Hoşgeldiniz!

Hastane

Acilde Hasta Döven Hatun 00:55
Acilde Hasta Döven Hatun 21.820 izlenme - 2 ay önce Akıllara sansasyonel fikirler getiren bu videoyu sizinle paylaşmak istiyorum. Sizlere başını anlatmak isterdim ama ne yazık ki video hakkında bir bilgi almadım.
Taladro - Hastane ( Klip ) Sözleri 03:10
Taladro - Hastane ( Klip ) Sözleri 159.592 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Sözü: Bu sondu derken beni rahatlatan doktor vaati Din dan don yoksa yine mi geldi iğne saati İnanmıyom bunun kaçarı yok mu doktor ? Burda psikolojikmen bozulur bozulmayan insan sıhhati
İstanbul'da Doğan Her 2 Bebekten 1'inin Suriyeli Olması 01:43
İstanbul'da Doğan Her 2 Bebekten 1'inin Suriyeli Olması 2.868 izlenme - 1 hafta önce Suriyelilerin üreme hızları rekora gidiyor.İstatistiklere göre İstanbul'da doğan her iki bebekten biri suriyeli.Yenidoğan ve çocuk servisi ünitelerinde tedavi olanların da yarısından fazlası suriyeli.
Bülent Ersoy'un Oya Aydoğan'ın Ölümünü Öğrendiği An 00:25
Bülent Ersoy'un Oya Aydoğan'ın Ölümünü Öğrendiği An 21.821 izlenme - 5 ay önce Bülent Ersoy, Oya Aydoğan'ı ziyaret etmek için hastaneye gelmişti fakat ölüm haberini gazetecilerden alınca büyük bir şok yaşadı.
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 02:06
Tarık Akan'ın Abisi - Nazım Hikmet Kim ya! Komunistleri Sevmem! 7.242 izlenme - 1 ay önce Tarık Akan'ın abisi muhabiri fırçalamış ve düşündüklerini söylemiş.
cem yılmaz | hastane 02:29
cem yılmaz | hastane 201.023 izlenme - 7 yıl önce cem yilmaz | hastane
Orhan Hakalmaz - Hastane Önünde İncir Ağacı 03:51
Orhan Hakalmaz - Hastane Önünde İncir Ağacı 88.120 izlenme - 3 yıl önce Hastane önünde incir ağacı (anem ağacı) Doktor bulamadı bana ilacı (anem ilacı) Baştabip geliyor zehirden acı (anem vay acı) Garip kaldım yüreğime dert oldu (anem dert oldu) Ellerin vatanı bana yurt oldu (anem yurt oldu) Mezarımı kazın bayıra düze (anem vay düze) Yönünü çevirin sıladan yüze (anem vay yüze) Benden selam söylen sevdiğimize (sevdiğimize) Başını koysun karalar bağlasın (anem bağlasın) Gurbet elde kaldım diye ağlasın (anem ağlasın)
Şafak Sezer'in Hastanede Çıldırdığı Anlar 00:25
Şafak Sezer'in Hastanede Çıldırdığı Anlar 13.068 izlenme - 6 ay önce Ünlü komedyen Şafak Sezer'in bir hastane lobisinde sinir krizi geçirdiği anlar amatör bir kamera tarafından kaydedildi.
Annesini Buruşturulmuş Mendil Gibi Kenara Atan Ata Demirer 01:17
Annesini Buruşturulmuş Mendil Gibi Kenara Atan Ata Demirer 11.724 izlenme - 5 ay önce Bozcaada'da geçirdiği motosiklet kazasında ayağından yaralanan ve hastanede tedavi gördükten sonra taburcu edilen Ata Demirer,sedyedeyken yanına yaklaşan annesini itmiş.Olaydan sonra da itme değildi ''metanetli ol,jestiydi o '' diyor.Yorum sizin.
