Hoşgeldiniz!

hastaneler

Almanya'da En Ucuz Market Alışverişi Nasıl Yapılır ? 04:42
Almanya'da En Ucuz Market Alışverişi Nasıl Yapılır ? 3.415 izlenme - 10 ay önce Almanya'da yaşayan degerli abimiz Murat özün , Almanya'nın en ucuz marketinden yaptığı alışverişi bizlerle paylaşıyor . Türkiye ve Almanya arasındaki alım gücü uçurumunu gözler önüne seriyor. Türkiye'de asgari ücret 1600 lira . Almanya'da asgari ücret 1500 euro biz bu hayat pahalılığı içinde 15 liraya markete gitsek ne alabiliriz? şimdi 12 euroya neler alınabileceğini göreceğiz Şimdi bazıları yazacaktır omo 12 euro 50 lira yapar . Yok öyle bişey . onunla aynı birim asgari ücreti alıyomusun ? alıyosun bitti.
Akp'lilerin Cemaatin Mallarını Ganimet Sayması 00:38
Akp'lilerin Cemaatin Mallarını Ganimet Sayması 2.442 izlenme - 1 yıl önce Adına demokrasi mitingi dedikleri akşamlardan birinde konuşan şahıs cemaat gönüllülerinin okulları, üniversiteleri, hastaneleri ve akıllarına daha gelen ne arsa kendilerine ganimet ilan ederek sevinç çığlıkları attılar.
Kansız Bademcik Ameliyatı 03:17
Kansız Bademcik Ameliyatı 447 izlenme - 11 ay önce Thermal Welding Cihazı (UPS) ile ile kansız ve bıçaksız bademcik ameliyatına, genel anestezi altında, otamatik ağız ekartörleri yerleştirildikten sonra başlanılıyor. İşlem esnasında, ağız içerisi düzenli olarak soğuk steril serum ile yıkanıyor ve işlem sonrasında kanama kontrolü yapılıyor. Cerrahi sahada yanık hasarı ve kanama olmadığı görülüyor. Her iki bademcik, Thermal Welding yöntemi ile alındıktan sonra, cerrahi işlem yapılan alana ağrı kesici enjeksiyonu yapılıyor ve bademciklerin ön ve arkasındaki plikalar emilebilen dikiş materyalleri ile suture ediliyor. Bademcik ameliyatı tamamlanıyor … Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler bulabileceğiniz linkler http://www.muratenoz.com/2016/12/kansiz-bademcik-ameliyati.html http://www.muratenoz.com/2016/09/kansiz-bademcik-ameliyati-thermal-welding.html http://www.bademcik.ameliyati.info/Thermal-Welding-Yontemi-Kansiz-Agrisiz-Bicaksiz-Bademcik-Ameliyati.html http://www.kulakburunbogaz.info/Thermal-Welding-Yontemi.html http://kbb-uzmani.blogspot.com.tr/2014/11/thermal-welding-yakmaz-kansiz-bicaksiz-bademcik-ameliyati.html
Sağlık Olsun 03:47
Sağlık Olsun 734 izlenme - 8 yıl önce tcdd sağlık serüveni
konya hastaneler 03:08
konya hastaneler 347 izlenme - 6 yıl önce konyadaki sağlık yatırımları arasında hastaneler önemli bir yer tutuyor. bu yıl içinde birçok hastanenin yapımına başlanacak ilçelerdeki hastanelerin birçoğu da yenilenecek.
Kansız, Bıçaksız ve Çok Daha Ağrısız Bademcik Ameliyatı Tekniği: Thermal Welding Yöntemi 02:15
Kansız, Bıçaksız ve Çok Daha Ağrısız Bademcik Ameliyatı Tekniği: Thermal Welding Yöntemi 55 izlenme - 1 yıl önce Thermal welding bademcik ameliyatı ve video ile ilgili bilgileri bulabileceğiniz link http://www.muratenoz.com/kansiz-badem...