Hoşgeldiniz!

hatıra defteri

Göksel Baktagir - Hatıra Defteri 07:23
Göksel Baktagir - Hatıra Defteri 11.798 izlenme - 3 yıl önce göksel baktagir - hatıra defteri - (alisayar)
Ferdi Tayfur Hatıra Defteri Eski 03:59
Ferdi Tayfur Hatıra Defteri Eski 10.538 izlenme - 9 yıl önce ilk kez izelsenedeee
Göksel Baktagir - Hatıra Defteri 06:19
Göksel Baktagir - Hatıra Defteri 4.233 izlenme - 4 yıl önce Göksel Baktagir - Hatıra Defteri - (alisayar)
Hatıra Defteri Ferdi Tayfur 03:53
Hatıra Defteri Ferdi Tayfur 4.092 izlenme - 9 yıl önce hatıra defteri ferdi tayfur
bir delinin hatıra defteri 07:48
bir delinin hatıra defteri 4.085 izlenme - 6 yıl önce emrah karabir delinin hatıra defteri oyunu
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri (Eski) 04:02
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri (Eski) 2.655 izlenme - 7 yıl önce by lll-selimlll
Gogol - Palto (Radyo Tiyatrosu) 53:10
Gogol - Palto (Radyo Tiyatrosu) 393 izlenme - 2 yıl önce Nikolay Vasilyeviç Gogol un hikayesinden uyarlanmış oyundur. hikaye, yazarın, bir delinin hatıra defteri adlı kitabında yer alır. Hikaye, Rus Edebiyatı nın en önemli eserleri arasında yer alır.
Erdem Topuz - Bir Delinin Hatıra Defteri ( Atölye Tiyatrosu ) Ropörtaj 41:47
Erdem Topuz - Bir Delinin Hatıra Defteri ( Atölye Tiyatrosu ) Ropörtaj 306 izlenme - 3 yıl önce Ropörtaj
Erol Taş Belgeseli - Neslihan Cinisli Şengürbüz Anısına - Yönetmen: Yılmaz Çoğulu 10:33
Erol Taş Belgeseli - Neslihan Cinisli Şengürbüz Anısına - Yönetmen: Yılmaz Çoğulu 176 izlenme - 3 yıl önce Neslihan Cinisli Şengürbüz Anısına - Erol Taş Belgeseli - Yönetmen: Yılmaz Çoğulu Neslihan Cinisli Şengürbüz, Ne Yazık Ki 2010 Yılında Aramızdan Ayrıldı. Onu...
Bir Delinin Hatıra Defteri Tirad 01:10
Bir Delinin Hatıra Defteri Tirad 2 izlenme - 2 hafta önce Gofret Studio & Sarduvan Tiyatrosu Bir Delinin Hatıra Defteri (Tek Kişilik Oyun) 2016 Yazan Nikolay Gogol Çeviri Coşkun Tunçtan Dekor & Kostüm Gökçe Şener Müzik Erhan Yalçınkaya Set Amiri Özlem Tokcan Süpervizyon Ozan Şahin Uygulayan / Yöneten / Oynayan Oğuzhan Çatalbaş Görüntü Yönetmeni / Yönetmen Gökhan Yalçınkaya Kurgu Gofret Studıo.
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 03:51
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 109 izlenme - 2 yıl önce Açtım sayfalarını Hatıra defterimin Yaşadım bir bir yine O yıllar öncesini Şimdi eski halimden, Hiçbir eser kalmamış Gönül sanki yorulmuş, Sevecek hal kalmamış Baktım son sayfasında Kararmış gül yaprağı Damla damla sararmış Kuruyan gözyaşları Şimdi eski halimden, Hiçbir eser kalmamış Gönül sanki yorulmuş Sevecek hal kalmamış.
Türkiye'nin Hatıra Defteri - Deniz Gezmiş B... 07:04
Türkiye'nin Hatıra Defteri - Deniz Gezmiş B... 171 izlenme - 6 yıl önce
Ferdi Tayfur - Hatıra  Defteri (1977 Plaksesi ) 04:02
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri (1977 Plaksesi ) 104 izlenme - 3 yıl önce Ferdi Tayfur - Hatıran Yeter. 1977 Senesinde Çıkarmış Olduğu Plaktan Bir Eser. 1945 Yılında Adana'nın Hürriyet Mahallesi'nde Dünyaya Geldi. Ünlü Tiyatro Ve D...
Hatıra Defteri 03:14
Hatıra Defteri 108 izlenme - 7 yıl önce hatıra defteri
Erdem - Bir Delinin Hatıra Defteri 41:47
Erdem - Bir Delinin Hatıra Defteri 69 izlenme - 3 yıl önce Erdem
Fatih Mühürdar - Bir Delinin Hatıra Defteri 03:51
Fatih Mühürdar - Bir Delinin Hatıra Defteri 100 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Deniz Gözlüm Gel Çıkış Tarihi: 14.07.1993 Arabesk Senin Müziğin İzlesene'de! NetD Müzik Kanalına Hemen Abone Ol, En Yeni ve En Hit Klipleri HD İzle! NetD Müzik İzlesene Kanalı: www.izlesene.com/netdmuzik
Evet Ağladım 02:05
Evet Ağladım 123 izlenme - 6 yıl önce ikinci bestem.
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 03:31
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 1 izlenme - 3 hafta önce
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 03:31
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 1 izlenme - 1 ay önce Ferdi Tayfur - Hatira Defteri
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 04:01
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 3 izlenme - 8 ay önce Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri Albüm: Ferdi Tayfur 4 Şarkı Sözleri: Açtım sayfalarını Hatıra defterimin Yaşadım bir bir yine O yıllar öncesini Şimdi eski halimden, Hiçbir eser kalmamış Gönül sanki yorulmuş, Sevecek hal kalmamış Baktım son sayfasında Kararmış gül yaprağı Damla damla sararmış Kuruyan gözyaşları Şimdi eski halimden, Hiçbir eser kalmamış Gönül sanki yorulmuş Sevecek hal kalmamış.
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 04:00
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 2 izlenme - 8 ay önce Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri Albüm: Benim Gibi Sevenler Şarkı Sözleri: Açtım sayfalarını Hatıra defterimin Yaşadım bir bir yine O yıllar öncesini Şimdi eski halimden, Hiçbir eser kalmamış Gönül sanki yorulmuş, Sevecek hal kalmamış Baktım son sayfasında Kararmış gül yaprağı Damla damla sararmış Kuruyan gözyaşları Şimdi eski halimden, Hiçbir eser kalmamış Gönül sanki yorulmuş Sevecek hal kalmamış.
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 03:59
Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri 1 izlenme - 7 ay önce Ferdi Tayfur - Hatıra Defteri Albüm: Mapushane Şarkı Sözleri: Açtım sayfalarını Hatıra defterimin Yaşadım bir bir yine O yıllar öncesini Şimdi eski halimden, Hiçbir eser kalmamış Gönül sanki yorulmuş, Sevecek hal kalmamış Baktım son sayfasında Kararmış gül yaprağı Damla damla sararmış Kuruyan gözyaşları Şimdi eski halimden, Hiçbir eser kalmamış Gönül sanki yorulmuş Sevecek hal kalmamış.