Hoşgeldiniz!

Haşlama Taşlama Videoları İzle

Haşlama Taşlama - Yasemin Yalçın (7. Bölüm - 1993) 29:44
Haşlama Taşlama - Yasemin Yalçın (7. Bölüm - 1993) 520 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Yalçın'ın Haşlama Taşlama programından 30 dakikalık çok güzel bir kayıt. Alican, Hayatın Dalları, Keloğlan tiplemeleri, Bil Kazan, Çekilin Bu Haber Bizim isimli skeçler, Ozan Orhon'un Zeynep şarkısının alternatif klibi ve 90'lı yıllardan eski reklamlar. Çok güzel bir nostalji
Akrep Nalan & Yasemin Yalçın - Sarhoş Parodisi 03:46
Akrep Nalan & Yasemin Yalçın - Sarhoş Parodisi 350 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Yalçın'ın "Haşlama Taşlama" adli komedi programindan Akrep Nalan tiplemesi özel arşivimden sizlerle, keyifli seyirler.
Haşlama Taşlama - Mahmure 03:24
Haşlama Taşlama - Mahmure 338 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Yalçın'ın 'Haşlama Taşlama' adlı programından Nükhet Duru'nun 'Mahmure' adlı parçasının şahsına münhasır videosu.Şarkısına bu kadar sadık kalan ikinci bir klip yoktur herhalde..
Haşlama Taşlama - Yasemin Yalçın (1993) 01:35
Haşlama Taşlama - Yasemin Yalçın (1993) 356 izlenme - 2 yıl önce Madem ki "Hayatın Dalları" parodisi nihayet sitemize düşmüş, bunun şerefine mevzubahis programı anmadan geçmeyelim. 1993 yılında, Yılmaz Erdoğan'ın BKM'yi kurmazdan önce, en az bir Birol Güven kadar mesaj kaygısı taşıdığı dönemde, TRT'deki iğrenç skeçlerden tanıdığımız Yasemin Yalçın ile birlikte Show TV'ye program hazırlamaya başlarlar. Bir Olacak O Kadar alternatifi olarak kısa zamanda ses getiren program, ne var ki zamanla Yasemin Yalçın'ı "netekim bunu ben de yaparım" noktasına vardıracak, Yılmaz bey ise ekipten ayrılarak tefeciden aldığı parayla BKM'yi kuracaktır. Geriye kalan ise yörüngeye takılmış bir adet Kakılmış ve gün geçtikçe bayatlayan espriler olacaktı. Dost erhan çakır'ın arşivinden...
Haşlama Taşlama – Show TV - Yasemin Yalçın (1993 - 27 dk) 27:17
Haşlama Taşlama – Show TV - Yasemin Yalçın (1993 - 27 dk) 488 izlenme - 2 yıl önce Yasemince'nin ilk versiyonu, 1993 yılına ait Haşlama Taşlama'dan aynı bölüme ait olduğu düşünülerek birleştirilen videoların oluşturduğu tam bir bölümü izliyoruz şimdi. Alican, Hayatın Dalları tiplemeleri, Kimin Eli Kimin Cebinde, Bigudili Yarışma Hostesi, Eti Anma Töreni isimli skeçler ve Nükhet Duru'nun Mahmure şarkısının alternatif klibini içeren hoş bir videodur. Güldürü ustası Yasemin Yalçın ve Haşlama Taşlama'yı izliyoruz şimdi. Erhan Çakır'a sonsuz teşekkürler.
İnce İnce Yasemince Sezon Jenerikleri (1993 - 2010) 11:51
İnce İnce Yasemince Sezon Jenerikleri (1993 - 2010) 504 izlenme - 2 yıl önce Haşlama Taşlama Jenerik Yaseminname 1.Sezon Jeneriği Yaseminname 2.Sezon Jeneriği İnce İnce Yasemince Jeneriği (Kanal D 1.Sezon Jeneriği 1995) İnce İnce Yasemince Jeneriği (Kanal D 2.Sezon 1.Jenerik 1995) İnce İnce Yasemince Jeneriği (Kanal D 2.Sezon 2.Jenerik 1995) İnce İnce Yasemince Jeneriği (Kanal D 2.Sezon Jenerik 1995) Yasemince Jenerik 2010 (Fox Bölümleri) Dizikurdu'na Teşekkürler
Haşlama Taşlama - Alican 05:19
Haşlama Taşlama - Alican 210 izlenme - 2 yıl önce işte 90lar çocuğu alican karşınızda, biraz soft haliyle daha yeni yapılmış bir karakterken alınmış bir kayıt.. ev telefonunun bilgisayar gibi çocukların ilgisini çektiği zamanlarda(hugoyu aramak) çekildiği belli olan bu kayıt bizi zaman makinesiyle 90 lara gitmeyi arzulatıyor.. hugoya küfreden çocuk alican karşınızda..
Yasemin Yalçın ve Ozan Orhon - Zeynep Klibi (Haşlama Taşlama Programı) 02:06
Yasemin Yalçın ve Ozan Orhon - Zeynep Klibi (Haşlama Taşlama Programı) 223 izlenme - 2 yıl önce 90'ların efsanelerinden Haşlama Taşlama'da sevgili Yasemin Yalçın ve Ozan Orhon taklidine girmiş sevgili İlyas İlbey'in Zeynep şarkısına yaptığı eğlenceli bir kliptir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi izlemeler.
Haşlama Taşlama - Kimin Eli Kimin Cebinde 02:29
Haşlama Taşlama - Kimin Eli Kimin Cebinde 157 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Yalçın'ın "Haşlama Taşlama" adli komedi programından Cansu Canan tiplemesi özel arşivimden sizlerle. Keyifli seyirler.
Haşlama Taşlama - Bigudili Yarışma Hostesi 01:11
Haşlama Taşlama - Bigudili Yarışma Hostesi 113 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Yalçın'ın "Haşlama Taşlama" adli komedi programından "BIGUDILI YARISMA HOSTESI" parodisi özel arşivimden sizlerle. Keyifli seyirler.
Haşlama Taşlama - Et'i Anma Töreni 02:40
Haşlama Taşlama - Et'i Anma Töreni 110 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Yalçın'ın "Haşlama Taşlama" adli komedi programindan "ETI ANMA" parodisi özel arşivimden sizlerle. Keyifli seyirler.
Haşlama Taşlama - Birgün Sokakta 05:24
Haşlama Taşlama - Birgün Sokakta 71 izlenme - 2 yıl önce Yasemin Yalçın'ın "Haşlama Taşlama" adlı komedi programindan "Bir Gün Sokakta" isimli skecini siz site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım. Heyy gibi günler diyerek kahkahalar içerisinde izliyoruz efendim. İyi seyirler. Keyfini çıkarın (teşekkürler erhanc1974)