Hoşgeldiniz!

Hatem Ben Arfa

Ben Arfa'dan muhteşem hareketler! 00:24
Ben Arfa'dan muhteşem hareketler! 383 izlenme - 11 ay önce Nice - Rennes arasında oynanan maçta Hatem Ben Arfa'nın rakip savunma ve kaleciyi futboldan soğuttuğu anlar.
Hatem Ben Arfa'nın Bu Sezon Attığı Goller! 04:25
Hatem Ben Arfa'nın Bu Sezon Attığı Goller! 152 izlenme - 6 ay önce Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen Hatem Ben Arfa'nın bu sezon attığı tüm goller...
Hatem Ben Arfa'yı Durduramadılar (Newcastle - Bolton) 00:13
Hatem Ben Arfa'yı Durduramadılar (Newcastle - Bolton) 618 izlenme - 5 yıl önce Hatem Ben Arfa'yı Durduramadılar (Newcastle - Bolton)
Ben Arfa'dan muhteşem hareketler! 00:25
Ben Arfa'dan muhteşem hareketler! 189 izlenme - 11 ay önce Nice - Rennes arasında oynanan maçta Hatem Ben Arfa'nın rakip savunma ve kaleciyi futboldan soğuttuğu anlar.
Hatem Ben Arfa'dan Fizik Sınırlarını Zorlayan Gol! 00:30
Hatem Ben Arfa'dan Fizik Sınırlarını Zorlayan Gol! 658 izlenme - 4 yıl önce Hatem Ben Arfa'nın bu harika golü, Newcastle United'ı kurtarmaya yetmedi.
Ne yaptın sen Ben Arfa 00:38
Ne yaptın sen Ben Arfa 213 izlenme - 1 yıl önce Hatem Ben Arfa, Saint-Etienne savunmasını tek başına paramparça etti.
Ben Arfa'nın Bu Sezondaki En İyi Çalımları! - Sporx 05:23
Ben Arfa'nın Bu Sezondaki En İyi Çalımları! - Sporx 74 izlenme - 6 ay önce Hangi takıma gideceği merak konusu olan Hatem Ben Arfa'nın bu sezon gösterdiği performanstan ufak bir kesit...
Yılın golüne ramak kala 00:24
Yılın golüne ramak kala 124 izlenme - 11 ay önce Fransa Kupası'nda Nice ile Rennes'in karşı karşıya geldiği maçta yıldız oyuncu Hatem Ben Arfa yılın golünü atmaya çok yaklaştı. Rennes defansını bir bir geçen Arfa çizgiyi geçemeyince bu çalımlara yazık oldu.
Fenerbahçe, Hatem Ben Arfa ile Anlaştı 01:00
Fenerbahçe, Hatem Ben Arfa ile Anlaştı 86 izlenme - 8 ay önce Fenerbahçe, Beşiktaş'ın da ilgilendiği Fransa'nın Nice takımında forma giyen orta saha oyucusu Hatem Ben Arfa'yla anlaşmaya vardı.
Noel Baba herkesi şok etti 04:56
Noel Baba herkesi şok etti 139 izlenme - 11 ay önce Fransa'nın Nice kulübünde forma giyen 28 yaşındaki yıldız Hatem Ben Arfa, Noel Baba kostümü giydi ve sokakta çocuklara hediye dağıttı. Bu güzel sürprizle beraber ortaya bu renkli görüntüler çıktı...
Ben Arfa rencide etti! 00:26
Ben Arfa rencide etti! 125 izlenme - 11 ay önce Fransa'da Nice forması giyen Hatem Ben Arfa, Angers ile oynanan maçta rakiplerine attığı çalımlar ile büyük alkış aldı.
Ben Arfa, Psg'yi Böyle Avladı! 00:11
Ben Arfa, Psg'yi Böyle Avladı! 58 izlenme - 8 ay önce Fransa Ligue 1'de şampiyonluğu önceden garantileyen PSG ile Nice karşı karşıya gelirken Nice'ın yıldızı Hatem Ben Arfa şık bir gole imza attı.
Orta Saha Futbolcusu  Ben Arfa Ağlatıyor! 00:07
Orta Saha Futbolcusu Ben Arfa Ağlatıyor! 37 izlenme - 9 ay önce Nice'in orta saha futbolcusu Ben Arfa rakiplerine gram acımıyor.
Ben Arfa'dan yeni yıl sürprizi! 01:30
Ben Arfa'dan yeni yıl sürprizi! 10 izlenme - 12 ay önce Fransa Ligue 1 ekiplerinden Nice'in yıldızı Hatem Ben Arfa, Noel Baba kılığına girdi. Sokakta çocuklarla bir araya gelen 28 yaşındaki futbolcu, onlara ne hediye istediklerini sordu.
Noel Baba herkesi şok etti 04:56
Noel Baba herkesi şok etti 3 izlenme - 11 ay önce Fransa'nın Nice kulübünde forma giyen 28 yaşındaki yıldız Hatem Ben Arfa, Noel Baba kostümü giydi ve sokakta çocuklara hediye dağıttı. Bu güzel sürprizle beraber ortaya bu renkli görüntüler çıktı...