Hoşgeldiniz!

hatalı

Sataşan Üçlüyü Perişan Eden Genç 01:11
Sataşan Üçlüyü Perişan Eden Genç 104.867 izlenme - 3 yıl önce Aslında öyle haşırt diye geçirmiyor da ama nasıl olduysa üçü birden mal oldu yumruklarla. Böyle dövüş mü olur msnkm.
Samsung Tırlarının Önüne Kamera, Arkasına Ekran Takmak 02:00
Samsung Tırlarının Önüne Kamera, Arkasına Ekran Takmak 9.820 izlenme - 2 yıl önce Arcantinde Samsung tırlarına, sollamayı kolaylaştırmak suretiyle, tırın önüne kamera takıp, kameradaki görüntüyü dorse arkasında bulunan ekrana aktarmışlar. İyi düşünmüşler ama gereksiz.
Dünya'nın en kötü kalecisi 00:51
Dünya'nın en kötü kalecisi 19.935 izlenme - 4 yıl önce Slovenya futbol takımlarından Rudar'ın kalecisi Alen Pašagic gelmiş geçmiş en kötü kalecisi performanslarından birini sergiledi.
Hatalı Şoför Aracını Trafik Polisinin Üstüne Sürdü 00:48
Hatalı Şoför Aracını Trafik Polisinin Üstüne Sürdü 4.154 izlenme - 1 yıl önce Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde hatalı park eden sürücü, tartıştığı trafik polisinin üzerine araba sürdü. Alınan bilgiye göre, Sarıkorkmaz Mahallesi Suphi Konak Caddesi'nde akşam saatlerinde trafik polisleri hatalı park eden 67 ER 810 plakalı otomobili anons ederek, sürücünün aracını kaldırmasını istedi. Bir süre sonra aracının başına gelen sürücü Recep Akarsu, polislerle tartıştı. Aracına binen Akarsu, otomobili trafik polisi Yücel Kökçü'nün üzerine sürdü. Yaklaşık 200 metre boyunca otomobilin ön kaputunun üzerinde giden polis memuru, aracın manevra yapması sonucu, park halindeki araca çarparak yere düştü. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından polis memuru Ereğli Devlet Hastanesine kaldırıldı. Sürücü Recep Akarsu gözaltına alındı. Yaşanan olay, Beyçayırı Stadı'nda antrenman izleyen bir taraftar tarafından cep telefonuyla kaydedildi.
Cnn Türk'te Hatalı Telefon Bağlantısı: Dolandırıcı Mısınız 00:57
Cnn Türk'te Hatalı Telefon Bağlantısı: Dolandırıcı Mısınız 3.610 izlenme - 1 yıl önce Gaziantep saldırısından sonra Mete Yarar'ın görüşlerini almak isteyen Didem Arslan, rejinin hatası sonucu yanlış kişiyle konuştu.
DÜNYANIN EN KÖTÜ SÜPER KAHRAMANI?! | FAİLMAN 11:26
DÜNYANIN EN KÖTÜ SÜPER KAHRAMANI?! | FAİLMAN 8.703 izlenme - 1 yıl önce
Hatalı sollama kötü sonuçlandıç. 00:18
Hatalı sollama kötü sonuçlandıç. 6.449 izlenme - 5 yıl önce
Hatalı Parkeden Araca Kadın Polis Ayarı 01:54
Hatalı Parkeden Araca Kadın Polis Ayarı 6.297 izlenme - 2 yıl önce Hatalı park eden araçları tamponundan tutarak havaya kaldıran kadın polisi görenler gözlerine inanamadı. Bu olay bir kamera şakasıydı, arabaların motor kısmındaki parçaların tamamı sökülüp oradaki ağırlıklar alındıktan sonra New York sokaklarında kendilerini görenlere küçük bir şaka hazırlanmıştı.
5 Büyük Antrenman Hatası 01:36
5 Büyük Antrenman Hatası 4.659 izlenme - 3 yıl önce Kaslanmanızı sağlayan bazı hareketleri doğru formda yapmak hayati bir önem taşıyor. İşte acemi sporcuların yaptığı en büyük 5 yanlışı düzeltmek için yapman gerekenler.
Kızın Suya Hatalı Atlaması! 00:48
Kızın Suya Hatalı Atlaması! 5.354 izlenme - 7 yıl önce kızın suya hatalı atlaması..
hatalı sollama dayağı 02:34
hatalı sollama dayağı 5.535 izlenme - 9 yıl önce sert kayaya tosladılar
Kim Milyoner Olmak İster - Işık Hızıyla Elenmek 01:07
Kim Milyoner Olmak İster - Işık Hızıyla Elenmek 2.142 izlenme - 2 yıl önce Milyoner de önceki gece yarışan opera sanatçısı bayan ilk soruda yanlış cevap vererek eleniyor.Fakat daha sonra düşünüp duruyor bu soru yanlış abi diyor kendi kendine ,ve okuldaki hocalarıyla görüşüyor soruyu araştırıyor sorunun hatalı oldugu kanaatine varıyor yani bu soru hatalıymış yarışmacı ablamıza göre, bakalım sizin düşünceleriniz neler.
