Hoşgeldiniz!

Hastane

Heimlich Manevrası Nasıl Yapılır? 03:11
Heimlich Manevrası Nasıl Yapılır? 5.037 izlenme - 2 hafta önce Yemek yerken veya kendi tükürümüzün bile yemek borumuza değil soluk borumuza kaçması veya tıkaması ile çok ciddi ölümlü vakalara neden olan bir duruma yol açabiliriz. Bu yüzden ülkemizde ne yazıkki hiç olmayan ilk yardım eğitimine katkı olsun diye bu videoyu paylaşıyorum.
Kalp Krizi Izgara Restoran - Las Vegas 05:38
Kalp Krizi Izgara Restoran - Las Vegas 4.281 izlenme - 1 hafta önce Las Vegas'ta bulunan ve adından'da anlayacağınız gibi 'Kalp Krizi Izgara Restoranı' hastane temasıyla dekore edilmiş bu restoran garson kızlar hemşire kıyafetleriyle gelen müşteriler ise hasta kıyafeti giyiyor. 160 kilo ve üzeri kişilere ücretsiz yemek veren restoran'da yemekten çok popoya dayak yiyorsunuz.
Telefon  Şakası  Dawut Dino Hastane 1 Paltalk 03:13
Telefon Şakası Dawut Dino Hastane 1 Paltalk 517.074 izlenme - 10 yıl önce ....
Taladro - Hastane ( Klip ) Sözleri 03:10
Taladro - Hastane ( Klip ) Sözleri 160.130 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözü: Bu sondu derken beni rahatlatan doktor vaati Din dan don yoksa yine mi geldi iğne saati İnanmıyom bunun kaçarı yok mu doktor ? Burda psikolojikmen bozulur bozulmayan insan sıhhati
cem yılmaz | hastane 02:29
cem yılmaz | hastane 201.391 izlenme - 9 yıl önce cem yilmaz | hastane
Doktorun, kadın  hasta odasının banyosunda traş oldup, banyo yapması 03:10
Doktorun, kadın hasta odasının banyosunda traş oldup, banyo yapması 5.784 izlenme - 2 ay önce İstanbul’da bir hastanede tedavi gören iki kız kardeşin kaldığı odaya giren doktor, banyo yapıp sakal tıraşı oldu. Ailenin iddiası hastane koridorlarını da karıştırdı. Sağlık kurumunun yetkililerine tepki gösteren baba fenalaşıp bayıldı.
Oturan Adama Hayatının Şokunu Yaşatan Akıl Hastası 00:20
Oturan Adama Hayatının Şokunu Yaşatan Akıl Hastası 749 izlenme - 2 gün önce Bir akıl hastanesinin bekleme salonunda oturan adamın arkasından sinsice yaklaşan bir akıl hastası genç, adamın ensesine hayatı boyunca unutamayacağı bir okkalı tokadı yapıştırmış.
Vaaz Veren İmam Kalp Krizi Geçirdi 01:53
Vaaz Veren İmam Kalp Krizi Geçirdi 4.790 izlenme - 2 ay önce Endonezya'nın Tangerang kentindeki El Falah Camii'nde vaaz veren imam kalp krizi geçirdi. Hastaneye kaldırılan imamın hayatını kaybettiği açıklandı.
Sedyenin Üstünde Kalp Masajı Yapan Doktor 02:59
Sedyenin Üstünde Kalp Masajı Yapan Doktor 5.687 izlenme - 2 ay önce Bursa’da kalbinin altından aldığı bıçak darbeleri ile yaralanan 32 yaşındaki kişi, 112 Acil Servis ekipleri tarafından Bursa Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Acil Tıp Uzmanı Dr. Hüseyin Yenice ameliyathaneye gidene kadar sedyenin üzerinde kalp masajı yaparak yaralı adamı hayatta tuttu. Kahraman doktorun insan hayatı için gösterdiği bu çaba ise saniye saniye kameralara yansıdı.
