Hoşgeldiniz!

haşin

Jigolo Arayan Haydut Kadınlar 00:55
Jigolo Arayan Haydut Kadınlar 5.699 izlenme - 4 yıl önce Hayatının haşin erkeklerini arayan yaşını oldukça almış teyzelerimizin, erkek bulmak için tek çıkar yolları yol kesip otobüs basmak kalmıştır. Bu uğurda maske takıp harekete geçen eylemcilerin planları oldukça başarılı olacaktır. Oysa ki maske takmaları zaten gereksizdir.
Dövecekmiş Gibi Konuşan Koreli Spiker 00:53
Dövecekmiş Gibi Konuşan Koreli Spiker 1.288 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore resmi devlet televizyonunda konuşan koreli spiker insana sikilecekmiş hissi veriyor.
Ne Güzel Abimizsin Sen Ferhat Güzel 01:18
Ne Güzel Abimizsin Sen Ferhat Güzel 1.100 izlenme - 3 yıl önce Değil ben,değil bir hanımefendi veya bir beyefendi, Sigmund Freud mezarından çıkıp gelse şu videoya bir açıklama yazabileceğini , senin için bir tarif yapabileceğini sanmıyorum Ferhat abi. Hatta tüm kitaplarını yakar,bildiklerini unutur, ulan iyi ki ölmüşüm diye koşarak mezarına geri döner. Bilmem anlatabiliyor muyum ?
Yaşlı ve Haşin Amcaların Bok Fakırlı Kavgası 01:30
Yaşlı ve Haşin Amcaların Bok Fakırlı Kavgası 223 izlenme - 1 yıl önce Rakibini altına alan dayı fakır makır iyi giydiriyor valla ben olsam kafama sıkardım dayı daha kavga edecem diye uğraşıyor.
Hürrem Sultan Taklidi Yapan Kız 02:30
Hürrem Sultan Taklidi Yapan Kız 497 izlenme - 3 yıl önce Tükenmişlik Sendromu yaşadığı için Almanya'ya giden Meryem Uzerli'nin yokluğunda yerine yeni bir oyuncu gelebilir dedikodularını duyan benzerleri boş dururmu, hemen çekmişler videolarını ve de sosyal medyada başlamışlar dolaşmaya. ee tabi umut dünyası Ya tutarsa?
Yulgang 2 Online - Haşin Doğu Oyunu 34:26
Yulgang 2 Online - Haşin Doğu Oyunu 442 izlenme - 4 yıl önce Abone olun beğenin paylaşın her zıkkımı yapın da destek olun acık mutlu olayım :D Kayıt: https://www.yulgang2.com.tr/a/register/ İndirme: https://www.yulgang...
Cüneyt ve Alt Dudağı(Macera Kaldığı Yerden) 02:56
Cüneyt ve Alt Dudağı(Macera Kaldığı Yerden) 327 izlenme - 4 yıl önce İhsan Bey'in karısından paçasını zor kurtaran Cüneyt eve döner. Tek istediği kafayı bi güzel demleyip herşeyi unutmaktır. Fakat alt dudağının peşinde olanlar boş durmazlar. Onun zayıf noktasını bilen düşmanı travesti kılığında kapısını çalar. Zaten hangimiz heryeri uf olan ve ilaç arayan bir travestiyi evimize almayız ki. İnsanlık öldü mü ayol. Neyse, olaylar gelişir...
Haşin Kurt. 05:42
Haşin Kurt. 87 izlenme - 6 yıl önce ömer dönmez
haşinn genclerr 03:28
haşinn genclerr 191 izlenme - 9 yıl önce illegal_1180@hotmail.com junior_2207@windowslive.com dely_waqrant70@hotmail.com