Hatalı Sollamanın Ölüm Getirmesi 00:41
Hatalı Sollamanın Ölüm Getirmesi 89 izlenme - 1 ay önce Rusya’da bir motosikletin hatalı sollaması feci bir kazaya yol açmış. Zamanında şeridine geçemeyen motosikleti gören sürücü, panik yapınca otomobilinin kontrolünü kaybetmiş. Araç tıra çarptıktan sonra yol kenarına savrulmuş. Feci kazada otomobildeki yolcu ölmüş sürücüyse ağır şekilde yaralanmış.
en hatalı sollama 00:13
en hatalı sollama 3.911 izlenme - 8 yıl önce işte böyleri trafiği felc ediyor
1 Vs 4 İşte Gerçek Boksör 02:35
1 Vs 4 İşte Gerçek Boksör 2.324 izlenme - 3 yıl önce Aslan Tek Boksor Super
inanılmaz kaleci hataları 00:48
inanılmaz kaleci hataları 6.713 izlenme - 8 yıl önce inanılmaz kaleci hatalarıııı
İki Kız Arkadaş Sokak Ortasında Birbirlerine Girdiler 02:06
İki Kız Arkadaş Sokak Ortasında Birbirlerine Girdiler 4.151 izlenme - 4 yıl önce Ankara'da İki Kız Arkadaş Arasında Başlayan Tartışma Kavgaya Dönüştü. İki Kız Arkadaşın Arasında Başlayan Tartışmayı Sonlandırmak İsteyen Genç İse, Kız Arkad...
Hazır Ambulansı Görünce Kaza Yapan Sürücü 00:58
Hazır Ambulansı Görünce Kaza Yapan Sürücü 679 izlenme - 11 ay önce İyi olacak hastanın hekim (doktor) ayağına gelir )) Ambulansın geldiğini gören sürücü hatalı sollama yaparak kaza yapan sürücünün başka bir araç içinde bulunan kameraya yansıyan görüntüleri...
kaleci kızarsa ...... gerisini siz izleyin 00:21
kaleci kızarsa ...... gerisini siz izleyin 5.331 izlenme - 8 yıl önce arapların maçı bu kadar olur işte
hatalı gol yiyen kaleci gurur yapıp maçı terk etti 01:08
hatalı gol yiyen kaleci gurur yapıp maçı terk etti 3.474 izlenme - 7 yıl önce
hatalı sollama feci kaza 00:26
hatalı sollama feci kaza 2.347 izlenme - 9 yıl önce
Hatalı Sollama Kavgası 01:07
Hatalı Sollama Kavgası 1.067 izlenme - 4 yıl önce Hatalı sollamadan dolayı çıkan kavga çok büyüdü, herkes merakla izledi, spilker ise boks maçı gibi anlatıyor.
Yozgatta Hatalı Sollama Kavgası 02:34
Yozgatta Hatalı Sollama Kavgası 1.257 izlenme - 4 yıl önce yozgatta hatalı sollama yüzünden kavga çıktı.
Rakion Chaos Force - Hatalı Video 01:22
Rakion Chaos Force - Hatalı Video 1.924 izlenme - 7 yıl önce bu videoyu hypercam 2 ile çektim ama bozuk gösteriyor.neden böyle oluyor?
Silahların Konuştuğu Yol Verme Kavgası 01:23
Silahların Konuştuğu Yol Verme Kavgası 719 izlenme - 2 yıl önce Kavga hatalı sollamadan. Diyarbakır'In Yenişehir ilçesinde hatalı sollamadan çıktığı sanılan kavgada silah ve bıçaklar konuşmuş. Kalabalık ikiliyi zor ayırırken, 250 metre mesafedeki emniyet müdürlüğünden müdahale edilmemesi de garipmiş. İyi seyirler.
Kim Milyoner Olmak İster - Tarihinin En Kolay Sorusu 01:38
Kim Milyoner Olmak İster - Tarihinin En Kolay Sorusu 1.172 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar yüzlerce soru için yok hatalı, yok şaibeli, yok efenim muğlak gibi bir çok eleştiri gelmiştir Kim Milyoner Olmak İster'de ancak bu soru herhalde şimdiye kadar sorulan en yalın, en şaibesiz, en kolay sorudur değil mi? Bu arada kendi ünvanlarını da pek güzel okudu Kenan reyiz.
hatalı park kötü kazaya sebebiyet 01:29
hatalı park kötü kazaya sebebiyet 2.109 izlenme - 8 yıl önce
Rusya'da Araba Park Kültürü 00:46
Rusya'da Araba Park Kültürü 1.066 izlenme - 3 yıl önce Hani bir avm ye gidersiniz de arabaya park yeri aramakla yarım saat harcarken de serzenişte bulunursunuz ya ulan bizim millet yeminle parktan anlamıyor bu ne diye. işte bu görüntüler biraz olsun yüreğinize su serpecek, rusya'da da durum bizimkinden pek de farklı değilmiş. hadi onların votkadan oluyor da bizim gibi milli içkisi ayran olan bir millette niye böyle ki yahu?
hatalı gol yiyen kaleci maçı terk etti 01:08
hatalı gol yiyen kaleci maçı terk etti 1.308 izlenme - 7 yıl önce hatalı gol yiyen kaleci maçı terk etti!!
hatalı sollama ölümlü oldu ( 00:40
hatalı sollama ölümlü oldu ( 1.334 izlenme - 8 yıl önce daha dikkat lütfen