Orhan Ölmez & Hastane Önünde İncir Ağacı 07:14
Orhan Ölmez & Hastane Önünde İncir Ağacı 25.607 izlenme - 2 yıl önce TRT Müzik Damla Damla Hazırlayan: Arzu Selimoğlu ***** TRT Repertuar No: 00020 Yöre: Yozgat / Akdağmadeni Kaynak Kişi: Nida Tüfekçi Derleyen: Nida Tüfekçi Notaya Alan: Ahmet Yamacı ***** Hastane Önünde İncir Ağacı (Annem Ağacı) Doktor Bulamadı Bana İlâcı (Annem İlâcı) Baş Tabip Geliyor Zehirden Acı (Annem Vay Acı) Garip Kaldım Yüreğime Derdoldu (Annem Derdoldu) Ellerin Vatanı Bana Yurdoldu (Annem Yurdoldu) Mezarımı Kazın Bayıra Düze (Annem Vay Düze) Yönünü Çevirin Sıladan Yüze (Annem Vay Yüze) Benden Selâm Söylen Sevdiğimize (Sevdiğimize) Başına Koysun Karalar Bağlasın (Annem Bağlasın) Gurbet Elde Kaldım Diye Ağlasın (Annem Ağlasın)
Orhan Hakalmaz - Hastane Önünde İncir Ağacı 03:51
Orhan Hakalmaz - Hastane Önünde İncir Ağacı 90.050 izlenme - 4 yıl önce Hastane önünde incir ağacı (anem ağacı) Doktor bulamadı bana ilacı (anem ilacı) Baştabip geliyor zehirden acı (anem vay acı) Garip kaldım yüreğime dert oldu (anem dert oldu) Ellerin vatanı bana yurt oldu (anem yurt oldu) Mezarımı kazın bayıra düze (anem vay düze) Yönünü çevirin sıladan yüze (anem vay yüze) Benden selam söylen sevdiğimize (sevdiğimize) Başını koysun karalar bağlasın (anem bağlasın) Gurbet elde kaldım diye ağlasın (anem ağlasın)
İzmir'de Hastane Skandalı 04:03
İzmir'de Hastane Skandalı 4.098 izlenme - 3 ay önce İzmir Çiğli Eğitim Hastanesinde 15 Ocak Pazartesi günü yaşanan olay tam olarak şöyle; MR'a sokulan yaşlı bir amca sedyeden 2 kez düşürülüyor ve 2. düşüşte baş üstü düşerek başından ağır darbe alıyor. Kameraya çeken kadın ise görevliler tarafından fark edilerek uyarılıyor. Şimdi burada suçlu olan kim?
Acilde Hasta Döven Hatun 00:55
Acilde Hasta Döven Hatun 23.149 izlenme - 2 yıl önce Akıllara sansasyonel fikirler getiren bu videoyu sizinle paylaşmak istiyorum. Sizlere başını anlatmak isterdim ama ne yazık ki video hakkında bir bilgi almadım.
Yeni Doğmuş Bebek Kanalizasyondan Çıktı 01:49
Yeni Doğmuş Bebek Kanalizasyondan Çıktı 5.905 izlenme - 5 ay önce Hindistan'daki Bhopal kentinde yeni doğmuş bir bebek, ailesi tarafından terk edildikten sonra kanalizasyona atılmış. Kanalizasyon da çöp poşetinin hareket ettiğini gören adam, karıncalar içinde kalmış bebeği temizleyip en yakın hastane götürüp tedavi altına aldırmış. Bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirilmiş.
Hastane Haberindeki Kedi 00:07
Hastane Haberindeki Kedi 3.068 izlenme - 3 ay önce http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/367055/hastanelerin-acil-servislerinde-bir-gece Yukarıda verdiğim linkteki kediye bir adam kışkış yapıyor, yorum sizin. Bir diğer bölgeden çekim videosu. https://twitter.com/ersoydede/status/958741098322628608
Hastanede Sıcak Su İstediği için Hakarete Uğramak 01:50
Hastanede Sıcak Su İstediği için Hakarete Uğramak 9.589 izlenme - 1 yıl önce Hastanede refakatçı olan yaşlı teyzemize bir bardak sıcak su için hakaret edenlere gerekenin yapılması rica ediyoruz.