Doktor: Zaten Ölü Geldi Ben Napiyim Yaaa 04:55
Doktor: Zaten Ölü Geldi Ben Napiyim Yaaa 34.820 izlenme - 1 yıl önce ulan ne tuhaf bir ülkede yaşıyoruz, kaymakamı gider kameralar eşiliğinde şehit haberi verir, doktoru gider ölmemiş hastanın yakınlarına abuk subuk konuşarak öldü der, kafayı yememek elde değil. Şimdi bu doktora ne diye diploma vermişler, bu nasıl tavırdır, olay kısaca şöyle; Çiftçilik yapan bir vatandaşın, Tarlada çalışırken kendisine yardım eden 12 yaşındaki kızı boynuna hortum çarpması sonucu ağır yaralanır 2 kez duran kalbi çalıştırılır, neyse efendim küçük kıza Allahtan şifalar diliyorum inşallah yaşama tutunur, sinirleriniz sağlamsa bu doktor müsveddesinin tavrını izleyebilirsiniz, bu arada kaza Karamanda gerçekleşiyor hasta Konyaya sevkediliyor doktor olayı da Konyada gerçekleşiyor
Öykü Gürman - Hastane Önü Incir Agaci 05:50
Öykü Gürman - Hastane Önü Incir Agaci 49.492 izlenme - 2 yıl önce Jass Türkü / Bu Klıp Hıc Bır Yerde Yok
Hastane Önünde Tekme Tokat Kavga 01:05
Hastane Önünde Tekme Tokat Kavga 5.290 izlenme - 4 ay önce Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yaralı yakınları arasındaki gerginlik çıktı. Nedeni henüz bilinmeyen kavgada taraflar tekme tokat birbirine girdi. Polis kavgayı güçlükle ayırdı.
Japonya'da Genç Cerrahlara Zorlu Test 03:09
Japonya'da Genç Cerrahlara Zorlu Test 7.881 izlenme - 5 ay önce Kurashiki Hastanesi çok incelik gerektiren bir test uygulamışlar cerrah öğrencilerine.fazla söze gerek yok herşey videoda zaten. Bu videodanda aklıma bir anım geldi.küçükken yumurta soyarken beyazının zarar görmemesi ve o ince zarın kalması için çok uğraşıyodum.adeta kendimi bir beyin cerrahı gibi hissediyordum yaparken
Hastane Önünde Oğlunu Arayan Annenin Feryadı: Yakarım Bu Memleketi! 00:49
Hastane Önünde Oğlunu Arayan Annenin Feryadı: Yakarım Bu Memleketi! 8.473 izlenme - 7 ay önce Ankara’da en az 37 kişinin yaşamını yitirdiği bombalı saldırının ardından oğluna ulaşmak için hastanenin önüne giden bir anne feryat etti.Endişeli kadın, “Oğluma bir şey olduysa yakarım bu memleketi. Bilal oğlanları çıkıp kara paralarıyla, bilmem neleriyle gezemeyecekler” dedi.
huseyin turan - hastane onunde incir agaci 03:30
huseyin turan - hastane onunde incir agaci 116.614 izlenme - 8 yıl önce huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci huseyin turan - hastane onunde incir agaci
Hastanede Fenasi Kerim Trolü 00:45
Hastanede Fenasi Kerim Trolü 5.235 izlenme - 7 ay önce Hastaların isimlerinin olduğu listeye fenasi kerim yazıp arkadaşı trolleyen ergenleri izliyoruz efendim. Abimizde bi anlamadı meseleyi
Gülay - Hastane Önünde İncir Ağacı 04:11
Gülay - Hastane Önünde İncir Ağacı 36.921 izlenme - 3 yıl önce Gülay, TRT 1 canlı yayınında Hastane Önünde İncir Ağacı türküsünü seslendiriyor. Türkü sözleri (Lyrics): Hastane Önünde İncir Ağacı Annem Ağacı. Doktor Bulamadı Buna İlâcı Annem İlâcı. Baş Tabip Geliyor Zehirden Acı Annem Vay Acı. Garip Kaldım Yüreğime Dert Oldu Annem Dert Oldu. Ellerin Vatanı Bana Yurt Oldu Annem Yurt Oldu. Mezarımı Kazın Bayıra Düze Annem Vay Düze. Yönünü Çevirin Sıladan Yüze Annem Vay Yüze. Benden Selâm Söylen Sevdiğinize Sevdiğinize. Başına Koysun Kareler Bağlasın Annem Bağlasın. Gurbet Elde Kaldım Diye Ağlasın Annem Ağlasın. Ekleyen: Mustafa Özdemir
Zeynep Başkan & Hastane Önünde İncir Ağacı 05:19
Zeynep Başkan & Hastane Önünde İncir Ağacı 14.087 izlenme - 2 yıl önce Hazırlayan:Erhan Duzturk... yöre: yozgat / akdağmadeni kaynak kişi: nida tüfekçi derleyen: nida tüfekçi derleme tarihi: 1953 notalayan: nida tüfekçi hastane önünde incir ağacı doktor bulamadı bana ilacı baştabip geliyor ölümden acı garip kaldım yüreğime dert oldu ellerin vatanı bana yurt oldu mezarımı kazın bayıra düze yönünü çevirin sıladan yüze benden selam söyleyin sevdiğinize başına karalar bağlasın yansın gurbet elde kaldım diye ağlasın
hastane önünde - volkan konak 03:36
hastane önünde - volkan konak 57.730 izlenme - 6 yıl önce hastane önünde incir ağacı anam ağacı doktor bulamadı bana ilacı anam ilacı baştabip geliyor yaramdan acı anam vay acı hasta düştüm yüreğime dert oldu anam dert oldu ellerin vatanı bana yurt oldu anam yurt oldu mezarımı kazın bayıra düze anam vay düze yönünü çevirin sıladan yüze anam vay yüze benden selam söylen sevdiğinize başına koysun karalar ağlasın anam ağlasın gurbet elde kaldım diye ağlasın anam ağlasın
Narkozun Etkisiyle Lorke Söyleyen Kız 00:52
Narkozun Etkisiyle Lorke Söyleyen Kız 4.335 izlenme - 6 ay önce Narkoz sonrası yaşanan genel saçmalama durumlarından sadece bir tanesi. Kızımız duygularını da içine katarak lorke türküsünü söylüyor.
