Hoşgeldiniz!

Hatırlatma Videoları

Yk Nın Şarkılarına Saçma Dienlere Ufak Bi Hatırlat 03:29
Yk Nın Şarkılarına Saçma Dienlere Ufak Bi Hatırlat 10.426 izlenme - 6 yıl önce yk nın şarkılarına saçma dienlere ufak bi hatırlatma..
Fox TV Sunucusu Erdoğan'ın 'Balyoz' Davasıyla İlgili Sözlerini Hatırlatan Tweet Okuyamadı 00:40
Fox TV Sunucusu Erdoğan'ın 'Balyoz' Davasıyla İlgili Sözlerini Hatırlatan Tweet Okuyamadı 230 izlenme - 7 ay önce Fox TV sabah haberlerini sunan Murat Güloğlu haber arasında tweet'leri okurken, Erdoğan'ın daha önce Ergenekon ve Balyoz davaları ile ilgili "Ben bu davanın savcısıyım" sözleriyle başlayan tweeti okuyamadı. Güloğlu söz konusu tweet'i "Ben bu davanın savcısıyım diyene laf... Vesaire" sözleriyle geçiştirdi.
Ahmet Çakar'ın Özgecan Yorumları Eski Sözlerini Hatırlattı 02:00
Ahmet Çakar'ın Özgecan Yorumları Eski Sözlerini Hatırlattı 417 izlenme - 2 yıl önce 2011 yılında "Kadın istemezse tecavüze uğramaz" diyen Ahmet Çakar, Beyaz TV'de yayınlanan programda Özgecan'ın katillerinin kazığa oturtulması gerektiğini savundu.
Kahraman Tazeoğlu - Hatırlatma Kendini Bana 04:25
Kahraman Tazeoğlu - Hatırlatma Kendini Bana 450 izlenme - 5 yıl önce
Kısa Bir Hatırlatma 01:04
Kısa Bir Hatırlatma 157 izlenme - 6 yıl önce kısa bir hatırlatma
Nazlı Saraç Orak | Hamza Bayazıd - Hatırlatma Kendini 02:49
Nazlı Saraç Orak | Hamza Bayazıd - Hatırlatma Kendini 102 izlenme - 3 yıl önce Şiir: Hamza Bayazıd Şiir Yorum. Nazlı Saraç Orak Naz'ca Türküler Programı (Can Radyo)
Yahya Barskanmay 03:07
Yahya Barskanmay "dayanamam" 40 izlenme - 3 yıl önce ‘Hatırlatma kendini öyle durduk yere. Gittiysen gittin. Ve öldüysem öldüm işte,şikayetim yok.’ Yeni bir cümle duymaya şimdi senden,ihtiyaçta yok. O ağlamaklı bakışlarından sıyrılıpta gelen yalanlarla, İnan bana, Gücüm yok. İyiyim ben,sağol. Bunu sormak için girdiysen yine aklıma, Ve bunu sormak için araladıysan kabuğunu bir yaranın, Görmüşsündür sende muhakkak. Sensizim felan ama, İyiyim işte,sağol.
Hani Hatırlamayıp elini şıklatırsınya 00:05
Hani Hatırlamayıp elini şıklatırsınya 23 izlenme - 2 yıl önce Hani Hatırlamayıp elini şıklatırsınya - yeni vine
Ebeveynler çocuklarının kaygılarına karşı ne yapmalıdır? 02:21
Ebeveynler çocuklarının kaygılarına karşı ne yapmalıdır? 3 izlenme - 2 yıl önce Ebeveynler çocuklarının kaygılarını hissettiklerinde sakin olmaları, durumun geçici olduğnu ve çocuğun yanında olduklarını hatırlatmaları gerekir.