Yaşlı Hastaya Sigara Verip Kahkaha Atan Hemşireler 01:06
Yaşlı Hastaya Sigara Verip Kahkaha Atan Hemşireler 6.426 izlenme - 7 ay önce Evet arkadaşlar ne denir bilmiyorum. Eminim videoyu izleyince bu kızlara hepiniz küfür edeceksiniz. Görüntüler Sakarya'da bir özel hastaneden. Yaşlı adama sigara verip sonrada aptal aptal videoya çekmişler. Bu da yetmezmiş gibi kahkaha atarak dalga geçiyorlar. Gerçekten çok yazık...
Huseyin Turan - Hastane Onunde İncir Agaci 03:30
Huseyin Turan - Hastane Onunde İncir Agaci 118.873 izlenme - 10 yıl önce huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci
Bülent Ersoy'un Oya Aydoğan'ın Ölümünü Öğrendiği An 00:25
Bülent Ersoy'un Oya Aydoğan'ın Ölümünü Öğrendiği An 22.434 izlenme - 2 yıl önce Bülent Ersoy, Oya Aydoğan'ı ziyaret etmek için hastaneye gelmişti fakat ölüm haberini gazetecilerden alınca büyük bir şok yaşadı.
Morgla Mescidin Yan Yana Olduğu Hastane 00:46
Morgla Mescidin Yan Yana Olduğu Hastane 2.596 izlenme - 3 ay önce Ünlü youtuber,haber spikeri Bağcılar Devlet Hastanesi'nin morg ile mescid yan yana olduğu bir bölümü ortaya çıkardı
Öykü Gürman - Hastane Önü Incir Agaci 05:50
Öykü Gürman - Hastane Önü Incir Agaci 54.925 izlenme - 4 yıl önce Jass Türkü / Bu Klıp Hıc Bır Yerde Yok
Cerrahi El Yıkama Tekniği 05:19
Cerrahi El Yıkama Tekniği 4.425 izlenme - 3 ay önce Bir ameliyat öncesi ameliyathanede görevli çalışanın ellerini nasıl steril hale getirdiğini izliyoruz.
Yürüyerek Girdiği Hastanede Ölen Genç 01:13
Yürüyerek Girdiği Hastanede Ölen Genç 5.633 izlenme - 9 ay önce Adana'da 16 yaşındaki arkadaşı tarafından bıçaklandıktan sonra hayatını kaybeden şahsın, taksi ile hastaneye gelip yürüyerek içeri girmesinin görüntüleri ortaya çıktı.
Sus İşareti Yapan Hemşirenin Yıllar Sonraki Hali 05:02
Sus İşareti Yapan Hemşirenin Yıllar Sonraki Hali 6.814 izlenme - 7 ay önce Hastane duvarlarında görmeye alıştığımız sus işareti yapan hemşire yıllar sonra gerçek hikayesini anlattı.
96 Yaşındaki Adamın Otoparktan Uçarak Çıkması 00:47
96 Yaşındaki Adamın Otoparktan Uçarak Çıkması 5.249 izlenme - 5 ay önce Avustralya'nın Melbourne kentinde bir hastanenin yeraltı otoparkından aracıyla uçarak çıkan 96 yaşındaki sürücünün park halindeki bir arabaya çarpması araç içi kameraya böyle yansımış.