cem yılmaz 2008 01:14
cem yılmaz 2008 92.404 izlenme - 8 yıl önce cem yılmaz 2008 gösterisinden hasta ve yakınları :)
Hüseyin Turan - Hastane Önünde İncir Ağacı 03:35
Hüseyin Turan - Hastane Önünde İncir Ağacı 33.672 izlenme - 5 yıl önce
Nejat Uygur - Hastane mi Kestane mi 03:00
Nejat Uygur - Hastane mi Kestane mi 64.760 izlenme - 9 yıl önce Çok komik. Devamı da var izleyin. Yorumlarınızı bekliyorum.
Ertuğrul Erkişi - Hastane Önünde İncir Ağacı 04:34
Ertuğrul Erkişi - Hastane Önünde İncir Ağacı 33.360 izlenme - 5 yıl önce
hastane onunde incir agaci 03:30
hastane onunde incir agaci 44.872 izlenme - 8 yıl önce genc bir kizi sever askerde verem olur bunlar gorusemez ve genc istanbul da hastanedeyken camdan disari bakar ve incir agacını gorur.bundan ilham alarak bu sarkiyi yazar.
Ameliyat Masasında Tecavüz! 02:11
Ameliyat Masasında Tecavüz! 18.071 izlenme - 3 yıl önce Ankara Dışkapı Eğitim Araştırma Hastanesi'nde annesinin ameliyatı için bekleyen 15 yaşındaki A.S. yoğun bakımdaki annesini görebilmek için temizlik görevlisine güvendi, ancak ameliyathanede tecavüze uğradı.
Tartıştığı Adamı Benzinle Yakan Amca 00:33
Tartıştığı Adamı Benzinle Yakan Amca 1.135 izlenme - 3 ay önce Arnavutluk’ta bir kişi hastanede tartıştığı adamı üzerine benzin dökerek yaktı. O anların saniye saniye kameralara yansıdığı olayda hastaneyi ateşe veren şahısla birlikte 3 kişi hayatını kaybederken, yakılmak istenen kişi de ağır yaralandı. İzliyoruz.
Ankara'da Askerleri Vurarak Firar Eden Mahkum 01:37
Ankara'da Askerleri Vurarak Firar Eden Mahkum 7.830 izlenme - 1 yıl önce Haberi kopyalıyorum: Ankara Sincan Açık Ceza İnfaz Kurumu'ndan Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilen mahkum, 2'si asker 3 kişiyi yaraladıktan sonra firar etti. Yaralanan 3 kişi hastane tedavi altına alınırken firar eden mahkumun yakalanması için operasyon başlatıldı. Firar olayı ile ilgili hastane önünde bekleyen bir kadının poşet içindeki silahı mahkum Eyüp E.'ye verdiği ortaya çıktı.
Recep Ivedik 4 Hastane Sahnesi 01:22
Recep Ivedik 4 Hastane Sahnesi 20.113 izlenme - 2 yıl önce Recep Ivedik 4 Hastane Sahnesi
volkan konak hastane önünde incir ağacı 03:22
volkan konak hastane önünde incir ağacı 31.433 izlenme - 6 yıl önce mesut aktaş suskun_exelans-0202@hotmail.com