasssin's Creed Revelation - Yavuz Sultan Selim 414 izlenme - 3 yıl önce Yavuz Sultan Selim Ahmet'i Öldürüyor ondan sonra Ezio Selim'e atar yapiyor izliyoruz efem :D
Tayyip Dedesi İçin Kum Torbası Yumruklayan Çocuk 00:21
Tayyip Dedesi İçin Kum Torbası Yumruklayan Çocuk 257 izlenme - 2 yıl önce Efendim gün geçmiyorki ak-trol dediğimiz bazı kitleler çocuklarına yukarıdan verilen talimatlarla hırsa öfkeye şiddete eğilimli laflar söyleyerek çocuklarına yanlış eğitimde bulunduklarının farkına varamıyorlar.Belkide bu çocuğun sınıfında haşhaşi diye tabir ettiği büyüklerin çocuklarıyla aynı sırayı paylaşıyor bu kardeşimiz. Suç tabiki de bunda deil bu zihniyeti yayan ve bu zihniyeti kabullenen bazı kesimlerde..Vesselam (Çocukları şiddete eğilimli bölücü bir toplum olmayalım)
Paralel: The Beginning - Her Şey Bir Şömine'nin Yanında Başladı 01:03
Paralel: The Beginning - Her Şey Bir Şömine'nin Yanında Başladı 413 izlenme - 3 yıl önce Her şey bir şömine'nin yanında başladı. Seçimler yaklaşmaktaydı ve son oranlara göre partinin oyları giderek düşmekteydi. Acilen yeni bir seçim stratejisi belirlenmeliydi. Hedefe giden yolda her şeyi mübah gören recepiko son kozunu oynamalıydı ve olaylar gelişmeliydi. (Gelişti de!) Starring: Recepiko Erdoganni, Fethulio Gulenio Written and directed by: Dış mihrak
Ben Örgüt Üyesi Değilim - Cemaat Kontrası 07:17
Ben Örgüt Üyesi Değilim - Cemaat Kontrası 238 izlenme - 2 yıl önce Başbakan'ın 'virüs, ajan, örgüt, haşhaşi' gibi hakaretlerine maruz kalan Camia'nın hazırladığı 'Ben virüs değilim, ben örgüt değilim' temalı videoları...
Assassin's Creed Rogue Hikaye Videosu 01:57
Assassin's Creed Rogue Hikaye Videosu 215 izlenme - 3 yıl önce Assassin's Creed: Rogue, Ubisoft'un Unity ile birlikte gelistirdigi ve sadece eski nesilde oynanacak oyundur.
Assassin’s Creed Unity Karakter Geçidi Fragmanı 03:31
Assassin’s Creed Unity Karakter Geçidi Fragmanı 243 izlenme - 3 yıl önce Assassin’s Creed Unity'de bulunan karizmatik karakterler bir arada.Assassin's Creed: Unity, Ubisoft Montreal liderliğinde 10 farklı stüdyoda geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan tarihsel, aksiyon macera türü video oyunudur. Oyun 11 Kasım 2014'te Amerika'da, 13 Kasım 2014'te ise Avrupa'da çıkış yapacak ve kooperatif mod özelliği ile gelerek seride bir ilk yapacaktır. Serinin 7. oyunudur.
Dönemin Haşhaşi Örgütünü Kimse Hatırlamayacak 01:19
Dönemin Haşhaşi Örgütünü Kimse Hatırlamayacak 8 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim için dönemin Başbakanı diyen dönemin haşhaşi örgütünü de inşallah kısa süre zarfında hiç kimse hatırlamayacak" dedi.