Devlet Hastanesinde Engelli Park Yerini İşgal Eden Hastane Müdürü ve Polisi 00:41
Devlet Hastanesinde Engelli Park Yerini İşgal Eden Hastane Müdürü ve Polisi 5.378 izlenme - 7 ay önce Olay 21 Eylül 2017 tarihinde Pendik Devlet Hastanesinde yaşanmıştır. --- Alıntı --- arkadaşlar benim babam engelli. bugün hastaneye gitmesi ve serum takılması gerekiyordu. kendisi engelli aracına binip hastaneye gitti. sonrasında engelli otoparkına geldiğinde otoparkın dolu olduğunu görmüş. bundan ötürü arabayı eczanenin önüne doğru park etmiş (park yasağı varmış). neyse, babam içeriye girmiş ve ona serum takılmış. 15 dakika sonra annem arabadan bir şey almaya geldiğinde polis arabayı çekmiş, götürmüş. buraya kadar her şey tamam. beyler, annem sonrasında beni aradı, “oğlum arabayı çekmişler gel al” diye. neyse, ben işten çıkıp arabanın çekildiği otoparkı bulup arabayı aldım. akabinde hastaneye geldim, arabayı annemlere teslim etmeye. bir baktım hastane engelli otoparkı yine dolu. araçlara baktım, normal sivil araç, engelli aracına benzemiyorlar. gittim güvenliği çağırdım. dedim bu araçlar kimin? o ara araçlardan birinin sahibi geldi. sapasağlam birisi bir engel göremedim. sordum, “beyefendi kimdiniz? geçmiş olsun, engeliniz neydi?” falan. adam bana demesin mi “ben hastane müdürüyüm”. obur araca dondum. dedim bu araç kimin? “bu da hastane polisinin” dedi. bir nefes aldım, patladım, bunlara verdim veriştirdim. ulan hastanenin müdürü, polisi engelli otoparkına park ediyor. gerçek engelli ise dışarıya yanaşıyor ve biz bu yüzden ceza ödüyoruz. yazıklar olsun böyle memurlara! ne olursunuz sesimizi duyuralım. #engelsizlersiniz olay yeri :istanbul/pendik devlet hastanesi --- Alıntı ---
Doktor: Zaten Ölü Geldi Ben Napiyim Yaaa 04:55
Doktor: Zaten Ölü Geldi Ben Napiyim Yaaa 35.674 izlenme - 3 yıl önce ulan ne tuhaf bir ülkede yaşıyoruz, kaymakamı gider kameralar eşiliğinde şehit haberi verir, doktoru gider ölmemiş hastanın yakınlarına abuk subuk konuşarak öldü der, kafayı yememek elde değil. Şimdi bu doktora ne diye diploma vermişler, bu nasıl tavırdır, olay kısaca şöyle; Çiftçilik yapan bir vatandaşın, Tarlada çalışırken kendisine yardım eden 12 yaşındaki kızı boynuna hortum çarpması sonucu ağır yaralanır 2 kez duran kalbi çalıştırılır, neyse efendim küçük kıza Allahtan şifalar diliyorum inşallah yaşama tutunur, sinirleriniz sağlamsa bu doktor müsveddesinin tavrını izleyebilirsiniz, bu arada kaza Karamanda gerçekleşiyor hasta Konyaya sevkediliyor doktor olayı da Konyada gerçekleşiyor
Meme - Korkunçlu Kısa Film (+18) 02:50
Meme - Korkunçlu Kısa Film (+18) 33.692 izlenme - 3 yıl önce BOOB adında (tek meme olunca boob çift meme olunca boobs) korkunçlu bir kısa film çekmişler. kullandıkları teknikleri yerli sinemamız halen uzun metrajda bile kullanamamakta maalesef. Neyse izleyelim ve de silikonlu memelerden korkalım, uzak duralım... dipnot: parantezime tüküreyim sanki sitedeki genç atom miyendizleri ingilizce bilmiyormuş gibi açıklama yapmışım bir de tühh bana...
Cem Yılmaz 2008 01:14
Cem Yılmaz 2008 94.707 izlenme - 10 yıl önce cem yılmaz 2008 gösterisinden hasta ve yakınları :)
Gülay - Hastane Önünde İncir Ağacı 04:11
Gülay - Hastane Önünde İncir Ağacı 42.378 izlenme - 4 yıl önce Gülay, TRT 1 canlı yayınında Hastane Önünde İncir Ağacı türküsünü seslendiriyor. Türkü sözleri (Lyrics): Hastane Önünde İncir Ağacı Annem Ağacı. Doktor Bulamadı Buna İlâcı Annem İlâcı. Baş Tabip Geliyor Zehirden Acı Annem Vay Acı. Garip Kaldım Yüreğime Dert Oldu Annem Dert Oldu. Ellerin Vatanı Bana Yurt Oldu Annem Yurt Oldu. Mezarımı Kazın Bayıra Düze Annem Vay Düze. Yönünü Çevirin Sıladan Yüze Annem Vay Yüze. Benden Selâm Söylen Sevdiğinize Sevdiğinize. Başına Koysun Kareler Bağlasın Annem Bağlasın. Gurbet Elde Kaldım Diye Ağlasın Annem Ağlasın. Ekleyen: Mustafa Özdemir